مقالات خانه چین
فروشگاه

راهنمای خرید سرویس قاشق و چنگال

استفاده، خرید و انتخاب بهترین و زیباترین سرویس قاشق و چنگال غذاخوری به اندازه غذای لذیذی که میل می کنید، لذت بخش است.

به گزارش خبرنگار نبض بازار گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان ، استفاده، خرید و انتخاب بهترین و زیباترین سرویس قاشق و چنگال غذاخوری به اندازه غذای لذیذی که میل می کنید، لذت بخش است.

در حال حاضر جنس قاشق و چنگال های موجود در بازار از استیل یا همان فولاد ضدزنگ است.

البته لازم به ذکر است که بهترین جنس قاشق و چنگال ترکیبی از استیل و عناصری مانند وانادیوم و تیتانیوم است که برای جلوگیری از زنگ زدن آن، عناصری مثل نیکل و کروم نیز به این ترکیب اضافه می شود.

نکات زیر میتواند در زمان خرید سرویس قاشق و چنگال به شما کمک کند تا در زمان خرید دچار سردرگمی نشوید.

راهنمای خرید سرویس قاشق و چنگال

قصد دارید برای خرید یک سرویس خوب چقدر هزینه کنید؟

معمولا قیمت سرویس های کامل قاشق و چنگال ارزان در حدود ۲۵۰ تا ۵۰۰ هزار تومان است و میان قیمت ها هم حدود ۵۰۰ هزار تومان تا یک میلیون تومان و گران قیمت ترین ها نیز با قیمتی حدود یک میلیون تا شش میلیون و حتی بیشتر فروخته می شود.

با این تفاسیر در نظر گرفتن این مسئله که قصد دارید برای خرید چقدر هزینه کنید می تواند راهنمای خوبی برای انتخاب بهترین سرویس  قاشق و چنگال منزلتان باشد.

چه برندی مد نظرتان است؟

در حال حاضر برندهای مختلفی در بازار وجود دارد که بهتر است با بررسی همه جانبه ، یکی از برندهای موجود در بازار را انتخاب کنید.

راهنمای خرید سرویس قاشق و چنگال

تعداد قاشق و چنگال های مورد نیازتان چقدر است؟

یک ست ۱۲ نفره قاشق و چنگال مرکب از ۱۲ عدد قاشق غذاخوری، ۱۲ عدد چنگال غذاخوری، ۱۲عدد کارد غذاخوری، ۱۲ عدد قاشق مرباخوری، ۱۲عدد چنگال میوه خوری، ۱۲ عدد کارد میوه خوری، ۱۲ عدد قاشق چایخوری، ۱۲ عدد قاشق شربت خوری، ۱۲ عدد قاشق بستنی خوری، ۱۲ عدد قاشق سوپخوری، قاشق سرو خورشت، کارد ماهی، چنگال ماهی، کارد استیک، کارد سرو کیک، ۲ کفگیر برنج، ۲ ملاقه سوپ، ملاقه سس، قاشق و چنگال سالاد، گیره قند و شیرینی، قاشق عسل و قاشق شکر است.

انتخاب سرویس ضدخش

امروزه اکثر قاشق و چنگال ها باید به گونه ای باشد که بتوان آنها را برای شست وشو به راحتی در ماشین ظرفشویی قرار داد، به طوری که آسیب نبینند، به همین دلیل اگر جنس قاشق و چنگال محکم و مقاوم باشد، بهتر است.

باید به این نکته توجه کنید که، سرویس های قدیمی ساخته شده از استیل سبک و نازک و دارای دسته های چوبی، برای قراردادن در ماشین های ظرفشویی امروزی مناسب نیستند.

انتخاب سرویسی که سیاه نشود

برخی از سرویس های قاشق و چنگال پس از مدتی سیاه و کدر می شوند، برخی رد آب روی آنها می ماند.

برای جلوگیری از بروز این مشکل، بهتر است سرویسی که خریداری می کنید دارای ضمانت باشد.

مطالب آموزشی مرتبط:

سرویس قاشق و چنگال و نکاتی برای خرید

سرویس قاشق و چنگال و نکاتی برای خرید

برای ما آدم های امروزی، اینکه غذا را در چه ظرفی و با چه وسیله ای صرف کنیم، اهمیتی به اندازه خود غذا دارد. به همین دلیل هر روز شاهد عرضه سرویس های گوناگون غذاخوری با طرح های زیبا و جدید در بازار هستیم. یکی از کالاهایی که استف....

سرویس قاشق و چنگال و نکاتی برای خرید

نکات مهم در خرید سرویس قاشق و چنگال

نکات مهم در خرید سرویس قاشق و چنگال

یکی از مهم‌ترین لوازم آشپزخانه سرویس قاشق و چنگال است. از آنجا که سرویس قاشق و چنگال از آن دسته کالاهایی است که تا مدت‌ها از آن استفاده خواهید کرد و قیمت بالایی هم دارد، هنگام خرید باید کاملا دقت کنید. این بار در «درجه» بر....

نکات مهم در خرید سرویس قاشق و چنگال

بهترین مارک سرویس قاشق چنگال ، جدول قیمت پرطرفدارترین ها !

نکاتی که باید قبل از خرید سرویس قاشق و چنگال بدانید

انتخاب بهترین سرویس قاشق و چنگال

   محصولات مشابه