مقالات خانه چین
فروشگاه

انواع مدل استیکر اتاق کودک و برچسب دیواری اتاق کودکان

در بحث دکوراسیون منزل همواره دکوراسیون اتاق کودکان از اهمیت ویژه ای برخوردار است. استیکرهای جذاب با طرح و نقش شاد و رنگارنگ حتی برای بزرگسالان هم جذاب و شادی آور است، مطمئنا این استیکرها همین حس را هم در اتاق کودک نیز ایجاد خواهند کرد. با استیکر اتاق کودک می توانید مکان استراحت و بازی کودکان خودتان را با تم دلخواه خودشان طراحی کنید بدون اینکه هزینه و وقت زیادی را در نقاشی دیوار و یا نصب کاغذ دیواری ها  صرف کنید.

استیکر اتاق کودک می تواند فضای درون اتاق را برای او به دنیایی زیبا و زنده تبدیل نماید دقیقاً مانند قصه های شبانه مادر و پدر. همان داستان هایی که توسط آنها خوانده می شود این بار می توان آنها را به صورت زنده و با همین استیکرهای جذاب و متنوع بر روی دیوار مجسم کرد. تنوع طرح ها هم آنچنان زیاد است که می توان هر کودکی را با این تصاویر بامزه و شیرین غافلگیر نمود.

چنانچه کودک شما علاقه به حیوانات و پرندگان داشته باشد می توانید استیکر اتاق کودک جانداران مختلف را با طرح هایی بامزه مثلاً پرنده ای نشسته بر روی یک شاخه و در حال آواز خواندن و یا حیوانی زیبا در کنار فرزندانش را برای او بر روی دیوار و همانجایی که خودش دوست دارد بچسبانید. می توان یک محیط کاملاً جنگلی همراه با حیوانات مختلف را برای او تداعی کنید، چیزی که همیشه دوست داشته و می خواسته در آنجا باشد.

استیکر اتاق کودک این شانس را به شما و فرزندانتان می دهد تا دنیای جذابی را که بیشتر در انیمیشن های مختلف دیده اند، این بار بتوانند در اتاق خود و بدون هیچ دردسری از نزدیک لمس کنند.

شخصیت هایی محبوب و معروف و دوست داشتنی مانند «هالک» که همیشه مانند یک شخصیت قوی هیکل و قدرتمند در ذهن کودکانتان بوده را به او هدیه کنید، این کار با استفاده از استیکر زیبا و بزرگ هالک شدنی ست.

حتی استفاده از این برچسب های جذاب را می توان به بیرون از اتاق کودک هم تسری داد، می توانید حرکت چندین جوجه پشت سر مادرشان را از اتاق کودک شروع کرده و به سمت بیرون هدایت کنید و یا شاید برای کودک دلبند شما جذابتر باشد که این حرکت پرندگان بامزه و زیبا از بیرون اتاق او شروع شده و به داخل ادامه پیدا کند تا همیشه در حال دیدنِ پرنده ها و جوجه هایی دوست داشتنی اش به سمت اتاق باشد، این لذت بزرگی ست برای او.

اگر اتاق کودکان با یکدیگر مشترک است می توانید توسط برچسب دیواری اسم هر کدام را بالای تخت، اسباب بازی و یا کمد مخصوص خودشان قرار دهید تا علاوه بر زیبایی محیط از دعوای بین آنها برای گرفتن وسایل یکدیگر جلوگیری کرده باشید. استفاده از استیکر های جذاب و رنگی بروی اسباب لوازم اتاق کودک می تواند یک رخت آویز یا میز را به شئ دوست داشتنی کودکان تبدیل کند.

دیوار صاف و ساده را می شود با انواع مدل استیکر اتاق کودک مانند طرح گل یا شعر مخصوص کودکان پر کنید. همچنین با مقداری خلاقیت بخرج دادن می توانید و از برچسب های دیواری طوری استفاده کنید که در حال تعامل با وسایل اتاق هستند مثلا تاج تخت را تبدیل به شاخه ایی برای نشستن پرندگان کنید یا از موجودات دیگر کنار کلید برق استفاده کنید. استیکرهایی که قابلیت نوشتن روی آنها وجود دارد بیشتر برای اتاق نوجوانان مناسب هستند تا تکالبف و برنامه های خود را بروی آن بنویسند و فراموش نکنند. در زیر با تعدادی از بهترین الگوها برای تزیین اتاق کودک با استفاده از انواع مدل استیکر اتاق کودک آشنا می شویم.

1

برچسب دیواری اتاق کودک بسیار شیک و جالب

badger-notepad-wall-stickers

استیکر پرندگان بالای تخت کودک

bird-wall-stickers

استیکر دیواری حیوانات بامزه بر روی دیوار سفید اتاق کودک

cow-farmyard-wall-stickers

 

fairy-wall-stickers

 

flower-nature-wall-stickers

 

monster-wall-stickers

برچسب دیواری برای اتاق کودک دختر

name-butterfly-daisy-wall-stickers

مطالب آموزشی مرتبط:

راهنمای خرید استیکر و پوستر دیواری

راهنمای خرید استیکر و پوستر دیواری

امروزه توجه به محل اتاق نشیمن و اتاق خواب و القای حس آرامش در این مکان ها برای افراد خانه امری قابل توجه است ، خصوصا با وجود زندگی آپارتمان نشینی و گذارندن بیشتر وقت روزمره خانواده در محیط خانه برای رهایی از کسل کنندگی و نو....

راهنمای خرید استیکر و پوستر دیواری

راهنمای خرید و نصب استیکر دیواری

راهنمای خرید و نصب استیکر دیواری

یکی از مقرون به صرفه ترین تغییرات در فضای دکوراسیون داخلی، تغییر دیوارها می باشد. رنگ، کاغذ دیواری و یا استفاده از استیکر دیواری از محبوب ترین و پرطرفدارترین طراحی های دیوار می باشد. امروزه استیکر های دیواری به دلیل سهولت....

راهنمای خرید و نصب استیکر دیواری

راهنمای انتخاب استیکر دیواری یا برچسب دیواری نشیمن – اتاق کودک

انواع استیکرهای دیواری و مزایای استفاده از آن‌ها

راهنمای انتخاب استیکر دیواری مناسب برای اتاق ها و آشپزخانه

   محصولات مشابه