فروشگاه خانه چین
فروشگاه
جستجو :

استیکر و پوستر

کاغذ دیواری سه بعدی یا همان پوستر دیواری سه بعدی از محصولات جدید دکوراسیون داخلی است که در سالهای اخیر کاربرد زیادی در دکوراسیون پیدا کرده و دارای طرفداران زیادی می باشد. پوسترهای این شرکت به صورت سفارشی عرضه میشود. از جمله مزایای پوستردیواری سفارشی این است که به اندازه ادامه مطلب

 
<<
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
>>
 

توضیح کوتاه: استیکر و پوستر

کاغذ دیواری سه بعدی یا همان پوستر دیواری سه بعدی از محصولات جدید دکوراسیون داخلی است که در سالهای اخیر کاربرد زیادی در دکوراسیون پیدا کرده و دارای طرفداران زیادی می باشد. پوسترهای این شرکت به صورت سفارشی عرضه میشود. از جمله مزایای پوستردیواری سفارشی این است که به اندازه دیوار مورد نظر طراحی و تولید می شود و هیچ قسمتی از طرح انتخابی در نصب بریده و ناقص نمیشود. در صورتی که در پوسترهای آماده بدلیل سایز استاندارد ساخته شده امکان برش و ناقص شدن طرح بسیار می باشد.

کاربردهای پوسترها و استیکر سه بعدی زمینی

قابلیت نمایش ابعاد سه بعدی و استفاده از آیتم های جذاب تصویری در استیکر سه بعدی که بیننده در حالت عادی تجربه رویارویی با آن را نداشته است، فضای نوینی را در تبلیغات تجاری و فرهنگی مهیا خواهد ساخت. نمایش ویژگی های ظاهری، فضا سازی سه بعدی و بیان ویژگی ها در قالب پوستر و استیکر سه بعدی سبب می‌شود بیننده تمایل به ارتباط و ارائه بازخورد پیدا کند. همچنین در صورتی که طراحی استیکر سه بعدی به نحوی هوشمندانه صورت گرفته باشد، مخاطب با گرفتن عکس با آن به عنوان اتفاقی عجیب و جذاب خود به افزایش مخاطبان کمک خواهد نمود.

قریب به هفتاد درصد انتخاب برند محصولات تند مصرف در لحظه خرید رخ می‌دهد. به همین دلیل چینش و تبلیغات هنگام خرید از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است. همچنین فضای لحظه خرید در فروشگاه ها فضای مناسب و کافی برای تبلیغات محیطی بر روی دیواره ها را ندارد. از این رو علاوه بر کاربردهای تبلیغاتی و فرهنگی مذکور، استیکر های سه بعدی کاربرد ویژه‌ای در فروشگاه ها و فضای فروش محصولات فراهم می‌سازد.

استیکر دیواری

استیکر دیواری پشت چسب دار برای اتاق های کوچک مناسب است که بنا بر سلیقه های متفاوت در بازار موجود است. این استیکر ها بر روی دیوار و هم چنین کاغذ دیواری قابل چسباندن است.
استیکر دیواری دنیای کاغذدیواری قابل جابه جایی است و میتوانید آن ها را به آرامی از روی دیوار جدا کرده و به ناحیه ی دلخواه بچسبانید. قبل از نصب استیکرها از تمیز بودن و سالم بودن، دیوار اطمینان حاصل فرمایید. این استیکر ها الهام گرفته از کارتون های مشهور کودکانه است.

چند مورد از خواص استیکر

1-نوع خوب این استیکر ها قابل شستشو یا دستمال کشیدن می باشند.

2- با کندن این برچسب ها ، به دلیل نازکتر بودن آنها از رنگ دیوار به هیچ عنوان رنگ دیوار کنده نمی شود.

3- این برچسب ها تنوع طرح و رنگ زیادی دارند و به ما اجازه می دهند تا طراحی مورد دلخواه خود را انجام دهیم و در مقابل رطوبت مقاوم هستند حتی می توانیم  از آنها در سرویس های بهداشتی نیز استفاده نماییم.

4- این برچسب ها برای پوشاندن سطوح آسیب دیده مانند ترک دیوار،ترک کاشی آشپزخانه قابل استفاده می باشد.

5- طریقه نصب آنها نیز بسیار ساده می باشد و نیاز به مهارت خاصی ندارد.


جدیدترین مطالب آموزشی

  

راهنمای خرید استیکر و پوستر دیواری

راهنمای خرید استیکر و پوستر دیواری

امروزه توجه به محل اتاق نشیمن و اتاق خواب و القای حس آرامش در این مکان ها برای افراد خانه امری قابل توجه است ، خصوصا با وجود زندگی آپارتمان نشینی و گذارندن بیشتر وقت روزمره خانواده در محیط خانه برای رهایی از کسل کنندگی و نوعی آرامش نسبی استفاده از استیکر ها و پوستر ها جایگاه ویژه ای پیدا کرده است. چرا که این استیکرها و پوستر ها با طرح های مختلف حس خوبی در افراد بوجود می اورند و از لحاظ روانی آرامش خاطر ایجاد میکنند بعلاوه اینکه زیبایی خاصی به اتاق و محیط خانه میبخشد که در نوع خود بی نظیر است. در این مقاله راهنمای خرید استیکر و پوستر دیواری را برای شما تهیه کرده ایم. چنانچه قصد خرید استیکر و پوستر دیواری را دارید ، تا پایان این مقاله ما را همراهی کنید. ادامه مطلب

راهنمای خرید استیکر و پوستر دیواری
لینک دوستان
فروشگاه رابوکالا    
مقالات سایت مپ نقشه سایت تماس با ما صفحه اصلی