مقالات خانه چین

فروشگاه

5 مزایای کار در خانه که شما ممکن است به آنها فکر نکنید

5 مزایای کار در خانه که شما ممکن است به آنها فکر نکنید

هنگامی که تصمیم می گیرید در خانه کار کنید ، جوانب مثبت و منفی زیادی پیش روی دارید. هیچ وضعیت کاری کاملا مناسب نیست ، اما برای بسیاری از افراد که می توانند کارهای روزمره خود را در خانه خود انجام دهند ، 

مشاغل بیشتر و بیشتر به کارمندان این امکان را می دهند که از این طریق کار کنند و البته مزایایی هم برای تجارت و هم به عنوان کارمند دارد. اینفوگرافیک زیر را که جزئیات آن را مشخص می کند ، بررسی کنید.

بنابراین ، اکنون شما فواید اصلی را می دانید ، در مورد آنهایی که شاید فکرش را نمی کنید؟ خبر خوب این است که وقتی شما کار خود را در خانه انتخاب می کنید ، دلخوشی های زیادی به شما می رسد. تا زمانی که بتوانید مسئله حواس پرتی ها و مسائل مربوط به انگیزش خود را گام به گام بردارید ، خود را در تعادل بهتر خانه و زندگی و کار می بینید.

بگذارید پنج مزیت کار در خانه را بررسی کنیم که شاید اولین چیزهایی نباشند که به ذهن شما خطور می کند.

  1. رفت و آمد کردن کم - شما مجبور نیستید به کار خود رفت و آمد کنید ، بنابراین نیازی به سوار شدن به اتومبیل یا استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی نیست. این بدان معناست که شما با انتخاب کار به روشی خاص ، کار خود را برای محیط زیست انجام می دهید. کارما فوری در همان نقطه قرار دارد! البته ، شما هنوز هم باید مطمئن باشید که به خارج از خانه می روید و در طول روز هوای تازه و ورزش می کنید اما تا زمانی که این موضوع را در ذهن داشته باشید ، شما سیاره را نجات می دهید و مراقب سلامتی خود هستید.
  2. موجب صرفه جویی در هزینه - گذشته از صرفه جویی در هزینه برای بنزین و حمل و نقل عمومی ، شما همچنین صرفه جویی در هزینه هایی که برای ناهار می خرید ، پس انداز می کنید. با ماندن در خانه می توانید از غذای مورد نظر خود در خانه استفاده کنید و همچنین از اجتناب از اغذیه فروشی فروشگاه های فست فود در خیابان عالی نزدیک مطب جلوگیری کنید.
  3. شما می توانید راحت تر باشید - این واقعیت که شما از خانه کار می کنید به معنای این است که اگر می خواهید لباس خانه راحت خود را بپوشید ، نه اینکه لباس کار بگیرید. در حالی که فکر می کنید اگر به یک محیط اداری معاصر بروید ، به سادگی به دلایل ذهنیت ، بلند شوید و لباس بپوشید ، این همیشه برای همه لازم نیست ، بنابراین می توانید آرامش بیشتری داشته باشید.
  4. شما از نظر استراحت می توانید انعطاف پذیری بیشتری داشته باشید - می توانید استراحت خود را هنگام انتخاب آنها انتخاب کنید و نیازی نیست که منتظر بمانید تا افراد دیگر قبل از عزیمت ، از استراحت خود برگردند. این انعطاف پذیری برای بعضی ها فریبنده است و بسته به شغلی که برای آن کار می کنید ، در بعضی موارد می توانید زمان شروع و پایان خود را نیز انتخاب کنید.
  5. تمرکز ساده تر است - وقتی در خانه کار می کنید ، تمرکز آسان تر خواهید داشت، به این دلیل که حواس پرتی کمتری وجود دارد. البته بستگی به وضعیت شما و اینکه آیا کسی در خانه است در حالی که شما مشغول کار هستید بستگی دارد ، اما به طور کلی صحبت کردن هنگام نشستن در محل کار منزل راحت تر نشستن و تمرکز کردن است.

مطمئناً این مزایا بسیار مثبت است و اگر به تغییر وضعیت کار خود فکر می کنید ، چرا سیاست کاری انعطاف پذیر شرکت خود را بررسی نمی کنید و می بینید که چگونه اقدام به استفاده می کنید؟ هر کسب و کاری موظف است یک درخواست را در نظر بگیرد ، اگرچه این را در نظر داشته باشید که مجبور نیستند آن را بپذیرند ، در صورتی که برای تجارت به طور کلی معنی ندارد.

افزایش کار در خانه مطمئناً فرصت بیشتری را برای افراد بیشتری فراهم می کند و اگر شرایطی ایجاد شود که آرزو می کنید زمان بیشتری را در خانه بگذرانید ، یا اینکه می خواهید در حین کار در چهار دیوار خود بمانید ، این می تواند جواب شما باشد همه به دنبالش بوده ایم

مزایای کسب و کار خانگی

یکی از بزرگترین و بهترین مزایای راه اندازی کسب و کار خانگی این است که شما بدون سرمایه و یا حتی با کمترین سرمایه ممکن کار خانگی تان را راه اندازی و شروع می کنید.

برای اینکه کسب و کارتان را در منزل را راه اندازی کنید به هیچ سرمایه اضافی نیاز ندارید و با کمترین سرمایه ممکن میتوانید کسب و کارتان را شروع کنید.

۲- پتانسیل درآمدزایی در کسب و کارهای خانگی بسیار زیاد است. درآمد که از این کسب و کارها کسب می کنید نسبت به درآمد که از شغل‌های دولتی دارید بسیار بیشتر است و خیلی ساده و راحت می توانید به درآمدهای بسیار زیادی در ماه برسید.

ایده هایی که در ادامه به شما معرفی خواهیم کرد جز پول ساز ترین کسب و کارهای خانگی حساب میشوند. اگر این ایده‌ها را راه اندازی کنید به درآمد های زیادی در ماه خواهید رسید. البته این را هم بگویم که همه چیز به خودتان بستگی دارد.

۳- در راه اندازی کسب و کارهای خانگی هیچ ریسکی نخواهید کرد. چون برای راه اندازی کسب و کارتان هزینه زیادی را خرج نمی کنید. و نهایتاً با چند صد هزار تومن(200 تا 300 هزار تومان) یک کسب و کار پولساز و پردرآمد در منزل راه اندازی میکنید.

شاید فکر کنید که برای اینکه بخواهید یک کسب و کار پولسازی را راه اندازی کنید حتما باید چند ده میلیون تومان تا چند صد میلیون تومان سرمایه اولیه داشته باشید.

ولی اصلا اینطور نیست. همانطور که گفتم برای اینکه بتوانید کسب و کار خانگی پر درآمد و پولسازی را راه اندازی کنید اصلا به سرمایه زیاد نیاز ندارید و نهایتاً با چند صد هزار تومان میتوانید کسب و کارتان را شروع کنید. افراد زیادی هستند که با راه اندازی کسب و کار خانگی شان به درآمدهای چند ده میلیونی و یا چند صد میلیونی رسیده‌اند.

۴- در یک سری از ایده ها راه اندازی کسب و کار خانگی قابلیت درآمدزایی خودکار وجود دارد. یعنی در یک سری از ایده ها این امکان وجود دارد که شما بدون اینکه پشت سیستم حضور داشته باشید و با مخاطب در ارتباط باشید به صورت کاملا اتوماتیک درآمدزای خواهید داشت. یعنی شما در خواب، مسافرت، مهمانی و… هم درآمدزایی می‌کنید.

۵- خودتان رئیس خودتان هستید. شاید در ابتدای مقاله فکر کرده باشید قصد دارم ایده هایی را به شما معرفی کنم که شما با کار کردن برای دیگران درآمدزایی می‌کنید. ولی اصلاً اینطور نیست و اصلا قرار نیست برای کسی کار کنید. چون خودتان رئیس خودتان هستید و برای خودتان کار می کنید.

۶- برای این که بتوانید کسب و کار خانگی تان را راه اندازی کنید به هیچ مهارت و تخصص خاصی نیاز ندارید. یعنی اصلاً قرار نیست کار خاصی را بلد باشید و انجام بدهید. هر چیزی که لازم باشد را ما در این مقاله به شما خواهیم گفت و منابع را جهت یادگیری به شما معرفی خواهیم کرد.

۷- با این ایده هایی که به شما معرفی خواهیم کرد درآمد پایدار خواهید داشت. یعنی درآمدتان به صورت نزولی افزایش پیدا میکند و به هیچ عنوان درآمدتان ثابت نیست.

به عنوان مثال: ممکن است وقتی کسب و کار خانگی تان را راه اندازی کردید درآمدتان ۵ میلیون تومان در ماه باشد. با توسعه کسب و کارتان درآمدتان افزایش پیدا خواهد کرد و ممکن است با انجام چند تا کار ساده درآمدتان خیلی سریع چند برابر شود.

۸- می تواند به عنوان شغل دوم کسب و کار خانگی تان را راه اندازی کنید. ممکن است کارمند باشید و فکر کنید که چون کارمند هستید و نمی توانید کسب و کار خانگی راه اندازی کنید.

اما اگر کارمند هستید می توانید به عنوان شغل دوم تان کسب و کار خانگی تان را راه اندازی کنید و در کنار کارمندی از این راه کسب درآمد کنید. و بعد از اینکه درآمد تان افزایش پیدا کرد می توانید از شغل کارمندی خود استعفا بدهید.

معایب کسب و کار خانگی

شاید یکی از معایب های راه اندازی کسب و کار خانگی نیاز داشتن به اینترنت و کامپیوتر است. شما برای اینکه بتوانید کسب و کار خانگی راه اندازی کنید باید حتماً خط اینترنت و کامپیوتر داشته باشید. چون ایده هایی که به شما معرفی خواهیم کرد به اینترنت و به کامپیوتر نیاز دارند. و کسب و کار خانگی که راه اندازی میکنید در بستر اینترنت قرار دارد.

۲- نیاز به زمان است، برای این که بتوانید کسب و کار خانگی موفق را راه اندازی کنید نیاز به زمان دارید. یعنی نمی توانید یک شبه به درآمدهای بسیار زیادی در ماه برسید.

ایده هایی را به شما معرفی میکنیم که برای درآمد زایی کسب و کارتان حتما باید زمان بگذارید. اگر فکر می کنید که بدون گذاشتن زمان موفق خواهید شد سخت در اشتباه هستید و هرگز این اتفاق نخواهد افتاد.

۳- بعد از این که کسب و کار خانگی تان را راه اندازی گردید باید به فکر توسعه آن باشید و آن را توسعه بدهید. تا وقتی کسب و کارتان را توسعه ندهید درآمدتان افزایش پیدا نخواهد کرد( شما بدون هیچ هزینه ای میتوان کسب و کارتان را توسعه بدهید).

  مطالب آموزشی مرتبط

  

راهنمايي در مورد چگونگي انتخاب درست میز اداری


راهنمايي در مورد چگونگي انتخاب درست میز اداری   

انتخاب میز مناسب برای شرایط خاص شما ممکن است کار ساده ای به نظر برسد ، اما به محض اینکه به طیف گسترده ای از میزهای موجود برخورد کنید ،خواهید فهمید که می تواند یک کار سخت تر از آن چیزی هست که فکر می کردید! ادامه مطلب

راهنمايي در مورد چگونگي انتخاب درست میز اداری

  

چرا وقتی در خانه کار می کنید نباید در رختخواب دراز بکشید


چرا وقتی در خانه کار می کنید نباید در رختخواب دراز بکشید   

وقتی در مورد کار در خانه فکر می کنید ، احتمالاً تصویری نسبتاً بت پرستی در ذهن خود دارید. مطمئناً ، از بسیاری جهات کار کردن در خانه می تواند کاملاً بیهوده باشد ، اما در دام تفکر و ایده آل قرار نگیرید. ادامه مطلب

چرا وقتی در خانه کار می کنید نباید در رختخواب دراز بکشید

چه نوع میز اداری برای کار در خانه بهترین است؟

نکات انتخاب ميز اداری + جدیدترین مدل میز اداری

آشنایی با انواع میز اداری

انواع میز اداری

میز لاکچری مدیریتی مدرن

ابعاد استاندارد میز مدیریت | آشنایی با میز مدیریتی

 

   محصولات مشابه