فروشگاه خانه چین
فروشگاه
جستجو :
فروشگاه خانه چین / حمام / پرده حمام

پرده حمام

خرید انواع پرده حمام در طرح های متنوع : سرویس بهداشتی و حمام در هر خانه ای و در هر مکانی، طراحی و متراژ متفاوتی نسبت به یک دیگر دارد که بخش‌های مختلف آن ممکن است با در و شیشه‌های گوناگون از یکدیگر جدا شده باشند. برخی برای جداسازی قسمت حمام و وان ادامه مطلب

 
<<
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
>>
 

توضیح کوتاه: پرده حمام

خرید انواع پرده حمام در طرح های متنوع :

سرویس بهداشتی و حمام در هر خانه ای و در هر مکانی، طراحی و متراژ متفاوتی نسبت به یک دیگر دارد که بخش‌های مختلف آن ممکن است با در و شیشه‌های گوناگون از یکدیگر جدا شده باشند. برخی برای جداسازی قسمت حمام و وان از پرده‌های حمام استفاده می‌کنند که از تنوع گسترده‌ای برخوردار هستند. این پرده‌ها دارای طرح، رنگ و سایز متفاوت هستند و از خیس شدن سایر قسمت‌های حمام و دستشویی جلوگیری می‌کنند. برخی از افراد که ماشین لباسشویی را در حمام نگه‌داری می‌کنند برای جلوگیری از آسیب به این وسیله می‌توانند از پرده حمام استفاده کنند. این وسیله همچنین به گرم ماندن محیط حمام هم کمک می‌کند و حریمی خصوصی برای فرد به وجود می‌آورد. این پرده‌ها می‌توانند محیط حمام را شاد کنند و به آن زیبایی ببخشند. این پرده‌ها مانع از خیس شدن حوله‌ها و لباس‌های درون حمام می‌شوند به همین دلیل حافظ وسایل شما هستند.  

ابعاد پرده حمام:

پرده‌های حمام در ابعاد و اندازه‌های گوناگون تهیه و تولید می‌شوند. برخی از آن‌ها در اندازه‌های مربع و برخی به‌صورت مستطیل تهیه شده‌اند. پیش از خرید و سفارش انواع پرده از اندازه‌ی مورد نیازتان اطمینان حاصل کنید.  

جنس پرده حمام:

جنس پرده‌های حمام از پلی‌استر، پلاستیک و ... است تا قطرات آب بر روی آن بلغزد و جذب نشود. این پرده‌های ضد آب در قسمت بالایی دارای گیره‌های حلقه‌ای هستند تا به‌راحتی به قسمت بالایی دیوار و سقف وصل شوند. جنس پرده‌های حمام مرغوب و به‌صورتی است که باید اجازه‌ی عبور بخار هوا را بدهد تا سبب جمع شدگی بخار در داخل حمام نشود. 

طرح های پرده حمام:

اولین چیزی که در هنگام انتخاب پرده برای حمام باید به آن توجه داشته باشید انتخاب طرح و رنگ پرده است. توجه داشته باشید که رنگ پرده حمام باید به گونه ای انتخاب شود که با رنگ سایر وسایل موجود در دکوراسیون حمام مطابقت و همخوانی داشته باشد.

اگر حمام منزل شما دارای متراژ کوچکی می باشد بهتر است پرده های رنگ روشن را انتخاب نمایید تا فضای حمام بزرگ و دلبازتر به نظر برسد. اگر در فضای حمام از پادری مخصوص سرویس بهداشتی استفاده کرده اید می توانید طرح و رنگ پادری را با طرح و رنگ پرده ست نمایید.

ویژگی و دوام پرده حمام:

پرده حمام ازجنس پلاستیک سبک با مواد اولیه کاملاً بهداشتی تولید شده است و در اندازه ی کوچک برای فضا های تنگ و کم جا و اندازه بزرگ برای فضاهای بازتر دراین مجموعه عرضه شده است . تنوع در طرح پرده به شکل گل ، پروانه ، ساده ، رنگی و غیره مطابق باسلیقه و فضای سرویس بهداشتی می توان خریداری نمود . دارای ضخامت و مقاومت بالایی می باشد و تا دمای ۵۰ درجه سانتی گراد را تحمل می نماید . رطوبت و تغییر دما به هیچ عنوان حالت و رنگ محصول را تغییر نمی دهد و قابلیت شست وشو بادست و ماشین ظرفشویی هرماه یک بار برای از بیرون بردن میکروب و باکتری های موجود بر روی آن می باشد .

نکات لازم در انتخاب پرده حمام:

در خانه هایی با متراژ کوچک، بهتر است از پرده هایی با رنگ روشن استفاده کرد تا فضای حمام بزرگتر به نظر برسد.
اگر از پادری سرویس بهداشتی استفاده می کنید بهتر است طرح و رنگ پادری را با طرح و رنگ پرده ست کنید.
ابعاد پرده حمام هم مهم است، به سایز پرده قبل از خرید دقت کنید.
برای جدا کردن توالت و حمام، بهتر است از پرده های مخصوص استفاده شود تا فضای حمام از دستشویی جدا گردد، یا می توان قسمت وان حمام را با پرده از بقیه بخش ها جدا کرد.
جنس پرده حمام بسیار مهم است. با توجه به وجود رطوبت در فضای سرویس بهداشتی و حمام، استفاده از پرده هایی با جنس پلاستیکی برای حمام مناسب خواهد بود.

لینک دوستان
فروشگاه لیدی مد کالا    
فروشگاه رابوکالا    
مقالات سایت مپ نقشه سایت تماس با ما صفحه اصلی