فروشگاه خانه چین
فروشگاه
جستجو :
فروشگاه خانه چین / خواب / کمد لباس و ارگانایزر

کمد لباس و ارگانایزر

کمد لباس: کمد بخش جدانشدنی هر اتاق و خانه‌ای است. تمامی وسایل اعم از لباس‌ها، کیف و کفش، وسایل بازی و ... در کمد جای دارند. کمدها براساس متراژ اتاق طراحی می‌شوند و انواع گوناگونی دارند؛ برخی از آن‌ها داخل دیوار تعبیه می‌شوند درحالی‌که برخی از آن‌ها بخشی از فضای اتاق ادامه مطلب

 
<<
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
>>
 

توضیح کوتاه: کمد لباس و ارگانایزر

کمد لباس:

کمد بخش جدانشدنی هر اتاق و خانه‌ای است. تمامی وسایل اعم از لباس‌ها، کیف و کفش، وسایل بازی و ... در کمد جای دارند. کمدها براساس متراژ اتاق طراحی می‌شوند و انواع گوناگونی دارند؛ برخی از آن‌ها داخل دیوار تعبیه می‌شوند درحالی‌که برخی از آن‌ها بخشی از فضای اتاق را اشغال می‌کنند. کمدها معمولاً از چوب، فیبر، پلاستیک و ام دی اف ساخته می‌شوند و با دیگر وسایل اتاق ست هستند. کمدهای لباس و چوبی براساس سلیقه و نیاز افراد طراحی و چیدمان می‌شوند و برخی از آن‌ها کتابخانه، میز، دراور و آینه همراه خود دارند.

مدل های متنوع کمد لباس:

کمد لباس از مهم‌ترین انواع کمد است زیرا انواع لباس‌ها را در خود جای می‌دهد و از شلختگی جلوگیری می‌کند. درون کمدها ممکن است قفسه‌های گوناگون، کشو و طبقات وجود داشته باشد، همچنین می‌توان برای نظم‌بخشی به وسایل درون کمد از انواع ارگانایزرها یا جداکننده‌ها استفاده کرد. برخی از کمدها دارای در و کشو ریلی هستند که برای سهولت بیشتر طراحی شده‌اند.

ارگانایزر کمد:

ارگانایزر کمد ؛ بدون ارگانایزر کمد و نظم دهنده ها ، فرقی نمی کند که چقدر با نظم و ترتیب و دقت لباس ها را روی هم چیدید و یا آویز نموده اید کمدلباس شما تبدیل به انبوهی از لباس های آشفته و نامنظم خواهد شد. خوشبختانه ، انواع مختلفی از نظم دهنده کمد ، طبقه بندی ، ارگانایزر آویزی و باکس ها وجود دارد که مکانی برای قراردادن هر وسیله ای در اختیار شما قرار می دهد. پس پایین را بگردید و از میان گزینه های انتخابی آنچه که مدنظرتان است بیابید.

کاربرد ارگانایزر:

از انواع ارگانایزرها برای تقسیم‌بندی بخش داخلی کمد استفاده می‌شود. ارگانایزرها انواع متفاوتی دارند و از جنس پلاستیک، چوب، پارچه و ... هستند. این ارگانایزرها سبب می‌شوند از حداقل فضاهای داخل کمد و اتاق استفاده شود. به کمک آن‌ها می‌توان تعداد زیادی کیف و کفش را داخل کمدهای کوچک جا داد. این ارگانایزرها و آویزها به‌راحتی قابل شست‌وشو هستند و می‌توان از آن‌ها برای سال‌ها استفاده کرد.

ابعاد متنوع ارگانایزر و کمد لباس:

ارگانایزرها برای کفش‌ها، کیف و انواع لباس‌ها طراحی شده‌اند و سبب می‌شوند از فضای کوچک کمد بیشترین استفاده شود. ارگانایزر کیف‌ها از آسیب و بدفرمی آن‌ها جلوگیری می‌کنند. ارگانایزرها و آویزهای کیف‌ بسیار کاربردی هستند و می‌توان آن‌ها را در پشت دیوار هم نصب کرد. جوراب‌ها، لباس‌های زیر، کمربند، کلاه و غیره هم از دیگر وسایل کوچکی هستند که می‌توان برای آن‌ها از انواع ارگانایزرها و جداکننده‌ها استفاده کرد. در خانه‌ای کوچک و آپارتمانی این روزها ارگانایزرها و کمدهای لباس نقش مهمی در شکل و فرم خانه دارند آن‌ها می‌تواند فضای کوچک کمد، قفسه و کشو را به محیطی مرتب و شیک تبدیل کنند.

خرید آنلاین انواع کمد لباس و ارگانایزر:

تنوع کمد لباس و ارگانایزر به قدری زیاد است که با سر زدن به فروشگاه های مختلف شاید نتوان مجموعه کاملی از کمد لباس و ارگانایزر ها را مشاهده کرد. اما با به وجود آمدن خرید اینترنتی دایره ی انتخاب شما نیز گسترده تر شده و در وقت و هزینه تان نیز به مقدار زیادی صرفه جویی شده است. فروشگاه اینترنتی خانه چین یکی از معتبر ترین فروشگاه های آنلاین که انواع کمد لباس و ارگانایزر را به فروش میرساند.

 

لینک دوستان
فروشگاه لیدی مد کالا    
فروشگاه رابوکالا    
مقالات سایت مپ نقشه سایت تماس با ما صفحه اصلی