مقالات خانه چین
فروشگاه

خرید 39 مدل نمکدان و نمک پاش [ برای آشپزخانه های مدرن ] سال 2019

برای همه ی خانم ها داشتن همه ی وسایل های لازم برای سرو غذا بسیار مهم است.ظرف آبلیمو خوری و همچنین نمکدان و ظرف فلفل در همه ی خانواده ها و در سفره همیشه نیاز است پس باید در هر خانه ای یک نمکدان مناسب وجود داشته باشد. نمکدان ها انواع مختلفی دارند که خرید آن نیز بستگی به دکوراسیون خانه و سلیقه ی شما دارد. خانم هایی که به دکوراسیون خانه ی خود اهمیت میدهند و یا بیشتر به تزئین میزغذاخوری خود اهمیت میدهند از همه ی وسایل هایی که بیشتر استفاده میشود را خرید میکنند.  برای مثال نمکدان و آبلیمو خوری و همچنین ظرف فلفل بهترین ادویه هایی هستند که همیشه در سفره ها استفاده میشود. نمکدان ها انواع مختلفی دارند با توجه به دکوراسیون خانه ی خود میتوانید بهترین و زیباترین مدلهای آن را خرید کنید برای مثال اگر دکوراسیون خانه ی شما سنتی است و همچنین میز غذا خوری چوبی دارید سعی کنید از مدلهای چوبی این ظرف ها استفاده کنید اما اگر دکوراسیون کلاسیک دارید از مدلهایی که باعث زیبایی دکوراسیون خانه ی شما میشود استفاده کنید.معمولا خانم ها میز غذا خوری را طوری تزئین میکنند که نیازی به بلند شدن از روی میز نباشد و همیشه همه ی وسایل های لازم روی میز باشد تا خانواده ی خود ویا مهمان ها بتوانند به راحتی غذا را میل کنند.
خرید بهترین مدلهای نمکدان:
نمکدان ها انواع مختلفی دارند و همچنین در جنس های مختلفی نیز ساخته شده اند اگر به دنبال دکوراسیون شیک و مدرن برای آشپزخانه ی خود هستید سعی کنید همیشه از وسایل های مدرن استفاده کنید وسایل های کوچک بیشتر از سایر وسایل ها در دکوراسیون خانه تاثیر دارند برای مثال سرویس نمکدان ها ظاهر زیبایی دارند و میتوانید برای زیبا کردن دکوراسیون آشپزخانه از آن استفاده کنید.در هنگام خرید نمکدان ها به سایر وسایل ها مانند ظرف آبلیمو خوری و یا ظرف فلفل دقت کنید زیرا این ظرف ها معمولا در کنار هم روی میز غذا خوری قرار میگیرند هماهنگ بودن آنها میتوانید میز غذا خوری را زیباو شیکتر کند. در این پست از سایت اتاق بهترین و زیباترین مدلهای نمکدان را قرار داده ایم میتوانید با توجه به سلیقه و نیاز خود انتخاب و خرید کنید.  توجه نمایید که قیمتهای مدلهای زیر هر هفته بصورت اتوماتیک از سایت فروشنده یکبار به روز رسانی میگردند ولی جهت اطلاع دقیق از قیمت روز نیز میتوانید بر روی لینک هر کدام کلیک نمایید.
 

مطالب آموزشی مرتبط:

50 ست “نمکدان و فلفل دان” دکوراتیو و مدرن

50 ست “نمکدان و فلفل دان” دکوراتیو و مدرن

نمک دان و فلفل دان ظروفی هستند که در آن نمک خوراکی و فلفل سیاه کوبیده ریخته و از سوراخ های آن ها، بر غذا نمک و فلفل می پاشند.نمک دان ها از مواد گوناگونی مانند پلاستیک، شیشه، فلز، چوب و سرامیک ساخته می شوند. تفاوت عمده ظاهری ن....

50 ست “نمکدان و فلفل دان” دکوراتیو و مدرن

   محصولات مشابه