مقالات خانه چین

فروشگاه

چگونه پرده های مناسب را انتخاب کنید

پرده ها یک دکمه اتمام هستند که اغلب نادیده گرفته می شوند ، اما ضروری است که یک اتاق را کاملاً تزئین کنید. از پیدا کردن پارچه مناسب تا انتخاب سخت افزار ، در اینجا یک راهنمای گام به گام برای انتخاب بهترین پرده برای اتاق خود آورده شده است.

1. طول خود را انتخاب کنید

چگونه پرده های مناسب را انتخاب کنید

A. پیش بند

طول نمایش داده شده: 84 "پانل در 40 70 70 اینچ. پنجره | سقوط: 4 اینچ زیر sill طول پیشنهادی: 84" | سبک: واضح + معمولی: برای ویندوزهایی که اغلب باز می کنید ، مانند اتاق خواب ، ایده آل است. یا جایی که رادیاتور یا مبلمان پرده های تمام طول را مسدود می کنند.

B. طبقه

طول نمایش داده شده: پانل 96 "در 40 70 70 اینچ. پنجره | سقوط: ¼" بالاتر از کف طول طول پیشنهادی: 84 "- 96" | سبک: جلا + کشیده-هماهنگ نکته: میله پرده خود را بالاتر از پنجره واقعی قرار دهید تا چشم بالا بکشید و سقف های شما بلندتر به نظر برسد.

ج.گودال

نمایش طول: 108 "پانل در 40 70 70 اینچ. پنجره | سقوط: 5-8 اینچ اضافی در کف طول پیشنهادی: 108" | سبک: رسمی + lushTip: برای یک نگاه عاشقانه؛ در اتاق های کم تردد بدون بچه ها و حیوانات خانگی بهترین

2. پارچه خود را انتخاب کنید

پارچه مناسب به تنظیم سبک کمک می کند و میزان نور و حریم خصوصی را تعیین می کند. پارچه های سبک تر احساس اتفاقی بیشتری می کنند و نور را فیلتر می کنند ، در حالی که پارچه های پلاستیکی رسم تر می خوانند و باعث حفظ حریم خصوصی بیشتری می شوند.

انتخاب پارچه پرده

سطح فیلتر سبک: در بیشترین نور ممکن است

چرا ما آن را دوست داریم: Sheers باعث می شود یک اتاق احساس نور + روشن کند ، اما به نظر می رسد به پایان رسید و به حریم خصوصی.

نکته سبک: برای تطبیق پذیری روزانه به شب و فصل به فصل از میله دوتایی استفاده کنید.

انتخاب پارچه پرده

سطح فیلتر روشنایی: به میزان نسبتاً کمی از نور اجازه می دهد

چرا ما آن را دوست داریم: تمیز کردن گاه به گاه و آسان ، پانل های پنبه ای باعث می شود اتاق ها را روشن + مطبوع نگه دارد.

نکته سبک: یک الگوی جغرافیایی یا گلدوزی شده را برای افزودن علاقه یا یک جامد برای یک ظاهر ساده انتخاب کنید.

انتخاب پارچه پرده

سطح فیلتر نور: در نور متوسط قرار می گیرد

چرا ما آن را دوست داریم: بافت پارچه کتان احساس گاه به گاه و در عین حال متناسب است و فقط مقدار مناسب نور را فیلتر می کند.

نکته سبک: ژاکاردهای بافته شده و الگوهای تونالیز ، ابعاد ظریفی به کتان می دهد ، در حالی که جامدات خنثی داخل اتاق می آمیزند.

انتخاب پارچه پرده

سطح فیلتر نور: بیشترین نور را مسدود می کند

چرا ما آن را دوست داریم: پرده های مخملی احساس شفاف و صیقلی دارند. آنها همچنین به انسداد سرما ، گرما و نور کمک می کنند و سر و صدا را کم می کنند.

نکته سبک: پرده های مخملی را روی پنجره های پیش نمایش یا اتاق هایی که می خواهید حریم خصوصی بیشتری داشته باشید ، امتحان کنید.

انتخاب پارچه پرده

سطح فیلتر نور: نور را کاملاً مسدود می کند

چرا ما آن را دوست داریم: پوشش های خاموشی می توانند هر پارچه ای را برای حفظ حریم خصوصی و جلوگیری از نور مات کنند.

نکته سبک: مورد نیاز برای افراد دارای حساسیت به نور ، خاموشی ها نیز برای مهد کودک ها و اتاق های رسانه ای بسیار مناسب هستند.

3. سخت افزار خود را انتخاب کنید

تمام میله های پرده ما دارای سخت افزار نصب شده است و در 2-3 طول قابل تنظیم برای متناسب سازی بیشتر اندازه های استاندارد پنجره در دسترس است.

نکته سبک: میله ای را انتخاب کنید که 6 "-12" از ویندوز شما گسترده تر باشد تا فضای باز پرده ها در فضای باز نگه داشته شوند.

میله پرده

مدل پرده های ساده حریر و شیشه ای سفید و رنگی

ما ایرانی ها روی حفظ حریم شخصی خانه و منزل خود همیشه حساسیت داریم و دوست داریم فضای داخل خانه از ساختمان های دیگر دید نداشته باشد. پنجره ها تنها راه تماس تصویری فضای داخل و خارج خانه با یکدیگر هستند. پرده ها برادرخوانده پنجره های خانه هستند که از جنس پارچه های مختلفی برای دوخت آنها استفاده می شود. پرده حریر ساده و شیشه ای ، یکی از پرطرفدارترین هاست که ضخامت کمتری نسبت به دیگر مدل ها دارد.

پرده حریر طرح دار

پرده حریر طرح دار

همانطور که گفتیم پارچه پرده ای حریر به دلیل ضخامت کمی که دارد جزء گروه پرده های نازک و شفاف قرار می گیرد. اگر خانه ای داشته باشید که نورگیر کمی داشته باشد و از طرف مقابل مشرف به ساختمان و واحدهای دیگر باشد باید به دنبال مدلی باشید که در حالت کشیده تا حدی دید به داخل واحد شما را کور کند و در مقابل جلوی ورود نور را نگیرد. در این شرایط گزینه ای بهتر از پرده حریر ساده نخواهید یافت که گره از مشکلتان بگشاید.

پارچه پرده ای حریر ساده

پارچه پرده ای حریر

پرده حریر ساده و شیشه ای

پرده حریر ساده و شیشه ای

فراموش نکنید که پارچه حریر هم دارای ضخامت های متنوع است و جنس خیلی نازک آن بیشتر به عنوان مکمل تزیینی و لایه ثانویه پرده های ضخیم تر مورد استفاده قرار می گیرند. اگر برای پوشش پنجره مورد نظرتان، فقط به پرده حریر تکیه خواهید کرد باید به سراغ مدل های تا حدی ضخیم تر بروید. چون پرده حریر نازک فقط به درد پنجره های مات و بدون مشرف می خورد و لاغیر.

پارچه پردهای حریر گلدار

پارچه پردهای حریر گلدار

پرده حریر شیشه ای و ساده

پرده حریر شیشه ای و ساده

پارچه پرده ای حریر از نظر طرح و رنگ بندی آنقدر تنوع دارد که هنگام خرید به مشکل نخورید و به اصطلاح لنگ نمانید. ولی اینکه چه طرح و رنگ پارچه حریری برای پرده خانه شما مناسب است ارتباط مستقیم با طراحی دکوراسیون داخلی فضای مورد نظرتان دارد. اگر دیوارهای کناری پنجره ساده هستند بهتر است پرده طرح دار روی پنجره نصب کنید و در حالت برعکس، پیشنهاد ما پرده های حریر ساده یا حداقل با طرح های نامحسوس هستند.

پرده حریر شیک و زیبا

مدل جدید پرده های ساده حریر

پارچه پردهای حریر گلدار

پارچه پرده ای حریر گلدار

پرده های حریر را باید در گروه پرده های خوش قیمت یا ارزان قیمت قرار داد. چون ضخامت پارچه پرده های حریر، خیلی زیاد نیست معمولا تولید و عرضه آن هزینه کمتری روی کارخانجات تولید پرده پارچه ای میگذارد. البته مدل های آنیک با متریال های خاص هستند که قیمت های نسبتا بالایی دارند ولی این موضع در گروه استثنائات قرار می گیرد.

پارچه پردهای حریر گلدار

 

  مطالب آموزشی مرتبط

  

نحوه انتخاب پرده ها


نحوه انتخاب پرده ها   

انتخاب پرده مناسب می تواند به طور جدی و مثبت بر هر اتاق تأثیر بگذارد. با این حال ، این می تواند یک تصمیم قریب به اتفاق باشد ، به خصوص که عوامل زیادی در نظر گرفته می شود. رنگ ، پارچه ، طول و روکش باید در هنگام انتخاب بهترین پرده برای یک اتاق ارزیابی شود. شما همچنین باید در دکوراسیون فعلی و اصطلاحات سبکی که سعی در ایجاد آن دارید و همچنین اندازه و شکل اتاق خود از آن استفاده کنید. ادامه مطلب

نحوه انتخاب پرده ها

  

نحوه انتخاب پرده ها با توجه به رنگ دیوار


نحوه انتخاب پرده ها با توجه به رنگ دیوار   

انتخاب پرده ها ، که کاملاً با رنگ دیوار اتاق شما مطابقت دارد ، می تواند کار دشواری باشد. حتی بهترین پرده ای که در پس زمینه قرار نمی گیرد و با آن همگام نمی شود ، یک زباله است. پیش زمینه ای که با پرده مطابقت نداشته باشد ، تمام زیبایی پرده را از شما دور می کند. بنابراین دانستن چگونگی انتخاب پرده ها با در نظر گرفتن رنگ دیوار خود امری ضروری است ادامه مطلب

نحوه انتخاب پرده ها با توجه به رنگ دیوار

چگونه چروک های پرده را ازبین ببریم

نکات مهم انتخاب پرده مناسب

چطور بهترین پرده پذیرایی را انتخاب کنیم؟

تاثیر مستقیم انتخاب پرده در دکوراسیون داخلی

۱۰ نکته مهم در مورد انتخاب پرده پذیرایی

 

   محصولات مشابه