مقالات خانه چین
فروشگاه

Pantone 2020 رنگ سال ، آبی کلاسیک

شرکت پنتون برای بیستمین بار رنگ سال را انتخاب کرد. حتما همه افراد این سوال در ذهنشان هست که رنگ سال ۲۰۲۰ چه رنگی است؟ پس از گذشت یک سال از انتخاب رنگ مرجان زنده به عنوان رنگ سال ۲۰۱۹ و با توجه به این که روزهای پایانی ماه سال ۲۰۱۹ میلادی را سپری میکنیم شرکت پنتون رنگ سال ۲۰۲۰ – ۱۳۹۹ را معرفی کرد. رنگی که بر خلاف شایعات مطرح شده در مورد رنگ سال ۲۰۲۰ – ۱۳۹۹ موجب تعجب افراد شد. رنگ آبی عمیق یا آبی کلاسیک Classic Classic Blue به عنوان رنگ سال ۲۰۲۰ – ۱۳۹۹ انتخاب شد. جالب است بدانید رنگی که در غروب پنجشنبه ۵ دسامبر ۲۰۱۹ – ۱۳ آذر ۱۳۹۸ معرفی شد در نگاه اول یادآور همان غروب آسمان پنجشنبه است.

Pantone 2020 رنگ سال ، آبی کلاسیک

Pantone 2020 رنگ سال ، آبی کلاسیک

هر سال ، اعلامیه رنگ سال Pantone از طرح ها و روندهای سال آتی خبر می دهد و رنگ سال بسیار پیش بینی شده 2020 به تازگی رسیده است: PANTONE 19-4052 Classic Blue.

این رنگ برای "القای آرامش ، اطمینان و ارتباط ، انتخاب شده است". این رنگ آبی ماندگار ، تمایل ما به یک پایه ای مطمئن و پایدار را برجسته می کند ، که می توان در هنگام عبور از آستانه به دوره جدید ، آن را بنا کرد. "

کلاسیک آبی از اهمیت ویژه ای برخوردار است زیرا Pantone نه تنها برای تعیین 2020 بلکه برای شروع یک دهه جدید از طراحی آن را انتخاب کرد. در اینجا ما تجزیه و تحلیل می کنیم که چرا آنها انتخاب کرده اند و چگونه استدلال خود را برای اطلاع از انتخاب های طراحی شما برای سالهای 2020 و بعد از آن ، بخوانند.

"القای آرامش ، اطمینان و ارتباط"

Pantone 2020 رنگ سال ، آبی کلاسیک

فروش انواع محصولات روشنایی

"القای آرامش ، اطمینان و ارتباط"

آبی رنگ آرامش بخش است و می توانید در استفاده از آن اطمینان حاصل کنید تا گزینه های طراحی داخلی خود را به یک طرح رنگی منسجم متصل کنید. دیوار رنگی با رنگ آبی می تواند تکمیل کننده اثاثیه ای باشد که با اثاثه یا لوازم داخلی آبی رنگ تمام شده است و با آویز آبی رنگی که روی آن آویزان است نیز می تواند عالی به نظر برسد.

"این رنگ آبی ماندگار ..."

Pantone 2020 رنگ سال ، آبی کلاسیک

رنگ آبی ماندگار ..."

آبی رنگی بی موقع است که از سبک خارج نمی شود. فراتر از قدرت ماندن شلوار جین نباشید. حتی اگر سبک طراحی داخلی شما تکامل یابد یا خانه ها را جابجا کنید ، به احتمال زیاد موارد طراحی آبی شما همچنان متناسب با ظاهر خوب به نظر می رسند.

"آرزوی ما برای ایجاد پایه ای مطمئن و پایدار که می تواند بر آن بنا شود ..."

Pantone 2020 رنگ سال ، آبی کلاسیک

"آرزوی ما برای ایجاد پایه ای مطمئن و پایدار که می تواند بر آن بنا شود ..."

هنگام شروع یک پروژه داخلی جدید از ابتدا ، رنگ آبی برای ایجاد یک رنگ بنیادی عالی است. لایه ها با لهجه ها به طعم.

فروش انواع لوستر مدرن

"هنگامی که ما از آستانه عبور می کنیم به دوره جدید."

Pantone 2020 رنگ سال ، آبی کلاسیک

"هنگامی که ما از آستانه عبور می کنیم به دوره جدید."

فقط به این دلیل که بی آبی و بی تحرک می خوانیم به این معنی نیست که جایی برای نوآوری آینده نگر باشد. ما به خاطر خوبی ها در مورد سال 2020 صحبت می کنیم. آبی می تواند خنک و برش باشد. و ما مشتاقانه منتظریم که ببینیم طراحان چگونه Classic Blue را در سال آینده تفسیر می کنند. در ضمن ، این طرح ها را با الهام از Pantone 2020 Color of the Year ، Classic Blue خریداری کنید.

رنگ سال ۲۰۲۰ چیست؟

رنگ سال ۲۰۲۰ : ساتیشو اینبار سعی کرده است با معرفی رنگ سال ۹۹ به استقبال مخاطبینش برود، پیشنهاد می کنیم تا انتهای مطلب با ما همراه باشید. از سال ۲۰۰۰ هر ساله با اضطراب منتظریم تا بدانیم پنتون چه رنگی را به عنوان رنگ سال انتخاب خواهد کرد. معمولا چند ماه قبل از فرا رسیدن سال نو میلادی مارک ها و برندهای لباس رنگ هایی را که در سال جدید مد خواهند شد را پیش بینی می کنند، پنتون هرساله سعی دارد بر اساس قواعد طبیعت و جهان رنگ زیبایی را شاخص جامعه قرار دهد.

رنگ سال 2020 رنگ آبی کلاسیک

رنگ سال ۱۳۹۹

موسسه پنتون در سال ۲۰۲۰ با انتخاب رنگ آبی کلاسیک یا CLASSIC BLUE سعی بر ایجاد آرامش، افزایش اطمینان و ارتباط دارد. این رنگ برگرفته از اعماق اقیانوس ها و آسمان است،  اعتقاد پنتون از انتخاب رنگ های طبیعت این است که رنگ های موجود در جهان تجویزی برای زندگی پرمشغله و سرشار از هرج و مرج می باشند و آرامش این رنگ ها باید در فضای بازار، خانه و … پخش شود. رنگ های انتخابی هرساله فقط مختص صنعت مد و لباس نمی باشند معمولا در اکثر دکوراسیون های داخلی و خارجی منازل نیز از رنگ سال استفاده می شود چرا که احساس آرامش و مثبت طبیعت را در داخل خانه به ارمغان می آورند.

رنگ سال 2020 رنگ آبی کلاسیک

رنگ آبی کلاسیک چه رنگی است؟

بی شک منتظرید بدانید که آبی کلاسیک در چه تناژهایی می باشد، رنگ آبی مایل به سرمه ای که نام آن به آبی کلاسیک تغییر کرده است رنگ معرف سال ۲۰۲۰ می باشد، همانطور که بیان کردیم رنگ آبی کلاسیک، رنگ اعماق اقیانوس ها و انتهای بی پایان آسمان می باشد، چندین سال است که خطراتی محیط زیست، دریاها و اقیانوس ها را تهدید به نابودی می کنند نابودی محیط زیست است که پنتون را برای انتخاب رنگ به چالش کشیده است.

رنگ سال 2020 رنگ آبی کلاسیک

دلیل انتخاب رنگ آبی کلاسیک

واقعا جالب است تصور کنید که جامعه خلاق این رنگ را از کجا به لباسی که می پوشیم بیرون آورده است با کاوش اعماق اقیانوس ها و توجه به تهدیدات محیط زیست پنتون در راستای تحقق پیامی این رنگ را انتخاب کرده است پیام آنها بی شک اینست « اگر این رنگ به اندازه اقیانوس ها گسترده باشد منجر به تلاش های بیشتری در محیط زیست می شود. » اینگونه به نظر می رسد که رنگ انتخابی پنتون به اندازه تغییرات آب و هوا گسترده و تاثیر گذار بوده و خواهد بود.

رنگ سال 2020 رنگ آبی کلاسیک

ست کردن رنگ آبی کلاسیک

با معرفی رنگ سال ۱۳۹۹ و ۲۰۲۰ شاهد انواع لباس هایی به رنگ سال خواهیم بود رنگ آبی کلاسیک با رنگ های مشابه خود همانند آبی نفتی، آبی آسمانی و رنگ های تضاد مانند نارنجی، سبز مغزپسته ای، عنابی و… قابل ست کردن می باشد رنگ آبی کلاسیک با تناژ سرد معمولا برای انواع رنگ پوست ها مناسب می باشد.

رنگ سال 2020 رنگ آبی کلاسیک

روانشناسی رنگ آبی کلاسیک

رنگ های سال  هر ساله در ساخت لوازم کاربردی و لوازم آرایشی و بهداشتی نیز بکار برده می شوند، رنگ آبی رنگی سرد محسوب می شود که با تاثیر بر روح و خلقیات انسان آرامش را به ذهن و جسم هدیه می دهد، رنگ آبی تمرکز را افزایش داده و کاهنده استرس می باشد، نمادی از صداقت و خوش بینی نیز می باشد.

مطالب آموزشی مرتبط:

طراحی داخلی خانه کانادایی

طراحی داخلی خانه کانادایی

کانادا از دیرباز چشمه ای از خلاقیت بوده است و آخرین محصول طراحان مدرن این کشور همچنان میراث را به شکل روشنایی و مبلمان مدرن ادامه می دهد. حتی اخیراً ، ما دیده ایم که صحنه طراحی کانادا جای خود را در میان سایر انسدادهای بامزه....

طراحی داخلی خانه کانادایی

روندهای روشنایی مدرن برای سال 2020

روندهای روشنایی مدرن برای سال 2020

سال جدید همیشه یک زمان طبیعی برای در نظر گرفتن به روز کردن دکوراسیون منزل شما است. همچنین زمان آن است که منتظر روندهای جدید باشیم.....

روندهای روشنایی مدرن برای سال 2020

   محصولات مشابه