مقالات خانه چین
فروشگاه

راهنمای خرید تابلو دیواری

خرید تابلو دیواری یکی از هیجان انگیز ترین قسمت های خرید لوازم منزل به شمار می رود. شما برای خرید لوازم منزل ویژگی های متفاوتی را در نظر خواهید گرفت. برای این منظور شما به اندازه فضای منزل خود و رنگ های اصلی به کار رفته در این فضا توجه خواهید کرد.

مسلماً شما در هنگام خرید لوازم منزل خود به زیبایی هرچه بیشتر فضای منزل خود می اندیشید. حتی ممکن است برای دستیابی به خانه رویایی خود از متخصصان طراحی داخلی نیز بهره ببرید. تمام این تلاش ها با هدف ایجاد فضایی آرامش بخش و چشم نواز انجام می شود.

انجام دکوراسیون داخلی منزل و انتخاب لوازم و تابلو ها می تواند بسیار چالش برانگیز باشد. تمام اجزای موجود در خانه در ایجاد فضایی دلنشین برای سکونت شما تاثیر گذار خواهند بود. برای این منظور رنگ دیوار ها با توجه به وسعت فضا و رنگ لوازم منزل شما انتخاب خواهد شد.

انتخاب تک تک لوازم منزل در ایجاد فضای مورد نظر شما نقش بسزایی را ایفا خواهند کرد. انتخاب تابلو دیواری نیز در این میان اهمیت بسیار زیادی خواهد داشت. در واقع می توان گفت تابلو آخرین قطعه پازل دکوراسیون داخلی شما خواهد بود که رنگ و بویی منحصر به فرد را به فضای خانه شما خواهد بخشید.

مزایای استفاده از تابلو دیواری در دکوراسیون داخلی

همه ما از تماشای منظره ای دلگرم کننده در منزل خود شاد خواهیم شد. این منظره می تواند تحول بزرگی را در زندگی روزانه ما به وجود آورد. برای مثال تماشای منظره ای که زیبایی های طبیعت را به تصویر کشیده است، می تواند آغاز خوبی برای یک روز تازه باشد. 

از این گذشته بسیاری از افراد برای تکمیل رنگ بندی و تقسیم انرژی در فضا از رنگ های متفاوتی بهره می برند. شما می توانید با بهره گیری از علم دکوراسیون داخلی با ظرافتی بی مثال رنگ ها را در اجزای متفاوت منزل بکار برده و با استفاده از انرژی رنگ ها، فضای گرم و دلنشینی را برای ساکنان به ارمغان آورید.

با نگاهی به تصاویر طراحی داخلی های انجام شده در منازل متعدد، می توانید تاثیر رنگ ها را در زیبایی و دلنشینی فضا به خوبی مشاهده کنید. رنگ ها می توانند در اجسام متفاوت به کار برده شوند. یکی از راه های بکارگیری رنگ ها در فضا، تابلو دیواری است.

این تابلو ها با افزودن رنگ و طرحی متفاوت دکوراسیون منزل شما را متحول خواهد کرد. از این گذشته، تابلو در تمام قسمت های فضا قابل استفاده است. می توان این تابلو ها را برای بخش های متفاوت و در تناسب با فضا به کار برد و از جلوه آنها بهره مند شد.

شما می توانید با صرف هزینه ناچیزی زیباترین و چشم نواز ترین تابلو ها را در طراحی فضای خود به کار ببرید. هزینه ای که برای خرید تابلو می پردازید در مقایسه با هزینه طراحی دکوراسیون داخلی بسیار ناچیز است. اما تابلو دیواری ها می توانند فضای مورد نظر شما را به کلی متحول کنند.

در انتخاب تابلوی مورد نظر خود نهایت دقت را به خرج دهید. این اجزا می توانند نقش به سزایی در زیبایی فضای مورد نظر شما داشته باشند.

 انواع تابلو دیواری

این تابلو ها در اندازه ها و قالب های متفاوتی در بازار موجود هستند. برای مثال شما می توانید از تابلوهایی با طراحی مدرن برای دکوراسیون داخلی خود بهره ببرید. در کنار این مدل ها طراحی هایی با استفاده از هنر خوشنویسی نیز برای تکمیل دکوراسیون داخلی فضاهای متفاوت وجود دارد.

از این گذشته شما می توانید با توجه به فرم و طراحی به کار رفته در فضای خود از تابلوهایی که از تلفیق خط و نقاشی بهره برده اند، نیز استفاده کنید. در کنار تابلوهای خوشنویسی سنتی طرح های مدرنی نیز با استفاده از هنر خوشنویسی خلق شده اند که می توانند توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کنند.

برخی از افراد برای انتخاب تابلوی مورد نظر خود به سراغ تصاویر منظره و طبیعت خواهند رفت که می تواند حس تازگی را در فضا به وجود آورد.

بعلاوه طرح های به کار رفته در این طراحی ها، اندازه و فرم قاب عکس های به کار رفته در این طراحی ها نیز می تواند در زیبایی فضا تاثیر گذار باشد. علاوه بر تابلوهای مربعی و مستطیلی می توان به تابلوهای چند تکه نیز اشاره کرد.

 در طراحی این تابلو ها از یک تصویر واحد یا توالی یک تصویر بهره گرفته شده است. بخش های متفاوتی از این طراحی در قسمت های مختلف تابلو گنجانده می شوند. شما می توانید این تابلوها را با توجه به نوع دکوراسیون خود در فضا به کار ببرید. تابلو دیواری های متفاوت با توجه به ویژگی های خود در ارتفاع متفاوتی نصب خواهند شد.

انتخاب تابلو دیواری

برای انتخاب و خرید تابلو مورد نظر خود باید تمام ویژگی های فضای مورد نظر خود را در نظر بگیرید. اندازه فضا می تواند نقش بسزایی در انتخاب تابلو داشته باشد. از این گذشته رنگ های به کار رفته و نوع دکوراسیون داخلی به کار رفته در فضا، نیز باید در همخوانی با تابلو دیواری باشند.

برای این منظور بهتر است در هنگام خرید تابلو، تصاویری از منزل و دکوراسیون خود را در اختیار داشته باشید. به این ترتیب می توانید با اطمینان طرح مورد نظر خود را برای فضاهای متفاوت انتخاب کنید.

از آنجا که انتخاب تابلو با توجه به فضا به انجام می رسد، باید این نکته را در نظر داشته باشید که انتخاب تابلوی مناسبی برای فضای کتابخانه با آشپزخانه، پذیرایی، اتاق انتظار یک روانشناس یا دفتر یک مشاور حقوقی متفاوت خواهد بود.

مطالب آموزشی مرتبط:

تابلو شاسی یا تخته شاسی چیست؟

تابلو شاسی یا تخته شاسی چیست؟

تخته شاسی ابزاری جهت نمایش عکس می باشد که یک طرف از آن مقداری چسب مخصوص دارد که با جدا کردن لیبل از روی شاسی می توانید عکس را روی آن بچسبانید. اما یک طرفف دیگر تخته شاسی دارای چند فضای خالی است تا شما بتوانید آن را بصورت دیوا....

تابلو شاسی یا تخته شاسی چیست؟

راهنمای خرید تابلو و آثار هنری

راهنمای خرید تابلو و آثار هنری

آثار هنری به زیباتر شدن محیط اطراف ما کمک می کنند. ما در دنیایی زندگی می کنیم که مد و عقاید شخصی نشان می دهند که افراد دلارهای خود را که به سختی بدست آورده اند کجا و چطور خرج می کنند. هنر به عنوان موضوعی خاص، کاملا شخصی است. ح....

راهنمای خرید تابلو و آثار هنری

راهنمای خرید تابلوی دیواری

راهنمای خرید تابلوی هنری برای دکوراسیون ویلا

نکات مهم انتخاب تابلو منظره، طراح دکور خودتان شوید!

   محصولات مشابه