مقالات خانه چین

فروشگاه

نحوه انتخاب میز ناهار خوری مناسب

گرد ، مستطیل یا مربع؟ چقدر بزرگ است در اینجا نحوه یافتن یک میز ناهار خوری که برای فضای شما کار می کند آورده شده است

من یک شرکت طراحی داخلی را در پنسیلوانیا اداره می کنم که در فضاهای مسکونی و تجاری از NY تا فیلادلفیا کار می کنم. شرکت من ، Love Your Room ، یک شرکت طراحی + ساخت است. این بدان معناست که ما با فرایند طراحی ، از طریق مرحله ساخت ، اقساط ، با مشتری کار می کنیم و برای کل مراحل در آنجا هستیم ، تا مطمئن شویم که این پروژه به موقع ، با بودجه ارائه می شود و نتایج بسیار خوبی کسب می کنید. ما برای طراحی اتاق های زیبا و لوکس با قابلیت زندگی مشهور هستیم. این یک اصطلاح سبک است که به سادگی می توان فضا ها را با یک احساس مدرن و برجسته مدرن که قابل دستیابی و کاربردی است ، تزریق کرد. به من مراجعه کنید و از وبلاگ من برای ایده های الهام بخش دیدن کنید.

میزهای ناهار خوری شکل و اندازه زیادی دارد. کدام یک برای شما مناسب است؟ ظاهر میز شما مهم است ، اما اطمینان از اینکه فضای شما متناسب باشد و فضای کافی را به شما بدهد ، بسیار مهم تر است. میز شما باید تعداد غذاخوری هایی را که می خواهید راحت بشینید در خود جا بدهد و هنوز فضای کافی برای پیاده روی را در اختیار شما قرار دهد. اطراف آن عرض میز شما باید حداقل 36 اینچ عرض باشد ، بنابراین فضای کافی برای تنظیمات مکان و همچنین غذا وجود دارد. به طور معمول ، هرچه طول میزافزایش یابد ، عرض میز نیز بالا می رود. در هنگام خرید یک میز ناهارخوری ، اندازه ها و شکل های خود را بخوانید.

نحوه انتخاب میز ناهار خوری مناسب

اندازه گیری میز ناهار خوری TableMeasure

 اندازه گیری فاصله به دیوار. فضای اطراف اتاق را اندازه بگیرید. برای اینکه غذاخوری ها بتوانند از صندلی های خود بنشینند و به راحتی بلند شوند ، سعی کنید بین میز و دیوارهای خود 42 تا 48 اینچ بگذارید. اگر مبلمان در فضای ناهار خوری وجود دارد ، اندازه گیری 42 تا 48 اینچ خود را از لبه مبلمان به جای دیوار شروع کنید. نکته اندازه گیری: برای آزمایش اندازه میز در یک اتاق ، یک ورق تخت یا دو تخته را می گیرم. ، آن را در جایی قرار دهید که میز می رود و آن را به شکل میز تا کنید. این به من اجازه می دهد فضای مورد نظر خود را تجسم کنم. سپس می توان میزان ترخیص دیواری یا مبلمان از میز را اندازه گیری کرد. اگر میز شما دارای برگ است ، آنها را در محاسبات خود وارد کنید.
 

نحوه انتخاب میز ناهار خوری مناسب

سفره خود را بیش از حد جمع نکنید. تولید کننده میز باید تعداد افرادی را که راحت می توانید بدون لمس کردن آرنج ها در هنگام غذا خوردن نشسته ، توصیه کنید. هر فرد به حدود 2 فوت فضای غذاخوری نیاز دارد. البته اگر سفره شما این امکان را می دهد ، شما ممکن است در صورت نیاز یا در آن مجامع بزرگتر گاه گاهی در صندلی دیگری فشار بیاورید.
 

نحوه انتخاب میز ناهار خوری مناسب


میزهای ناهار خوری دایره ای

 میزهای گرد برای فضاهای کوچک عالی هستند. آنها در نقاط محکم قرار می گیرند و هیچ گوشه تیز برای برآمدگی ندارند. شما معمولاً می توانید افراد بیشتری را در یک جا قرار دهید زیرا هیچ گوشه ای ندارد. جداول پایه ها حتی برای پذیرایی از میهمانان بیشتر حتی بهتر است. زیرا صندلی های بیشتری برای اتاق خواب دارند. صندلی های اکریلیک شفاف را برای نمایش یک میز زیبا و ایجاد یک اتاق کوچک احساس جادارتر کنید.
 

میزهای ناهار خوری دایره ای

میزهای ناهار خوری دایره ای

اندازه صندلی برای یک میز گرد. من معمولاً هنگام جستجوی میزهای گرد به این محاسبه می پردازم. تولید کنندگان ممکن است توصیه های متفاوتی ارائه دهند ، و ممکن است شما بتوانید صندلی های بیشتری را برای یک فضای محکم تر اضافه کنید. همچنین بخاطر داشته باشید که استفاده از پایه پایه امکان نشستن بیشتر را فراهم می کند زیرا پاهایی را که می تواند در راه صندلی بدست بیاورد از بین می برد.

 • میز با قطر 3 پا با پایه صندلی پایه چهار
 • میز به قطر 4 پا با چهار صندلی پاها
 • میز به قطر 5 فوت با صندلی پایه پایه شش
 • میز به قطر 5 پا با چهار صندلی پاها
 • میز به قطر 6 پا با پایه پایه یا صندلی های پایه هشت
 • میز به قطر 7 پا با پایه پایه یا صندلی های پایه نه

میزهای ناهار خوری دایره ای

میزهای ناهار خوری دایره ای

نوک میز گرد: میزهای بزرگ گرد می تواند دسترسی به غذا را دشوار کند. به نظر می رسد اشکال مستطیلی برای نشستن جمعیت زیادی بسیار بهتر است. اگر یک میز گرد به قطر 5 تا 6 فوت انتخاب کرده اید ، راحتی یک سوزان تنبل مرکز را اضافه کنید.

میزهای ناهار خوری مستطیل

میزهای ناهار خوری مستطیل

میزهای ناهار خوری مستطیل

 شکل در یک اتاق باریک و باریک خوب کار می کند. فضای بیشتری برای جریان ترافیک باقی می گذارد. در بیشتر میزها ، با افزایش طول میز، عرض نیز افزایش می یابد.

میزهای ناهار خوری مستطیل

میزهای ناهار خوری مستطیل


اندازه صندلی برای یک میز مستطیل. این اندازه هایی است که من هنگام جستجوی جداول مستطیلی به آن می چسبم. تولید کنندگان ممکن است توصیه های خود را ارائه دهند ، و شما ممکن است بتوانید صندلی های بیشتری را برای یک فضای محکم تر اضافه کنید.

 • صندلی های میز 4 پا چهار
 • 5- صندلی های میز به طول 6 تا 6 فوت
 • میزهای صندلی بلند 7 پایه
 • 8- صندلی های میز 10 تا 9 فوت 10
 • صندلی های میز 10 تا 11 فوت 12

میزهای ناهار خوری مستطیل


نکته صرفه جویی در فضا: هنگامی که به دنبال فضای کمتری در فضای خود هستید ، یک صندلی را به جای صندلی در تمام یا یک طرف میز خود امتحان کنید. مطمئن شوید که می توانید نیمکت را زیر میز فشار دهید تا در صورت عدم استفاده بتوانید آن را دور بیندازید.

میز ناهارخوری مربع

میز ناهارخوری مربع


میز ناهارخوری مربع

 TablesA یک میز ناهار خوری مربع ، مانند یک میز گرد ، یک تجربه ناهار خوری صمیمی تر را ایجاد می کند زیرا همه از هم فاصله مساوی دارند. اگر اتاق شما مربع باشد ، میز شکل اتاق را در اطراف آن تکمیل خواهد کرد. مانند میز گرد ، هر چه میز مربع بزرگتر باشد ، رسیدن به غذا سخت تر خواهد بود. اگر به دنبال راحتی بیش از هشت نفر در صندلی هستید ، ابتدا میز خود را به صورت حضوری امتحان کنید. شاید بهتر باشد از یک میز مربع که دارای برگ است ، استفاده کنید که می توانید برای یک مهمانی شام به شکل مستطیل تبدیل کنید.

رنگ میز ناهار خوری

روش ست کردن رنگ میز ناهار خوری و صندلی و کف اتاق ناهار خوری

آموزش روش ست کردن رنگ میز ناهار خوری و صندلی و کف اتاق ناهار خوری

آموزش چگونه رنگ ها را در اتاق ناهار خوری ست کنیم ، بهترین روش های چیدمان اتاق غذا خوری برای میز ناهار خوری چوبی ، روستیک

اصل کلی برای چیدن رنگ ها

خوب یک اصل کلی وجود دارد که همه چیز همرنگ نباشد ، حتی اگر تمایل دارید همه چیز در چیدمان سفید باشد ، طیف ملایم خاکستری ، یا صورتی یا رنگ های ملایم دیگر را به کار ببرید

کانون اتاق کجاست

در هر اتاقی یک کانونی وجود دارد ، چگونه این کانون را پیدا کنیم ؟

در اتاق ناهار خوری قصد ما جمع کردن خانواده و یا میهمانان بر سر یک میز برای صرف غذا هست

پس کانون این اتاق میز غذا خوری می باشد

طبیعی است که رنگ کانون باید برای توجه بیشتر بر سایر رنگ های اتاق غلبه داشته باشد

یعنی متضاد باشد

چه رنگی برای میز ناهار خوری چوبی مناسب است

بهترین رنگ سلیقه و انتخاب شماست

فقط اینکه میز غذا خوری چوبی را یا باید با صندلی ها هم رنگ انتخاب کنید یا با کف

نگران نباشید یا با هر دو متضاد

اما کف و صندلی و میز چوبی را یک رنگ انتخاب نکنید

راه حل بسیار ساده ای هم وجود دارد

اینکه از یک قالیچه و یا زیلو برای زیر میز ناهار خوری استفاده کنید تا کنتراست رنگی لازم بوجود آید

برای روش ست کردن رنگ میز ناهار خوری و صندلی به نمونه میز های چوبی روستیک در عکس های زیر نگاه کنید

میز ها را می توانید در  دو فروشگاه ما تهیه کنید

برای خرید از گالری ما دیدن کنید

 

رنگ میز ناهار خوری

روش ست کردن رنگ میز ناهار خوری و صندلی و کف اتاق ناهار خوری

روش ست کردن رنگ میز ناهار خوری و صندلی و کف اتاق ناهار خوری

روش ست کردن رنگ میز ناهار خوری و صندلی و کف اتاق ناهار خوری

روش ست کردن رنگ میز ناهار خوری و صندلی و کف اتاق ناهار خوری

روش ست کردن رنگ میز ناهار خوری و صندلی و کف اتاق ناهار خوری

روش ست کردن رنگ میز ناهار خوری و صندلی و کف اتاق ناهار خوری

روش ست کردن رنگ میز ناهار خوری و صندلی و کف اتاق ناهار خوری

روش ست کردن رنگ میز ناهار خوری و صندلی و کف اتاق ناهار خوری

فوت و فن های خرید میز ناهار خوری

فوت و فن های خرید میز ناهار خوری

میز ناهار خوری مرکز توجه اتاق ناهارخوری یا آشپزخانه است. هنگام خرید میز ناهارخوری مناسب باید به و شکل و اندازه اتاق توجه داشته باشید و فقط به زیبایی میز فکر نکنید. در صورت انتخاب درست میز ناهار خوری ، آشپزخانه ی زیبایی را خواهید داشت.

1- طراحی میز

میز ناهار خوری میزی است که افراد برای صرف غذا دور هم جمع می شوند. به همین دلیل، رنگ، شکل و طرح این میز بسیار مهم است و باید سعی کنید با دیگر مبلمان خانه نیز همخوانی داشته باشد.

میز ناهار خوری چوبی با سبک مدرن

2- طرح کلاسیک

میزهای ناهار خوری مستطیل و گرد انتخاب های مناسبی برای همه زمان ها و مکان ها هستند. این میزها اصولا در همه اتاق ها جا می شوند و با هر دکوراسیونی جور در می آیند. میزهای گرد، مکالمه افراد را سرمیز راحت تر می کند. میزهای مستطیل نیز برای افراد بیشتر، فضای بیشتری دارد. دور میزهای مستطیل می توان صندلی اضافه کرد. اما میزهای گرد این قابلیت را ندارند.

میزهای ناهار خوری مستطیل و گرد انتخاب های مناسبی برای همه زمان ها و مکان ها هستند

3-  چهارگوش های مدرن

میز ناهارخوری مستطیل یا چهارگوشی را انتخاب کنید که طراحی مدرن و منحصربه فرد دارد. ترجیحا دنبال میزهایی باشید که تخته اضافی تاشو داشته باشند و در مواقع لزوم بتوان آن را بزرگ کرد.

خرید میز ناهار خوری با صفحه شیشه ای

4- شخصیت دادن به اتاق

اتاق های ناهارخوری بی رنگ و رو را می توان با کمک میز ناهار خوری زیبا جلوه داد. برای این گونه اتاق ها بهتر است میزی متفاوت انتخاب کنید. به طور مثال، میزهای ناهارخوری بیضی یا هشت ضلعی، به اتاق های ساده شخصیت خاصی می بخشند.

5- ناهارخوری سنتی

اگر دکوراسیون خانه شما سنتی است، باید میز ناهارخوری را نیز سنتی انتخاب کنید. میز چوبی مستطیلی با لبه ها و پایه های گرد طرح میزهای سنتی هستند.

میز ناهار خوری سنتی

6- جادوی روستایی

طرح روستایی بیشتر روی چوب های بافته شده، کوتاه و چاق مبتنی است. میز خرک (کوتاه، ساد و بی آذین) محبوب خانه های روستایی است. این میزها را می توان با یک جفت نیمکت بدون پشتی هم ست کرد تا نمای جالب توجهی پیدا کند.

میز و صندلی ناهار خوری مدرن

7-  فرم ساده و خودمانی

برای اینکه افراد دور میز غذاخوری احساس راحتی و خودمانی بودن بکنند، بهتر است صندلی ها پشتی های بلند داشته باشند. برای این صندلی ها هم باید میز مناسب پیدا کرد. اصولا، میزهای گرد بیشتر برای این منظور مناسب هستند و به دلیل دایره بودن، مکالمه افراد با هم را خودمانی تر جلوه می دهد.

مدل میز ناهار خوری روستیک

8- طراحی مدرن

متریال به کار رفته در میز بیانگر مدرن یا کلاسیک بودن آن هستند. دکوراسیون مدرن بر سادگی و مینیمال بودن استوار هستند. بنابراین، اسکلت میزهای ناهارخوری مدرن نیز از فلزهایی همچون استیل ضدزنگ یا کروم ساخته می شوند و سطح روی میز نیز معمولا شیشه ای است.

9- اندازه مناسب میز بسیار مهم است

میز ناهار خوری باید به اندازه تعداد اعضای خانواده و مهمانان آنها باشد اما قرار نیست همه فضا اتاق را اشغال کند. در اتاق های بزرگ قرار دادن میز بزرگ اشکالی ندارد. می توانید یک طرف اتاق را به ناهارخوری ده یا دوازده نفره خود اختصاص بدهید. اما در اتاق های کوچک، بهتر است از میز ناهار خوری تاشو استفاده کنید و در مواقع نیاز، به اندازه آن اضافه کنید. میز ناهارخوری را باید به گونه ای بچینید که افراد به راحتی در اطراف آن رفت و آمد کنند.

پیش از خرید میزناهارخوری، ابتدا اتاق را اندازه بگیرید و سپس فضایی را در اطراف آن برای آسانی رفت و آمد در نظر بگیرید و سپس بزرگ ترین میز که مناسب فضای موردنظر است را بخرید.

این مطلب را از دست ندهید: میز ناهار خوری چوبی بخرم یا ام دی اف؟

10- کارایی میز هم مهم است

ابتدا باید بدانید که چه استفاده ای از میزناهارخوری دارید. اگر قرار است این میز برای شما و مهمانانتان باشد باید انواع بزرگ یا تاشو که قابلیت بزرگ تر شدن دارند را انتخاب کنید. اما اگر عادت دارید همه صحبت های خود با اعضای خانواده را سر میز انجام بدهید، بهتر است میز گرد انتخاب کنید تا همه به راحتی یکدیگر را ببینند.

فروش انواع میز نهار خوری

میز ناهار خوری کمجا

11- راهکارهای حفظ فضا

برای فضاهای کوچک همچون آشپزخانه آپارتمان های کوچک، بهتر است میزهای ناهار خوری تاشو خریداری کنید. میزهایی که لایه ای اضافه از دو طرف یا وسط میز به آن اضافه می شود و بزرگ تر می شود برای این فضاها مناسب هستند. از آنجا که بیشتر آپارتمان ها کوچک ساخته می شوند، طراحان نیز وسایل تاشو یا کشویی می سازند که برای هر مکانی مناسب است.

12- میزهای چندمنظوره

به دنبال میزهای دومنظوره باشید که می توان به راحتی آن را در اتاق های مختلف خانه جابه جا کرد. میزهایی که از وسط تا می شوند را می توان به عنوان کنسول اتاق خواب هم استفاده کرد.

این مطلب را از دست ندهید: قبل از خرید میز ناهار خوری این مطلب را بخوانید!

13- میز ناهار خوری چوبی

میز کاملا چوبی همان طور که از نامشان پیداست، هیچ متریال دیگری ندارند. این میزها استحکام و دوام بسیاری دارند زیرا هر گونه خراشیدگی و لکه که روی آنها ایجاد شود را می توان ترمیم کرد. البته میزهای کاملا چوبی بسیار گران هستند اما هیچ گاه قدیمی نمی شوند.

میز و صندلی ناهار خوری گرد

14- روکش چوبی

یکی از جایگزین های میزهای گران قیمت تمام چوبی، میزهایی با روکش چوب هستند. میزهایی که یک لایه چوب همچنن تخته چندلایه روی سطح بیرونی آنها چسبیده است قیمت ارزان تر و ظاهر زیبایی دارند. خوبی این میزها این است که پس از سال ها می توانید با کمک متخصصِ این کار، رویه چوبی را عوض کنید.

15-  رنگ نهایی مناسب خانه خود را انتخاب کنید

هنگام سفارش ساخت میزناهارخوری، به رنگ و نوع دکوراسیون خود توجه داشته باشید. به طور مثال، اگر دکور مشکی دارید، سطح روی میزناهارخوری را نیز مشکی متالیک سفارش بدهید. سعی کنید روکش ضدآب برای میز انتخاب کنید که به مرور زمان شکل و قیافه خود را از دست ندهد. سطح شیشه ای به هیچ وجه برای خانه های شلوغ و پرجمعیت مناسب نیست.

16- انتخاب  چوب طرح دار

اصولا برای میزناهارخوری از چوب های طرح دار استفاده می شود. به طور مثال، چوب گیلاس برای دکوراسیون سنتی، چوب بلوط یا چوب افرا برای دکوراسیون به سبک کلبه های چوبی مناسب هستند. یا چوب های تیره با طراحی مدرن تناسب بیشتری دارند. البته باید بدانید رنگ تیره شاید جذاب تر باشد اما خیلی بیشتر گرد و خاک را نشان می دهد و همیشه باید یک دستمال دستتان باشد و گرد گیری کنید. خیلی هم سریع تر از چوب های طبیعی خراشیده می شوند و لک بر می دارند.

مدل میز ناهار خوری رنگی

17- میزهای رنگی

برای اینکه میز کاملا شخصی و اختصاصی برای خانه شما به نظر برسد و با مبلمان ست شود، می توانید آن را رنگ کنید. برای این منظور هم باید از رنگ روغنی یا نیمه روغنی استفاده کنید تا سطح چوب را کاملا بپوشاند و در برابر گردگیری و تمیز کردن های روزانه هم مقاوم باشد. برای مقاومت در برابر خراشیدگی نیز بهتر است روی آن کیلر سیلر بزنید. با رنگ کردن میزناهارخوری می توانید سلیقه شخصی خود را در طرح و رنگ آن پیاده کنید. به طور مثال، راه راه، رنگ و رو رفته، بولد، طرح های عجیب و ... .

این مطلب را از دست ندهید: روی میز ناهارخوری چی بزارم؟!

18- بازی با رنگ

می توانید با استفاده از رنگ های روشن، به میز ناهارخوری جلوه خاصی ببخشید. رنگ صندلی ها را نیز طوری انتخاب کنید که با رنگ میز جفت باشند.

19- آزمایش صندلی ها پیش از خرید میز ناهار خوری

پیش از خریدن میز ناهارخوری نو، حتما روی صندلی ها بنشینید و راحتی و دوام آنها را امتحان کنید. مطمئن شوید که میز برای قرار دادن آرنج، دسته راحتی دارد. همه قسمت های میز را نیز امتحان کنید.

میز و صندلی ناهار خوری هشت نفره مدرن

20- صندلی های مناسب بخرید

اگر قرار است میز و صندلی را جداگانه خریداری کنید، حتما به اندازه و شکل و طرح آنها توجه داشته باشید تا با هم جور در بیایند. اگر صندلی های دسته دار می خرید، مطمئن شوید که زیر میز جا می گیرند و ارتفاع آنها با هم تضاد ندارد. روی صندلی در پشت میز بنشینید و فاصله پا و میز را اندازه کنید تا کوتاه یا زیادی بلند نباشد. همچنین، زیر میز را نیز کنترل کنید تا پایه های صندلی ها و میز با هم تداخل نداشته باشند.

  مطالب آموزشی مرتبط

  

نحوه انتخاب مبلمان ناهار خوری چوبی


نحوه انتخاب مبلمان ناهار خوری چوبی   

به فکر یک مجموعه جدید غذاخوری برای آشپزخانه اوپن خود هستید یا یک میز ناهار خوری آشپزخانه جدید؟ یا فکر می کنید در باغ خود سرگرمی داشته باشید و می خواهید فضای ناهار خوری مناسبی در فضای باز ایجاد کنید؟ از انتخاب شکل مناسب تا انتخاب عملی ترین مواد ، ما تمام نکات مهم را در انتخاب مبلمان ناهار خوری خود در نظر می گیریم. ادامه مطلب

نحوه انتخاب مبلمان ناهار خوری چوبی

  

فوت و فن‌های خرید میز ناهارخوری


فوت و فن‌های خرید میز ناهارخوری   

مدت‌هاست که دیگر میز ناهارخوری فقط یک کالای لوکس برای اتاق پذیرایی نیست. حالا دیگر خانه شما بزرگ باشد یا کوچک حتماً جایی برای میز ناهارخوری در آن پیدا می‌کنید! اصلا انگار آشپزخانه‌های امروزی بدون میز ناهارخوری تعریف نمی‌شوند. حالا که در خرید این کالا جای هیچ تردیدی نیست، ما می‌خواهیم به شما بگوییم بی‌گدار به آب نزنید و دست خالی راهی بازار نشوید! در این مطلب به شما می‌گوییم که یک میز خوب چه ویژگی‌هایی دارد و اصلا میز‌های محبوب این روز‌ها کدامند. از بورس‌های خرید و تنوع قیمت‌ها برای‌تان می‌گوییم و ترفند‌هایی که می‌توانید برای شناخت یک میز خوب به‌کار بگیرید. ادامه مطلب

فوت و فن‌های خرید میز ناهارخوری

اصول و راهنمای خرید میز ناهارخوری متناسب

فوت و فن های خرید میز ناهار خوری

راهنمای جامع خرید میز ناهار خوری

راهنمای خرید میز غذاخوری

 

   محصولات مشابه