فروشگاه لوازم خانگی خانه چین

فروشگاه
  
فروشگاه لوازم خانگی خانه چین / نور و روشنایی / چراغ تزئینی

چراغ تزئینی

لوستر و چراغ تزئینی چراغ تزئینی امروزه ديگر تنها به منظور ایجاد روشنایی به كار نمی رود. بلکه از المان های مهم در طراحی داخلی و مؤثر در ايجاد آميزه ای از احساس و معماری به شمار می رود. به همین دلیل به محض ورود به هر محیطی، اولین چیزی که توجه شما را ادامه مطلب


<< 12345678910 >>

توضیح کوتاه: چراغ تزئینی

لوستر و چراغ تزئینی

چراغ تزئینی امروزه ديگر تنها به منظور ایجاد روشنایی به كار نمی رود. بلکه از المان های مهم در طراحی داخلی و مؤثر در ايجاد آميزه ای از احساس و معماری به شمار می رود. به همین دلیل به محض ورود به هر محیطی، اولین چیزی که توجه شما را جلب می کند، نور پردازی محیط است. البته كه از تاثيرات روشنایی بر روی روحیه افراد و همچنین آرامش و سلامت چشم او نمی توان گذشت. همه می دانیم که حس و حال درونی ما بسیار وابسته به نور محیط اطرافمان است. بنابراین برای انتخاب روشنایی منزل خود باید به دنبال مفهوم مبتکرانه تری باشید. شما با انتخاب انواع چراغ تزئینی مناسب و متفاوت می توانید حال و هوایی تازه و مدرن به خانه خود بدهید.

انواع لوستر

انتخاب انواع لوستر بنابر میزان روشنایی و محیط مورد استفاده آنها صورت می گیرد. به عنوان مثال میزان نوری که از لوستر و چراغ های تزیینی در فضای پذیرایی منتشر می شود با لوستراتاق خواب و یا حتی لوستر آشپرخانه متفاوت است. کارشناسان و طراحان دکوراتیو انواع لوستر و چراغ تزیینی را بر اساس سبک چیدمان دکوراسیون داخلی در گروهایی نظیر لوستر و چراغ تزئینی مدرن، لوستر کلاسیک، چراغ و لوستر فانتزی و لوستر اسپرت طبقه بندی می کنند.
لوستر مدرن : همان طور که از نام این لوسترمدرن پیداست، اساسا در فضای مدرن و امروزی کاربرد دارند. این سبک از لوسترهای شیک و چراغ تزیینی طی سال های اخیر مورد استقبال فراوانی قرار گرفته است. شاید بتوان گفت سادگی جزو ویژگی های اصلی اغلب لوسترهای مدرن به حساب می آید.
لوستر کلاسیک : محبوب ترین مدل لوستر در بین ما ایرانیان از خیلی پیش تر لوسترهای کلاسیک بوده است. لوستر کلاسیک و کریستالی از آیتم های ضروری دکوراسیون لوکس می باشد به ویژه لوستر کلاسیک برنزی که به واسطه استفاده از فلز گران بهای برنز در ساخت آن قیمت نسبتا بالایی دارد. اغلب لوسترهای کلاسیک سقفی و آویزدار با تعداد زیادی کریستال شیشه ای تزیین شده است. لوستر کلاسیک مختص فضای پذیرایی و سالن است. استفاده از این لوسترها گاهی در فضاهای مدرن نیز دیده می شود. بیش ترین تنوع در بین لوسترها متعلق به لوستر کلاسیک می باشد.
لوستر فانتزی : لوستر فانتزی آن دست از لوسترهایی هستند که بر خلاف لوستر کلاسیک و یا مدرن بر اساس انواع ایده های خلاقانه و طرح متفاوت و خاص فانتزی تولید می شوند. لوسترهای فانتزی و اغلب لوستر چوبی برای فضاهایی مانند اتاق خواب و آشپزخانه خاص آشپزخانه ای که ام دی اف کاربرد داشته و با فضاهای مدرن کاملا مطابقت دارد.
لوستر اسپرت : به لحاظ ابعاد از لوسترهای دیگر کوچکتر بوده و نور کمتری دارند. لوسترهای اسپرت با دکوراسیون مدرن و مینیمال ترکیب درخشانی به وجود می آورند.

انواع چراغ تزیینی

چراغ تزیینی ال ای دی و اس ام دی جزو جدیدترین چراغ هایی است که در تزئین بعضی لوسترها و انواع چراغ سقفی آویز و دیواری استفاده می شوند. این چراغ ها براساس نیاز و تمایل مصرف کنندگان به داشتن نور بیشترو با کیفیت در کنار صرفه جویی در مصرف انرژی و حرارت کم تر تولید شدند. نورپردازی فوق العاده و مصرف حداقل انرژی چراغ ای ام دی در چراغ سقفی و آویز نمود بیشتری دارد. چراغ تزئینی اس ام دی و ال ای دی پرکاربردترین نوع چراغ در فروشگاه ها، واحدهای اداری و شرکت ها به ویژه فضای مسکونی مدرن است.

لامپ ال ای دی (LED) چیست؟

لامپ های LED که در ساختمان چراغ های دکوراتیو استفاده می شوند ممکن است از یک یا چند ال ای دی ساخته شده باشند که در یک مجموعه کنار هم قرار می گیرند و برای نورانی کردن و تزیین محیط استفاده می شوند.

مشخصات منحصر به فرد چراغ های LED باعث شده است که این لامپ ها به سرعت جای لامپ های قدیمی را بگیرند و از آنها در موارد مختلفی استفاده شود به طور مثال در گذشته از لامپ های کم مصرف در چراغ های دکوراتیو استفاده می شده است ولی امروزه به طور معمول ال ای دی هایی با رنگ های مختلف به کار می رود که شما می توانید رنگ های زرد ، آبی ، سبز ، قرمز و غیره را با هم ترکیب کنید و به طور مثال با یک چراغ ، چند طیف رنگی زیبا را در کنار هم داشته باشید.

یکی از مزایای استفاده از لامپ های ال ای دی در چراغ های دکوراتیو طول عمر بالای آنهاست که به هیج وجه قابل مقیسه با لامپ های دیگر نمی باشد بنابراین شما می توانید با یک بار تهیه چراغ دکوراتیو مدت زیادی از نور و زیبایی آن استفاده نمایید.

چراغ های دکوراتیو به دلیل داشتن لامپ های LED این امکان را دارند که شما بتوانید شدت نور را در آنها تنظیم نمایید همچنین در این نوع از لامپ ها زاویه تابش نور به دلیل داشتن لنزهای مخصوص قابل کنترل می باشد.

نکات مهم هنگام خرید لوستر و چراغ تزیینی

هدف از خرید : در ابتدا مشخص کنید زیبایی لوستر برای شما الویت دارد یا میزان نوری که فراهم می کند. انتخاب شما هر کدام از این دو حالت باشد باید فضای منزلتان را در انتخاب لوستر لحاظ کنید. دقت داشته باشید عدم تناسب لوستر به لحاظ ابعاد و سبک جلوه ای بسیار نازیبا به فضای خانه شما می دهد.

انتخاب لوستر بر اساس سبک آنها : نکته ای که تأثیر مستقیم بر زیبایی و نمای فضای خانه شما دارد سبک لوستر منتخب شما است. خانواده های ایرانی علاقه وافر به لوسترهای کلاسیک پر از کریستال های شیشه ای و بلوری دارند. هر چقدر نور بیشتری از این لوسترها منتشر شود طرفداران این سبک لوستر را راضی تر خواهد کرد. توجه داشته باشید مناسب ترین دکوراسیون برای این مدل لوسترها دکوراسیون های کلاسیک و سنتی است. چرا که در فضاهای این چنینی اغلب آباژور و مبلمان و سایر لوازم خانگی با لوسترهای کلاسیک همخوانی دارند. اگر لوستر انتخابی شما با جود زیبایی چیدمان کلی منزلتان هماهنگی نداشته باشد بهتر است در انتخابتان تجدید نظر کنید. چرا که ممکن است طی مدت کوتاهی از آن دلزده شوید. همان طور که در فضاهای مدرن و کوچک استفاده از لوسترهای مدرن و اسپرت در اندازه های کوچکتر و تعداد کم تر پیشنهاد می شود.

چراغ های مناسب لوستر : انتخاب چراغ متناسب با نور پردازی مطلوب و با کیفیت فاکتور مهمی قلمداد می شود. انتخاب انواع چراغ ال ای دی و اسم ام دی آفتابی مهتابی در کنار زیبایی خارق العاده بواسطه نور غیرهمرنگ چشمان شما و میهمانانتان را آزار نخواهد دارد. ضمن اینکه می توانید با استفاده کلیدهایی که نور را تنظیم می کند براساس نیاز و تمایل نور را کم یا زیاد کنید.

توجه به بلندای سقف : نکته آخر در مورد به هنگام خرید انواع لوستر مدرن کلاسیک و فانتزی شیک چراغ های تزیینی، توجه به بلندی و ارتفاع سقف خانه است. به عنوان مثال شما در فضایی که سقف بلند دارند به راحتی می توانید از چراغ های آویز یا لوسترهایی با چراغ آویزدار بهر بگیرید. در عوض اگر منزل شما یا سقفی کوتاه ساخته شده از چراغ های سقفی و یا لوسترهایی سقفی با استفاده از این لوسترهای هم کوتاهی سقف منزل شما مشخص نمی شود و هم جلوه لوستر و چراغ از بی نخواهد رفت. چراغ های دیواری جزو چراغ های تزیینی هماهنگ با این نوع فضاها به شما می روند.

خرید اینترنتی لوستر

خرید لوستر در گروه خریدهای همیشه جذاب قرار می گیرد. حداقل برای بسیاری از افراد همین طور است. اما نکاتی که طی سال های اخیر در خرید یوستر بسیار باب شده است توجه به استاندارد بودن آنها و کم مصرف بودن لامپ و چراغ های به کار رفته در آنها است. گردآوری و فروش اینترنتی لوسترهای موجود در فروشگاه آنلاین خانه‌چین در کنار زیبایی مثال زدنی آنها بر اساس همین ملاک مهم عاقلانه و انسانی است. یکی از مزیت های همیشگی این سایت علاوه بر ارزان قیمت بودن تضمین کیفیت و محصول است.


جدیدترین مطالب آموزشی

راهنمای خرید لامپ؛ نکاتی که باید قبل از انتخاب و خرید محصول روشنایی بدانیم

راهنمای خرید لامپ؛ نکاتی که باید قبل از انتخاب و خرید محصول روشنایی بدانیم
امروزه روشنایی کارکردی فراتر از "تامین نیاز بشر به نور مصنوعی" پیدا کرده و آرامش، امنیت و زیبایی را نیز با خود به همراه دارد. با رشد تکنولوژی، شاهد تغییر در نسل‌های منابع روشنایی بوده‌ایم که موجب تولید مدل‌های متنوع لامپ و چراغ، با کاربردهای تخصصی شده و این صنعت را دست خوش تغییرات مثبتی در زمینه بهره‌وری مصرف انرژی و کاربردها نموده است. با توجه به تنوع محصولات روشنایی و کاربردهای تخصصی آنان که ناشی از بهره‌گیری از آخرین تکنولوژی تولید نور یعنی LED می‌باشد، در این نوشتار ضمن معرفی نسل‌های مختلف منابع روشنایی به چند سوال رایج مشتریان محترم جهت انتخاب محصول روشنایی متناسب با فضای کاربری پاسخ خواهیم داد. همچنین در انتها به گروه محصول‌های LED شرکت لامپ پارس شهاب و کاربردهای آنان اشاره خواهیم داشت.

امروزه روشنایی کارکردی فراتر از "تامین نیاز بشر به نور مصنوعی" پیدا کرده و آرامش، امنیت و زیبایی را نیز با خود به همراه دارد. با رشد تکنولوژی، شاهد تغییر در نسل‌های منابع روشنایی بوده‌ایم که موجب تولید مدل‌های متنوع لامپ و چراغ، با کاربردهای تخصصی شده و این صنعت را دست خوش تغییرات مثبتی در زمینه بهره‌وری مصرف انرژی و کاربردها نموده است. با توجه به تنوع محصولات روشنایی و کاربردهای تخصصی آنان که ناشی از بهره‌گیری از آخرین تکنولوژی تولید نور یعنی LED می‌باشد، در این نوشتار ضمن معرفی نسل‌های مختلف منابع روشنایی به چند سوال رایج مشتریان محترم جهت انتخاب محصول روشنایی متناسب با فضای کاربری پاسخ خواهیم داد. همچنین در انتها به گروه محصول‌های LED شرکت لامپ پارس شهاب و کاربردهای آنان اشاره خواهیم داشت. ...

راهنمای خرید لامپ؛ نکاتی که باید قبل از انتخاب و خرید محصول روشنایی بدانیم

روشنایی مزرعه مدرن

روشنایی مزرعه مدرن
مزرعه مدرن: طراحی خانه های مدرن مزرعه از فن آوری امروز بهره می برد ، در حالی که هنوز هم کیفیت شادابی را تسکین می دهد - لمس تعجب آور از زیبایی روستایی برای فضای داخلی مدرن شما.

مزرعه مدرن: طراحی خانه های مدرن مزرعه از فن آوری امروز بهره می برد ، در حالی که هنوز هم کیفیت شادابی را تسکین می دهد - لمس تعجب آور از زیبایی روستایی برای فضای داخلی مدرن شما. ...

روشنایی مزرعه مدرن

چراغ سبز به موتورسواری زنان

چراغ سبز به موتورسواری زنان

رئیس پلیس راهور: هرکس گواهینامه دارد می‌تواند موتور براند ...

چراغ سبز به موتورسواری زنان

تصاویری از شیک ترین رادیاتور تزئینی

تصاویری از شیک ترین رادیاتور تزئینی

...

تصاویری از شیک ترین رادیاتور تزئینی

نحوه استفاده تزئینی از آینه

نحوه استفاده تزئینی از آینه

...

نحوه استفاده تزئینی از آینه
ایده های تزئینی برای دکوراسیون فضاهای کوچک
اولین چراغ راهنمایی برای رفت‌وآمد شترها رونمایی شد
نحوه تمیز کردن چراغ های خودرو
آموزش رفع مات شدن چراغ های جلوی ماشین
مدل های چراغ بالای آینه
نکاتی برای خرید چراغ مطالعه
نکاتی برای خرید چراغ خواب
مدل چراغ سقفی
چراغ سبز آمریکا به ایران درباره خرید واکسن کرونا
مدل های چراغ خواب اتاق کودک
طرح های معمار امین سلطانپور - حسن سلطانپور - سلطاتپور استودیو - فروشگاه لیدی مد کالا - فروشگاه رابوکالا - مقالات - سایت مپ - نقشه سایت - تماس با ما - صفحه اصلی