خانه چین

رابوکالا- گیمینگ تولز- خانه چین- لیدی مد
  
خانه چین / دکوراسیون اداری / کمد فایل و قفسه اداری

کمد فایل و قفسه اداری

استفاده از کمد بایگانی اداری و قفسه در تمام ادارات، شرکت ها و سازمان ها به منظور ایجاد نظم و سازماندهی اسناد امری ضروری است. این لوازم اداری برای قرار دادن مدارک، پرونده ها، اسناد، اوراق و... مورد استفاده قرار می گیرند و از انواع مختلفی برخوردارند. شرکت های مختلفی در بازار ادامه مطلب

کمد فایل و قفسه اداری

استفاده از کمد بایگانی اداری و قفسه در تمام ادارات، شرکت ها و سازمان ها به منظور ایجاد نظم و سازماندهی اسناد امری ضروری است. این لوازم اداری برای قرار دادن مدارک، پرونده ها، اسناد، اوراق و... مورد استفاده قرار می گیرند و از انواع مختلفی برخوردارند. شرکت های مختلفی در بازار هستند که به طراحی و تولید کمد فایل و قفسه اداری می پردازند و محصولاتی با کیفیت ها و قیمت های مختلفی را روانه بازار می کنند. توجه داشته باشید که نوع مواد اولیه به کار رفته در لوازم اداری از اهمیت بالایی برخوردار است و اگر می خواهید تا برای مدتی طولانی خیالتان بابت دوام و طول عمر کمدها و قفسه های به کار رفته در اداره تان راحت باشد، بهتر است تا از شرکت های معتبر اقدام به خرید آنها کنید.

راهنما خرید کمد و فایل اداری

اگر در اداره تان برخی اسناد و مدارک را به صورت کاغذی نگه داری می کنید برای نگهداری و حفاظت آنها به صورتی که در هر زمانی بتوانید به راحتی آنها را پیدا کرده و از آنها استفاده کنید باید کمدی را اختصاص دهید. این کمد ها معمولا از جنس آهنی انتخاب می شوند ولی اگر قصد خرید این کمد برای اتاق خود را دارید بهتر است مدل چوبی آن را خریداری کنید که ظاهر بهتری دارد.

خرید و قیمت فایل و کمد اداری

فایل و کمد اداری در هر محیط اداری علاوه بر اینکه به نظم و سازمان‌دهی مدارک کمک می‌کند، می‌تواند تاثیر زیادی در زیبایی فضا بگذارد. برای این منظور می‌توان از انواع مختلف بوفه مدیریتی، کتابخانه و کمد، فایل، ساید و کمد بایگانی استفاده کرد. بخش فایل و کمد اداری آف دکور جایگاه مناسبی برای انتخاب و خریداری انواع این محصول برای محیط اداری یا خدماتی شما خواهد بود.

فایل اداری پلاستیکی

فایل اداری پلاستیکی، فایل های چند طبقه ای هستند که از جنس پلاستیک بوده و در ادارات از آنها برای نگهداری فایل و پرونده ها استفاده می شود.

کمد اداری

کمد اداری برای پرسنل درجه یک هر شرکت خصوصی یا دولتی باید بگونه ای طراحی و تولید شود که در آن علاوه بر رعایت نکات امنیتی برای نگهداری اسناد سری و طبقه بندی شده ،امکاناتی نظیر محل نگهداری و آویز کت و شلوار و پیراهن ، و دسترسی به سیستم های پیشرفته مولتی مدیا در نظر گرفته شود.

برای پرسنل بخشهای مختلف  اداری از قبیل پرسنل واحد مهندسی یا پرسنل واحد بازاریابی نوع کمد و کتابخانه اداری که مورد استفاده  قرار می گیرد باید داری چند و یژگی اصلی باشد مواردی نظیر :طول ، عمق و ارتفاع  استانداردجهت قرارگیری پرونده ها ، زونکن ها ،‌پوشه های اسناد  و دانشنامه های مرجع مورد استفاده پرسنل همچنین زیبایی و هماهنگی کمد اداری با دکوراسیون اداری اتاق

انواع فایل چوبی

اکثر فایل های اداری از جنس چوب هستند، چوب هم مقامت و ماندگاری بالایی دارد هم به نسبت فایل های پلاستیکی و فلزی از ظاهر بهتری برخوردار است. علاوه بر آن فایل های اداری چوبی تنوع شکلی بیشتری هم دارند که این موضوع به مخاطب امکان انتخاب بهتری می دهد.

فایل کشویی فلزی

برخی از فایل های کشویی که برای نگهداری سندها استفاده می شوند جنس فلزی دارند. دوام این فایل ها بیشتر از فایل های چوبی یا پلاستیکی است اما ظاهر زیبایی ندارند ازهمین رو برای اتاق های اداره معمولا از فایل های چوبی استفاده می کنند.

خرید انواع قفسه اداری

قفسه اداری علاوه بر اینکه به نظم دهی به فضای داخلی اتاق کمک زیادی می کند، نقش عمده ای نیز در زیباتر کردن محیط کار شما دارد. به همین دلیل شرکت های تولید کننده قفسه های اداری معمولاً طرح های خلاقانه ای برای طراحی آنها ارائه می دهند و دست شما را برای انتخاب طرح دلخواهتان باز می گذارند. قفسه های اداری نیز در انواع مختلفی در بازار موجود هستند که از میان آنها می توان به قفسه فلزی لوازم اداری، قفسه رومیزی اداری و قفسه کتاب اداری اشاره کرد.

کمد اداری

در ادارات نگهداری پرونده ها و فایل های اداره از کارهای بسیار مهم و با اهمیت است از این رو تمام این پرونده ها باید در جایی مرتب نگهداری شوند تا در مواقع نیاز دسترسی به آنها آسان شود. با این تفاسیر اهمیت وجود کمد و فایل های اداری مشخص می شود.

کمد زونکن اداری

کمد های بایگانی زونکن کمد هایی فلزی هستند که در دو شکل تولید و عرضه می شوند برخی از آنها به صورت کمدهای معمولی چند طبقه و برخی دیگر به صورت کمد با طبقات چرخشی تولید و عرضه می شوند.

فایل بایگانی ام دی اف

کمد های بایگانی ام دی اف، از کیفیت و مرغوبیت بالاتری برخوردار بوده  و همچنین ظاهر زیباتری هم دارند. اگر اتاق بایگانی شما در معرض دید است یا می خواهید در اتاق کار خود کمد بایگانی داشته باشید خرید کمد ام دی اف گزینه مناسبی است.


جدیدترین مطالب آموزشی

معرفی قفسه یکطرفه دیواری

معرفی قفسه یکطرفه دیواری
چنانچه در مقاله معرفی انواع قفسه اشاره شد، قفسه های فروشگاهی از نظر نوع جنس، نوع چیدمان، قیمت و ابعاد متفاوت هستند و فروشگاه داران بایستی نکاتی از قبیل نوع کالایی که قرار است چیدمان شود، تحمل وزنی، بودجه اختصاص یافته و … را هنگام انتخاب قفسه در نظر بگیرند. در صورتی که علاقه مند هستید با انواع قفسه های فروشگاهی آشنا شوید می توانید مقاله انواع قفسه های فروشگاهی را مطالعه فرمایید.

چنانچه در مقاله معرفی انواع قفسه اشاره شد، قفسه های فروشگاهی از نظر نوع جنس، نوع چیدمان، قیمت و ابعاد متفاوت هستند و فروشگاه داران بایستی نکاتی از قبیل نوع کالایی که قرار است چیدمان شود، تحمل وزنی، بودجه اختصاص یافته و … را هنگام انتخاب قفسه در نظر بگیرند. در صورتی که علاقه مند هستید با انواع قفسه های فروشگاهی آشنا شوید می توانید مقاله انواع قفسه های فروشگاهی را مطالعه فرمایید. ...

معرفی قفسه یکطرفه دیواری

برای محیط های اداری چه نوع کتابخانه ای مناسب تر است

برای محیط های اداری چه نوع کتابخانه ای مناسب تر است
طراحی کتابخانه اداری یکی از اصول و نکات مهم در دکوراسیون داخلی در اداره جات می باشد. کتابخانه اداری علاوه بر نقشی که در زیبایی قسمت داخلی اداره ایفا می نماید، موجب ایجاد هماهنگی و نظم بخشیدن به اداره می شود. کتابخانه اداری در ابعاد و طرح های مختلف ساخته و طراحی می شود که با توجه به سلیقه ای که دارید می توانید یکی از مدل ها را انتخاب و در طراحی دکوراسیون داخلی اداری خود به کار بگیرید. اگر قصد دارید در محیط اداری از کتابخانه مناسب و شیک استفاده کنید تا انتهای این نوشته با ما همراه باشید. در این مقاله به اهمیت و ضرورت، طراحی کتابخانه های اداری پرداخته شده و با انواع مختلف کتابخانه اداری، آشنا خواهید شد.

طراحی کتابخانه اداری یکی از اصول و نکات مهم در دکوراسیون داخلی در اداره جات می باشد. کتابخانه اداری علاوه بر نقشی که در زیبایی قسمت داخلی اداره ایفا می نماید، موجب ایجاد هماهنگی و نظم بخشیدن به اداره می شود. کتابخانه اداری در ابعاد و طرح های مختلف ساخته و طراحی می شود که با توجه به سلیقه ای که دارید می توانید یکی از مدل ها را انتخاب و در طراحی دکوراسیون داخلی اداری خود به کار بگیرید. اگر قصد دارید در محیط اداری از کتابخانه مناسب و شیک استفاده کنید تا انتهای این نوشته با ما همراه باشید. در این مقاله به اهمیت و ضرورت، طراحی کتابخانه های اداری پرداخته شده و با انواع مختلف کتابخانه اداری، آشنا خواهید شد. ...

برای محیط های اداری چه نوع کتابخانه ای مناسب تر است

انتخاب مبلمان اداری مناسب برای منزل و محل کار

انتخاب مبلمان اداری مناسب برای منزل و محل کار
برای طراحی یک فضای اداری باید تلاش کنید با خلاقیت و نوآوری این محیط را رسمی و شیک طراحی کنید. انتخاب مبلمان اداری مناسب در این زمینه بسیار مهم است. اندازه مکان و کوچک یا بزرگ بودن آن اهمیتی ندارد بلکه باید تلاش کنید با نهایت سلیقه فضا را طوری طراحی کنید که به همه امکانات مجهز شده و در همه کسانی که به آن وارد می شوند انرژی مثبت ایجاد شود. هنگام ورود به محیط کاری، در دید اول دکوراسیون و مبلمان اداری خودنمایی می کنند. بنابراین باید به اندازه ای که به دکور منزل خود اهمیت می دهید به زیبا شدن فضای محل کار نیز توجه کنید.

برای طراحی یک فضای اداری باید تلاش کنید با خلاقیت و نوآوری این محیط را رسمی و شیک طراحی کنید. انتخاب مبلمان اداری مناسب در این زمینه بسیار مهم است. اندازه مکان و کوچک یا بزرگ بودن آن اهمیتی ندارد بلکه باید تلاش کنید با نهایت سلیقه فضا را طوری طراحی کنید که به همه امکانات مجهز شده و در همه کسانی که به آن وارد می شوند انرژی مثبت ایجاد شود. هنگام ورود به محیط کاری، در دید اول دکوراسیون و مبلمان اداری خودنمایی می کنند. بنابراین باید به اندازه ای که به دکور منزل خود اهمیت می دهید به زیبا شدن فضای محل کار نیز توجه کنید. ...

انتخاب مبلمان اداری مناسب برای منزل و محل کار

نحوه انتخاب کابینت پرونده

نحوه انتخاب کابینت پرونده
شاید شما از جمع کردن پرونده های مهم در خانه خود به صورت شمع روی میز خود خسته شده اید. تقریباً هر بار که می توانید یک کشوی پرونده را باز کنید ، شانه خود را جابجا می کنید و آخرین باری که هیچ کدام از آنها به طور کامل بسته نمی شود ، به یاد نمی آورید. به عبارت دیگر ، وقت آن رسیده است که یک کابینت تشکیل پرونده خریداری کنید. اکنون که می خواهید به درستی ذخیره ، سازماندهی و محافظت از پرونده ها و اسناد اداری خود را انجام دهید ، کارت اعتباری شرکت را هنوز از دست ندهید. قبل از خرید چند ملاحظه مهم وجود دارد. اتاق شما چقدر است؟ کابینت چند پرونده برای نگهداری نیاز دارد؟ چه مدت به ماندگاری کابینه پرونده خود نیاز دارید؟

شاید شما از جمع کردن پرونده های مهم در خانه خود به صورت شمع روی میز خود خسته شده اید. تقریباً هر بار که می توانید یک کشوی پرونده را باز کنید ، شانه خود را جابجا می کنید و آخرین باری که هیچ کدام از آنها به طور کامل بسته نمی شود ، به یاد نمی آورید. به عبارت دیگر ، وقت آن رسیده است که یک کابینت تشکیل پرونده خریداری کنید. اکنون که می خواهید به درستی ذخیره ، سازماندهی و محافظت از پرونده ها و اسناد اداری خود را انجام دهید ، کارت اعتباری شرکت را هنوز از دست ندهید. قبل از خرید چند ملاحظه مهم وجود دارد. اتاق شما چقدر است؟ کابینت چند پرونده برای نگهداری نیاز دارد؟ چه مدت به ماندگاری کابینه پرونده خود نیاز دارید؟ ...

نحوه انتخاب کابینت پرونده

میز مدیریت مهمترین بخش مبلمان اداری

میز مدیریت مهمترین بخش مبلمان اداری

...

میز مدیریت مهمترین بخش مبلمان اداری

قدم هایی برای تغییر دکوراسیون منزل

قدم هایی برای تغییر دکوراسیون منزل

...

قدم هایی برای تغییر دکوراسیون منزل

پارتیشن اداری چیست؟

پارتیشن اداری چیست؟

...

پارتیشن اداری چیست؟

10 مورد برای طراحی و دکوراسیون به سبک انتقالی یا ترنزیشنال

10 مورد برای طراحی و دکوراسیون به سبک انتقالی یا ترنزیشنال

...

10 مورد برای طراحی و دکوراسیون به سبک انتقالی یا ترنزیشنال

ایده های طراحی دکوراسیون برگرفته از زنان دنیای مد

ایده های طراحی دکوراسیون برگرفته از زنان دنیای مد

...

ایده های طراحی دکوراسیون برگرفته از زنان دنیای مد

دکوراسیون آشپزخانه های قدیمی را به روز کنید

دکوراسیون آشپزخانه های قدیمی را به روز کنید

...

دکوراسیون آشپزخانه های قدیمی را به روز کنید

دکوراسیون حمام های کوچک تمیز

دکوراسیون حمام های کوچک تمیز

...

دکوراسیون حمام های کوچک تمیز
دکوراسیون و چیدمان اتاق مهمان
بازسازی دکوراسیون، ایده‌های به‌صرفه برای فضاهای داخلی خانه!
دکوراسیون اتاق کار در خانه
اشتباهات در دکوراسیون
این قوانین و اصول را در دکوراسیون فراموش کنید
سبک های دکوراسیون خانه با توجه به ماه تولد
شلف دیواری در دکوراسیون منزل
نکته هایی برای انتخاب بهترین رنگ ها برای دکوراسیون
دکوراسیون و چیدمان سلطنتی اتاق خواب
دکوراسیون و طراحی پارکینگ
دکوراسیون اتاق خواب ایرانی
رنگ ‎های دکوراسیون خانه های گرانقیمت
چیدمان دکوراسیون پرانرژی و شاد منزل
دکوراسیون هایی که در سال 2018 از مد افتاده اند
نکاتی برای استفاده از پارچه های طرح ‎دار در دکوراسیون
دکوراسیون و چیدمان اتاق خواب
طراحی و دکوراسیون دفتر وکالت
نکاتی برای دکوراسیون و چیدمان اتاق کار
اشتباهات رایج دکوراسیون نشینمن
دکوراسیون پارامتریک چیست و نمونه هایی از دکوراسیون پارامتریک
نکاتی برای چیدمان و دکوراسیون خانه افراد مبتلا به آلزایمر
دکوراسیون بهاری به رنگ سال
نکاتی برای استفاده از رنگ نارنجی در دکوراسیون
طرح های معمار امین سلطانپور - حسن سلطانپور - سلطاتپور استودیو - فروشگاه لیدی مد کالا - فروشگاه رابوکالا - مقالات - سایت مپ - نقشه سایت - تماس با ما - صفحه اصلی