فروشگاه خانه چین
فروشگاه
جستجو :
فروشگاه خانه چین / سرو و پذیرایی / سفره

سفره

مشخصات سفره طاقه این سفره ها از جنس پلاستیک با کیفیت و درجه یک می باشد که با ضخامت مناسبی که دارد بر اثر کشیدگی و یا استفاده مداوم به هیچ عنوان پاره و پوسیده نمی شود . نوار پلاستیکی که در اطراف سفره دوخته شده است این امکان را به ادامه مطلب

 

کالایی با عنوان یافت نشد لطفاُ کلمه را مختصر کنید
 

توضیح کوتاه: سفره

مشخصات سفره طاقه

این سفره ها از جنس پلاستیک با کیفیت و درجه یک می باشد که با ضخامت مناسبی که دارد بر اثر کشیدگی و یا استفاده مداوم به هیچ عنوان پاره و پوسیده نمی شود . نوار پلاستیکی که در اطراف سفره دوخته شده است این امکان را به شما عزیزان می دهد تا به راحتی سفره را پهن و جمع نمایید . هم چنین دور دوزی منظم در اطراف سفره طاقه از هرگونه پارگی و کشیدگی سفره جلوگیری می نماید . کیفیت بالای این محصول و رعایت استاندارد های کیفی و بهداشتی این اطمینان را به شما عزیزان می دهد که بتوانید در طولانی مدت از این سفره استفاده بهینه نمایید .

امروزه بازار فروش عمده انواع سفره در تهران حسابى پر رونق است. برای فروش سفره پلاستیکی دو روش کلی وجود دارد.

  1. روش اول فروش از طریق شرکت های پخش و فروشگاه هایی می باشد که با این هدف در سراسر کشور راه اندازی شده اند. که برای این منظور شرکت های پخش کننده سفره های تولیدی را از کارخانه به این فروشگاه ها منتقل می کنند و از این طریق به فروش می رسانند.
  2. دومین روش فروش اینترنتی این محصولات می باشد که به این منظور سابت های گوناگونی را راه اندازی می کنند. همچنین شرکت های تولید کننده می توانند در سایت های گوناگون محصولات خود را به اشتراک بگذارند و از این طریق کالای خود را به فروش برسانند.

لینک دوستان
فروشگاه لیدی مد کالا    
فروشگاه رابوکالا    
مقالات سایت مپ نقشه سایت تماس با ما صفحه اصلی