مقالات خانه چین

فروشگاه

چه نوع میز اداری برای کار در خانه بهترین است؟

چه نوع میز اداری برای کار در خانه بهترین است؟

هنگامی که تصمیم می گیرید در خانه کار کنید ، باید بهترین فضای را برای راه اندازی خانه خود مشخص کنید و سپس باید مبلمان خود را به شکلی متناسب با دکوراسیون کلی خود بچینید ، که به شما یک محیط کار راحت و حمایتی می دهد.

هرگز ایده خوبی نیست که روی میز آشپزخانه بنشینید و بدون صندلی اداری با کیفیت کار کنید ، اما بیشتر افراد بیشتر از میز روی صندلیها تمرکز می کنند. بسیار ضروری است که میز اداری را برای کارهای منزل خود انتخاب کنید. اگر این کار را نکنید ، بهره‌وری شما کم خواهد شد و خود را گم خواهید کرد که اسناد را از دست داده ، اشتباه کنید و به مراتب کمتر از آنچه در غیر این صورت سازمان یافته بودید.

بنابراین ، بهترین نوع میز برای یک شخصی که در خانه کار میکند چیست؟ و ، چگونه باید آن میز را برای بهره‌وری کل ترتیب دهید؟

انتخاب بهترین انتخاب ها

شما ابتدا باید میزان فضای موجود را ارزیابی کنید. اگر یک اتاق جداگانه دارید که می توانید از آن برای کار در منزل خود استفاده کنید ، از نظر نحوه دکوراسیون و مبلمان آن کمی آزادی بیشتری خواهید داشت. در این حالت ، می توانید برای راحتی کامل در ساعات کاری خود ، میز اداری را انتخاب کرده و از مبلمان ارگونومیک پایین بیایید.

با این حال ، شما ممکن است بخواهید که دفتر خانگی شما همان فضای مطبوعاتی را در فضای اداری با آجر و ملات حس کند. در این حالت ، میزهای رایانه گزینه خوبی هستند یا شاید اگر می خواهید فضای خود را صرفه جویی کنید.

شما نیازی به میز عظیم ندارید ، بنابراین بهتر است از میزهای بزرگ که در فضای اداری معمولی خود قرار می گیرید ، خودداری کنید. درعوض ، به نوع کارهایی که انجام می دهید فکر کنید و چقدر فضای لازم را برای انجام واقع گرایانه کار خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهید. همچنین ممکن است دوست داشته باشید در مورد میز قابل تنظیم ارتفاع فکر کنید ، بنابراین می توانید از روال ایستادن و نشستن استفاده کنید و به همین دلیل در طول روز کمی ورزش کنید.

بیشتر میزهای اداری معمولی در یک دفتر خانه کار می کنند ، اما اگر می خواهید دفتر عمومی خود را بیشتر جلوه دهد و جلوی کار خود را بگیرد ، از دفتر کار خود دوری می کنید ، به سمت میزهای نوآورانه نگاه کنید و از گزینه های بزرگ خودداری کنید. شیشه چطور؟ شاید تمیز کردن آن زمان بر باشد اما مطمئناً خو به نظر می رسد !

مبلمان اداری خانه خود را به طور صحیح انتخاب کنید

مبلمان اداری خانه خود را به طور صحیح

فرض کردن این مسئله بسیار ساده است که فقط به این دلیل که می خواهید در خانه کار کنید ، نیازی به تهیه منزل خود ندارید. این خط تفکر باعث می شود شما به مراتب کمتری عملکرد داشته باشید و احتمالاً دچار درد خواهید شد. هنگام نشستن روبه روی رایانه به مدت طولانی ، شما باید راحت باشید و تنها می توانید آن سطح راحتی را از گزینه های مبلمان حرفه ای بدست آورید. میز آشپزخانه شما قصد ندارد خردل را خرد کند و مبل جایی نیست که شما باید در آن بنشینید!

تا زمانی که فضای کافی برای انجام کارهای خود داشته باشید و بتوانید یک صندلی اداری راحت و پشتیبان را پشت میز قرار دهید ، مرتب شده اید. البته باید اطمینان حاصل کنید که میز از ارتفاع مناسب برخوردار است یا می توانید صندلی را طوری تنظیم کنید که ارتفاع مناسب میز باشد. با انجام این کار ، شما در حال ایجاد یک موزون هستید که نمی تواند باعث شود در طی ماجراهای کاری در خانه احساس ضعف و ناراحتی کنید.

البته باید به دکور هم فکر کنید. در حالی که لزوماً نیازی به پایین رفتن از رویکردی فوق حرفه ای در اینجا نیست ، لازم است در ذهنیت درستی برای کار قرار بگیرید. سبزها ، آبی ها و زردها گزینه های خوبی هستند زیرا در خانه احساس می شوند اما برای تفکر خلاق و آرامش بسیار عالی هستند. شما می توانید در گیاهان خانگی نیز چند گیاه اضافه کنید تا به شما طبیعت ببخشد و همچنین به شما در تمرکز کردن در ساعات کاری کمک کند.

طراحی خانه خود را جدی بگیرید و به شما ده برابر خروجی می دهد.

  مطالب آموزشی مرتبط

  

راهنمايي در مورد چگونگي انتخاب درست میز اداری


راهنمايي در مورد چگونگي انتخاب درست میز اداری   

انتخاب میز مناسب برای شرایط خاص شما ممکن است کار ساده ای به نظر برسد ، اما به محض اینکه به طیف گسترده ای از میزهای موجود برخورد کنید ،خواهید فهمید که می تواند یک کار سخت تر از آن چیزی هست که فکر می کردید! ادامه مطلب

راهنمايي در مورد چگونگي انتخاب درست میز اداری

  

چرا وقتی در خانه کار می کنید نباید در رختخواب دراز بکشید


چرا وقتی در خانه کار می کنید نباید در رختخواب دراز بکشید   

وقتی در مورد کار در خانه فکر می کنید ، احتمالاً تصویری نسبتاً بت پرستی در ذهن خود دارید. مطمئناً ، از بسیاری جهات کار کردن در خانه می تواند کاملاً بیهوده باشد ، اما در دام تفکر و ایده آل قرار نگیرید. ادامه مطلب

چرا وقتی در خانه کار می کنید نباید در رختخواب دراز بکشید

5 مزایای کار در خانه که شما ممکن است به آنها فکر نکنید

نکات انتخاب ميز اداری + جدیدترین مدل میز اداری

آشنایی با انواع میز اداری

انواع میز اداری

میز لاکچری مدیریتی مدرن

ابعاد استاندارد میز مدیریت | آشنایی با میز مدیریتی

 

   محصولات مشابه