مقالات خانه چین
فروشگاه

طراحی داخلی خانه کانادایی

کانادا از دیرباز چشمه ای از خلاقیت بوده است و آخرین محصول طراحان مدرن این کشور همچنان میراث را به شکل روشنایی و مبلمان مدرن ادامه می دهد. حتی اخیراً ، ما دیده ایم که صحنه طراحی کانادا جای خود را در میان سایر انسدادهای بامزه مانند بروکلین و اسکاندیناوی جای داده است.

و به همین ترتیب اتفاق می افتد که ما یک تجربه سایت جدید و بهبود یافته را برای مشتریان کانادایی راه اندازی کرده ایم ، با ارسال سریع 2 روزه بر روی اکثر مجموعه های تخصصی محصولات ما ، فیلتر سریع برای محصولات کشتی به کانادا ، و پرداخت آسان - همراه با بسیاری از پیشرفت های دیگر. بنابراین ، اکنون زمان دیگری بهتر از این نیست که بتوانیم طرح خود را به سمت شمال بپیچانیم.

طراحی و دکوراسیون داخلی این خانه توسط دفتر معماری Deana Lewis و با استفاده از متریال های مدرن و سنتی انجام گرفته است. این خانه  برای پنج عضو خانواده که از نسل ها و سلیقه های مختلف هستند طراحی شده و ایده طراحی آن، استفاده از سبک مدرن و رنگ ها و بافت های به روز و تلفیق آن ها با متریال های سنتی بوده. استفاده از رنگ سفید در نمای خارجی آن و همچنین مشخص کردن در ورودی با رنگ نارنجی، فضای ورودی را به محیطی دعوت کننده و مشخص تبدیل کرده است. طبقه اول شامل فضای نشیمن، آشپزخانه و غذا خوری می باشد و اتاق ها در طبقه دوم قرار  دارند. از ویژگی های شاخص نشیمن می توان به  وجود نور طبیعی کافی، استفاده از چشم اندازی مناسب ،دارای محیطی باز و گسترده و استفاده از دیوار های آجری با سبک سنتی اشاره کرد. فضای غذا خوری نیز در مجاورت پنجره ای بزرگ قرار گرفته و از نور کافی و دید مناسب بهره می برد. در بسیاری از فضا ها مانند دیوار اتاق خواب ها از دیوار آجری و ترکیب آن با دیوار های سفید رنگ استفاده شده و با این شیوه، مبلمان و شاخص های مدرن با تم سنتی و روستایی تلفیق شده است.

طراحی داخلی خانه کانادایی

دکوراسیون داخلی و طراحی این خانه توسط گروه طراحی DPAI در سال ۲۰۱۶ انجام پذیرفته است، این خانه ی واقع در کشور کانادا با دکوراسیون منحصر به فردش، چشم اندازی متفاوت از سبک مینیمال معرفی کرده است. استفاده از ترکیب رنگی آبی روشن و سفید در فضای آشپزخانه، نشیمن با کفسازی پارکت و محیطی گرم و دعوت کننده به همراه مبلمانی که رنگ های متنوعی را در کنار یکدیگر و در تضاد با هم معرفی کرده و نشیمن دیگر این خانه که فضا ای ملایم با رنگ خاکستری و در نهایت ثبات و تعادل طراحی شده است از ویژگی های جالب توجه طراحی این خانه است.

دکوراسیون خانه از نوع کانادایی!

دکوراسیون خانه از نوع کانادایی!

بنابراین ، بدون آگهی بیشتر ، در اینجا 5 مارک طراحی کانادایی در رادار ما وجود دارد.

طراح کانادایی

این مارک مستقر در تورنتو به عنوان یک سری کاوش های گاراژ در طراحی آغاز شد. در واقع ، hollis + موریس برای تقاطع در Halifax جایی که آن گاراژ نشسته است نامگذاری شده است. یک نمونه عالی از طراحی و نبوغ آینده نگرانه آنها ، Bolt Pendant Light است که یک تعلیق خطی با چنگال دلپذیر از چوب تعبیه شده با LED است که باعث می شود درخشش پراکنده ای به شکل شگفت انگیز ایجاد شود.

طراحی کانادایی

طراحی کانادایی

 

طراحی کانادایی

طراحی کانادایی

ANDlight خود ونکوور نیز در آستانه طراحی مدرن قرار دارد ، با نورهایی که به یکباره عجیب و مفید هستند. به هیچ وجه فراتر از اسلب 150 ساخته شده از 100 felt پشم احساس نمی شود ، که همچنین باعث جذب صدای صوتی عالی می شود.

خرید انواع چراغ تزئینی

طراحی کانادایی

طراحی کانادایی

سایر طرح های ANDlight بین ظریف (خط لوله 125) ، چاله (آویز لایه بردار Vine) و صنعتی کاملاً صنعتی (Vale LED Pendant Light) رقصید.

بوکی

طراحی کانادایی

طراحی کانادایی

بوکی با تأسیس مدیر خلاق Omer Arbel در سال 2005 ، و تقسیم زمان بین ونکوور و برلین ، بوکی با یک محصول واحد عرضه کرد: چراغ 14 سری. امروزه ، بوکی هنوز هم از روی طراحی های نورپردازی یک مجموعه هنری کوچک را به کار می برد و آخرین 84 مجموعه نورپردازی دارای آویزهای شیشه ای است که دهانشویه ای با مش برای ایجاد یک درخشش چشم نواز است.

گابریل- اسکات

طراحی داخلی خانه کانادایی

برادران کانادایی ، گابریل کاکون و اسکات ریچلر ، نام تجاری مبلمان و مبلمان کانادایی گابریل اسکات را در سال 2012 راه اندازی کردند. با پیشینه های متنوعی در زمینه ساخت جواهرات ، طراحی صنعتی و معماری ، این جفت ارز سبک و سیاق شیک و شیک را به گابریل اسکات می بخشد.

طراحی داخلی خانه کانادایی

طراحی کانادایی

دستبندهای ساخته شده در استودیوی مونترال ، آویزهای سنگی لوستر و لوسترهایی مانند Luna Pendant از برند لوکس کانادا تعریف می کنند.

طراحی کرچک

طراحی داخلی خانه کانادایی

طراحی کرچک

طراحی کاستور طراحی در جایی بین هنر یافتن شیء و نور فوق مدرن ، نمایش آثار جوانی را با آثار متنوع بازیافت شده خود نشان می دهد. از بنیانگذاران کی کیگ نگ و برایان ریچر بپرسید که کاستور کجا مخفف است و آنها به شما خواهند گفت "کرچک فرانسه برای زنبور است." نورپردازی و مبلمان آنها احساس سفارشی دارد و معمولاً از مواد قابل بازیافت و استفاده مجدد مانند لامپهای سوخته مانند لوستر نامرئی ساخته می شوند.

برای یافتن طرح های بیشتر از این سازندگان و کارهای خیره کننده دیگر از کانادا ، مجموعه ما در طراحی کانادا را در زیر بخرید. و اگر مشتری کانادایی هستید که مایل به خرید کل مجموعه ای از بیش از 325 سازنده ما هستید ، کافی است برای "کشتی ها به کانادا" فیلتر کنید تا همه چیز در دسترس شما باشد.

رشته طراحی داخلی در کانادا

رشته طراحی داخلی در کانادا ، مجموعه‌ای از طرح های به هم پیوسته و متنوع است که محیط داخلی یک ساختمان را به فضایی که برای فعالیت انسانی مناسب است، تبدیل می کند.

حرفه طراحی داخلی در کانادا به وضوح تعریف نشده و پروژه‌های انجام شده توسط یک طراح داخلی به طور گسترده‌ای متفاوت است. به عنوان یک حرفه، رشته طراحی داخلی نقش اصلی در طراحی های داخلی ساختمان را ایفا میکند. طراحان داخلی با بسیاری از جنبه های مهم طراحی داخلی شامل تهیه اسناد ساختمانی، طرح های کف و مبلمان، جزئیات اجزای ماشینکاری و برنامه های روشنایی، درگیر هستند. اگرچه یک طراح داخلی ممکن است نمایی را بسازد، ولی ممکن نیست نما را بدون تایید یک معمار بسازد. به همین دلیل است که بسیاری از طراحان داخلی تحصیلات خود را برای تبدیل شدن به یک معمار خوب طی می کنند.

رشته طراحی داخلی در کانادا

در کانادا برای اطمینان از سلامت، ایمنی و رفاه کسانی که در فضاهای داخلی کار یا زندگی می کنند، طراحان داخلی باید از تحصیلات، دانش و تجربه عملی کافی برخوردار باشند. کسانی که در این حرفه هستند باید ساختارهای ساختمانی و کدهای ساختمانی پیچیده را به خوبی سایر جنبه های محیطی درک کند. طراحی داخلی، حرفه ای چند منظوره است که  میتواند انواع مختلفی از فضاها مانند فروشگاه ها، رستوران ها، هتل ها، دفاتر شرکت ها و بسیاری از مکانهای دیگر را پوشش میدهد.

دانشجویان این رشته را میتوان طیف گسترده ای از دانشجویان با سطوح مختلف علمی و یا حتی سنین مختلف در نظر گرفت و آنچه که بین همه دانشجویان مشترک است اشتیاق و علاقه برای خلق و طراحی فضاهای داخلی میباشد. دانشجویان ممکن است مستقیما از دبیرستان و یا از دانشگاه به این رشته وارد شوند و یا ممکن است فارغ التحصیلان رشته طراحی، هنرهای زیبا یا سایر دوره های مرتبط باشند.

دوره کارشناسی در رشته طراحی داخلی در کانادا

دانشجویان برای تحصیل در این رشته میبایست از مدرک آیلتس آکادمیک با نمره حداقل  ۶٫۵ برخوردار باشند.

طول دوره: ۴ سال

به عنوان بخشی از برنامه دوره کارشناسی در رشته طراحی داخلی دانشجویان موارد زیر را خواهند آموخت:

برخی از دروس رشته طراحی داخلی در کانادا: 

فارغ التحصیلان رشته طراحی داخلی به دنبال تجربیات کاری و حرفه ای که در ۲ سال آخر تحصیلی خود کسب می کنند، واجد شرایط شرکت در آزمون NCIDQ خواهند بود و می توانند به عضویت شورای ملی طراحان داخلی در آیند.

این مدرک لیسانس، به دنبال دو سال تدریس از تجربه کاری در حرفه، فارغ التحصیلان را مجبور می کند تا از شورای ملی معاینه طراحی داخلی (NCIDQ) بخوانند. این به نوبه خود، اجازه می دهد تا عضویت حرفه ای در موسسه طراحان داخلی بریتیش کلمبیا (IDIBC)، طراحان داخلی کانادا (IDC) و انجمن های مختلف بین المللی طراحی داخلی انجام شود.

خرید انواع مبلمان خانگی

رشته طراحی داخلی در کانادا

فرصت های شغلی رشته طراحی داخلی در کانادا

پتانسیل شغلی در زمینه رشته طراحی داخلی بسیار قوی است. هنگامی که اقتصاد کشوری قدرتمند میشود، ساخت و ساز ساختمان افزایش می یابد، و این به نوبه خود منجر به ایجاد شغل برای طراحان داخلی می شود. مطمئنا پتانسیل شغلی به طور مشخص به فرد، نمونه کارها و تجربه کاری خود پس از فارغ التحصیلی بستگی دارد. فارغ التحصیلان رشته طراحی داخلی در کانادا می توانند در پروژه های طراحی کوچک، نمایشگاه، طراحی داخلی تئاتر / تلویزیون، طراحی پروژه های اداری / شرکت های بزرگ و یا مسکونی فعالیت کنند. با توجه به آمار دولت کانادا آینده شغلی این رشته را میتوان خوب پیش بینی کرد.

مطالب آموزشی مرتبط:

روندهای روشنایی مدرن برای سال 2020

روندهای روشنایی مدرن برای سال 2020

سال جدید همیشه یک زمان طبیعی برای در نظر گرفتن به روز کردن دکوراسیون منزل شما است. همچنین زمان آن است که منتظر روندهای جدید باشیم.....

روندهای روشنایی مدرن برای سال 2020

Pantone 2020 رنگ سال ، آبی کلاسیک

Pantone 2020 رنگ سال ، آبی کلاسیک

هر سال ، اعلامیه رنگ سال Pantone از طرح ها و روندهای سال آتی خبر می دهد و رنگ سال بسیار پیش بینی شده 2020 به تازگی رسیده است: PANTONE 19-4052 Classic Blue.....

Pantone 2020 رنگ سال ، آبی کلاسیک

   محصولات مشابه