مقالات خانه چین
فروشگاه

اهمیت انتخاب مبلمانه خانه

بدون شک مدل مبلمان در منازل مختلف با سلیقه ها و نیازهای متفاوت تهیه و مورد استفاده قرار می گیرد در انتخاب مبلمان مناسب برای زیباتر به نظر رسیدن منزلتان باید به فاکتورهای متفاوتی توجه نمایید که در این مطلب ما تصمیم گرفتیم چند فاکتور مهم در انتخاب مبلمان با هارمونی مناسب برای منازل مختلف را با شما در میان بگذاریم، اگرچه شاید مبلمان مهمترین و پر اهمیت ترین وسیله منزل شما نباشد اما هیچ کس نمی تواند منکر مبلمان به عنوان تاثیر گذارترین عضو اتاق پذیرایی و نشیمن شود.

اهمیت مبلمان در خانه ما

مبلمان یک خانه مانند گوشت و سیب زمینی یک وعده غذایی است.در واقع با این مثال خواستیم اهمیت مبلمان را در یک کلام بگوییم، مبلمان ما بیشترین فضای خانه شما را اشغال می کند و به زندگی شما کمک می کند تا در خانه ، خود احساس راحتی کند. هنگام انتخاب مبلمان برای اتاق نشیمن و ناهار خوری خود ، انتخاب قطعات زیبا و کاربردی متناسب با فضای و بودجه شما مهم است! از میان طرح های معاصر و مدرن ، سنتی یا کمی از هر دو ترکیب، ترکیب منحصر به فرد خود را انتخاب کنید - هیچ قاعده ای وجود ندارد ، بنابراین نترسید و از خلاقیت خود استفاده کنید و مبلمان مورد علاقه خود را خریداری کنید.

اهمیت انتخاب مبلمان در خانه

فضای هال خانه چه امکاناتی باید داشته باشد

اتاق نشیمن یا هال ممکن است محل اصلی نشستن در خانه شما باشد ، بنابراین انتخاب مبلمان راحت و کاربردی مهم است. قطعات اصلی شما ممکن است شامل یک مبل و عشق و یا بخش مقدماتی ، صندلی های لهجه ای ، چمدان یا یک سالن تعطیل باشد. اگر بچه های کوچک دارید ، خرید مبلمان چرم از پارچه راحت تر و منطقی تر است و شکل و ظاهر آن را به مدت طولانی تری حفظ می کند. اگر شما و خانواده تان مشغول تماشای  فیلم هستید ، باید صندلی های مثل صندلی تئاتر را خریداری کنید، که شب بتوانید فیلم را در خانه تماشا کنید. برای کارهایی مانند خواندن ، نوشتن یا تماشای تلویزیون حتماً یک قهوه و میز کنار مبل آن برای قرار دادن نوشیدنی ها و برای ایجاد نور کافی و چراغ قرار دهید. برای تماشای تلویزیون شما باید فضای کافی برای تجهیزات الکترونیکی ، DVD ، CD و بازی های تخته ای داشته باشد. قفسه کتاب بر مزیت فوق العاده ای که می تواند کتاب های مورد علاقه ی شما را در خودش نگه دارد ،اسباب  بازی های کودکان وقاب عکس تصاویر خانوادگی شما را می تواند در خودش نگه دارد.

فضای هال خانه چه امکاناتی باید داشته باشد

اتاق ناهارخوری چگونه باید باشد

چه یک اتاق غذاخوری سنتی یا یک غذاخوری دیگر در آشپزخانه خود داشته باشید ، مهم است که فضایی را تنظیم کنید که خانواده شما در آن نشسته و در آن غذا بخورید. مبلمان اتاق ناهار خوری می تواند سنتی و رسمی برای سرگرم کردن میهمانان و خانواده باشد. یک میز اتاق ناهار خوری را با صندلیهایی در نظر بگیرید که می توان آنها را اضافه کرد یا حذف کرد تا گروه های کوچک و بزرگ بتوانند بر روی آن بنشینند. برای یک ظاهر غیررسمی تر ، یک میز گرد یا میز مربع را در نظر بگیرید که در پیشخوان یا ارتفاع میله قرار دارد. می توانید صندلی هایی را انتخاب کنید که با یک مجموعه ناهار خوری خاص یا مخلوطی از صندلی هایی که مطابقت کامل با آنها را دارد تهیه نمایید. حتما صندلی هایی بخرید که راحت بتوانید روی آن بنشینید یا کوسن های زیادی داشته باشد! یک فضای اضافی عالی است که به تکمیل فضای ناهار خوری شما کمک زیادی می کند و اتاق اضافی برای ذخیره ظروف ، لیوان های شراب یا کتاب های دستور العمل شما مناسب هست می توانید فراهم نماید.

اتاق ناهارخوری چگونه باید باشد

برای مشاهده انواع میز نهارخوری کلیک کنید

مبلمان خانگی در فروشگاه خانه چین قیمت های رقابتی و تجربه خرید بدون فشار را ارائه می دهد. آنها قطعات مدرن ، مدرن یا سنتی را با توجه به هر سبک ، فضا یا عملکرد شخصی را ارائه می کنند. جای تعجبی نیست که آنها بیش از 10سال در این زمینه فعالیت داشته اند! برای مشاهده موجودی کامل مبلمان ، لوازم جانبی و روشنایی نام تجاری خود به وب سایت خانه چین مراجعه کنید.

کاربرد مبلمان های متفاوت در منازل مختلف:

امروزه در بازار مبل با مدل های مختلف مبلمان در طرح ها و رنگ های مختلف رو به رو می شویم که هر یک از آن ها می تواند جلوه ای خاص به منزل ما ببخشد. در مطالب گذشته درباره موفقیت در خرید مبلمان جدید با یکدیگر بحث کردیم در این مطلب نیر چند فاکتور مهم و ضروری برای داشتن مبلمان مناسب در منزل را با هم بررسی می نماییم. ابتدایی ترین نکته در انتخاب مبلمان جدید برای منزلتان دانستن ابعاد منزل و در نظر گرفتن ابعاد مبل انتخابی شماست مثلا برای خانه های بزرگ مبلمان ال شکل بسیار پر کاربرد تر و زیباتر می باشد. از طرف دیگر باید در نظر بگیریم که ظرفیت مبلمان ما باید متناسب نیازهای ما باشد. امروزه از مبل های هفت تا نه نفره استقبال بیشتری می شود با این وجود ظرفیت ملبمان را نیاز منزل شما تعیین می نماید. از کلیدی ترین نکات باقی مانده در انتخاب مبلمان مناسب انتخاب رنگ مبل بر اساس رنگ دیوارها و رنگ فرش و پرده منزل شماست بهتر است در اتاقی با رنگ دیوار سرد و بی روح از مبلمان با رنگ گرم استفاده شود. نکته حائز اهمیت دیگر در انتخاب مبلمان مناسب انتخاب جنس به کار رفته در بدنه مبلمان مخصوصا روکش مبلمان است.

مطالب آموزشی مرتبط:

شناخت انواع اسامی سبک های مبلمان

شناخت انواع اسامی سبک های مبلمان

این را تصور کنید: شما تصاویر زیادی در پینترس دیده اید که پر از انواع مبلمان مورد علاقه شماست اما نمی دانید چه  نوع سبکی می باشد. ما در اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم اسامی سبک های مختلف مبلمان ، به ویژه موارد دلخواه خود را بش....

شناخت انواع اسامی سبک های مبلمان

دکوراسیون و ایده های کاربردی در طراحی داخلی خانه

دکوراسیون و ایده های کاربردی در طراحی داخلی خانه

برای دیدن دکوراسیون و ایده های سرگرم کننده کافیست این مطلب را مطالعه بفرمایید تا با بعضی از دکوراسیون های قدیمی و نو آشنا شوید....

دکوراسیون و ایده های کاربردی در طراحی داخلی خانه

راهنمای انتخاب مبلمان راحتی مدرن و شیک

   محصولات مشابه