فروشگاه لوازم خانگی خانه چین

فروشگاه
  
فروشگاه لوازم خانگی خانه چین / حمام / دمپایی

دمپایی

دمپایی: دمپایی وسیله کاربردی و مفید جهت پوشش و مراقبت از پا که اکثرا در منزل و اغلب فضای نزدیک به منزل استفاده می شود. اکثر دمپایی های موجود در بازار از جنس های پلاستیکی، ابری و حوله ای تولید می شود. مدل های طبی دمپایی از پر طرفدارترین نوع دمپایی ادامه مطلب


<< 12345678910 >>

توضیح کوتاه: دمپایی

دمپایی:

دمپایی وسیله کاربردی و مفید جهت پوشش و مراقبت از پا که اکثرا در منزل و اغلب فضای نزدیک به منزل استفاده می شود. اکثر دمپایی های موجود در بازار از جنس های پلاستیکی، ابری و حوله ای تولید می شود. مدل های طبی دمپایی از پر طرفدارترین نوع دمپایی طی سال های اخیر به حساب می آید.

دمپایی‌ها را معمولاً از جنس پلاستیک یا نمد یا چرم نرم درست می‌کنند و گاه لایه‌ای از پارچه نیز بر روی آنها دوخته می‌شود. این پای‌افزار در انواع: جلو بسته - لا انگشتی - معمولی موجود است دمپایی‌های پلاستیکی بیشتر برای استفاده در حمام یا کنار استخر کاربر دارد. منظور از واژه دمپایی اینست که این پای‌افزار در کفش‌کن قرار ندارد و در درون خانه نزدیک به پای صاحب آن (دمِ پای او) قرار دارد.

انواع دمپایی زیبا و راحت:

دسته بندی انواع دمپایی فارغ از مردانه، زنانه، پسرانه و دخترانه با توجه به جنس، مدل، طرح و محل استفاده تقسیم می شوند.

دمپایی رو فرشی: این دمپایی های خانگی باید به گونه ای انتخاب شود که در محیط لیز مثل سرامیک و سنگ منجر به آسیب شما نشود. ضمن اینکه این دمپایی های راحتی نباید مانع از رسیدن هوا به پاها شود. بنابراین دمپایی های ابری و جلو بسته مناسب استفاده طولانی مدت در منزل نمی باشند. انواع دمپایی های طبی خزدار، حوله ای، چسب دار و عروسکی اغلب در محیط خانگی کاربرد دارند. دمپایی های عروسکی بچه گانه به ویژه نوع حوله ای یکی از پرطرفدارترین دمپایی های روفرشی دخترانه به حساب می آید. 

دمپایی لا انگشتی: این نوع از دمپایی ها مناسب ترین گزینه برای فصول گرم سال محسوب می شوند. دمپایی های لا انگشتی زنانه و دخترانه علاوه بر محیط خانگی و استخر اخیرا از آیتم های ضروری سالن های آرایشی جهت پدیکور ناخن هستند.

دمپایی ابری: سبک ترین جنس در بین دمپایی ها متعلق به دمپایی ابری ست. دمپایی های ابری اغلب به صورت لا انگشتی تولید می شوند. این مدل از دمپایی ها بیشتر در محیط های ساحلی و شنا استفاده می شوند.

دمپایی طبی: این نوع از دمپایی ها  به افرادی که از ناحیه پا و کمر احساس درد می کنند، توصیه می شود. ظاهر اغلب دمپایی های طبی به صورت چسبی می باشد.

دمپایی دستشویی: مناسب ترین مدل دمپایی برای دستشوی دمپایی های پلاستیکی است؛ زیرا امکان خیس شدن آن وجود دارد و این نوع جنس در کم ترین زمان ممکن خشک می شود. هم چنین برای جلوگیری از لیز خوردن در زمین و کاشی خیس بهتر است کف دمپایی پلاستیکی دستشویی صاف نباشد.

دمپایی شنا: از یکی از آیتم های ضروری استخر داشتم دمپایی شناست. دمپایی های لا انگشتی متداول ترین مدل دمپایی برای استفاده در استخر به شمار می رود. انتخاب دمپایی شنا نیز باید به گونه ای باشد که مانع از لیز خوردن در کف خیس و سر استخر شود. بهتر است کف دمپایی ها شنا کاملا تخت نباشد یا شیارهایی درون آن به کار رفته باشد.

دمپایی خزدار: این مدل از دمپایی های فانتزی در گروه محبوب ترین دمپایی ها رو فرشی زنانه و دخترانه قرار می گیرند. دمپایی های راحتی خز دار زنانه در فصول سرد سال بیشترین فروش را دارند.

دمپایی حوله ای: دمپایی حوله به واسطه جنس لطیف و راحتشان به دمپایی های خواب شهرت دارند. به عبارتی این مدل از دمپایی های عموما کنار تخت قرار دارند و همراه با لباس خواب مورد استفاده قرار می گیرند. مدل خز دار دمپایی خواب بسیار جذاب و شیک است.

انواع جنس دمپایی:

دمپایی‌ها در جنس‌های دمپایی زنانه ابری، دمپایی زنانه حوله‌ای، دمپایی زنانه پلاستیکی و دمپایی چرم زنانه تولید می ‌شوند که دمپایی‌های پلاستیکی مناسب سرویس‌های بهداشتی و توالت می‌باشند و کمترین آلرژی پوستی را ایجاد می‌کنند. دمپایی ابری خیلی سبک هستند و برای محیط های ساحلی استفاده می‌شوند.

دمپایی چرم اگر با پای خیس و برهنه آن را بپوشید ممکن است باعث خارش و التهاب پوستی شود و باید بسیار مراقب پای خود باشید. دمپایی طبی ممکن است ظاهر زیبایی نداشته باشد اما به کسانی که در ناحیه کمر و پای خود احساس درد دارند توصیه می‌کنیم از این مدل استفاده کنید.

هنگام پوشیدن دمپایی‌ها پس از استحمام باید بسیار مراقب باشید زیرا اگر دمپایی زنانه شما جلو بسته باشد باعث ایجاد قارچ و عفونت می‌شود و برای رعایت اصول بهداشتی پیشنهاد می‌کنیم که افراد داخل خانه دمپایی‌های یکدیگر را نپوشند.

نکات مهم که هنگام پوشیدن دمپایی مردانه باید رعایت کرد:

انواع دمپایی مردانه جدای از شکل و اندازه ای که دارد در انواع مدل و طرح های متنوع تولید می گردد. یقیناً این روپوش زیبا باید به گونه ای انتخاب گردد که فارغ از جذابیت و زیبایی که دارد راحتی بسیاری را برای آقایان به ارمغان آورد.

خرید اینترنتی انواع دمپایی طبی و شیک:

مطرح ترین برند دمپایی در بین برندهای ایرانی متعلق به برند نیکتا است. برند نیکتا طی سالهای متمادی با تولید انواع دمپایی های زنانه، مردانه و بچه گانه با جلب رضایت مشتریان توانسته سهم عمده بازار دمپایی ایران را در اختیار خود بگیرد. خرید اینترنتی دمپایی از سایت خانه چین امکان مشاهده انواع دمپایی های اعم از روفرشی، لا انگشتی و... را برای شما فراهم می آورد. ضمن اینکه این سایت اینترنتی طبق روال همیشه تمام محصولات خود را با قیمتی اقتصادی و تضمین کیفیت محصول به فروش می رساند.


جدیدترین مطالب آموزشی

نکته هایی برای خرید دمپایی

نکته هایی برای خرید دمپایی
دمپایی وسیله کاربردی و مفید جهت پوشش و مراقبت از پا که اکثرا در منزل و اغلب فضای نزدیک به منزل استفاده می شود. اکثر دمپایی های موجود در بازار از جنس های پلاستیکی، ابری و حوله ای تولید می شود. مدل های طبی دمپایی از پر طرفدارترین نوع دمپایی طی سال های اخیر به حساب می آید.

دمپایی وسیله کاربردی و مفید جهت پوشش و مراقبت از پا که اکثرا در منزل و اغلب فضای نزدیک به منزل استفاده می شود. اکثر دمپایی های موجود در بازار از جنس های پلاستیکی، ابری و حوله ای تولید می شود. مدل های طبی دمپایی از پر طرفدارترین نوع دمپایی طی سال های اخیر به حساب می آید. ...

نکته هایی برای خرید دمپایی

راهنمای کامل انتخاب دمپایی روفرشی

راهنمای کامل انتخاب دمپایی روفرشی
خشک بودن پا در حفظ سلامت آن تاثیر چشمگیری دارد، افرادی که پس از استحمام، لابه لای انگشتان خود را خوب خشک نمی کنند و بلافاصله دمپایی های پلاستیکی یا چرمی روبسته می پوشند، محیط مناسبی برای رشد قارچ و بیماری های پوستی خاص دیگر را فراهم می کنند.

خشک بودن پا در حفظ سلامت آن تاثیر چشمگیری دارد، افرادی که پس از استحمام، لابه لای انگشتان خود را خوب خشک نمی کنند و بلافاصله دمپایی های پلاستیکی یا چرمی روبسته می پوشند، محیط مناسبی برای رشد قارچ و بیماری های پوستی خاص دیگر را فراهم می کنند. ...

راهنمای کامل انتخاب دمپایی روفرشی

رازهایی درباره نظافت حمام و سرویس بهداشتی

رازهایی درباره نظافت حمام و سرویس بهداشتی

...

رازهایی درباره نظافت حمام و سرویس بهداشتی

برای حمام چه کارهایی باید کرد؟

برای حمام چه کارهایی باید کرد؟

...

برای حمام چه کارهایی باید کرد؟

درست کردن نمک حمام با گلبرگ گل رز

درست کردن نمک حمام با گلبرگ گل رز

...

درست کردن نمک حمام با گلبرگ گل رز
تمیز کردن وان حمام را با گریپ فروت و نمک
نحوه تمیز کردن شیشه کابین دوش حمام
تزیین دمپایی های ساده
امکان نابینایی با لنز گذاشتن هنگام حمام کردن
دکوراسیون حمام خانه ستاره های هالیوود
این لوازم را در حمام نگذارید!!
آموزش تزیین دمپایی انگشتی
وسایلی که باید فورا از داخل حمام حذف کنید!
صرفه جویی در مصرف آب هنگام حمام کردن
روش هایی برای از بین بردن بخار آینه حمام
ترفندهایی برای تمیز کردن کاشی های حمام
نحوه رسوب زدایی سردوش حمام
ایده هایی برای تزیین دمپایی روفرشی
وسایل حمام و سرویس بهداشتی که باید دائم عوض شود!
طرح های معمار امین سلطانپور - حسن سلطانپور - سلطاتپور استودیو - فروشگاه لیدی مد کالا - فروشگاه رابوکالا - مقالات - سایت مپ - نقشه سایت - تماس با ما - صفحه اصلی