خانه چین

رابوکالا- گیمینگ تولز- خانه چین- لیدی مد
  
خانه چین / دکوراتیو / آینه

آینه

نصب آینه‌ی مناسب روی دیوار می‌تواند نفس تازه‌ای را به کل فضای اتاق ببخشد. با توجه به اینکه آینه‌ها فقط آنچه روبه‌روی آنهاست را به نمایش می‌گذارند، در انتخاب دیوار باید خیلی دقت شود. انعکاسی که در آینه خواهید دید، بخشی از دکوراسیون اتاق خواهد بود. پیروان فنگ‌ شویی معتقدند که آینه‌ها رو ادامه مطلب

آینه

نصب آینه‌ی مناسب روی دیوار می‌تواند نفس تازه‌ای را به کل فضای اتاق ببخشد. با توجه به اینکه آینه‌ها فقط آنچه روبه‌روی آنهاست را به نمایش می‌گذارند، در انتخاب دیوار باید خیلی دقت شود. انعکاسی که در آینه خواهید دید، بخشی از دکوراسیون اتاق خواهد بود. پیروان فنگ‌ شویی معتقدند که آینه‌ها رو به جهت‌هایی خاص باید نصب شوند نه اینکه به طور تصادفی یک دیوار انتخاب شود و روی آن آینه نصب گردد. به هر حال، در انتخاب دیوار باید دقت زیادی داشته باشید.

آینه‌ها کاربردهای زیادی دارند:

می‌توانید از آنها برای اضافه کردن، تعریف کردن یا تاکید کردن چیزی که از قبل در فضای اتاق وجود دارد استفاده کنید؛ همچنین می‌توانید محلی که به آن علاقه دارید را در آن بازتاب دهید.
می‌توانید از آینه برای دل بازتر کردن اتاق و اضافه کردن نور استفاده کنید.

نکات مهم در انتخاب طرح و رنگ آینه تراشدار

آینه های تراشدار دیواری یکی از متداول ترین آینه هایی هستند که در فضاهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.

برش و تراش آینه در طرح های متنوعی امکان پذیر است.

در آینه های تراشدار، ابعاد کلی آینه به قطعات کوچک تقسیم می شود و این قطعات به صورت پازلی در کنار هم چیدمان می شوند.

هر قطعه آینه، در محیط خود تراش خورده است و حالت الماسی پیدا کرده است.

تراش قطعات آینه باعث ایجاد عمق در آینه و خط و خطوطی زیبا در طرح کلی میشود.

برش و تراش قطعات آینه در گروه هنری چارسیک تماما با دستگاه های پیشرفته و مدرن انجام می پذیرد تا به بهترین وجه ممکن و بالاترین کیفیت، اجرای آینه ها صورت پذیرد.

در انتخاب آینه، علاوه بر طرح و نوع برش و تراش آن، باید به رنگ نیز توجه کرد.

رنگ آینه با ایجاد احساسات مختلف، هماهنگی با سبک چیدمان محیط و میزان ایجاد روشنایی در محیط رابطه مستقیمی دارد.

آینه بی رنگ معمول ترین آینه ای است که استفاده می شود.

این رنگ قابلیت دارد تا با تمام فضاها در سبک های مختلف طراحی هماهنگ شود. البته باید به خط و خطوط برش آن تجه شود تا با سبک کلی دکوراسیون داخلی در هماهنگی باشد.

گروه هنری چارسیک با بازدید از محل نصب و بررسی کارشناسی، می تواند در خصوص انتخاب نوع آینه یاری رسان شما باشد.نکات مهم در انتخاب طرح و رنگ آینه تراشدار

کنسول آینه ای چیست و چگونه یک کنسول آینه ای انتخاب کنیم؟

نکات قبل از خرید کنسول آینه ای

اگر قصد خرید کنسول اون هم از نوع آینه ای رو دارید حتما باید به یک سری موارد که کیفیت کنسول رو تعیین میکنه توجه کنید تا بتونید بهترین تصمیم رو بگیرید و بهترین انتخاب رو انجام بدید.در این آموزش کوتاه به نکاتی که باید قبل از خرید یک کنسول آینه ای توجه کنید اشاره خواهیم کرد.

۱ . زیرکار استفاده شده برای آینه کنسول ها

زیرکار های استفاده شده برای کنسول آینه ای از جنس ام دی اف میباشد.ام دی اف ها گونه های متفاوتی دارند.ام دی اف استفاده شده استحکام لازم را برای کنسول ایجاد میکند تا در جایجایی ها شکننده نباشد و بتواند آینه ها را به درستی نگه دارد.

۲ . آینه استفاده شده

آینه ها در کل در سه کیفیت مختلف در بازار موجود میباشند.آینه کنسول ها باید فاقد هر گونه موج و یا لک و پوسیدگی باشد.تقریبا تمام آینه های موجود در بازار در رنگ های سفید و برنز تولید ایران میباشد. لذا استفاده از کلمه تولید خارج به جهت افزایش قیمت میباشد.آینه ها به صورت ابزار خورده و ساده قابل استفاده و نصب هستند.

۳ . چسب مورد استفاده برای آینه کنسول ها

یکی از مهمترین مواردی که کیفیت کنسول را بالا میبرد استفاده از چسب مناسب برای چسباندن آینه ها بر روی ام دی اف (زیرکار) میباشد که در مرحله مونتاژ استفاده میشود.زیرا اگر چسب مورد استفاده مخصوص آینه نباشد و ممکن است چسب دارای اسید باشد و جیوه پشت آینه را به مرور زمان از بین ببرد و آینه را بعد از چندماه سیاه  کند.پس چسب باید مخصوص آینه باشد تا مشکلی پیش نیاید.

۴ . نحوه برش و ابزار آینه ها

آینه های به کار رفته در کنسول ها میتوانند به شکل های مختلفی برش بخورند.میتوانند یک تکه و ساده برش خورده و یا به چند قسمت تقسیم شوند.برش ها زیبایی کنسول را تکمیل میکنند.ابزار (حاشیه) آینه ها باید یکدست و به اندازه کافی باشند.نه بسیار کم باشد نه خیلی بزرگ.بهترین اندازه برای ابزار بین ۰٫۵ سانت الی ۱٫۵ سانت میباشد که بر اساس هر بخش کنسول متغیر است.

۵ . نحوه بسته بندی

ارسال کنسول ها به روش های مختلفی انجام میشود.برحسب فاصله مکانی از فروشگاه و تعداد ، ارسال ها از طریق وسایل نقلیه باری مانند وانت ، سواری و یا خاور استفاده میشود.اگر ارسال به شهر دیگر باشد کنسول از طریق باربری هر شهر ارسال میشود پس کنسول باید بسته بندی محکم و لازم را داشته باشد تا در حین جابجایی مشکلی پیش نیاید و آسیبی به کنسول نرسد.


جدیدترین مطالب آموزشی

راهنمای خرید انواع آینه کنسول

راهنمای خرید انواع آینه کنسول
آینه کنسول یا میز کنسول جزو وسایل تزئینی خانه است که در اتاق نشیمن، اتاق پذیرایی یا راهرو کاربرد دارد. آینه کنسول‌ها بهترین مکان برای گذاشتن وسایل تزئینی مثل گلدان، عکس‌ها و دیگر وسایلی است که نشان‌دهنده‌ی روحیات خاص شما است و به خانه حال و هوایی خودمانی، گرم و صمیمانه می‌دهد. به جز شخصی‌سازی کردن خانه، گذاشتن آینه کنسول‌ها در راهرویی باریک و کوچک خانه را بزرگ‌تر نشان می‌دهد. آینه کنسول‌ها انواع و اندازه‌های مختلفی دارد و با مصالح متفاوتی هم ساخته می‌شود. آینه کنسول سلطنتی و آینه کنسول اسپرت دو مورد از محبوب‌ترین مدل‌ها هستند و آینه کنسول چوبی نوعی از میز کنسول است که سالیان سال مهمان خانه‌ها بوده است.

آینه کنسول یا میز کنسول جزو وسایل تزئینی خانه است که در اتاق نشیمن، اتاق پذیرایی یا راهرو کاربرد دارد. آینه کنسول‌ها بهترین مکان برای گذاشتن وسایل تزئینی مثل گلدان، عکس‌ها و دیگر وسایلی است که نشان‌دهنده‌ی روحیات خاص شما است و به خانه حال و هوایی خودمانی، گرم و صمیمانه می‌دهد. به جز شخصی‌سازی کردن خانه، گذاشتن آینه کنسول‌ها در راهرویی باریک و کوچک خانه را بزرگ‌تر نشان می‌دهد. آینه کنسول‌ها انواع و اندازه‌های مختلفی دارد و با مصالح متفاوتی هم ساخته می‌شود. آینه کنسول سلطنتی و آینه کنسول اسپرت دو مورد از محبوب‌ترین مدل‌ها هستند و آینه کنسول چوبی نوعی از میز کنسول است که سالیان سال مهمان خانه‌ها بوده است. ...

راهنمای خرید انواع آینه کنسول

چطور آینه‌ دکوری مناسب انتخاب کنیم؟

چطور آینه‌ دکوری مناسب انتخاب کنیم؟
آینه‌ دکوری مناسب ؛ چیزهای کمی هستند که به اندازه‌ی آینه‌های دکوری جزء اصلی طراحی به شمار می‌روند. آینه‌ها فضا را بزرگ‌تر می‌کنند، گرما می‌بخشند، نور را منعکس می‌کنند و باعث زیبایی فضا میشوند. چه راه حل چند منظوره ای برای حل بسیاری از چالش های طراحی! اما انتخاب درست اندازه، شکل و مدل آینه‌های دکوری برای فضای شما ممکن است فرآیند خسته کننده‌ای باشد. برای آسان کردن این پروسه، گام های زیر را دنبال کنید.

آینه‌ دکوری مناسب ؛ چیزهای کمی هستند که به اندازه‌ی آینه‌های دکوری جزء اصلی طراحی به شمار می‌روند. آینه‌ها فضا را بزرگ‌تر می‌کنند، گرما می‌بخشند، نور را منعکس می‌کنند و باعث زیبایی فضا میشوند. چه راه حل چند منظوره ای برای حل بسیاری از چالش های طراحی! اما انتخاب درست اندازه، شکل و مدل آینه‌های دکوری برای فضای شما ممکن است فرآیند خسته کننده‌ای باشد. برای آسان کردن این پروسه، گام های زیر را دنبال کنید. ...

چطور آینه‌ دکوری مناسب انتخاب کنیم؟

زیباترین مدل آینه دکوری برای دکوراسیون منزل

زیباترین مدل آینه دکوری برای دکوراسیون منزل
آینه از عناصر دکوراتیو دکوراسیون هستند که هیچگاه هیاهو و شلوغی در دکوراسیون خانه بوجود نمی آورد. از آینه می توان بعنوان عنصر تمام کننده برای دکوراسیون دیوار ویا تزیین مبلمان خانه استفاده کرد. در این مطلب به معرفی نمونه هایی از زیباترین و بهترین مدل آینه دکوری بعنوان عنصری دکوراتیو برای تزئیین خانه می پردازیم تا ایده های مناسبی برای انتخاب مدل آینه مورد نظر خود بدست آورده باشید. شاید بهترین کاربرد آینه برای اتاق های کوچک باشد آینه در یک لحظه می تواند فضای یک اتاق کوچک را بزرگ تر جلوه دهد. آینه ها در انواع اقسام سبک ها و استایل ها تولید می شوند که هر کدام با ویژگی های خاص خود دکوراسیون خانه را بکلی متحول می کنند. دکوراسیون خانه شما از وجود آینه بهره های زیادی خواهد برد که در زیر بطور خلاصه تعدادی از این تاثیرات مهم را مشخص خواهیم کرد.

آینه از عناصر دکوراتیو دکوراسیون هستند که هیچگاه هیاهو و شلوغی در دکوراسیون خانه بوجود نمی آورد. از آینه می توان بعنوان عنصر تمام کننده برای دکوراسیون دیوار ویا تزیین مبلمان خانه استفاده کرد. در این مطلب به معرفی نمونه هایی از زیباترین و بهترین مدل آینه دکوری بعنوان عنصری دکوراتیو برای تزئیین خانه می پردازیم تا ایده های مناسبی برای انتخاب مدل آینه مورد نظر خود بدست آورده باشید. شاید بهترین کاربرد آینه برای اتاق های کوچک باشد آینه در یک لحظه می تواند فضای یک اتاق کوچک را بزرگ تر جلوه دهد. آینه ها در انواع اقسام سبک ها و استایل ها تولید می شوند که هر کدام با ویژگی های خاص خود دکوراسیون خانه را بکلی متحول می کنند. دکوراسیون خانه شما از وجود آینه بهره های زیادی خواهد برد که در زیر بطور خلاصه تعدادی از این تاثیرات مهم را مشخص خواهیم کرد. ...

زیباترین مدل آینه دکوری برای دکوراسیون منزل

نحوه استفاده از آینه در دکوراسیون [بهمراه عکس مدل های جدید]

نحوه استفاده از آینه در دکوراسیون [بهمراه عکس مدل های جدید]
استفاده از آینه در دکوراسیون منزل امروزه بنوعی کار هنری تبدیل شده است زیرا آینه ها می توانند فضای دکور را بسیار خاص نشان داده و حسابی کلاس کار را بالا ببرند. آینه های تمام قد، آینه های گرد، دایره ای، آینه های بیش از اندازه بزرگ و هر مدل دیگری امروزه تبدیل به عنصری مهم در طراحی داخلی شده اند تا جایی که بعنوان نقطه کانونی نیز در دکوراسیون بکار می روند. آینه ها ساده هستند اما سادگی آینه باعث نمی شود نحوه قرار دادن صحیح آن در دکوراسیون داخلی نیز ساده و  پیش پا افتاده باشد. در حقیقت خیلی ها مرتکب این اشتباه شده و آینه یا آینه های خود را خیلی بد قرار می دهند.

استفاده از آینه در دکوراسیون منزل امروزه بنوعی کار هنری تبدیل شده است زیرا آینه ها می توانند فضای دکور را بسیار خاص نشان داده و حسابی کلاس کار را بالا ببرند. آینه های تمام قد، آینه های گرد، دایره ای، آینه های بیش از اندازه بزرگ و هر مدل دیگری امروزه تبدیل به عنصری مهم در طراحی داخلی شده اند تا جایی که بعنوان نقطه کانونی نیز در دکوراسیون بکار می روند. آینه ها ساده هستند اما سادگی آینه باعث نمی شود نحوه قرار دادن صحیح آن در دکوراسیون داخلی نیز ساده و  پیش پا افتاده باشد. در حقیقت خیلی ها مرتکب این اشتباه شده و آینه یا آینه های خود را خیلی بد قرار می دهند. ...

نحوه استفاده از آینه در دکوراسیون [بهمراه عکس مدل های جدید]

آینه کاری مدرن انتخاب خوش‌سلیقه‌ها برای دکوراسیون داخلی

آینه کاری مدرن انتخاب خوش‌سلیقه‌ها برای دکوراسیون داخلی
آینه‌ کاری مدرن یا دکوراتیو، استفاده از آینه ‌ها با طرح‌های هنری و زیبا است که باعث زیبا شدن منزل می‌شود. با نصب آینه های دکوراتیو مدرن، ارزش معماری منزل بالا رفته و دکوراسیون خانه زیباتر جلوه داده می‌شود. آینه‌ کاری دکوراتیو را می‌توان روی یک دیوار خاص به جای تابلو نصب کرد. استفاده از این نوع آینه ‌ها با طرح‌های مختلف، می‌تواند بازتاب نور را چندین برابر کند. این آینه ‌ها در رنگ‌های مختلف و زیبا از جمله طلایی، مسی، برنزی و نقره‌ای تولید می‌شوند.

آینه‌ کاری مدرن یا دکوراتیو، استفاده از آینه ‌ها با طرح‌های هنری و زیبا است که باعث زیبا شدن منزل می‌شود. با نصب آینه های دکوراتیو مدرن، ارزش معماری منزل بالا رفته و دکوراسیون خانه زیباتر جلوه داده می‌شود. آینه‌ کاری دکوراتیو را می‌توان روی یک دیوار خاص به جای تابلو نصب کرد. استفاده از این نوع آینه ‌ها با طرح‌های مختلف، می‌تواند بازتاب نور را چندین برابر کند. این آینه ‌ها در رنگ‌های مختلف و زیبا از جمله طلایی، مسی، برنزی و نقره‌ای تولید می‌شوند. ...

آینه کاری مدرن انتخاب خوش‌سلیقه‌ها برای دکوراسیون داخلی

روش انتخاب آینه حمام

روش انتخاب آینه حمام
انتخاب آینه حمام کار نسبتاً آسانی است در صورتی که به سبک و اندازه حمام خود دقت کنید. خبر خوب این است که نیاز به اندازه‌گیری آینه‌های مختلف با وسایل اندازه‌گیری ندارید. دلفین این محاسبات را انجام می‌دهد و ابعاد آن را روی مواد بسته‌بندی بطور واضح بیان می‌کند. با این حال شما نیاز به دیدی نسبی از ریاضیات دارید تا اندازه‌ها و ویژگی‌های آینه انتخابی خود را با محصول ایده‌آل و مناسب خود بسنجید. در صورتی که آینه خود را از تولیدکنندگان تهیه می‌کنید شما با طیف وسیعی از سبک‌ها، طرح‌ها، شکل‌ها، اندازه‌ها و … برای انتخاب مواجه هستید.

انتخاب آینه حمام کار نسبتاً آسانی است در صورتی که به سبک و اندازه حمام خود دقت کنید. خبر خوب این است که نیاز به اندازه‌گیری آینه‌های مختلف با وسایل اندازه‌گیری ندارید. دلفین این محاسبات را انجام می‌دهد و ابعاد آن را روی مواد بسته‌بندی بطور واضح بیان می‌کند. با این حال شما نیاز به دیدی نسبی از ریاضیات دارید تا اندازه‌ها و ویژگی‌های آینه انتخابی خود را با محصول ایده‌آل و مناسب خود بسنجید. در صورتی که آینه خود را از تولیدکنندگان تهیه می‌کنید شما با طیف وسیعی از سبک‌ها، طرح‌ها، شکل‌ها، اندازه‌ها و … برای انتخاب مواجه هستید. ...

روش انتخاب آینه حمام

مدل های شیک آینه و کنسول سفید

مدل های شیک آینه و کنسول سفید
دکوراسیون داخلی هر خانه ای با آینه و کنسول زیباتر میشود، آینه و کنسول ها امروزه دکوراتیو هستند و فضای منزل را لوکس میکنند مخصوصا اگر سفید رنگ باشند. آینه و کنسول های سفید رنگ و چوبی جدیدترین مد این روزها برای دکوراسیون منزل هستند.

دکوراسیون داخلی هر خانه ای با آینه و کنسول زیباتر میشود، آینه و کنسول ها امروزه دکوراتیو هستند و فضای منزل را لوکس میکنند مخصوصا اگر سفید رنگ باشند. آینه و کنسول های سفید رنگ و چوبی جدیدترین مد این روزها برای دکوراسیون منزل هستند. ...

مدل های شیک آینه و کنسول سفید

انواع آینه های خانگی | نحوه استفاده از آنها به طور مؤثر

انواع آینه های خانگی | نحوه استفاده از آنها به طور مؤثر
آینه ها راهی مقرون به صرفه برای ایجاد عمق و تقویت زیبایی در هر خانه هستند. آینه تزئینی مناسب می تواند نور بیشتری را به وجود آورد و جذابیت زیبایی شناسی یک اتاق را افزایش دهد ، اما چگونه بین انواع مختلف آینه انتخاب می کنید؟ در اینجا چند نوع آینه و مناطقی وجود دارد که می توانید آنها را در سرتاسر خانه خود قرار دهید.

آینه ها راهی مقرون به صرفه برای ایجاد عمق و تقویت زیبایی در هر خانه هستند. آینه تزئینی مناسب می تواند نور بیشتری را به وجود آورد و جذابیت زیبایی شناسی یک اتاق را افزایش دهد ، اما چگونه بین انواع مختلف آینه انتخاب می کنید؟ در اینجا چند نوع آینه و مناطقی وجود دارد که می توانید آنها را در سرتاسر خانه خود قرار دهید. ...

انواع آینه های خانگی | نحوه استفاده از آنها به طور مؤثر

نحوه استفاده تزئینی از آینه

نحوه استفاده تزئینی از آینه

...

نحوه استفاده تزئینی از آینه

مدل آینه و شمعدان دیواری

مدل آینه و شمعدان دیواری

استفاده از آینه و شمعدان و یا میز کنسول در چیدمان خانه های امروزی باب شده است. اگر فضای کافی برای استفاده از آینه شمعدان ها و میز کنسول ندارید از آینه و شمعدان های کوچک دیواری استفاده کنید. که نمونه هایی از آن را برای شما آورده ایم. ...

مدل آینه و شمعدان دیواری

روش هایی برای از بین بردن بخار آینه حمام

روش هایی برای از بین بردن بخار آینه حمام

...

روش هایی برای از بین بردن بخار آینه حمام

نکاتی برای استفاده از رادیاتور دکوراتیو

نکاتی برای استفاده از رادیاتور دکوراتیو

...

نکاتی برای استفاده از رادیاتور دکوراتیو

مدل های چراغ بالای آینه

مدل های چراغ بالای آینه

...

مدل های چراغ بالای آینه

مدل آینه شمعدان

مدل آینه شمعدان

...

مدل آینه شمعدان

مدل آینه کنسول

مدل آینه کنسول

...

مدل آینه کنسول
مدل آینه دستشویی
مدل آینه کنسول اسپرت
جدیدترین مدل آینه دستشویی

<< 567891011121314151617 >>
طرح های معمار امین سلطانپور - حسن سلطانپور - سلطاتپور استودیو - فروشگاه لیدی مد کالا - فروشگاه رابوکالا - مقالات - سایت مپ - نقشه سایت - تماس با ما - صفحه اصلی