فروشگاه خانه چین
فروشگاه
جستجو :
فروشگاه خانه چین / خواب / پاف و بین بگ

پاف و بین بگ

بین بگ چیست ؟  بین بگ ها را می توان یکی از راحت ترین مبل ها برای استراحت های کوتاه و یا طولانی مدت معرفی کرد . بین بگ ها دارای بدنه ای از جنس پارچه ترک و روکش نانو و برخی نیز دارای روکش های چرم می باشند که این ادامه مطلب

 
<<
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
>>
 

توضیح کوتاه: پاف و بین بگ

بین بگ چیست ؟ 

بین بگ ها را می توان یکی از راحت ترین مبل ها برای استراحت های کوتاه و یا طولانی مدت معرفی کرد . بین بگ ها دارای بدنه ای از جنس پارچه ترک و روکش نانو و برخی نیز دارای روکش های چرم می باشند که این بدنه ها کاملا ضد تعریق بوده و می توانید ساعت های طولانی بر روی آن ها استراحت کرده و یا به تماشای تلویزیون بپردازید . ضخامت این بین بگ ها مناسب بوده و به سبب استفاده از پارچه های ضخیم و مقاوم ، تحمل وزن بالایی نیز دارند و می توانید بدون نگرانی درباره بروز مشکل و یا پاره شدن ، از آن ها استفاده کنید . 

بدنه تمام این محصولات به طور کامل ضد آب بوده و از اکثر این بین بگ ها می توان بر روی آب استفاده کرد . البته برخی از این بین بگ ها مناسب برای استفاده بر روی آب نمی باشند اما دارای بدنه ای ضد آب می باشند . بدنه این محصولات به طوری طراحی شده اند که می توان ساعت ها آن را بر روی آب قرار داد و آب به داخل آن نفوذ نخواهد کرد . 

پاف چیست؟

بسیاری همواره با این سوال مواجه هستند که پاف یا همان پوف یا بین بگ چیست؟ پاف یا پوف ها (pufe) از جمله مبلمان های جدیدی هستن که این روزها در دکوراسیون مدرن بسیار مورد استفاده قرار میگیرند. پاف ها با نام دیگری بنام بین بگ (beanbag) شباهت و کاربرد بسیاری دارند. عموما پاف ها از یک چهارچوب ساده و روکش های متنوع تشکیل میشوند و حتی در بسیاری از موارد چهارچوب ها قابل شناسایی و دیدن نیستند ولی بین بگ ها بدون پایه بوده و برای نشیمن از آن استفاده میگردد. پاف و بین بگ ها تبدیل به یک عنصر بسیار جالب و سرگرم کننده درمنازل شده اند و میتوان از آن ها در اتاق نشیمن به عنوان صندلی و مبل و یا میز عسلی و جلو مبلی بهره گرفت. همچنین پاف هایی با ابعاد بزرگتر را در اتاق خواب بکار می برند. 

خرید آنلاین انواع پاف و بین بگ:

تنوع پاف و بین بگ به قدری زیاد است که با سر زدن به فروشگاه های مختلف شاید نتوان مجموعه کاملی از پاف و بین بگ ها را مشاهده کرد. اما با به وجود آمدن خرید اینترنتی دایره ی انتخاب شما نیز گسترده تر شده و در وقت و هزینه تان نیز به مقدار زیادی صرفه جویی شده است. فروشگاه اینترنتی خانه چین یکی از معتبر ترین فروشگاه های آنلاین که انواع پاف و بین بگ را به فروش میرساند.

لینک دوستان
فروشگاه لیدی مد کالا    
فروشگاه رابوکالا    
مقالات سایت مپ نقشه سایت تماس با ما صفحه اصلی