فروشگاه لوازم خانگی خانه چین

فروشگاه
  
فروشگاه لوازم خانگی خانه چین / حمام / بند سیار

بند سیار

رخت آویز یا بند رخت یا بند سیار: رخت آویزها یکی از بهترین و مفیدترین اختراعات بشر برای نگهداری، خشک کردن و آویزان کردن لباس ها هستند. امروزه بند رخت علاوه بر وظیفه نگهداری لباس ها، یکی از مهره های کلیدی چیدمان متفاوت و زیبای منازل هستند. این رخت آویزها اکثرا ادامه مطلب


<< 12345678910 >>

توضیح کوتاه: بند سیار

رخت آویز یا بند رخت یا بند سیار:

رخت آویزها یکی از بهترین و مفیدترین اختراعات بشر برای نگهداری، خشک کردن و آویزان کردن لباس ها هستند. امروزه بند رخت علاوه بر وظیفه نگهداری لباس ها، یکی از مهره های کلیدی چیدمان متفاوت و زیبای منازل هستند. این رخت آویزها اکثرا در قسمت ورودی خانه ها و اتاق خواب قرار می گیرند.

انواع مدل بند رخت:

بند لباس های آپارتمانی به صورت دیواری، ایستاده و چتری هستند، با توجه به فضای کوچک آپارتمان های امروزی بسیاری از مدل های رخت آویز لباس ایستاده و چتری قابلیت تاشو داشته و جمع می شوند.
بند رخت دیواری : قدیمی ترین نوع رخت آویز همین مدل رخت آویز دیواری است. عمدتا جای رخت آویز دیواری در قسمت ورودی راهروها یا پشت درب اتاق ها است. این مدل از رخت آویزهای فضای بسیار کمی را اشغال می کنند. مدل جمع شو بند رخت در بین رخت آویزهای دیواری وجود دارد. مدل تاشو رخت آویزهای دیواری به صورت ریلی هستند.
رخت آویز ایستاده : امروزه متداول ترین نوع رخت پهن کن آپارتمانی مدل های ایستاده هستند که اغلب پشت پنجره و یا داخل تراس قرار می گیرند. اکثر طناب لباس آپارتمانی ویژگی جمع شونده دارند.
رخت آویز چتری : یکی از جدیدترین مدل های بند رخت ایستاده مدل چتری است. رخت آویزهای چتری با طرح های زیبا و خلاقانه ظاهر جالبی برای فضای اتاق و خانه شما ایجاد می کنند.

انواع جنس رخت آویز:

تمام رخت آویزهای موجود در بازار از سه جنس فلز، چوب و پلاستیک می شوند ولی بند رخت استیل بواسطه جنس مقاوم و عمر بالا در کنار زیبایی ظاهری پرفروش ترین بند رخت دیواری استاده و چتری است.

نکات مهم هنگام خرید بند رخت:

نوع آن: اولین نکته ای که هنگام خرید بند رخت باید به آن توجه کنید، انتخاب از میان نوع های مختلفی است که برای این محصول در نظر گرفته شده است. بطور کلی این قبیل محصولات در سه مدل معمولی (طناب)، دیواری و همچنین ایستاده در بازار موجود می باشند که شما باید با توجه به شرایط مکانی خود، اقدام به خرید یک نوع از آنان نمایید.

جنس محصول: دومین نکته که هنگام خرید یک بند رخت باید به آن توجه نمایید، جنس محصولی است که آن را خریداری کرده اید. اصولا برای ساخت این قبیل محصولات خانگی از متریال های پلاستیکی استفاده می کنند و یا از جنس استیل ضد زنگ و مقاوم که البته ممکن است بسته به نظر طراح و سازنده، گاهی از فلز آلومینیوم نیز جهت تولید بند رخت ها استفاده بعمل آورده شود.

ابعاد محصول: موردی دیگری که حتما باید با توجه به آن، اقدام به خرید یک بند رخت مناسب برای منزل خود کنید؛ توجه به ابعاد آن است. پیشنهاد می کنیم اگر از فضای نسبتا زیادی در محیط خانگی خود برخوردار هستید، حتما از نوع ایستاده این قبیل محصولات بهره گیری نمایید و چنانچه فاقد محیط اضافه در خانه خود هستید، از نوع دیواری آن ها که قابل استفاده بر روی رادیاتورهای خانگی نیز هستند، استفاده بعمل آورید.

میزان وزن قابل تحمل: منظور از میزان وزن قابل تحمل در این مورد، مجموع وزن لباس های خیسی است که بند رخت با آویزان شدن آنان از حالت کلی خود خارج نشده و همچنان مستحکم باقی مانده و تعادل خود را نیز حفظ کرده است. بطور کلی میزان وزن قابل تحمل این قبیل محصولات خانگی از ۵ کیلوگرم آغاز و حتی تا ۳۰ کیلوگرم نیز ادامه پیدا می کند.

قیمت بند رخت: قیمت بند رخت چیزی نیست که خیلی دستخوش تغییرات عظیمی شود و اصولا با پرداخت چیزی بین ۱۰۰ تا ۶۰۰ هزار تومان شما می توانید به یک محصول ایده آل و باکیفیت دست پیدا نمایید. ناگفته نماند که مهمترین عوامل تعیین کننده قیمت این قبیل محصولات عبارتند از: جنس و ابعاد محصول، نوع آن، شرکت سازنده و همچنین میزان وزن قابل تحمل آن بحساب می آید.

بازو بسته کردن راحت: اگر با محدودیت فضا مواجه هستید. بنابراین بازو بسته کردن مرتب بند رخت اجتناب ناپذیر است. پس هنگام خرید محصولی را انتخاب کنید که که در کمترین زمان و به راحتی بازو بسته شود، نقش لولا ها و قلاب ها را در بازو بسته کردن بند رخت ها نادیدده نگیرید و به طراحی و کیفیت آنها توجه کنید.

ظرفیت: ظرفیت بند رخت را با توجه به نوع آن و فضای مورد نیاز خودتان انتخاب کنید. به طور مثال انواع چتری و چند طبقه ظرفیت بالاتری عرضه میکنند، ولی در عوض هنگام جمع شدن فضای بیشتری اشغال میکنند. انواع شوفاژی و دیواری فضای کمتری را اشغال میکنند ولی ظرفیت پایین تری دارند.

مقاومت: مقاومت بند رخت به جنس فلز و اتصالات آن ربط دارد. بهترین جنسی که هم مقاومت خوبی دارد و وزن کمی دارد استیل توخالی یا نازک است که علاوه بر موارد گفته شده ضد زنگ نیز است. گفتنی است علاوه بر کیفت بالای استیل نحوه اتصال و قرار گیری شبکه به پایه نیز مهم است و میتواند در کیفیت محصول موثر باشد.

خرید رخت آویز:

اگر تمایل به خرید رخت آویز با کیفیت مطلوب به همراه تخفیف و قیمتی ارزان دارید پیشنهاد ما به شما خرید اینترنتی از سایت خانه چین است. خرید اینترنتی از فروشگاه آنلاین خانه چین با وجود تنوع بسیار، نیاز به صرف زمان چندانی ندارد. برندهایی مانند رخت آویز یونیک (Unique)، ژوانی (Jovani) و میلن (Milen) سه برند مطرح در زمینه تولید بند رخت در بازار ایران محسوب می شوند. شما می توانید با بررسی و مشاهده انواع بند رخت های موجود در سایت خانه چین طناب لباس مورد نظر خود را انتخاب کرده و سفارش دهید.

 


جدیدترین مطالب آموزشی

خرید بند رخت | راهنمای انتخاب بندرخت در منزل

خرید بند رخت | راهنمای انتخاب بندرخت در منزل
بندرخت یکی از مهم ترین و پرکاربرد ترین وسایل خدماتی منزل محسوب می شود و هر منزلی بخصوص منازل آپارتمانی و بدون حیاط صدرصد به آن نیاز دارند منازلی که شرایط بستن بند را ندارند می توانند به راحتی این محصول پر کاربرد را در بالکن یا حمام قرار داده و لباس های خیس و شسته را خشک کنند

بندرخت یکی از مهم ترین و پرکاربرد ترین وسایل خدماتی منزل محسوب می شود و هر منزلی بخصوص منازل آپارتمانی و بدون حیاط صدرصد به آن نیاز دارند منازلی که شرایط بستن بند را ندارند می توانند به راحتی این محصول پر کاربرد را در بالکن یا حمام قرار داده و لباس های خیس و شسته را خشک کنند ...

خرید بند رخت | راهنمای انتخاب بندرخت در منزل

بند رخت: راهنمای انتخاب و خرید برترین مدل‌ها با قیمت روز

بند رخت: راهنمای انتخاب و خرید برترین مدل‌ها با قیمت روز
رخت آویز یا بند رخت کالایی است بسیار سبک و در عین حال کاربردی که می توان به کمک آن حجم انبوهی از لباس های خیس و تازه شسته شده خود را خشک نمود. این محصول امروزه از سوی تولید کنندگان مختلفی با مدل های گوناگون طراحی و به بازار عرضه می شود که شما باید متناسب با حجم لباس ها و هم‌چنین فضایی که می توانید از یک رخت آویز استفاده کنید، خرید خود را انجام دهید. در ادامه این مطلب، با مینینیم همراه شوید تا شما را با نکاتی مهم در خصوص خرید بند رخت آشنا نماییم.

رخت آویز یا بند رخت کالایی است بسیار سبک و در عین حال کاربردی که می توان به کمک آن حجم انبوهی از لباس های خیس و تازه شسته شده خود را خشک نمود. این محصول امروزه از سوی تولید کنندگان مختلفی با مدل های گوناگون طراحی و به بازار عرضه می شود که شما باید متناسب با حجم لباس ها و هم‌چنین فضایی که می توانید از یک رخت آویز استفاده کنید، خرید خود را انجام دهید. در ادامه این مطلب، با مینینیم همراه شوید تا شما را با نکاتی مهم در خصوص خرید بند رخت آشنا نماییم. ...

بند رخت: راهنمای انتخاب و خرید برترین مدل‌ها با قیمت روز

رازهایی درباره نظافت حمام و سرویس بهداشتی

رازهایی درباره نظافت حمام و سرویس بهداشتی

...

رازهایی درباره نظافت حمام و سرویس بهداشتی

برای حمام چه کارهایی باید کرد؟

برای حمام چه کارهایی باید کرد؟

...

برای حمام چه کارهایی باید کرد؟

درست کردن نمک حمام با گلبرگ گل رز

درست کردن نمک حمام با گلبرگ گل رز

...

درست کردن نمک حمام با گلبرگ گل رز
تمیز کردن وان حمام را با گریپ فروت و نمک
نحوه تمیز کردن شیشه کابین دوش حمام
امکان نابینایی با لنز گذاشتن هنگام حمام کردن
دکوراسیون حمام خانه ستاره های هالیوود
این لوازم را در حمام نگذارید!!
وسایلی که باید فورا از داخل حمام حذف کنید!
صرفه جویی در مصرف آب هنگام حمام کردن
روش هایی برای از بین بردن بخار آینه حمام
ترفندهایی برای تمیز کردن کاشی های حمام
نحوه رسوب زدایی سردوش حمام
وسایل حمام و سرویس بهداشتی که باید دائم عوض شود!
نکاتی برای خانه تکانی حمام
اکسسوری‌های مهم در طراحی لوکس حمام و سرویس بهداشتی
مدل قفسه و ابزار حمام
طرح های معمار امین سلطانپور - حسن سلطانپور - سلطاتپور استودیو - فروشگاه لیدی مد کالا - فروشگاه رابوکالا - مقالات - سایت مپ - نقشه سایت - تماس با ما - صفحه اصلی