فروشگاه لوازم خانگی خانه چین

فروشگاه
  
فروشگاه لوازم خانگی خانه چین / خواب / سرویس خواب

سرویس خواب

سرویس خواب ترکیبی از وسایل زیر به همراه یک تخت خواب میباشد: تخت خواب میز توالت یا میز آرایش آیینه کمد پاتختی مبل پاتختی (پاف) ترکیب این چند مورد تعریف سرویس خواب میباشد. تخت خواب با توجه به این که افراد ساعات نسبتا زیادی از شبانه روز را برای خواب و استراحت در اتاق خواب خود سپری می کنند و کارایی ادامه مطلب


<< 12345678910 >>

توضیح کوتاه: سرویس خواب

سرویس خواب ترکیبی از وسایل زیر به همراه یک تخت خواب میباشد:

ترکیب این چند مورد تعریف سرویس خواب میباشد.

تخت خواب

با توجه به این که افراد ساعات نسبتا زیادی از شبانه روز را برای خواب و استراحت در اتاق خواب خود سپری می کنند و کارایی آنها بعد از هفت الی هشت ساعت خواب افزایش می یابد، داشتن یک اتاق خواب ایده آل و مهمتر از آن وسایل مربوطه مانند تختخواب مناسب حائز اهمیت است. خرید یک تخت استاندارد و با کیفیت جز اصلی ترین مواردی است که باید مورد توجه قرار گیرد چرا که استفاده از تخت نامناسب، باعث ایجاد صدمات جبران ناپذیری می شود.

انواع تخت خواب

آشنایی با انواع تخت خواب این امکان را به شما می دهد که با توجه به امکانات و نیازهایتان، تخت دلخواه و مناسبتان را پیدا کنید.

تخت خواب دیواری: این نوع تخت یکی از مناسب ترین انتخاب ها برای منازل کوچک می باشد که تمامی مزایای یک تختخواب معمولی را دارد با این تفاوت که تاشو بودن و کم جا بودن آن، یک مزیت بزرگ محسوب می شود؛ به یژه برای افرادی که با محدودیت جا مواجه هستند. تخت های دیواری به صورت افقی و عمودی قابل نصب هستند و برای تشک های دونفره و تک نفره فریم مخصوص دارند.

تختخواب طبقاتی: با خرید این نوع تخت، شما در آن واحد دارای دو یا سه تخت خواهید بود که بصورت طبقاتی روی هم قرار گرفته اند. از آنجایی که این تخت ها بیشتر برای اتاقهای کودک و نوجوان استفاده میشود، باید به ایمنی آن توجه کرد. میله ها باید به هم محکم شده باشند و تخت بالایی دارای حفاظ باشد. 

تخت خواب جکدار و باکسی: این نوع تخت یکی از بهترین ایده ها برای خانه های کوچک است که می توان از آن برای جا دادن رختخواب استفاده کرد. این نوع تخت دارای یک باکس زیر تشک است و می توان از آن برای قرارگیری هرنوع وسیله ای استفاده کرد. این مدل ها با اسکلت فلزی و چوبی در بازار موجود هستند و به دلیل زیبایی و قیمت مناسب رواج پیدا کرده اند. این نوع تخت در مقایسه با انواع تاشو آن که در طول روز غالبا مثل کمد دیواری بنظر می رسند، ظاهر بهتری برای دکوراسیون اتاق خواب دارند.

تختخواب کلاسیک: اگر به دنبال اتاق خوابی لوکس و رویایی هستید، این مدل از تخت خواب به نظر مناسب شما است. زیرا با طرح و نقش و چوب های کارشده آن زیبایی ویژه دارند هر چند که به علت ابعاد بزرگ مناسب اتاق خواب های بزرگ تر می باشند.

مدل های سرویس خواب 

ابعاد تخت خواب

سایز تخت خواب با توجه به فضای اتاق خواب معین می شود. تخت خواب های معمولی با عرض ۹۰ برای تخت یکنفره، عرض ۱۲۰ برای تخت 1.5 نفره و عرض ۱۴۰ برای تخت ۲ نفره در بازار موجودند.

ویژگی های تخت خواب خوب

یک تخت مناسب و با کیفیت باید خصوصیات زیر را داشته باشد: 

• طراحی آن برای حمل و نقل مناسب باشد، به این منظور تختی که قطعات آن به راحتی جدا و جابجا می شود، انتخاب مناسبی است.

• بهترین اندازه ارتفاع ۳۵ تا ۴۰ سانتیمتر است؛ زیرا ارتفاع کمتر باعث جمع شدن و راحت نبودن پاها هنگام نشسشتن می شود.

• عرض تخت باید استاندارد باشد.

• تخت باید سبک باشد تا در هنگام جابجایی مشکلی بوجود نیاورد. 

• در مورد تختخواب های فلزی و فرفورژه، به تیز و برنده بودن گوشه ها دقت کنید.

• اگر تخت چوبی و ام دی اف انتخاب می کنید، توجه داشته باشید که تخت باکیفیت نباید به خاطر روغن جلا و رنگ بوی بد بدهد.

نکات مهم در خرید تخت خواب

علاوه بر این نکات، نحوه دکوراسیون اتاق خواب، کاربری و محدوده سنی مصرف کننده نیز مهم است. به عنوان مثال برای فرزندان به دخترانه یا پسرانه بودن تخت توجه می شود و برای عروس چوب سفید و رنگ های روشن بیشتر کاربرد دارد.

امروزه شما می توانید علاوه بر مراجعه به فروشگاه های مختلف مبلمان و سرویس خواب، از سایت های معتبر بازدید کرده و با خرید اینترنتی، تخت خواب مورد نظرتان را به راحتی تهیه کرده و در وقت و هزینه صرفه جویی کنید. خرید آنلاین از فروشگاه اینترنتی خانه چین این امکان را به شما می دهد تا مدل های مورد نظر خود را مشاهده کرده و با توجه به فضا و نیازتان، تختخواب مناسب را تهیه نمایید.


جدیدترین مطالب آموزشی

قبل از خرید سرویس خواب حتما این مطلب را مطالعه کنید

قبل از خرید سرویس خواب حتما این مطلب را مطالعه کنید
آیا تا بحال درخصوص ویژگی های سرویس خواب مناسب اندیشیده اید؟ سرویس خواب شاید فقط محلی برای خوابیدن به نظر برسد اما هرگز این گونه نیست. سرویس خواب بیش از آن که صرفا محلی برای خواب باشد محلی برای آرامش روحی افراد خانواده است. ما در این مقاله قصد داریم تا شما را با ویژگی های یک سرویس خواب مناسب، آشنا سازیم. با ما همراه باشید.

آیا تا بحال درخصوص ویژگی های سرویس خواب مناسب اندیشیده اید؟ سرویس خواب شاید فقط محلی برای خوابیدن به نظر برسد اما هرگز این گونه نیست. سرویس خواب بیش از آن که صرفا محلی برای خواب باشد محلی برای آرامش روحی افراد خانواده است. ما در این مقاله قصد داریم تا شما را با ویژگی های یک سرویس خواب مناسب، آشنا سازیم. با ما همراه باشید. ...

قبل از خرید سرویس خواب حتما این مطلب را مطالعه کنید

10 نکته کلیدی انتخاب سرویس خواب در دکوراسیون اتاق خواب

10 نکته کلیدی انتخاب سرویس خواب در دکوراسیون اتاق خواب
اتاق خواب: همه ما به خوبی می دانیم که مبلمان ها شخصیت هر فضایی هستند و فضاها با حضور مبلمان است که معنا و کارآیی پیدا می کنند، هر فضا با توجه به تعریف خود نیازمند مبلمانی مناسب است، به طور مثال در آشپزخانه ها گاز، سینک و یخچال نقش اصلی را بر عهده دارند، در اتاق های نشیمن مبل ها و کاناپه ها و در اتاق خواب ها هم تخت خواب. اما اگر هر کدام از این مبلمان ها و عناصر تاثیر گذار در فضا درست انتخاب نشوند و در خرید آن ها به نکات کاربردی در موردشان توجه نکنیم ممکن است به جای آن که به کارایی فضا کمک کنند بیشتر ایجاد اختلال کنند، در این مطلب می خواهیم بپردازیم راجع به نکاتی در رابطه با تخت خواب ها و این که بدانیم برای این که یک تخت مناسب برای اتاق خواب مان بخریم چه نکاتی را باید مد نظر داشته باشیم. پس با چیدانه در این مطلب جذاب همراه باشید.

اتاق خواب: همه ما به خوبی می دانیم که مبلمان ها شخصیت هر فضایی هستند و فضاها با حضور مبلمان است که معنا و کارآیی پیدا می کنند، هر فضا با توجه به تعریف خود نیازمند مبلمانی مناسب است، به طور مثال در آشپزخانه ها گاز، سینک و یخچال نقش اصلی را بر عهده دارند، در اتاق های نشیمن مبل ها و کاناپه ها و در اتاق خواب ها هم تخت خواب. اما اگر هر کدام از این مبلمان ها و عناصر تاثیر گذار در فضا درست انتخاب نشوند و در خرید آن ها به نکات کاربردی در موردشان توجه نکنیم ممکن است به جای آن که به کارایی فضا کمک کنند بیشتر ایجاد اختلال کنند، در این مطلب می خواهیم بپردازیم راجع به نکاتی در رابطه با تخت خواب ها و این که بدانیم برای این که یک تخت مناسب برای اتاق خواب مان بخریم چه نکاتی را باید مد نظر داشته باشیم. پس با چیدانه در این مطلب جذاب همراه باشید. ...

10 نکته کلیدی انتخاب سرویس خواب در دکوراسیون اتاق خواب

مدل سرویس غذاخوری کودک

مدل سرویس غذاخوری کودک

...

مدل سرویس غذاخوری کودک

رازهایی درباره نظافت حمام و سرویس بهداشتی

رازهایی درباره نظافت حمام و سرویس بهداشتی

...

رازهایی درباره نظافت حمام و سرویس بهداشتی

مدل ساخت تخت خواب با پالت های چوبی

مدل ساخت تخت خواب با پالت های چوبی

...

مدل ساخت تخت خواب با پالت های چوبی
نگهداری وسایل غیر ضروری در اتاق خواب
دکوراسیون و چیدمان اتاق خواب
تشخیص قاشق و چنگال خوب + نکاتی برای خرید سرویس قاشق چنگال
انتخاب نور مناسب اتاق خواب
چگونه عمر تشک خوش خواب را افزایش دهیم؟
تمیز و مرتب کردن اتاق خواب
ایده هایی برای بازسازی اتاق خواب
ترکیب رنگ یاسی در دکوراسیون اتاق خواب
پیشنهادهای رنگی برای اتاق خواب!
آشنایی با مستر اتاق خواب
دکوراسیون آرامش بخش اتاق خواب
ایده هایی زیبا برای کناف اتاق خواب
مرگ بر اثر برق گرفتگی حین سرویس کولر
آموزش سرویس کولر آبی
طرح های معمار امین سلطانپور - حسن سلطانپور - سلطاتپور استودیو - فروشگاه لیدی مد کالا - فروشگاه رابوکالا - مقالات - سایت مپ - نقشه سایت - تماس با ما - صفحه اصلی