مقالات خانه چین

فروشگاه

راهنمای خرید سینی پذیرایی همراه با معرفی جدیدترین مدل های سینی

بدون شک سینی پذیرائی یکی از پرکاربردترین ظروف در آشپزخانه است. شما با استفاده از یک سینی پذیرایی شیک می‌‍توانید انواع غذاها و نوشیدنی‌ها راه به میز پذیراییتان منتقل کنید. همچنین امروزه با توجه به اینکه سینی‌های پذیرایی در طراح‌های بسیار شیک و فانتزی تولید می‌شوند، از آنها می‌توانید به عنوان یک وسیله دکوری نیز استفاده کنید. اما سوال مهم این است که کدام مدل سینی بخریم؟ در همین ابتدا این مساله را بیان کنیم که انتخاب سایز و طرح و مدل سینی‌ پذیرایی بیشتر امری سلیقه‌ای است. اما باز هنوز یک سری نکات است که حتما باید در خرید سینی پذیرایی در نظر بگیرید تا خریدی مطمئن‌تر داشته باشید. پس با ما همراه باشید که مجموعه نکاتی که در هنگام خرید سینی پذیرایی باید در نظر بگیرید، بیان کنیم.

خرید اینترنتی سینی

جنس سینی

 اولین مساله‌ای که در هنگام خرید سینی پذیرایی باید مورد توجه قرار بدهید، جنس سینی پذیرایی است. امروزه سینی پذیرایی در انواع جنس‌ها شامل، استیل، چوبی، پلاستیک، ملامین و ... تولید می‌شوند. اما کدام جنس برای سینی مناسب است؟ از نظر من بهترین جنسی سینی، سینی فلزی است که بیشتر برای سرو غذاها و نوشیدنی‌ها بکار برده می‌شود. این مدل سینی‌ها معمولا از درخشندگی طبیعی برخوردار هستند. در ضمن مهمترین مزیت آن‌ها مقاومت و دوام بالای آن‌ها است. همچنین براحتی تمیز می‌شوند. اما یکی از مدل‌های سینی که امروزه بسیار مورد توجه افراد مختلف قرار گرفته، سینی چوبی است. مخصوصا از این مدل سینی پذیرایی بیشتر به عنوان یک وسیه تزیینی استفاده می‌شود که زیبایی خاصی به محیط القا می‌کند.

خرید سینی چوبی

سینی دسته دار یا بدون دسته

سینی پذیرایی با لبه‌های بلند بیشتر کاربردی هستند؛ چراکه می‌توانند مانع از ریخته شدن لیوان‌ها و یا سایر ظروف بشوند. همچنین سینی‌های پذیرایی دسته دار نیز بدلیل داشتن دسته از مزیت حمل راحت‌تر برخوردار هستند. البته برای اینکه به هنگام حمل دچار مشکل نشوید و براحتی حمل کنید، سعی کنید از سینی‌های پذیرایی خریداری کنید که دارای دسته‌های حصیری و فلزی که در دو طرف سینی پذیرایی هستند. این گونه دسته‌ها نه تنها از استحکام کافی برخوردار هستند، بلکه کوچک ترین صدمه‌ای به دست‌های شما نخواهند زد.

جدیدترین مدل های سینی

سینی پذیرایی سینی پذیرایی

سینی پذیرایی سینی پذیرایی

سینی پذیرایی سینی پذیرایی

سینی پذیرایی

 

  مطالب آموزشی مرتبط

  

مدل سینی های دکوری برای میز


مدل سینی های دکوری برای میز   

مدل سینی های دکوری برای میز. گلچینی از جدیدترین تزیینات سینی های دکوری برای روی میز ادامه مطلب

مدل سینی های دکوری برای میز

  

خرید سینی پذیرایی


خرید سینی پذیرایی   

یکی از پرکاربردترین ظروف در هر خانه‌ای سینی پذیرایی است. شما با استفاده از یک سینی می‌توانید انواع غذاها و نوشیدنی‌ها به میز پذیراییتان منتقل کنید و یا با استفاده از یک سینی می‌توانید فنجان‌ها و لیوان‌ها را مرتب کنید. همچنین امروزه از سینی جهت زیبا جلو دادن خانه و به عنوان یک وسیله دکوری زیبا نیز استفاده می‌شود. بنابراین با خرید سینی پذیرایی زیبا می‌توانید جلوه‌ای ویژه به آشپزخانه خود بدهید. حال سوالی که اینجا مطرح می‌شود این است که بهترین سینی پذیرایی کدام است و اینکه در هنگام خرید اینترنتی سینی پذیرایی چه نکاتی را باید در نظر بگیریم؟ اگر شما هم جزوء افرادی هستید که قصد داریم یک سینی پذیرایی خریداری کنید تا پایان این مطلب ما را همراهی کنید تا نکاتی را که در هنگام خرید اینترنتی سینی پذیرایی باید در نظر بگیرید را اشاره کنیم و با مطالعه این مطلب یک خرید خوب داشته باشید. ادامه مطلب

خرید سینی پذیرایی

راهنمای خرید سینی مسی

معرفی و خرید ۱۵ نمونه سینی پذیرایی زیبا و باکیفیت+ قیمت روز

 

   محصولات مشابه