خانه چین

رابوکالا- گیمینگ تولز- خانه چین- لیدی مد
  
خانه چین / دکوراتیو / قاب عکس

قاب عکس

انواع قاب عکس دیواری و قاب عکس رومیزی، قاب عکس فامیلی و خانوادگی، آلبوم عکس، قاب عکس پارتیشنی و جدیدترین مدل های قاب عکس فانتزی و زیبا که به شما کمک می کند تا بهترین خاطرات تان را در قابی زیبا برای همیشه ماندگار کنید در این بخش عرضه شده ادامه مطلب

قاب عکس

انواع قاب عکس دیواری و قاب عکس رومیزی، قاب عکس فامیلی و خانوادگی، آلبوم عکس، قاب عکس پارتیشنی و جدیدترین مدل های قاب عکس فانتزی و زیبا که به شما کمک می کند تا بهترین خاطرات تان را در قابی زیبا برای همیشه ماندگار کنید در این بخش عرضه شده است.

نکاتی برای انتخاب قاب عکس مناسب

  1. در هماهنگی رنگ عکس و قاب آن، وسواس به خرج ندهید. در عوض هنگام انتخاب قاب عکس به تناژ کلی تصویرتان توجه کنید.
  2. قاب عکس‌های روشن برای عکس‌های غیررسمی و قاب عکس‌های تیره، برای عکس‌های رسمی مناسبترند.
  3. هماهنگی قاب عکس با نحوه‌ دکوراسیون خانه، نسبت به هماهنگی رنگ آن با عکس درونش در اولویت است. بنابراین قاب عکسی انتخاب کنید که مکمل یا متضاد دکوراسیون شما باشد.
  4. بهتر است رنگ قاب عکستان خیلی شبیه به دیواری که روی آن نصب می‌شود نباشد. اینگونه قاب عکس جلوه‌ی بیشتری خواهد داشت.
  5. رنگ فرش و قاب شما باید کاملا متفاوت باشد. در غیر این صورت توجه از روی قاب عکس برداشته می‌شود.

بررسی کیفیت و راهنمای خرید قاب عکس

برای خرید قاب عکس علاوه بر ظاهر آن لازم است به کیفیت هم توجه شود. هیچ کس دلش نمی‌خواهد قاب عکسش با چند بار استفاده کج شود یا بشکند!

شاید فکر کنید خریدن یک قاب با تمام این ویژگی‌ها دردسر ساز است. اما خوشبختانه با امکان خرید آنلاین قاب عکس، شما می‌توانید با شفافیت، تمام ویژگی‌های محصول را بررسی کنید و قاب عکس خود را تنها با چند کلیک سفارش دهید.

قاب عکس‌های عکس پرینت

ما در عکس پرینت به عنوان سرویس پیشگام چاپ آنلاین عکس و محصولات وابسته، اخیرا محصول قاب عکس را به محصولات اپلیکیشن اضافه کردیم. ویژگی‌های قاب‌های عکس پرینت:

راهنمای خرید قاب عکس:
قاب عکس ها با توجه به مدلها و اندازه ای که ساخته شده اند دسته بندی میشوند اما اگر قصد دارید به کمک قاب عکس زیبایی خانه را افزایش دهید سعی کنید در بخش های مختلف خانه با توجه به محیط قاب را انتخاب کنید برای مثال در اتاق کودک از مدلهای فانتزی این قاب ها که زیباتر نیز هستند و رنگ شاد و زیبایی نیز دارند استفاده کنید و در اتاق خواب و یا اتاق کار نیز با توجه به محیط قاب انتخاب کنید قاب ها محبوبیت سابق خود را بدلیل پیشرفت در زمینه تکنولوژی و استفاده از بیشتر از گوشی ها از دست داده اند و از گوشی برای ذخیره عکس ها و… استفاده میکنند. اما اگر به قاب عکس نیاز دارید سعی کنید قاب را با محیط هماهنگ خرید کنید و از مدلهای رو میزی این قاب ها استفاده کنید. اگر میخواهید در اداره از قاب عکس برای قرار دادن عزیزانتان استفاده کنید مدلهای کوچک این قاب هارا خرید کنید تا بتوانید براحتی و بدون مشکلی از آن در اداره استفاده کنید.  در این پست از سایت خانه چینبهترین و شیکترین مدلهای قاب عکس را قرار داده ایم میتوانید با توجه به سلیقه و نیاز خود انتخاب و خرید کنید.


جدیدترین مطالب آموزشی

انواع قاب عکس فانتزی، هرچی بخوای از رومیزی تا دیواری!

انواع قاب عکس فانتزی، هرچی بخوای از رومیزی تا دیواری!
این روزها که آلبوم های دوست داشتنی جایشان را به حافظه های ناپایدار گوشی های تلفن همراه داده اند چه خوب است که خاطراتت را قاب بگیری، یک قابِ منحصر به فرد که بخشی از زیبایی خانه ات شود. همانطور که می دانید انواع قاب ها با جنس ها و طرح های متنوع در بازار موجودند. در این مطلبِ چیدانه قصد داریم با راهنمایی خانه رویایی ایکیا با انواع قاب عکس ها و کاربرد آن ها آشنا شویم.

این روزها که آلبوم های دوست داشتنی جایشان را به حافظه های ناپایدار گوشی های تلفن همراه داده اند چه خوب است که خاطراتت را قاب بگیری، یک قابِ منحصر به فرد که بخشی از زیبایی خانه ات شود. همانطور که می دانید انواع قاب ها با جنس ها و طرح های متنوع در بازار موجودند. در این مطلبِ چیدانه قصد داریم با راهنمایی خانه رویایی ایکیا با انواع قاب عکس ها و کاربرد آن ها آشنا شویم. ...

انواع قاب عکس فانتزی، هرچی بخوای از رومیزی تا دیواری!

چیدمان و انتخاب قاب ها و شاسی ها

چیدمان و انتخاب قاب ها و شاسی ها
با توجه به فضاهای موجود در خانه یا محیط برای نصب تابلو و یا شاسی ها  یک دیوار خالی را مانند دیوارهای کنار میز ناهار خوری یا دیوار راه پله ها،دیوارهای اتاق خواب و… در نظر بگیرید. برای نصب تابلو ها و قاب عکس هایتان چند نکته ریز اما مهم را باید در نظر بگیرید تا در نتیجه دکور زیبایی در خانه و محل مورد نظرتان داشته باشید.در ادامه با ما همراه باشید تا چند ترفند نصب قاب ها را بدانید.

با توجه به فضاهای موجود در خانه یا محیط برای نصب تابلو و یا شاسی ها  یک دیوار خالی را مانند دیوارهای کنار میز ناهار خوری یا دیوار راه پله ها،دیوارهای اتاق خواب و… در نظر بگیرید. برای نصب تابلو ها و قاب عکس هایتان چند نکته ریز اما مهم را باید در نظر بگیرید تا در نتیجه دکور زیبایی در خانه و محل مورد نظرتان داشته باشید.در ادامه با ما همراه باشید تا چند ترفند نصب قاب ها را بدانید. ...

چیدمان و انتخاب قاب ها و شاسی ها

بهترین روش های نصب قاب بر دیوار

بهترین روش های نصب قاب بر دیوار
نصب تابلو و یا قاب عکس قانون و قواعدی دارد و این گونه نیست که هرکسی هرکجا دوست داشت یا خالی بود، یک تابلو به دیوار بزند این قاب ممکن است یا خیلی بالا و یا زیادی پایین نصب شود. گاهی، ممکن است با سبک و یا چیدمان مبلمان ما متناسب و متقارن نباشد و این موضوع مهمی است. با ما همراه باشید تا این موضوع را با هم بررسی کنیم.

نصب تابلو و یا قاب عکس قانون و قواعدی دارد و این گونه نیست که هرکسی هرکجا دوست داشت یا خالی بود، یک تابلو به دیوار بزند این قاب ممکن است یا خیلی بالا و یا زیادی پایین نصب شود. گاهی، ممکن است با سبک و یا چیدمان مبلمان ما متناسب و متقارن نباشد و این موضوع مهمی است. با ما همراه باشید تا این موضوع را با هم بررسی کنیم. ...

بهترین روش های نصب قاب بر دیوار

راهنمای نوع و رنگ قاب

راهنمای نوع و رنگ قاب
یک قاب می‌تواند مکمل هر تصویر زیبا در زندگی باشد. همیشه در انتخاب قاب به 3 سوال مهم و اساسی پاسخ دهید تا با بهترین انتخاب زیبایی تصاویر هنری خود را دو چندان نمایید. 1) موضوع تصویری که می‌خواهم قاب کنیم چیست؟ 2) نکته مهم و قابل توجه در تصویر من چیست؟ 3) سبک دکوراسیون داخلی محل نصب تابلو چیست؟ همچنین برای انتخاب رنگ قاب‌ها باید به رنگ و سبک دکوراسیون منزلتان توجه نمایید. با ایجاد تضاد یا هماهنگی بین رنگ قاب‌ها با دیوارها و مبلمان منزل میتوانید نتیجه بهتری بگیرید. استفاده از قاب‌ها با جنس و رنگ‌های مختلف و ایجاد ناهماهنگی در ترکیب این قاب‌‌ها میتواند جذابیت منحصر به خودش را ایجاد کند.

یک قاب می‌تواند مکمل هر تصویر زیبا در زندگی باشد. همیشه در انتخاب قاب به 3 سوال مهم و اساسی پاسخ دهید تا با بهترین انتخاب زیبایی تصاویر هنری خود را دو چندان نمایید. 1) موضوع تصویری که می‌خواهم قاب کنیم چیست؟ 2) نکته مهم و قابل توجه در تصویر من چیست؟ 3) سبک دکوراسیون داخلی محل نصب تابلو چیست؟ همچنین برای انتخاب رنگ قاب‌ها باید به رنگ و سبک دکوراسیون منزلتان توجه نمایید. با ایجاد تضاد یا هماهنگی بین رنگ قاب‌ها با دیوارها و مبلمان منزل میتوانید نتیجه بهتری بگیرید. استفاده از قاب‌ها با جنس و رنگ‌های مختلف و ایجاد ناهماهنگی در ترکیب این قاب‌‌ها میتواند جذابیت منحصر به خودش را ایجاد کند. ...

راهنمای نوع و رنگ قاب

قاب عکس چیست و چه کاربردی دارد

قاب عکس چیست و چه کاربردی دارد
قاب عکس فضایی است که شما عکستان را در داخل آن قرار می دهید ، بر روی آن طلق یا شیشه قرار دارد که سبب محافظت از عکس شما می شود هدف از استفاده این قابها علاوه بر محافظت از عکس سبب زیبایی و جلوه دادن عکس شما میباشد باید دقت کنید وقتی قاب عکسی انتخاب می کنید محافظی که در جلوی قاب قرار دارد از جنسی مرغوب باشد .زیرا اگر جنس طلق و شیشه شفاف نباشد سبب می شود که از جلوه عکستان کاسته  شود قاب عکس ها از متریالهای مختلفی هستنداز جمله مواد تشکیل دهنده آن همچون چوب ، فلز ، رزین ،استیل ، چینی ، مقوا ، بتن ، اکریلیک ،شیشه ، mdf پلکسی گلس وپلاستیک و گاهی اوقات گچ هم می تواند باشد که با توجه به نظر و سلیقه افرادانتخاب می شوند و به جای چاپ شاسی مورد استفاده می گیرد.

قاب عکس فضایی است که شما عکستان را در داخل آن قرار می دهید ، بر روی آن طلق یا شیشه قرار دارد که سبب محافظت از عکس شما می شود هدف از استفاده این قابها علاوه بر محافظت از عکس سبب زیبایی و جلوه دادن عکس شما میباشد باید دقت کنید وقتی قاب عکسی انتخاب می کنید محافظی که در جلوی قاب قرار دارد از جنسی مرغوب باشد .زیرا اگر جنس طلق و شیشه شفاف نباشد سبب می شود که از جلوه عکستان کاسته  شود قاب عکس ها از متریالهای مختلفی هستنداز جمله مواد تشکیل دهنده آن همچون چوب ، فلز ، رزین ،استیل ، چینی ، مقوا ، بتن ، اکریلیک ،شیشه ، mdf پلکسی گلس وپلاستیک و گاهی اوقات گچ هم می تواند باشد که با توجه به نظر و سلیقه افرادانتخاب می شوند و به جای چاپ شاسی مورد استفاده می گیرد. ...

قاب عکس چیست و چه کاربردی دارد

نحوه انتخاب قاب عکس ایده آل

نحوه انتخاب قاب عکس ایده آل
هنگامی که شما یک عکس زیبا را برای چاپ انتخاب کردید ، مرحله بعدی انتخاب قاب مناسب است - یک عکس که باعث افزایش عکس شما می شود و آن را به آثار هنری واقعی تبدیل می کند. خبر خوب انتخاب یک قاب عکس به محض دانستن اصول اولیه آسان است. برای کمک به ما ، همه رازهای مربوط به نحوه انتخاب یک قاب عکس ، چه فلزی ، چوبی ، مشکی یا سفید را به اشتراک می گذاریم.

هنگامی که شما یک عکس زیبا را برای چاپ انتخاب کردید ، مرحله بعدی انتخاب قاب مناسب است - یک عکس که باعث افزایش عکس شما می شود و آن را به آثار هنری واقعی تبدیل می کند. خبر خوب انتخاب یک قاب عکس به محض دانستن اصول اولیه آسان است. برای کمک به ما ، همه رازهای مربوط به نحوه انتخاب یک قاب عکس ، چه فلزی ، چوبی ، مشکی یا سفید را به اشتراک می گذاریم. ...

نحوه انتخاب قاب عکس ایده آل

نکاتی برای استفاده از رادیاتور دکوراتیو

نکاتی برای استفاده از رادیاتور دکوراتیو

...

نکاتی برای استفاده از رادیاتور دکوراتیو

<< 14151617181920212223242526 >>
طرح های معمار امین سلطانپور - حسن سلطانپور - سلطاتپور استودیو - فروشگاه لیدی مد کالا - فروشگاه رابوکالا - مقالات - سایت مپ - نقشه سایت - تماس با ما - صفحه اصلی