فروشگاه لوازم خانگی خانه چین

فروشگاه
  
فروشگاه لوازم خانگی خانه چین / سرو و پذیرایی / قاشق، چنگال و کارد

قاشق، چنگال و کارد

کارد و چنگال جزو مهم  ترین ظرف در آشپزخانه هستند و همچنین پرکاربرد و پر مصرف ترین وسایل ها در دکوراسیون خانه قاشق و چنگال و همچنین کارد  هست و برای سرو همه ی غذا ها به آن نیاز دارید برای اینکه دکوراسیون خانه ی شما مدرن و زیباتر باشد باید از ادامه مطلب


<< 12345678910 >>

توضیح کوتاه: قاشق، چنگال و کارد

کارد و چنگال جزو مهم  ترین ظرف در آشپزخانه هستند و همچنین پرکاربرد و پر مصرف ترین وسایل ها در دکوراسیون خانه قاشق و چنگال و همچنین کارد  هست و برای سرو همه ی غذا ها به آن نیاز دارید برای اینکه دکوراسیون خانه ی شما مدرن و زیباتر باشد باید از وسایل های شیک نیز استفاده کنید همه ی خانم ها علاقه ی زیادی به تزئین میز غذا خوری دارند و  همیشه دوست دارند رضایت مهمان ها را از پذیرایی جلب کنند. به همین دلیل اولین چیزی که از کیفیت غذا نیز مهم تر است ظرف ها هستند همیشه باید ظرف ها تمیز و کامل باشند. قاشق و چنگال جزو مهم ترین ظرف در میز غذا خوری هستند به همین دلیل باید حتمی قاشق و چنگال تمیز و زیبا داشته باشید تا بتوایند میز غذا خوری مدرن و زیبایی تزئین کنید.

قاشق، چنگال و کارد

یکی از مهم ترین وسایلی که در جهیزیه هر بانویی بسیار به چشم می آید سرویس قاشق چنگال اوست چون بیشتر از سایر وسایل در روز کاربری دارد و انتخاب مناسب قاشق، چنگال و کارد می تواند نقش چشم گیری در زیبا دیده شدن لوازم آشپزخانه تازه عروس ها داشته باشد. قبل از خرید قاشق و چنگال بهتر است از تعدادی که میانگین برای روزمره تان ممکن است احتیاج باشد مطمئن شوید اما توجه داشته باشید اضافه بودن چاقو، چنگال و قاشق بهتر از کم بودن آن به وقت مهمانی و نیاز است. همیشه سعی کنید ست کارد و چنگالی انتخاب کنید که در درازمدت تغییر رنگ ندهد و سیاه نشود و امکان شست و شو با ماشین ظرف شویی را داشته باشد. کارد و چنگال ها کاربرد زیادی دارند مثلا برای پوست کندن میوه و برش دادن آن از کارد و چنگال میوه خوری استفاده می شود. چند سال اخیر در بیشتر خانه ها از قاشق چنگال های بلند استفاده می شود چون به نسبت قاشق و چنگال های کوتاه کاربردشان بیشتر است مثلا چنگال غذا یا چنگال سالاد اگر اندازه ی مناسبی داشته باشد راحت تر میشود با آن غذا میل کرد و خوردن سالاد را در یک عصر زیبا لذت بخش تر می کند. بیشتر بانوان خوش سلیقه چند دست قاشق و چنگال در آشپزخانه شان دارند که یک دست آن را برای روزمره استفاده می کنند و باقی قاشق و چنگال ها را برای مراسم های خاص تر کنار می گذارند به همین علت قاشق چنگال ها بیشتر تمیزی و شفاف بودنشان را حفظ می کنند و به قول معروف جلوی مهمان ها آبروداری می کنند. 

انواع ست های کارد و چنگال میوه خوری، سرویس های قاشق و چنگال، ست های کامل قاشق و چنگال مخصوص عروس، انواع قاشق های غذاخوری را در این بخش می توانید بیابید.سعی شده است سبک های مختلف قاشق و چنگال استیل، قاشق و چنگال فانتزی و گلدار در این بخش گردآوری شود تا بتوانید به راحتی محصولات مورد نظر خود را انتخاب و سفارش دهید.

ویژگی های انواع مختلف بهترین قاشق چنگال ها

قاشق چنگال سرامیکی: یکی از زیباترین و معروف ترین طرح ها بین لوازم خانگی سرویس قاشق چنگال سرامیکی است که معمولا نقش های زیبایی روی دسته این قاشق چنگال ها حک می شود. جنس سرامیک به دلیل استقامت بالا در برابر لک شدن برای اسفاده در منزل و حتی رستوران و کافه ها کاملا مناسب می باشد.
قاشق چنگال استیل: شاید امروزه باورش سخت باشد که زمانی از طلا و تقره برای ساخت قاشق چنگال استفاده می شد اما امروزه قاشق چنگال استیل به دلیل ویژگی هایی که دارد بیشتر از سایر جنس ها رایج است و از فلزاتی مثل وانادیوم و تیتانیوم ساخته می شود و برای افزودن خاصیت ضد زنگ بودن به این فلزات به آن ها نیکل و کروم نیز اضافه می کنند که تا مدت ها بشود از آن ها استفاده کرد. اگر سرویس چاقوی میوه خوری تان استیل است ترجیحا استیلی را انتخاب کنید که نگیر ساخته شده باشد. راه تشخیص نگیر بودن استیل این است که یک آهنربا به آن نزدیک کنید که اگر به هیچ صورت به آهن ربا جذب نشد یعنی ست کارد و چنگال شما نگیر و خوب است.
قاشق چنگال چوبی: طرح چوب همیشه جذاب بوده چه برای قاشق و چنگال چه برای سایر وسایل منزل. خوبیه قاشق های چوبی این است که اگر یک وقت حواسمان نبود و این قاشق ها در قابلمه داغ جا ماند مانند فلزات آنقدر گرم نمی شوند که دست ما را بسوزانند همچنین یکی دیگر از مزیت های قاشق چنگال های چوبی این است که نرم اند و به تفلون و قابلمه ها آسیب نمی رسانند و آن ها را نمی خراشند. این جنس از قاشق چنگال تا زمانی که از آن ها به نحوه درست استفاده شود ماندگارند و علم نیز ثابت کرده چوب به نسبت فلزات جرم و باکتری جذب نمی کند و سالم تر می ماند. 

چنگال:

چنگال غذاخوری: برای وعده ی اصلی و در کنار کارد غذاخوری استفاده می شود. معمولا چهار دندانه دارد ولی تعداد دندانه ها به طراحی چنگال هم بستگی دارد.

چنگال غذاخوری اروپایی: از چنگال غذاخوری سنتی بزرگتر و سنگین تر است و در موقعیت های رسمی مصرف می شود.

چنگال شیرینی خوری: عمدتا برای دسر و کیک و چیزکیک و امثالهم بکار می رود،

چنگال ماهی: در کنار کارد مخصوص، برای خوردن ماهی به کار می رود.

چنگال دسر: برای دسر هایی که نرم ترند یا حاوی شیرینی نیستند. چنگال دسر و چنگال سالاد شبیه همند و به چای هم به کار برده می شوند؛ ولی چنگال دسر اندکی کوچکتر و نازک تر از چنگال سالاد است.

چنگال کوکتل/صدف: این چنگال کوچک برای پیش غذاهایی مثل قطعات پنیر، زیتون و صدف مناسب است.

چنگال سالاد: از چنگال غذاخوری کوچک تر است، و عمدتا برای خوردن سالاد یا قطعات میوه بکار می رود. قابل تعویض با چنگال دسر است.

کارد:

کارد کره: چاقوی سرگرد با تیغه ی نه چندان تیز، که برای پخش کردن کره، مربا و سایر چیزها بکار می رود.

کارد استیک: یک چاقوی بزرگ دندانه دار برای بریدن استیک. دسته این چاقو در دست خوب و محکم جا میگیرد.

کارد غذاخوری: معمولا سر گرد و تیفه ی بلندتری دارد، برای وعده ی اصلی ست.

کارد غذاخوری اروپایی: بزرگتر و سنگین تر از کارد غذاخوری سنتی ست و در موقعیت های رسمی کنار چنگال غذاخوری اروپایی استفاده می شود.

کارد ماهی: در کنار چنگال ماهی برای به نرمی بریدن انواع غذاهای دریایی مناسب است.

کارد پنیر: برای بریدن انواع پنیر طراحی شده و در سر آن زبانه ای دارد که با کمک آن می توان پنیر را برداشت.

کارد دسر: چاقویی کوچکتر با تیغه ی کوچکتر ولی دسته ی بزرگتر، در کنار چنگال دسر مصرف می شود.

قاشق:

قاشق چایخوری: قاشق کوچکی ست که برای چایی و قهوه و اندازه گیری های شیرینی پزی استفاده می شود. بخش کلاسیکی از ست قاشق و چنگال است.

قاشق قهوه خوری: اندکی کوچکتر از قاشق چایخوری و در کنار قهوه سرو می شود.

قاشق لاته: قاشقی با دسته ی دراز است که برای هم زدن نوشیدنی های بلند یا خوردن دسر های بلند مصرف می شود.

قاشق دسر: از قاشق چایخوری کوچک تر است و تقریبا هم اندازه قاشق سوپ ست و برای پودینگ و دسر مصرف می شود. سر قاشق پهن و عمیق است و شکل تخم مرغی دارد

قاشق سوپ: قاشقی گرد است و چون میتواند محتویات بیشتری نگه دارد، برای سوپ خوردن مناسب است.

قاشق گریپ فروت: در اندازه مشابه چایخوری ست ولی سر قاشق نوک تیز است و لبه های دندانه دار برای در آوردن و بریدن گریپ فروت دارد.

قاشق مربا: این قاشق برای سرو مربا طراحی شده و بعضا فرورفتگی قلاب مانند را دارد تا از افتادنش در مربای چسبنده جلوگیری کند.

سرورِ سالاد: دو قاشقِ دندانه دار که بعضا از بالا به هم متصل شده اند و برای راحت تر کشیدنِ سالاد طراحی شده اند.

سرورِ کیک: سرِ پهنی دارد که برای انداختن زیر کیک و جدا کردن قطعه ای از آن مناسب است.

خرید اینترنتی قاشق و چنگال 

از قدیمی ترین وسایلی که وجود دارد میشود به قاشق و چنگال اشاره کرد که روز به روز دچار تحولات زیادی شده و امروزه انواع جنس و برندهای مختلفی از آن را شاهدیم. سایت خانه چین از میان برندهای متنوعی که برای کارد و چنگال وجود دارد چند نوع از بهترین و جدید ترین برندهای قاشق چنگال مثل یونیک(Unique)، دالتون(Dalton) وام جی اس(MGS) را در اختیار شما عزیزان قرار داده است تا به هنگام خرید مهم ترین وسیله آشپزخانه تان که همین سرویس های قاشق و چنگال می باشد انتخاب صحیح و مناسبی داشته باشید. 


جدیدترین مطالب آموزشی

انتخاب بهترین سرویس قاشق و چنگال

انتخاب بهترین سرویس قاشق و چنگال
قاشق و چنگال یکی از اجزای اصلی در آشپزخانه و پذیرایی می باشد. انواع مختلفی از این سروبیس ها وجود دارند که با توجه به نیاز خود می توانید آنها را تهیه کنید. قاشق و چنگال هایی که برای استفاده روزانه مناسب هستند معمولا باید دارای مقاومت بالا و قابلیت قرار گیری در ماشین ظرف شویی را داشته باشند. همچنین توجه نمودن به وزن و اندازه قاشق و چنگال می تواند سهولت استفاده از آنها را بیشتر کند. سوای از کاربرد، برخی از آنها دارای اشکال فانتزی با دسته های رنگی بوده که می توان آنها را با ظروف پذیرایی هماهنگ کرد.

قاشق و چنگال یکی از اجزای اصلی در آشپزخانه و پذیرایی می باشد. انواع مختلفی از این سروبیس ها وجود دارند که با توجه به نیاز خود می توانید آنها را تهیه کنید. قاشق و چنگال هایی که برای استفاده روزانه مناسب هستند معمولا باید دارای مقاومت بالا و قابلیت قرار گیری در ماشین ظرف شویی را داشته باشند. همچنین توجه نمودن به وزن و اندازه قاشق و چنگال می تواند سهولت استفاده از آنها را بیشتر کند. سوای از کاربرد، برخی از آنها دارای اشکال فانتزی با دسته های رنگی بوده که می توان آنها را با ظروف پذیرایی هماهنگ کرد. ...

انتخاب بهترین سرویس قاشق و چنگال

نکاتی که باید قبل از خرید سرویس قاشق و چنگال بدانید

نکاتی که باید قبل از خرید سرویس قاشق و چنگال بدانید
یکی از مهم‌ترین لوازم آشپزخانه سرویس قاشق و چنگال است. از آنجا که سرویس قاشق و چنگال از آن دسته کالاهایی است که تا مدت‌ها از آن استفاده خواهید کرد و قیمت بالایی هم دارد، هنگام خرید باید کاملا دقت کنید. این بار در «درجه» برایتان از نکاتی می‌گوییم که قبل از خرید قاشق و چنگال باید بدانید.

یکی از مهم‌ترین لوازم آشپزخانه سرویس قاشق و چنگال است. از آنجا که سرویس قاشق و چنگال از آن دسته کالاهایی است که تا مدت‌ها از آن استفاده خواهید کرد و قیمت بالایی هم دارد، هنگام خرید باید کاملا دقت کنید. این بار در «درجه» برایتان از نکاتی می‌گوییم که قبل از خرید قاشق و چنگال باید بدانید. ...

نکاتی که باید قبل از خرید سرویس قاشق و چنگال بدانید

بهترین مارک سرویس قاشق چنگال ، جدول قیمت پرطرفدارترین ها !

بهترین مارک سرویس قاشق چنگال ، جدول قیمت پرطرفدارترین ها !
راهنمای خرید: سرویس قاشق و چنگال از جمله وسایلی است که برای سفره های ایرانی اهمیت بسیاری دارد و افراد برای تهیه آنها دقت و معمولا حوصله زیادی را صرف می کنند. طبیعتا خرید سرویس قاشق و چنگال نیز می تواند نکات و اطلاعاتی را نیازمند باشد تا در نهایت به یک خرید مطمئن و به قول معروف درست و حسابی منجر شود! در این مطلب از ihome.ir می خواهیم مانند همیشه یک راهنمای خرید جامع و کاربردی را به شما ارائه دهیم؛ راهنمای خرید سرویس قاشق و چنگال . پس اگر شما هم در آستانه خرید جهیزیه و یا نوسازی وسایل آشپزخانه خود هستید بهتر است که تا انتهای این مطلب همراه ما باشید تا با بهترین مارک سرویس قاشق چنگال بیشتر آشنا شوید.

راهنمای خرید: سرویس قاشق و چنگال از جمله وسایلی است که برای سفره های ایرانی اهمیت بسیاری دارد و افراد برای تهیه آنها دقت و معمولا حوصله زیادی را صرف می کنند. طبیعتا خرید سرویس قاشق و چنگال نیز می تواند نکات و اطلاعاتی را نیازمند باشد تا در نهایت به یک خرید مطمئن و به قول معروف درست و حسابی منجر شود! در این مطلب از ihome.ir می خواهیم مانند همیشه یک راهنمای خرید جامع و کاربردی را به شما ارائه دهیم؛ راهنمای خرید سرویس قاشق و چنگال . پس اگر شما هم در آستانه خرید جهیزیه و یا نوسازی وسایل آشپزخانه خود هستید بهتر است که تا انتهای این مطلب همراه ما باشید تا با بهترین مارک سرویس قاشق چنگال بیشتر آشنا شوید. ...

بهترین مارک سرویس قاشق چنگال ، جدول قیمت پرطرفدارترین ها !

راهنمای خرید سرویس قاشق و چنگال

راهنمای خرید سرویس قاشق و چنگال
استفاده، خرید و انتخاب بهترین و زیباترین سرویس قاشق و چنگال غذاخوری به اندازه غذای لذیذی که میل می کنید، لذت بخش است.

استفاده، خرید و انتخاب بهترین و زیباترین سرویس قاشق و چنگال غذاخوری به اندازه غذای لذیذی که میل می کنید، لذت بخش است. ...

راهنمای خرید سرویس قاشق و چنگال

نکات مهم در خرید سرویس قاشق و چنگال

نکات مهم در خرید سرویس قاشق و چنگال
یکی از مهم‌ترین لوازم آشپزخانه سرویس قاشق و چنگال است. از آنجا که سرویس قاشق و چنگال از آن دسته کالاهایی است که تا مدت‌ها از آن استفاده خواهید کرد و قیمت بالایی هم دارد، هنگام خرید باید کاملا دقت کنید. این بار در «درجه» برایتان از نکاتی می‌گوییم که قبل از خرید قاشق و چنگال باید بدانید.

یکی از مهم‌ترین لوازم آشپزخانه سرویس قاشق و چنگال است. از آنجا که سرویس قاشق و چنگال از آن دسته کالاهایی است که تا مدت‌ها از آن استفاده خواهید کرد و قیمت بالایی هم دارد، هنگام خرید باید کاملا دقت کنید. این بار در «درجه» برایتان از نکاتی می‌گوییم که قبل از خرید قاشق و چنگال باید بدانید. ...

نکات مهم در خرید سرویس قاشق و چنگال

سرویس قاشق و چنگال و نکاتی برای خرید

سرویس قاشق و چنگال و نکاتی برای خرید
برای ما آدم های امروزی، اینکه غذا را در چه ظرفی و با چه وسیله ای صرف کنیم، اهمیتی به اندازه خود غذا دارد. به همین دلیل هر روز شاهد عرضه سرویس های گوناگون غذاخوری با طرح های زیبا و جدید در بازار هستیم. یکی از کالاهایی که استفاده از آن بسیار مرسوم است، قاشق و چنگال است و البته کارد غذاخوری. کالایی که بر خلاف گذشته گانمان هیچ کدام از ما تمایلی به عدم استفاده از آن هنگام صرف غذا نداریم و معمولا بدون قاشق و چنگال غذا نمی خوریم.

برای ما آدم های امروزی، اینکه غذا را در چه ظرفی و با چه وسیله ای صرف کنیم، اهمیتی به اندازه خود غذا دارد. به همین دلیل هر روز شاهد عرضه سرویس های گوناگون غذاخوری با طرح های زیبا و جدید در بازار هستیم. یکی از کالاهایی که استفاده از آن بسیار مرسوم است، قاشق و چنگال است و البته کارد غذاخوری. کالایی که بر خلاف گذشته گانمان هیچ کدام از ما تمایلی به عدم استفاده از آن هنگام صرف غذا نداریم و معمولا بدون قاشق و چنگال غذا نمی خوریم. ...

سرویس قاشق و چنگال و نکاتی برای خرید

شیک ترین مدل های میز پذیرایی

شیک ترین مدل های میز پذیرایی

...

شیک ترین مدل های میز پذیرایی

نکاتی مهم در انتخاب پرده پذیرایی برای نوروز

نکاتی مهم در انتخاب پرده پذیرایی برای نوروز

...

نکاتی مهم در انتخاب پرده پذیرایی برای نوروز

تشخیص قاشق و چنگال خوب + نکاتی برای خرید سرویس قاشق چنگال

تشخیص قاشق و چنگال خوب + نکاتی برای خرید سرویس قاشق چنگال

...

تشخیص قاشق و چنگال خوب + نکاتی برای خرید سرویس قاشق چنگال
نمونه هایی از تزیینات قاشق و چنگال روی میز
موهیتو طالبی، نوشیدنی خنک برای پذیرایی
چهارشنبه سوری از قاشق زنی تا آتش سوزی
اصول چیدمان میز صبحانه برای یک پذیرایی شیک
مدل پرده پذیرایی
نکاتی برای دکوراسیون مدرن اتاق پذیرایی
جدیدترین مدل پرده پذیرایی
قند نارگیل دو رنگ، مناسب پذیرایی عید
راهنمای پذیرایی از مهمانان
مدل های پرده پذیرایی
چه تابلویی برای پذیرایی مناسب است ؟
جدیدترین مدل لوستر پذیرایی
سرویس قاشق چنگال طلایی نیکولو می‌درخشد
طرح های معمار امین سلطانپور - حسن سلطانپور - سلطاتپور استودیو - فروشگاه لیدی مد کالا - فروشگاه رابوکالا - مقالات - سایت مپ - نقشه سایت - تماس با ما - صفحه اصلی