فروشگاه لوازم خانگی خانه چین
فروشگاه
جستجو :
فروشگاه لوازم خانگی خانه چین / خواب / تخت خواب

تخت خواب

تختخواب: تختخواب یا بِستَر یکی از اسباب بزرگ یا جایی از خانه است که برای خواب و به‌عنوان جای اصلی استراحت از آن استفاده می‌شود. در تعریف لغت‌نامه دهخدا از آن، تختی است که بر آن تشک، لحاف و بالش گذاشته شده و برای خوابیدن استفاده می‌شود. در بسیاری از فرهنگ‌ها، تختخواب را مهم‌ترین وسیلهٔ خانه می‌دانند. در تختخواب‌های امروزی، معمولاً از یک تشک که بر روی جعبه فنر قرار ادامه مطلب

 
<<
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
>>
 

توضیح کوتاه: تخت خواب

تختخواب:

تختخواب یا بِستَر یکی از اسباب بزرگ یا جایی از خانه است که برای خواب و به‌عنوان جای اصلی استراحت از آن استفاده می‌شود. در تعریف لغت‌نامه دهخدا از آن، تختی است که بر آن تشک، لحاف و بالش گذاشته شده و برای خوابیدن استفاده می‌شود. در بسیاری از فرهنگ‌ها، تختخواب را مهم‌ترین وسیلهٔ خانه می‌دانند.

در تختخواب‌های امروزی، معمولاً از یک تشک که بر روی جعبه فنر قرار دارد استفاده می‌کنند. جعبه فنر، جعبه‌ای به اندازهٔ تشک است که در آن چوب و فنرهایی به‌کار رفته که امکان ارتجاع بیشتر را به تشک می‌دهد. این وسیله را روی قاب تخت می‌گذارند.

خرید آسان و راحت سرویس خواب

از آنجا که خرید سرویس خواب یکی از دغدغه های خانم های خانه دار عزیز است سعی کردیم مجموعه ای از سرویس های خواب از جنس MDF و چوب را برای بانوان عزیز کشور تهیه کنیم قابلیت سیستم سایت مبل و میز این است که شما سرویس خواب مورد نظر را می توانید به صورت تیکه مجزا سفارش دهید.

انواع تخت خواب یک نفره، تخت خواب دو نفره و دو طبقه

قیمت تخت خواب های خانه چین با توجه به اینکه بدون واسطه به شما تقدیم می شوند، بسیار رقابتی بوده و تخت خواب های ارائه شده از کیفیت خوبی بر خوردارند. انواع مدل های تخت خواب در این صفحه نمایش داده شده اند. تخت خواب های خانه چین را میتوان به صورت سرویس خواب کامل و یا به صورت جزئی (مثلا فقط تخت خواب و پاتختی) سفارش دهید. قیمت تخت خواب ارائه شده مربوط به تخت بوده و در صورت لزوم میتوانید هنگام ثبت سفارش از قیمت آن با خبر شده و در صورت نیاز ثبت سفارش دهید.

لینک دوستان
فروشگاه لیدی مد کالا    
فروشگاه رابوکالا    
مقالات سایت مپ نقشه سایت تماس با ما صفحه اصلی