مقالات خانه چین
فروشگاه

روشنایی مزرعه مدرن

طراحی خانه های مدرن مزرعه از فن آوری امروز بهره می برد ، در حالی که هنوز هم کیفیت شادابی را تسکین می دهد - لمس تعجب آور از زیبایی روستایی برای فضای داخلی مدرن شما. مواد محکم ، کانتورهای ساده و پایان سن منجر به استقبال گرم و جذابیت اضافه شده به محیط زندگی شما می شود که خانواده و میهمانان می توانند برای سالهای بعد از آن لذت ببرند.

برای درک بهتر چگونگی استفاده از نورپردازی خانه های مدرن در خانه خود ، اجازه دهید نگاهی به برخی از جزئیات طراحی که معمولاً در سبک مدرن مزرعه یافت می شود ، بنگریم.

مدرن با بافت

مدرن با بافت

مدرن با بافت

بدون قربانی کردن آرامش و طبیعت آرام سبک خانه های سنتی ، سبک خانه های مدرن با مزرعه ، لمس های خوش آمدید از خطوط صاف ، اشکال هندسی و طرح های رنگی تک رنگ را به ترکیب اضافه می کند. این ترجمه به وسایل روشنایی است که به طور همزمان زنگ زده و جسورانه هستند و اغلب برای ترکیب بیشتر از مواد ترکیبی شامل چوب ، حصیری ، فولادی و آهن فرفورژه استفاده می شود.

زنگ زدگی هنوز تمیز است

زنگ زدگی هنوز تمیز است

زنگ زدگی هنوز تمیز است

اگر می خواهید بدون ظاهری سبک خانه های سنتی مزرعه به آن ظاهری روستایی دست پیدا کنید ، ظاهر "روستایی اما تمیز" متناسب با این لایحه است. به عناصر طراحی کلاسیک مانند چوب های دستباف محکم و لهجه های پرنعمت ، مانند تخته های چوب پنبه ای ، ظریف و ظریف با رنگ های سفید و خاکستری خنک و خطوط نرم صاف فکر کنید. این سبکی است که یک پنکه سقفی یا لامپ نوری به زیبایی می تواند یک احساس گرم و طبیعی را به یک فضا منتقل کند ، اما همچنین یک چشم انداز مینیمالیستی را به نمایش می گذارد.

پایان های کلاسیک ، فرم های سنتی

پایان های کلاسیک ، فرم های سنتی

پایان های کلاسیک ، فرم های سنتی

با استفاده از حساسیت داخلی خانه های مهاجران اولیه آمریکایی ، این سبک ویژگی های اتمام طبیعی ، فرسوده و / یا پریشانی را به اشکال کلاسیک نشان می دهد. عناصر روشنایی آشپزخانه ، خانواده و نشیمن را با لامپ در معرض و فلز تزئینی در نظر بگیرید. نمای نتیجه ای است که نه تنها گرم و دنج است ، بلکه دارای یک جذابیت ، جمع آوری شده به مرور زمان است.

مات و بزرگ

مات و بزرگ

مات و بزرگ

مخلوط کردن شیر و رنگ یک روش معمول در زمان استعمار برای رسیدن به ظاهری مات بر روی دیوارها بود. همان ظاهر مات مات (اکنون با تکنیک های مدرن به دست آمده است) برای سبک مدرن خانه های مزرعه امروزه ، به ویژه با وام دادن یک براق نرم به قطعات روشنایی ، مناسب است. با انتخاب یک وسایل بزرگ با یک عنصر مات ، فوراً یک نقطه کانونی برای فضای خانه دار خود خواهید داشت که توجه شما را جلب می کند.

پرنعمت ، صنعتی

پرنعمت ، صنعتی

پرنعمت ، صنعتی

بله ، عناصر "صنعتی" جایگاهی در دنیای مزرعه پرنعمت دارند. واقعیت این است که فلز خنک ، ابریشمی های براق و فرم های مردانه با عناصر روستایی تکمیل کننده مانند نجات معماری و چوب برداشت شده بسیار عالی عمل می کنند. این حقیقت صادق است اگر شما یک ساکن شهر باشید (یا به سادگی شخصی هستید که مهم نیست در آن سکونت داشته باشید) که از سبک زندگی در کلان شهرها قدردانی می کند.

این که آیا حساسیت به سبک شما به سبک سنتی یا مدرن تکیه دارد ، مزرعه ای است که خود را به طرز فوق العاده ای در طراحی داخلی و وسایل روشنایی قرار می دهد. به ویژه ، این امکان را به شما می دهد که آزادی و اهرمی را برای مخلوط کردن و تطابق با قطعات ، لازم نبینید که خیلی ظریف یا گرانبها باشند و فقط تعادل صحیحی از ظرافت روستایی را که می خواهید پیدا کنید.

طراحی منحصر به فرد روشنایی در چند نوع مختلف

طراحی منحصر به فرد روشنایی ، باعث ایجاد جلوه ای متفاوت و چشمگیر می گردد.

روشنایی مدرن باعث جذابیت و زیبایی ظاهری دکور خانه می شود.

آنها این کار را در بسیاری از اشکال مختلف انجام می دهند.

ویژگی های طراحی منحصر به فرد روشنایی

 در عین حال زیبایی های بصری، تم ظاهری خانه را نیز تغییر می دهند.

حتی اگر تصمیمی بگیرید که به راحتی یک چراغ را در یک گوشه قرار دهید تا نور را بهتر کرده و کل نگاه شما را به آن فضای خاص، کاملا منحصر به فرد کند.

اگرهزاران چراغ مختلف در بازار وجود نداشته باشد.

ولی روشنایی های کوچکتر و کمتری وجود دارند که می توانند توجه شما را جلب کرده و با یک نگاه ساده به سمت آنها گره بزنند.

طراحی چراغ ها

به نظر ما، طراحی چراغ های منحصر به فرد و پیچیده، انواع روشنایی مدرن  است که می خواهید در منزل خود داشته باشید.

به ویژه اگر  میخواهید آن را تغییر دهید و چشم انداز جدیدی به زندگی خود بدهید.

در اینجا 5 طرح روشنایی مدرن وجود دارد که در حیطه طراحی منحصر به فرد روشنایی هستند و می توان بر روی آن تامل بیشتری کرد.

5 طرح از طراحی منحصر به فرد روشنایی

لامپ های آویز نور روستیک

لامپ های آویز نور روستیک

طراحی روشنایی مدرن

اگر شما به دنبال اضافه کردن یک احساسات روستیک به خانه خود هستنید این طراحی بی نظیر خواهد بود.

آنها احساس بی نظیری از ظرافت را در اختیار شما قرار می دهند و در عین حال سادگی خود را در بهترین حالت به شما تقدیم می کنند.

ویژگی در مورد تنظیم این لامپ منحصر به فرد است که توانایی شما را برای دیدن هر لامپ به صورت جداگانه ممکن می سازد.

نورپرداری فضای بزرگ

این نوع نورپردازی مناسب برای فضاهای باز بزرگ است؛

زیرا می تواند مقدار زیادی از فضا را با نور گرم پوشش دهد.

لامپ COZO

لامپ COZO

لامپهای سایه یا چراغ های COZO روند طراحی داخلی است که ما نسبت به آن وسواس داریم.

این چراغ، هنر دیواری را به یک سطح کاملا جدید برمی گرداند و با طراحی سوراخدار آنها، سایه های منحصر به فرد را در هر جایی ایجاد می کند.

اگر این روشنایی در کنار دیوار قرار گیرد.

طرح های به وجود آمده زیبایی بصری خود را بیشتر نمایان می کند .

ولی با این حال، اگر به عنوان یک لامپ سقف قرار داده شود، قادر به طراحی سایه ها در کل اتاق می باشند.

این لامپ ها، یک اتاق را تبدیل به یک فضای مدرن و روماتیک می کنند.

چراغ LED شکوفه گیلاس

چراغ LED شکوفه گیلاس

داشتن نورپردازی عالی می تواند تفاوت زیادی در هر اتاق ایجاد کند که حتی می اتاق بزرگ تر و یا کوچکتر به نظر برسد. داشتن چراغ هایی با طرح های پیچیده می تواند اتاق ها را به یک فضای منحصر به فرد تبدیل کند.

لامپ شکوفه گیلاس یکی از تجهیزات طراحی منحصر به فرد روشنایی

این لامپ LED شکوفه گیلاس، می تواند هر گوشه یا میز معمولی را به یک منطقه روماتیک و زیبا تبدیل کند.

به نظر می رسد که این لامپ، احساس صلح و آرامش را به ارمغان می آورد و به خوبی می تواند با چند دکوراسیون و تم های مختلف هماهنگ شده و تنوع زیبایی را به وجود بیاورد.

این محصول متناسب با کاربرانی است که می خواهند رنگ های جدیدی را در ساختار منزلشان اعمال کنند زیرا دارای تنوع رنگی مختلف می باشند.

چراغ درون قاب دیواری

چراغ درون قاب دیواری

لامپ های دیواری

لامپ های دیواری، یک راه عالی برای اضافه کردن یک جنبه معماری به هر اتاق در خانه شما هستند.

آنها نه تنها منطقه خانه ای را که در آن قرار گرفته اند را روشن می کنند.

بلکه یک طرح جذاب بر روی دیوار نیز ارائه می دهند.

روش های جدید و منحصر بفرد برای طراحی سیستم روشنایی خانه

روشنایی در خانه یک نکته بسیار مهم است که باید مورد توجه اساسی قرار بگیرد، هدف از طراحی سیستم روشنایی خانه فقط درخشان کردن خانه نیست. با وجود تکنولوژی پیشرفته و خلاقیت در علم طراحی، می توان هر حس و حالتی را که می پسندید در اتاق خود بوجود آورید. هر اتاقی ویژگی ها و خصوصیات خاص خودش را دارد که تا حدود زیادی توسط فضای موجود، کاربرد و نیازهایی مالک از آن اتاق، تعریف می شود. برای روشنایی خانه سیستم های بسیار متنوعی از لامپ های رومیزی و دیواری گرفته تا لوسترهای مجلل سقفی وجود دارند، اما بنظر می رسد نوع وسایل روشن کننده محیط بی اهمیت باشد اگر ندانید کجا و چگونه از آن استفاده کنید. برای نورپردازی صحیح در اتاق نکاتی وجود دارد که باید قبل از طراحی اتاق با آنها آشنایی داشته باشید.

اولین نکته نیاز به وجود سه لایه روشنایی در اتاق است، ابتدا روشنایی اصلی قرار می گیرد و طوری طراحی می شود که کل محیط را روشن کند. در این لایه، چراغ روشنایی معمولا در مرکز سقف اتاق نصب می شود. لایه دوم سوم نیز نورپزدازی ویژه و اضافی است که برای ایجاد تمرکز و دقت بروی وسایل دکوری استفاده می شود. برای مثال چراغ های دیواری که بالا یا طرفین تابلوهای نقاشی شده و عکس های منظره قرار می گیرند یا شمع هایی که در اتاق غذاخوری یا اتاق خواب برای ایجاد فضایی گرم و رمانتیک بکار می روند. تمامی این موارد جز روشنایی ویژه محسوب می شود.

چراغ هایی که روشنایی اصلی را برعهده دارند باید تقریبا در هر 20 تا 25 متر در خانه نصب شوند، فقط توجه داشته باشید که در هر اتاق نباید بیشتر از سه چراغ برای روشنایی اصلی مورد استفاده قرار بگیرد. در اتاق نشیمن که یک محیط خانوادگی است روشنایی باید به صورت کامل و برابر در تمامی مکان ها وجود داشته باشد، در چنین شرایطی حتی گوشه های تاریک نشیمن را باید با لامپ های رومیزی و اضافه روشن نگاه دارید.

مطالب آموزشی مرتبط:

راهنمای خرید لامپ؛ نکاتی که باید قبل از انتخاب و خرید محصول روشنایی بدانیم

راهنمای خرید لامپ؛ نکاتی که باید قبل از انتخاب و خرید محصول روشنایی بدانیم

امروزه روشنایی کارکردی فراتر از "تامین نیاز بشر به نور مصنوعی" پیدا کرده و آرامش، امنیت و زیبایی را نیز با خود به همراه دارد. با رشد تکنولوژی، شاهد تغییر در نسل‌های منابع روشنایی بوده‌ایم که موجب تولید مدل‌های متنوع لامپ....

راهنمای خرید لامپ؛ نکاتی که باید قبل از انتخاب و خرید محصول روشنایی بدانیم

   محصولات مشابه