مقالات خانه چین

فروشگاه

میز جلو مبلی، ناگفته هایی که قبل از خرید باید بدانید!

میزهای جلو مبلی یکی از ارکان جدا نشدنی مبلمان منزل است که قطعا بدون حضور آن ها دکوراسیون منزل شما ناقص است، بنابراین انتخاب میز جلو مبلی مناسب و استاندارد به عنوان یکی از مهمترین انتخاب ها بعد از مبلمان محسوب می شود؛ به همین منظور در این مطلب از ihome قصد داریم شما را با پاسخ سوال یکی از کاربران در مورد استاندارد میز جلو مبلی برای خانه های مختلف آشنا کنیم، پس با ما همراه باشید.

میز جلو مبلی

سوال: برای مبل راحتی ال شکل، چه مدل میز جلو مبلی پیشنهاد می دهید، با توجه به اینکه نشیمن ما خیلی کوچک است و امکان استفاده از میز عسلی برایمان مقدور نیست.

پاسخ: برای خرید میز جلو مبلی مناسب باید سه فاکتور اساسی را مد نظر قرار دهید، این فاکتورها عبارتند از فرم، رنگ و ابعاد استاندارد که در ادامه به بررسی این سه فاکتور برای فضاهای کوچک می پردازیم.

میز جلو مبلی

راهنمای خرید میز جلو مبلی

  • فرم: در جواب سوال شما باید با توجه به کوچک بودن فضا و نوع مبلمان تان باید از انتخاب میزهایی با فرم های دایره ای شکل پرهیز کنید چرا که فضای داخلی شما را کوچکتر و گرفته نشان می دهد، همچنین با فرم مبلمان شما ابدا همخوانی نخواهد داشت، بنابراین برای چنین فضا و مبلمانی میزهای مسطتیل و بیضی شکل بسیار کارآمد خواهد بود.
  • رنگ: برای انتخاب رنگ میز جلومبلی باید حتما به رنگ چوب و یا بدنه مبلمانتان توجه کنید و قطعا برای فضاهای کوچک از رنگ های روشن تر استفاده کنید.
  • ابعاد استاندارد: سطح میز جلومبلی و یا میزهای عسلی باید 5 سانتیمتر بالاتر از ارتفاع مبلمان کناری شما باشد. میزهای جلومبلی در حالت استاندارد ارتفاعی برابر با 40 تا 45 سانتیمتر دارند و امروز در بازار میزهایی متنوع و کم جایی به صورت یکپارچه وجود دارند که معمولا میزهای عسلی را نیز در خود جا می دهند و بهترین انتخاب برای خانه های کوچک می باشد.

میز جلو مبلی

اگر به دنبال خرید میز جلو مبلی مناسب برای دکوراسیو

  مطالب آموزشی مرتبط

  

راهنمای خرید میز جلو مبلی، انتخابی ایده آل برای نشیمن هایمان!


راهنمای خرید میز جلو مبلی، انتخابی ایده آل برای نشیمن هایمان!   

دکوراسیون نشیمن به عنوان یکی از اصلی ترین و در عین حال پر رفت و آمدترین فضاهای منزل از اهمیت بسیاری برخوردار است. به همین دلیل هم هست که غالبا باید در انتخاب هر کدام از وسایل و عناصر موجود در این بخش از خانه نهایت دقت و حوصله را به کار برد. در این راستا برخی از عناصر از اهمیت بیشتری برخوردار هستند و کاربرد بالای آنها انکارناپذیر است، چیزهایی از قبیل مبلمان، تلویزیون، فرش و هم چنین میز جلو مبلی. ادامه مطلب

راهنمای خرید میز جلو مبلی، انتخابی ایده آل برای نشیمن هایمان!

  

ویژگی های یک میز جلومبلی مناسب


ویژگی های یک میز جلومبلی مناسب   

می توان گفت میزجلومبلی در کنار مبلمان منزل یکی از اجزای جدانشدنی چیدمان محسوب می شود.قطعا شما بعد از خرید یک ست کامل مبل به دنبال میزجلومبلی مناسب با سبک مبل خودتان می گردید.انتخاب میزجلومبل مناسب تاثیر مهمی در دکوراسیون منزل شما دارد.در واقع میز جلومبلی از نظر ظاهری تکمیل کننده فضا بوده و عملکرد مثبت آنرا در خانه نباید نادیده گرفت.در این مطلب سعی داریم شمارا با انواع ویژگی های یک میزجلو مبل آشنا کنیم . ادامه مطلب

ویژگی های یک میز جلومبلی مناسب

چگونه میز عسلی مناسب خانه‌ خود را انتخاب کنیم؟

راهنمای خرید میز جلو مبلی و عسلی مناسب

راهنمای خرید انواع میز جلو مبلی به همراه بررسی استانداردهای لازم برای خرید آن

 

   محصولات مشابه