خانه چین

رابوکالا- گیمینگ تولز- خانه چین- لیدی مد
  
خانه چین / دکوراسیون اداری / مبل و صندلی انتظار

مبل و صندلی انتظار

انتظار به صورت بالقوه و به خودی خود به اندازه کافی نامطلوب هست چه برسد به آنکه شرایط محیط به گونه ای باشد که خستگی و کلافگی، شلوغی و همهمه هم به آن اضافه شود. یکی از دغدغه های مدیران شرکت ها و سازمان های کوچک و بزرگ با مراجعین ادامه مطلب

مبل و صندلی انتظار

انتظار به صورت بالقوه و به خودی خود به اندازه کافی نامطلوب هست چه برسد به آنکه شرایط محیط به گونه ای باشد که خستگی و کلافگی، شلوغی و همهمه هم به آن اضافه شود. یکی از دغدغه های مدیران شرکت ها و سازمان های کوچک و بزرگ با مراجعین و ارباب رجوع زیاد فراهم نمودن شرایط استراحت و راحتی آنها در کنار برقراری نظم در طول مدت انتظارشان است که در این جاست که نقش صندلی های انتظار به عنوان عضوی از خانواده صندلی های اداری پر رنگ می گردد. در بانک ها ، کلینیک ها، بیمارستان ها، آزمایشگاه ها، داروخانه ها، فرودگاه، ترمینال ها و شرکت های خصوصی و دولتی با مراجعه کننده زیاد استفاده میشوند و انواه آن ها در رنگ و جنس های مختلف توسط تولیدکنندگان صنعت مبل و صندلی اداری به بازار عرضه میشود. برای خرید و انتخاب صندلی انتظار مناسب باید جننس و مدل آن را بر اساس محیط و فضای مورد نظر، تعداد مراجعه کنندگان و داخلی یا خارجی بودن محیط برای مشخص شدن استهلاک صندلی و …از بین محصولاتی که در فروشگاه آنلاین ساویس از بین بهترین تولیدکنندگان این مدل صندلی ها دست چین شده اند انتخاب نمایید. در این بخش تلاش کرده ایم که زیبایی و خلاقیت در طراحی و رنگ این دسته از صندلی ها را نیز اصلی مهم قرار دهیم چرا که بدون شک احترام به ارباب رجوع ومراجعه کنندگان از دغدغه های شما نیز هست.

انتخاب صندلی‎های انتظار خوب و استاندارد بسیار مهم است زیرا می‎تواند از کلافگی ارباب رجوع در زمان انتظار بکاهد و محیط کاری و فضای ارباب رجوع را زیبا و مدرن نشان دهد. صندلی انتظار در مدل‎های تکی و بهم چسبیده عرضه می‎گردد. امروزه صندلی‎های انتظار را در گوشه گوشه شهر می‎توان دید، از صندلی‎های موجود در ایستگاه مترو و اتوبوس گرفته تا مطب و ادارات. نکته دیگر زیبایی صندلی انتظار است که می‎تواند جلوه‎های متفاوت به محل کار شما بدهد، بهتر است صندلی انتظار را متناسب با تعداد مراجعه کنندگان و همچنین دکوراسیون محل کار خود انتخاب نمایید تا بتوانید بهترین نتیجه را از آن بگیرید. در بعضی از صندلی‎های انتظار می‎توان تشک با روکش‎های چرمی رنگارنگ انتخاب کرد و زیبایی فضا را دوچندان جلوه داد.

انواع صندلی های انتظار

این که آیا شما یک اتاق انتظار کوچک یا بزرگ در اختیار دارید، انتخاب های شما در صندلی های انتظار گسترده است. پس از کجا شروع می کنید؟ ما به شما انواع صندلی های انتظار را معرفی می کنیم تا در انتخاب آنها بهترین گزینه ها را داشته باشید.

صندلی مهمان گزینه ای عالی از نوع صندلی های انتظار استاندارد هستند که به عنوان صندلی های اصلی انتظار نیز نامیده می شوند. صندلی مهمان ممکن است با دسته یا بدون دسته باشد.

صندلی Bariatric  صندلی های مهمان هستند که می توانند بیش از ظرفیت وزن 250 پوند استاندارد را تحمل کنند.

صندلی Club صندلی های مهمان هستند که کاملا پوشیده از پارچه بوده و بسیار مجلل هستند. این نوع صندلی معمولا در یک سالن یا محل استفاده می شود که در آن بازدید کنندگان برای دوره های زمانی طولانی تری می نشینند.

صندلی راحتی مبل هایی هستند که اغلب به یک منطقه پذیرش اضافه می شوند تا احساس حضور در فضای خانه را تداعی کنند. صندلی های راحتی معمولا می توانند تا سه نفر به طور متوسط ​​را پوشش دهند.

صندلی راحتی کوچک که نسخه کوچکتری از مبل های راحتی هستند و به طور معمول می توانند دو نفر را به صورت همزمان پوشش دهند.

نیمکت راحتی که شبیه صندلی راحتی هستند و می توانند چندین نفر را بر روی خود جای دهند. آنها برای فضاهایی که مشتریان مدت زمان کمی را انتظار می کشند استفاده می شود. آنها همچنین معمولا بدون دسته و پشتی هستند.

صندلی عثمانی یک نیمکت تک نفره است که معمولا به عنوان مبل راحتی در نظر گرفته می شود. آنها ظاهری بسیار شیک و مجلل دارند.

صندلی پشت سر هم شامل تعداد صندلی دو یا بیشتر است که توسط پایه ها و دسته های مشترک به یکدیگر متصل می شوند. آنها معمول ترین و محبوب ترین نوع صندلی های انتظار هستند به ویژه در فضاهای شلوغ و پر ازدهام.

صندلی Beam شبیه به صندلی های پشت سر هم است، اما صندلی های آن توسط میله قطور و بلندی در امتداد طولی به یکدیگر متصل شده اند.

صندلی Tablet arm دارای یک سطح کار کوچک و متحرک متصل به یک یا هر دو دست است. دسته ها اغلب به صندلی ها متصل می شوند و ایده آل برای مکان های انتظار هستند که در آن باید کارهای مرتبط با نوشتن پر شود و یا متخصصان در هنگام انتظار برای انجام جلسات کار خود را انجام می دهند.

صندلی پشتی دار متحرک دارای یک صندلی است که کاربر برای فراهم آوردن راحتی بیشتر در طول مدت انتظار طولانی قابل حرکت است. این نوع صندلی به طور معمول در مراکز درمانی و مراکز سلامتی و بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرد.

صندلی بدون دسته همانگونه که از نامش پیدا است، صندلی هایی بدون دسته است. این نوع صندلی فضای کمتری را اشغال می کند، زیرا قادر به نزدیک شدن به صندلی های دیگر در فضای انتظار است.

صندلی های سبز (GREEN) نیز به عنوان صندلی هایی سازگار با محیط زیست شناخته می شوند. بسیاری از سطوح مختلف محیط زیستی را شامل می شوند، آنها برای بهبود کیفیت هوا در محیط داخلی می توانند عالی باشند.

صندلی Stacking صندلی های مهمان هستند که می توانند در بالای یکدیگر انباشته شوند. این نوع صندلی برای مناطقی که باید مرتبا تمیز و مرتب شوند، مفید است زیرا صندلی ها می توانند به سرعت و به راحتی جابجا شوند و هر زمان که لازم باشد جمع شده و ذخیره شوند.

صندلی Nesting صندلی های شبیه Stacking هستند، اما به جای جمع کردن روی یکدیگر، به صورت جمع می شوند تا بتوانند برای حمل و نقل و ذخیره سازی سریع در کنار هم قرار گیرند.

صندلی تاشو چرخ دار که قابلیت تاشو بودن را دارند و دارای 4 چرخ برای حرکت هستند.

صندلی پارچه ای از پارچه هایی ساخته شده اند که کمک می کنند تا احساس مبلمان خانگی را به مشتری ایجاد کنند. پارچه در تعداد زیادی از رنگ ها و الگوها موجود است اما به دلیل ماهیت متخلخل آن در فضاهای های پذیرایی پزشکی مناسب نیست. پارچه ارزان ترین نوع از متریال مورد استفاده د صندلی ها است.

صندلی چرمی از چرم طبیعی یا مصنوعی ساخته شده اند که دارای کیفیت، دوام و زیبایی بسیار زیادی هستند. معمولا چرم طبیعی گران از متریال های دیگر است.

صندلی وینیل همانند چرم طبیعی هستند. وینیل از پلی یورتان (PU) یا پلی وینیل کلرید (PVC) ساخته شده است.

صندلی Mesh پارچه ای است که تنفس بیشتری را نسبت به سایر انواع متریال ارائه می دهد. مش با دوام است، اما با توجه به طراحی متخلخل، می تواند برای تمیز کردن سخت باشد.


جدیدترین مطالب آموزشی

عکس های صندلی انتظار چوبی مناسب ادارجات و آرایشگاه ها

عکس های صندلی انتظار چوبی مناسب ادارجات و آرایشگاه ها
متاسفانه بسیاری از ادارجات و شرکت های تجاری ما توجه چندانی به بخش صندلی های انتظار برای مراجعه کنندگان نمی کنند. در این قسمت با مدل های جدید صندلی انتظار چوبی بسیار شیک و مدرن آشنا خواهید شد که تضمین کننده راحتی و رضایت مشتریان شما خواهند بود. احتمالا گذرتان به سالن انتظار محیط های تجاری خورده و حتما می دانید که درصد بسیاری زیادی از ادارات و حتی آرایشگاه های مدرن ما، صندلی های نچندان راحت و نازیبا را برای اتاق های داخلی و همینطور سالن انتظار در نظر گرفته اند. خوب در این مطلب با مدل هایی آورده شده که همگی در بالاترین سطح کیفیت و راحتی هستند.

متاسفانه بسیاری از ادارجات و شرکت های تجاری ما توجه چندانی به بخش صندلی های انتظار برای مراجعه کنندگان نمی کنند. در این قسمت با مدل های جدید صندلی انتظار چوبی بسیار شیک و مدرن آشنا خواهید شد که تضمین کننده راحتی و رضایت مشتریان شما خواهند بود. احتمالا گذرتان به سالن انتظار محیط های تجاری خورده و حتما می دانید که درصد بسیاری زیادی از ادارات و حتی آرایشگاه های مدرن ما، صندلی های نچندان راحت و نازیبا را برای اتاق های داخلی و همینطور سالن انتظار در نظر گرفته اند. خوب در این مطلب با مدل هایی آورده شده که همگی در بالاترین سطح کیفیت و راحتی هستند. ...

عکس های صندلی انتظار چوبی مناسب ادارجات و آرایشگاه ها

نحوه انتخاب مبل های اداری مناسب

نحوه انتخاب مبل های اداری مناسب
نحوه انتخاب مبل های اداری مناسب - مبل های اداری اصلی ترین نیاز هر دفتر است. برای اهداف مختلفی در مکانهای کاری مانند محل های انتظار ، پذیرش ، کاناپه کابینت ، نیمکت برای دفاتر و غیره استفاده می شود. اما انتخاب بهترین مبل دفتر شما برای اهداف مختلف بسیار دشوار می شود. در اینجا ، ما شما را در مورد بهترین نکات برای انتخاب مبل های اداری مناسب مطلع خواهیم کرد.

نحوه انتخاب مبل های اداری مناسب - مبل های اداری اصلی ترین نیاز هر دفتر است. برای اهداف مختلفی در مکانهای کاری مانند محل های انتظار ، پذیرش ، کاناپه کابینت ، نیمکت برای دفاتر و غیره استفاده می شود. اما انتخاب بهترین مبل دفتر شما برای اهداف مختلف بسیار دشوار می شود. در اینجا ، ما شما را در مورد بهترین نکات برای انتخاب مبل های اداری مناسب مطلع خواهیم کرد. ...

نحوه انتخاب مبل های اداری مناسب

خطری بدتر از سیل ۹۸ در انتظار ‌شیرازی‌ها

خطری بدتر از سیل ۹۸ در انتظار ‌شیرازی‌ها

...

خطری بدتر از سیل ۹۸ در انتظار ‌شیرازی‌ها

ایده های طراحی دکوراسیون برگرفته از زنان دنیای مد

ایده های طراحی دکوراسیون برگرفته از زنان دنیای مد

...

ایده های طراحی دکوراسیون برگرفته از زنان دنیای مد

دکوراسیون آشپزخانه های قدیمی را به روز کنید

دکوراسیون آشپزخانه های قدیمی را به روز کنید

...

دکوراسیون آشپزخانه های قدیمی را به روز کنید

دکوراسیون حمام های کوچک تمیز

دکوراسیون حمام های کوچک تمیز

...

دکوراسیون حمام های کوچک تمیز

دکوراسیون و چیدمان اتاق مهمان

دکوراسیون و چیدمان اتاق مهمان

...

دکوراسیون و چیدمان اتاق مهمان

آموزش عوض کردن روکش صندلی

آموزش عوض کردن روکش صندلی

...

آموزش عوض کردن روکش صندلی

بازسازی دکوراسیون، ایده‌های به‌صرفه برای فضاهای داخلی خانه!

بازسازی دکوراسیون، ایده‌های به‌صرفه برای فضاهای داخلی خانه!

شاید به نظرتان بازسازی دکوراسیون آنقدر دردسرساز و هزینه‌بر است که ترجیح می‌دهید از خیرش بگذرید. ولی همینجا بگوییم که تغییرات کوچک در قسمت‌های مختلف خانه می‌تواند فضا و احساس دکوراسیون منزل شما را بهتر کند. ...

بازسازی دکوراسیون، ایده‌های به‌صرفه برای فضاهای داخلی خانه!
دکوراسیون اتاق کار در خانه
اشتباهات در دکوراسیون
این قوانین و اصول را در دکوراسیون فراموش کنید
سبک های دکوراسیون خانه با توجه به ماه تولد
شلف دیواری در دکوراسیون منزل
چگونه یک میز و صندلی استاندارد برای مطالعه فرزندم بخرم؟
نکته هایی برای انتخاب بهترین رنگ ها برای دکوراسیون
دکوراسیون و چیدمان سلطنتی اتاق خواب
دکوراسیون و طراحی پارکینگ
دکوراسیون اتاق خواب ایرانی
راهنمای خرید صندلی غذاخوری
کمالوند: سه بار قرار بود سرمربی تراکتور شوم/ می‌دانم انتظار هواداران از تیم چیست
رنگ ‎های دکوراسیون خانه های گرانقیمت
چیدمان دکوراسیون پرانرژی و شاد منزل
نیما عالمیان: عذرخواهی می‌کنم نباید راکت را پرت می‌کردم/ شکستم دور از انتظار بود
دکوراسیون هایی که در سال 2018 از مد افتاده اند
نکاتی برای استفاده از پارچه های طرح ‎دار در دکوراسیون
راهنمای خرید میز و صندلی کامپیوتر
دکوراسیون و چیدمان اتاق خواب
آموزش کاور پارچه ای صندلی ناهار خوری و تصاویر
طراحی و دکوراسیون دفتر وکالت
نکاتی برای دکوراسیون و چیدمان اتاق کار
اشتباهات رایج دکوراسیون نشینمن

<< 12345678910 >>
طرح های معمار امین سلطانپور - حسن سلطانپور - سلطاتپور استودیو - فروشگاه لیدی مد کالا - فروشگاه رابوکالا - مقالات - سایت مپ - نقشه سایت - تماس با ما - صفحه اصلی