فروشگاه خانه چین
فروشگاه
جستجو :
فروشگاه خانه چین / فرش / کلاژ، پوست و فرش رنگ شده

کلاژ، پوست و فرش رنگ شده

راهنمای خرید انواع فرش رنگ شده، کلاژ و پوست  فرش یکی از ملزومات چیدمان در خانه است که امکان خرید آنلاین آن‌ از فروشگاه اینترنتی خانه چین فراهم است. فرش کلاژ: فرش کلاژ نوعی از فرش‌های مدرن تکه‌دوزی شده هستند که امروزه در بازار بسیار محبوب و پرفروش هستند همان‌طور که از نامش ادامه مطلب

 
<<
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
>>
 

توضیح کوتاه: کلاژ، پوست و فرش رنگ شده

راهنمای خرید انواع فرش رنگ شده، کلاژ و پوست 

فرش یکی از ملزومات چیدمان در خانه است که امکان خرید آنلاین آن‌ از فروشگاه اینترنتی خانه چین فراهم است.

فرش کلاژ:

فرش کلاژ نوعی از فرش‌های مدرن تکه‌دوزی شده هستند که امروزه در بازار بسیار محبوب و پرفروش هستند همان‌طور که از نامش پیداست فرش‌هایی با شکل و شمایل تکه تکه که مثل یک اثر هنری زیبایی خاص و متفاوتی به دکوراسیون خانه می‌دهند. این فرش‌ها معمولا تکه‌های چندین فرش هستند که به یکدیگر دوخته شده‌اند. چندین طرح مختلف، گاهی با چند رنگ مختلف که در دل یک طرح قرار گرفته‌اند. طرح کلاژ امروزه نه تنها در فرش‌ها بلکه در انواع پوست، قالی، قالیچه و گلیم نیز وجود دارد.

فرش رنگ شده:

ممکن است هنگام خرید اینترنتی فرش دستباف با عنوان فرش رنگ شده مواجه شده باشید. فرش دستباف تار و پودی طبیعی دارد و تنها نوع فرشی است که نسبت به فرش ماشینی هیچ‌گاه زیبایی و چشم‌نوازی خود را از دست نمی‌دهد. به همین دلیل بعضی از تولیدکنندگان فرش دستباف با استفاده از مواد رنگ‌زای طبیعی فرش‌های دستباف را رنگ می‌کنند تا زیبایی و ارزش آن بیشتر شود.

لینک دوستان
فروشگاه لیدی مد کالا    
فروشگاه رابوکالا    
مقالات سایت مپ نقشه سایت تماس با ما صفحه اصلی