مقالات خانه چین
فروشگاه

چرا وقتی در خانه کار می کنید نباید در رختخواب دراز بکشید

وقتی در مورد کار در خانه فکر می کنید ، احتمالاً تصویری نسبتاً بت پرستی در ذهن خود دارید. مطمئناً ، از بسیاری جهات کار کردن در خانه می تواند کاملاً بیهوده باشد ، اما در دام تفکر و ایده آل قرار نگیرید.

خوب ، شما لازم نیست هر روز به سر کار بروید و اگر واقعاً بخواهید می توانید در لباس خواب خود کار کنید ، اما نیازی به نشستن هر روز در یک میز اداری با همکاران خود نیز از بعضی جهات ممکن است کاملاً تنها باشد. این بدان معناست که شما باید روش هایی را برای غلبه بر انزوای احتمالی پیدا کنید و از طریق راه های دیگر با معنی در ارتباط باشید.

چرا وقتی در خانه کار می کنید نباید در رختخواب کار کنید

با این حال ، یکی از موضوعاتی که اکثر کارگران خانه به یک یا دو بار ناخوشایند می شوند ، وسوسه کار از بخشی از خانه خود است که واقعاً برای کار مناسب نیست.

ما البته در مورد تخت راحت شما صحبت می کنیم.

بلند شدن ، گرفتن یک قهوه ، باز کردن لپ تاپ و نشستن در صفحه کلید خود بسیار جالب است. ممکن است فکر کنید که در عین حال که زندگی بالا را پشت سر می گذارد ، مولد هستید ، اما چند روز به سرعت جلو می روید و کمر شما به فریاد شما می رسد.

دلیلی وجود دارد که مبلمان اداری برای کارمندان اداری مورد نیاز باشد - این کار کار را راحت تر کرده و تصویری سالم تر ایجاد می کند. در یک محیط اداری معمولی معاصر ، در مورد ایجاد اولین تصور مناسب برای بازدید کنندگان نیز صحبت می شود ، اما این مورد در مورد دفاتر منزل مسئله نیست. در این مورد کاملاً در مورد راحتی است. در حالی که ممکن است تختخواب شما برای یک یا دو روز راحت باشد ، پس از آن قرار نیست پشتیبانی لازم را به شما ارائه دهیم.

اگر تصمیم به کار در خانه دارید به یک اتاق کار نیاز دارید ، این کار ساده ای است.

چرا وقتی در خانه کار می کنید نباید در رختخواب دراز بکشید

این بدان معنا نیست که شما لزوماً به یک اتاق یدکی که شما آن را بازسازی می کنید نیاز دارید تا مانند محیط کار منظم خود به نظر برسید ، اما این بدان معناست که به جایی برای نشستن نیاز دارید ، با مبلمان راحت مانند یک میز اداری و یک صندلی اداری قابل تنظیم که در آن می توانید. تمرکز کنید ، تمرکز کنید و راحت باشید. شما همچنین به فضای ذخیره سازی نیاز دارید که به شما امکان می دهد تمام موارد کار خود را به صورت محرمانه و ایمن ذخیره کنید ، و هنگام کار نکردن ، از دیدن آنها به شما یک استراحت روانی می بخشد.

یک دفتر خانه با طراحی ضعیف قصد دارد کار کردن از خانه را به کابوسی جزئی تبدیل کند ، این شرم آور است که شما در نظر بگیرید مزایایی که کار از خانه می تواند برای شما به همراه داشته باشد.

این اینفوگرافیک را بررسی کنید که در مورد چند نکته ای که می توانید هنگام تصمیم به کار از خانه استفاده کنید ، صحبت می کند.

چرا وقتی در خانه کار می کنید نبایدرختخواب کار کنید

مسئله کار در خانه این است که اکثر مردم قبل از غواصی به آن فکر نمی کنند. مطمئناً اگر می خواهید در لباس خواب خود ایمیل های خود را در رختخواب چک کنید، اما همانطور که قبلاً نیز گفتیم ، پشت شما درد میگیرد. و به همان اندازه می توانید کارآیی نداشته باشید. اگر وقت خود را برای تحقیق در مورد جوانب و منافع کار در خانه بگذرانید ، می توانید هرگونه مسائل احتمالی را کنار بگذارید و مزایا را به روشی بزرگتر بدست آورید.

البته این به معنای صرف وقت برای برنامه ریزی و طراحی خانه منزل خود به روشی است که به شما امکان می دهد تا آنجا که می توانید راحت و کارآمد باشید. این همچنین به معنای دقیق فکر کردن در مورد امور روزمره خود و کار کردن با این مسئله است که چگونه می توانید با همکاران کار خود در ارتباط باشید و نزدیک باشید ، با وجود این واقعیت که قبلاً مانند گذشته در کنار میزهای مدرن اتاق نشیمن در کنار آنها نشسته اید.

آماده سازی مناسب در اینجا مهم است ، اما اگر این کار را انجام دهید ، ممکن است دریافته باشید که انتخاب کار در خانه بهترین تصمیمی است که تاکنون گرفته اید.

میز کار چوبی لاکچری برای منزل

میز کار چوبی لاکچری برای منزل

فروش میز کار چوبی لاکچری برای منزل

لپ تاپ های اکسپنسیو  اپل با میز های چوبی لاکچری به خوبی ست میشوند ، این میز ها با چوب طبیعی درخت ساخته شده اند ، بعضی صفحه های چوبی کاملا دست نخورده و به صورت طبیعی هستند در سبک روستیک ، زوایای تیز تبدیل به کرو های زیبا می شوند ، نهایتا محصول خروجی با استفاده از چوب های طبیعی درختان گردو ، راش و توسکا مناسب برای کار و مطالعه و به زیبایی هر چه تمام تر برای کار و مطالعه خواهند بود

میز کار چوبی لاکچری برای منزل

میز کار چوبی لاکچری برای منزل

میز کار چوبی لاکچری برای منزل

میز کار چوبی لاکچری برای منزل

میز کار چوبی لاکچری برای منزل

میز کار چوبی لاکچری برای منزل

میز کار چوبی لاکچری برای منزل

میز کار چوبی لاکچری برای منزل

میز کار چوبی لاکچری برای منزل

میز کار چوبی لاکچری برای منزل

میز کار چوبی لاکچری برای منزل

میز کار چوبی لاکچری برای منزل

با کار نشسته خداحافظی کنید ; نسل جدید صندلی های کار

میزکار ۳۸۵۰ پوندی Altwork، مدل های نشسته و ایستاده را ارتقاء داده و به کارمند امکان می دهد در حالت های مختلفی با کامپیوترش کار کند. تحقیقات پژوهشگران نشان می دهد نشستن طولانی مدت پشت میز، احتمال کاهش طول عمر، چاقی، ابتلاء به مشکلات ستون فقرات و انواع مختلف سرطان ها را افزایش می دهد.

نگرانی ها درخصوص سبک زندگی کم تحرک و نشستن طولانی مدت افراد، باعث شده کارشناسان به دنبال طراحی مدل های دیگر صندلی های اداری، میزهای ایستاده و حتی میزهای تردمیلی باشند. در این گیرودار یکی از کمپانی های کالیفرنیائی قدم فراتر گذاشته و میزکارهایی طراحی کرده که به کارمند امکان می دهد در حالت افقی کار کند. میزکارهای افقی Altwork، که تلفیقی از صندلی، میزکار و صفحه نمایش هستند، در پیش فروش محصول، با قیمت شاهانه ۳۹۰۰ دلار (۲۵۵۰ پوند) و در فروش عادی با قیمت ۵۹۰۰ دلار (۳۸۵۰ پوند) عرضه می شوند. کمپانی نوپای کالیفرنیائی Altwork معتقد است این میزکار برای کاربران کامپیوتر که ساعت های طولانی کار می کنند مناسب است و برای ساختش هم نزدیک به پنج سال وقت صرف شده است؛ صفحه مانیتور دستگاه منحنی وار است، میزش هم حالت مغناطیسی دارد تا المان های کناری آن حتی در حالت عمودی هم به دستگاه متصل بمانند.

Chair-9

معایب نشستن های طولانی مدت باعث شده بود اخیرا در دفاتر گوشه و کنار جهان، میزهای ایستاده نصب شود، با این حال تحقیقات پژوهشگران نشان دادند میزهای ایستاده هم معایب خاص خودشان را دارند. Altwork معتقد است هرچند نتایج پژوهش ها دقیقا مشخص نیست، اما درهرحال بنابر اظهارات بیشتر متخصصان، نشستن های طولانی برای سلامتی مضر است و کارمندان باید در طول روز هر از گاهی حالت بدنشان را تغییر بدهند.

Chair-12

پنل کنترلی تعبیه شده در کنار میزکار به کارمند امکان می دهد حالت قرارگیری بخش های خاصی از دستگاه را تغییر بدهد و در طول روز حالت بدنش را عوض کند. مقامات کمپانی Altwork می گویند: “میز کارمون به کارمند امکان میده هرطور که مایله بنشینه و به جای اینکه خودش رو با کامپیوتر وفق بده، کامپیوتر رو با حالت بدنش وفق بده.”

مطالب آموزشی مرتبط:

راهنمايي در مورد چگونگي انتخاب درست میز اداری

راهنمايي در مورد چگونگي انتخاب درست میز اداری

انتخاب میز مناسب برای شرایط خاص شما ممکن است کار ساده ای به نظر برسد ، اما به محض اینکه به طیف گسترده ای از میزهای موجود برخورد کنید ،خواهید فهمید که می تواند یک کار سخت تر از آن چیزی هست که فکر می کردید!....

راهنمايي در مورد چگونگي انتخاب درست میز اداری

چه نوع میز اداری برای کار در خانه بهترین است؟

چه نوع میز اداری برای کار در خانه بهترین است؟

هنگامی که تصمیم می گیرید در خانه کار کنید ، باید بهترین فضای را برای راه اندازی خانه خود مشخص کنید و سپس باید مبلمان خود را به شکلی متناسب با دکوراسیون کلی خود بچینید ، که به شما یک محیط کار راحت و حمایتی می دهد.....

چه نوع میز اداری برای کار در خانه بهترین است؟

5 مزایای کار در خانه که شما ممکن است به آنها فکر نکنید

نکات انتخاب ميز اداری + جدیدترین مدل میز اداری

آشنایی با انواع میز اداری

انواع میز اداری

میز لاکچری مدیریتی مدرن

ابعاد استاندارد میز مدیریت | آشنایی با میز مدیریتی

   محصولات مشابه