خانه چین
فروشگاه
جستجو :

آینه

نصب آینه‌ی مناسب روی دیوار می‌تواند نفس تازه‌ای را به کل فضای اتاق ببخشد. با توجه به اینکه آینه‌ها فقط آنچه روبه‌روی آنهاست را به نمایش می‌گذارند، در انتخاب دیوار باید خیلی دقت شود. انعکاسی که در آینه خواهید دید، بخشی از دکوراسیون اتاق خواهد بود. پیروان فنگ‌ شویی معتقدند که آینه‌ها رو ادامه مطلب

 
<<
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
>>
 

توضیح کوتاه: آینه

نصب آینه‌ی مناسب روی دیوار می‌تواند نفس تازه‌ای را به کل فضای اتاق ببخشد. با توجه به اینکه آینه‌ها فقط آنچه روبه‌روی آنهاست را به نمایش می‌گذارند، در انتخاب دیوار باید خیلی دقت شود. انعکاسی که در آینه خواهید دید، بخشی از دکوراسیون اتاق خواهد بود. پیروان فنگ‌ شویی معتقدند که آینه‌ها رو به جهت‌هایی خاص باید نصب شوند نه اینکه به طور تصادفی یک دیوار انتخاب شود و روی آن آینه نصب گردد. به هر حال، در انتخاب دیوار باید دقت زیادی داشته باشید.

آینه‌ها کاربردهای زیادی دارند:

می‌توانید از آنها برای اضافه کردن، تعریف کردن یا تاکید کردن چیزی که از قبل در فضای اتاق وجود دارد استفاده کنید؛ همچنین می‌توانید محلی که به آن علاقه دارید را در آن بازتاب دهید.
می‌توانید از آینه برای دل بازتر کردن اتاق و اضافه کردن نور استفاده کنید.

نکات مهم در انتخاب طرح و رنگ آینه تراشدار

آینه های تراشدار دیواری یکی از متداول ترین آینه هایی هستند که در فضاهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.

برش و تراش آینه در طرح های متنوعی امکان پذیر است.

در آینه های تراشدار، ابعاد کلی آینه به قطعات کوچک تقسیم می شود و این قطعات به صورت پازلی در کنار هم چیدمان می شوند.

هر قطعه آینه، در محیط خود تراش خورده است و حالت الماسی پیدا کرده است.

تراش قطعات آینه باعث ایجاد عمق در آینه و خط و خطوطی زیبا در طرح کلی میشود.

برش و تراش قطعات آینه در گروه هنری چارسیک تماما با دستگاه های پیشرفته و مدرن انجام می پذیرد تا به بهترین وجه ممکن و بالاترین کیفیت، اجرای آینه ها صورت پذیرد.

در انتخاب آینه، علاوه بر طرح و نوع برش و تراش آن، باید به رنگ نیز توجه کرد.

رنگ آینه با ایجاد احساسات مختلف، هماهنگی با سبک چیدمان محیط و میزان ایجاد روشنایی در محیط رابطه مستقیمی دارد.

آینه بی رنگ معمول ترین آینه ای است که استفاده می شود.

این رنگ قابلیت دارد تا با تمام فضاها در سبک های مختلف طراحی هماهنگ شود. البته باید به خط و خطوط برش آن تجه شود تا با سبک کلی دکوراسیون داخلی در هماهنگی باشد.

گروه هنری چارسیک با بازدید از محل نصب و بررسی کارشناسی، می تواند در خصوص انتخاب نوع آینه یاری رسان شما باشد.نکات مهم در انتخاب طرح و رنگ آینه تراشدار

کنسول آینه ای چیست و چگونه یک کنسول آینه ای انتخاب کنیم؟

نکات قبل از خرید کنسول آینه ای

اگر قصد خرید کنسول اون هم از نوع آینه ای رو دارید حتما باید به یک سری موارد که کیفیت کنسول رو تعیین میکنه توجه کنید تا بتونید بهترین تصمیم رو بگیرید و بهترین انتخاب رو انجام بدید.در این آموزش کوتاه به نکاتی که باید قبل از خرید یک کنسول آینه ای توجه کنید اشاره خواهیم کرد.

۱ . زیرکار استفاده شده برای آینه کنسول ها

زیرکار های استفاده شده برای کنسول آینه ای از جنس ام دی اف میباشد.ام دی اف ها گونه های متفاوتی دارند.ام دی اف استفاده شده استحکام لازم را برای کنسول ایجاد میکند تا در جایجایی ها شکننده نباشد و بتواند آینه ها را به درستی نگه دارد.

۲ . آینه استفاده شده

آینه ها در کل در سه کیفیت مختلف در بازار موجود میباشند.آینه کنسول ها باید فاقد هر گونه موج و یا لک و پوسیدگی باشد.تقریبا تمام آینه های موجود در بازار در رنگ های سفید و برنز تولید ایران میباشد. لذا استفاده از کلمه تولید خارج به جهت افزایش قیمت میباشد.آینه ها به صورت ابزار خورده و ساده قابل استفاده و نصب هستند.

۳ . چسب مورد استفاده برای آینه کنسول ها

یکی از مهمترین مواردی که کیفیت کنسول را بالا میبرد استفاده از چسب مناسب برای چسباندن آینه ها بر روی ام دی اف (زیرکار) میباشد که در مرحله مونتاژ استفاده میشود.زیرا اگر چسب مورد استفاده مخصوص آینه نباشد و ممکن است چسب دارای اسید باشد و جیوه پشت آینه را به مرور زمان از بین ببرد و آینه را بعد از چندماه سیاه  کند.پس چسب باید مخصوص آینه باشد تا مشکلی پیش نیاید.

۴ . نحوه برش و ابزار آینه ها

آینه های به کار رفته در کنسول ها میتوانند به شکل های مختلفی برش بخورند.میتوانند یک تکه و ساده برش خورده و یا به چند قسمت تقسیم شوند.برش ها زیبایی کنسول را تکمیل میکنند.ابزار (حاشیه) آینه ها باید یکدست و به اندازه کافی باشند.نه بسیار کم باشد نه خیلی بزرگ.بهترین اندازه برای ابزار بین ۰٫۵ سانت الی ۱٫۵ سانت میباشد که بر اساس هر بخش کنسول متغیر است.

۵ . نحوه بسته بندی

ارسال کنسول ها به روش های مختلفی انجام میشود.برحسب فاصله مکانی از فروشگاه و تعداد ، ارسال ها از طریق وسایل نقلیه باری مانند وانت ، سواری و یا خاور استفاده میشود.اگر ارسال به شهر دیگر باشد کنسول از طریق باربری هر شهر ارسال میشود پس کنسول باید بسته بندی محکم و لازم را داشته باشد تا در حین جابجایی مشکلی پیش نیاید و آسیبی به کنسول نرسد.

 
دکوراتیو - دکوراتیو منزل - دکوراتیو شیشه - دیجیکالا دکوراتیو - دکوراتیو دیواری - دکوراتیو دیوار -
لینک دوستان
فروشگاه رابوکالا    
مقالات سایت مپ نقشه سایت تماس با ما صفحه اصلی