مقالات خانه چین
فروشگاه

دنیای مد دکوراسیون منزل انتخاب کاغذ دیواری برای خانه های کوچک + عکس

در طراحی خانه های کوچک رنگ و طرح کاغذ دیواری بسیار تاثیر گذار است زیرا اگر اشتباه انتخاب کنید خانه تان کوچکتر از آنچه هست به نظر میرسد اما اگر حرفه ای انتخاب کنید باعث میشود خانه بزرگتر دیده شود.

کاغذ دیواری امروزه بسیار پرطرفدار است و تنوع رنگ و طرح بسیاری دارد که ما در این بخش از نمناک شما را با کاغذ دیواری های مناسب برای خانه های کوچک آشنا میکنیم.

انتخاب کاغذ دیواری

راهنمای انتخاب کاغذ دیواری

از آنجایی که نصب کاغذ دیواری آسان است و نمای زیبایی به منزل میبخشد میتوان گفت کاغذ دیواری تا حد زیادی جایگزین رنگ شده است. کاغذ دیواری در رنگ های تیره و روشن و طرح های ساده و شلوغ وجود دارد که باید در انتخاب آن ها دقت کنید.

هنگام انتخاب رنگ و طرح کاغذ دیواری باید رنگ وسایل منزل و رنگ کلی دکوراسیون منزل تان را مد نظر داشته باشید و متناسب با ان ها کاغذ دیواری انتخاب کنید تا با هم هماهنگی داشته باشند. اگر کاغذ دیواری تان با دکوراسیون منزل و رنگ وسایل همخوانی نداشته باشد منزلی زشت و نامنظم خواهید داشت.

رنگ کاغذ دیواری

انتخاب رنگ و طرح کاغذ دیواری 

یکی دیگر از نکات مهمی که باید به آن توجه کنید متراژ خانه است اگر خانه کوچکی دارید باید از کاغذ دیواری های رنگ روشن و براق انتخاب کنید همچنین اگر کفپوش منزل تان طرح دار است باید کاغذ دیواری ساده استفاده کنید و اگر کفپوش منزل تان ساده است بهتر است کاغذ دیواری طرح دار انتخاب کنید.

 طرح کاغذ دیواری

کاغذ دیواری برای خانه های کوچک

مطالب آموزشی مرتبط:

نحوه انتخاب صحيح كاغذ ديواری

نحوه انتخاب صحيح كاغذ ديواری

کاغذ دیواری را می توان به نحوه های مختلف روی ديوارهای يک فضا نصب كرد. برای مثال می توان تمام ديوارها را با يک مدل كاغذ ديواری پوشش داد یا برای برجسته كردن نقطه كانونی، تنها يک ديوار اتاق را كاغذ ديواری كرد؛ همچنين می توان ب....

نحوه انتخاب صحيح كاغذ ديواری

همه چیز در مورد نحوه انتخاب کاغذ دیواری مناسب

همه چیز در مورد نحوه انتخاب کاغذ دیواری مناسب

انتخاب یک کاغذ دیواری صحیح و خوب کاری سخت و هراسناک است؛ به خصوص اگر قبلا این کار را انجام نداده باشید. دلیل سختی انتخاب کاغذ دیواری این است که تنوع بیشماری از کاغذ دیواری از لحاظ طرح و رنگ و هم‌چنین جنس پشت کاغذ دیواری در ....

همه چیز در مورد نحوه انتخاب کاغذ دیواری مناسب

چگونه کاغذ دیواری مناسب برای دکوراسیون داخلی خود انتخاب کنیم؟

۵ اصل مهم در انتخاب کاغذ دیواری

9 نکته که به شما کمک می کند کاغذ دیواری مناسب دکوراسیون منزل تان را بخرید

   محصولات مشابه