فروشگاه خانه چین
فروشگاه
جستجو :
فروشگاه خانه چین / فرش / تابلو فرش

تابلو فرش

تابلو فرش تابلو فرش عموما به فرش هایی اطلاق می شود که جنبه تزئینی دارند و در زمره فرش های ریزبافت به شمار می روند. خانواده های ایرانی از دیرباز به آراستن منازل خویش با فرش ها و تابلو فرش های نفیس عادت داشته و دارند. تابلو فرش به ویژه از نوع دستی ادامه مطلب

 
<<
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
>>
 

توضیح کوتاه: تابلو فرش

تابلو فرش

تابلو فرش عموما به فرش هایی اطلاق می شود که جنبه تزئینی دارند و در زمره فرش های ریزبافت به شمار می روند. خانواده های ایرانی از دیرباز به آراستن منازل خویش با فرش ها و تابلو فرش های نفیس عادت داشته و دارند. تابلو فرش به ویژه از نوع دستی آن اصالت شرقی دارد.

امروزه تابلو فرش ها یکی از عناصر جدایی ناپذیر در تزئین خانه های ایرانیان به شمار می آیند که هم از اصالت خاصی برخوردارند و هم نقش مهمی در رونق اقتصادی کشور بازی می کنند. خرید تابلوفرش ایرانی هم فال است هم تماشا، هم آن قدر زیبا هستند که از اروپائیان گرفته تا اعراب و چینی ها و آمریکایی ها آرزوی داشتن یکی از آن ها را دارند و هم آن قدر با برکتند که م...

تابلوفرش دستباف یک اثر نقاشیِ بافته شده بر تار و پود فرش است و سال‌هاست که هنر دلربای فرش دستباف، در قالب تابلوفرش، زینت‌بخش دیوارها شده. این ترکیب خیره کننده هنر نقاشی و قالیبافی در طیف وسیعی از طرح‌های مدرن، کلاسیک، مذهبی و... بافته می‌شود و برای استفاده در فضاهای مختلف با چیدمان‌ها و سبک‌های متفاوت مناسب است و می‌توان با استفاده از قاب‌های مختلف در آن‌ها تنوع ایجاد کرد. در کنار تمام این موارد، این روزها تابلوفرش یک هدیه مناسب، باشکوه و ارزشمند برای مناسبت‌های مختلف به حساب می‌آید.

خرید اینترنتی تابلو فرش

امروزه خرید انواع تابلو فرش به صورت غیر حضوری روش مرسومی محسوب می شود و علاقه مندان به این تابلوها خرید آنلاین را ترجیح می دهند. فروشگاه اینترنتی خانه چین این امکان را برای هنردوستان فراهم کرده تا با مشاهده و مقایسه انواع تابلو فرش، ضمن تضمین کیفیت و صرفه جویی در وقت و هزینه بتوانند تابلو فرش مورد علاقه خود را خریداری کنند.

 

لینک دوستان
فروشگاه لیدی مد کالا    
فروشگاه رابوکالا    
مقالات سایت مپ نقشه سایت تماس با ما صفحه اصلی