فروشگاه خانه چین
فروشگاه
جستجو :
فروشگاه خانه چین / سرو و پذیرایی / کلمن و فلاسک

کلمن و فلاسک

فلاسک یکی از اصلی ترین ملزومات سفر، پیک نیک و کوه نوردی است. برای خرید یک فلاسک خوب باید علاوه بر توجه به زیبائی و ظاهر، کیفیت آن را هم در نظر گرفت. فلاسک ها به دو دسته استیل و شیشه ای تقسیم می شوند. فلاسک های شیشه ای مدت ادامه مطلب

 
<<
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
>>
 

توضیح کوتاه: کلمن و فلاسک

فلاسک یکی از اصلی ترین ملزومات سفر، پیک نیک و کوه نوردی است. برای خرید یک فلاسک خوب باید علاوه بر توجه به زیبائی و ظاهر، کیفیت آن را هم در نظر گرفت. فلاسک ها به دو دسته استیل و شیشه ای تقسیم می شوند. فلاسک های شیشه ای مدت زمان بیشتری دمای گرم یا سرد در خود حفظ میکند، اما به علت شیشه ای بودن در حمل و نقل احتمال شکستن آن وجود دارد و تقریبا گزینه مناسبی برای سفر محسوب نمی شود. در نتیجه فلاسک های استیل به علت ساختار ضد زنگ و بدنه مقاوم و محکم خود برای سفر بهتر هستند.

چرا فلاکس:

فلاکس ها جزو وسایل های مورد نیاز برای مسافرت هستند بیشتر افرادی که به فکر مسافرت هستند معمولا اولین وسایلی که برمیدارند فلاکس هست در بیشتر رستوران و کافه ها اولین و پرمصرف ترین وسایل فلاکس ها هستند انواع فلاکس ها در مدل های مختلف طراحی شده اند اگر در رستوران ویا کافه از فلاکس استفاده میکنید سعی کنید مدل های شیک و زیبای آن را انتخاب کنید تا به شما کمک کند دکوراسیون شیک و زیبایی داشته باشید در این پست از سایت اتاق 36 مدل فلاکس شیک و مدرن قرار داده ایم میتوانید با توجه به نیاز و سلیقه ی خود انتخاب و خرید کنید.

لینک دوستان
فروشگاه لیدی مد کالا    
فروشگاه رابوکالا    
مقالات سایت مپ نقشه سایت تماس با ما صفحه اصلی