مقالات خانه چین
فروشگاه

5 مزایای کار در خانه که شما ممکن است به آنها فکر نکنید

هنگامی که تصمیم می گیرید در خانه کار کنید ، جوانب مثبت و منفی زیادی پیش روی دارید. هیچ وضعیت کاری کاملا مناسب نیست ، اما برای بسیاری از افراد که می توانند کارهای روزمره خود را در خانه خود انجام دهند ، 

مشاغل بیشتر و بیشتر به کارمندان این امکان را می دهند که از این طریق کار کنند و البته مزایایی هم برای تجارت و هم به عنوان کارمند دارد. اینفوگرافیک زیر را که جزئیات آن را مشخص می کند ، بررسی کنید.

5 مزایای کار در خانه که شما ممکن است به آنها فکر نکنید

بنابراین ، اکنون شما فواید اصلی را می دانید ، در مورد آنهایی که شاید فکرش را نمی کنید؟ خبر خوب این است که وقتی شما کار خود را در خانه انتخاب می کنید ، دلخوشی های زیادی به شما می رسد. تا زمانی که بتوانید مسئله حواس پرتی ها و مسائل مربوط به انگیزش خود را گام به گام بردارید ، خود را در تعادل بهتر خانه و زندگی و کار می بینید.

بگذارید پنج مزیت کار در خانه را بررسی کنیم که شاید اولین چیزهایی نباشند که به ذهن شما خطور می کند.

  1. رفت و آمد کردن کم - شما مجبور نیستید به کار خود رفت و آمد کنید ، بنابراین نیازی به سوار شدن به اتومبیل یا استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی نیست. این بدان معناست که شما با انتخاب کار به روشی خاص ، کار خود را برای محیط زیست انجام می دهید. کارما فوری در همان نقطه قرار دارد! البته ، شما هنوز هم باید مطمئن باشید که به خارج از خانه می روید و در طول روز هوای تازه و ورزش می کنید اما تا زمانی که این موضوع را در ذهن داشته باشید ، شما سیاره را نجات می دهید و مراقب سلامتی خود هستید.
  2. موجب صرفه جویی در هزینه - گذشته از صرفه جویی در هزینه برای بنزین و حمل و نقل عمومی ، شما همچنین صرفه جویی در هزینه هایی که برای ناهار می خرید ، پس انداز می کنید. با ماندن در خانه می توانید از غذای مورد نظر خود در خانه استفاده کنید و همچنین از اجتناب از اغذیه فروشی فروشگاه های فست فود در خیابان عالی نزدیک مطب جلوگیری کنید.
  3. شما می توانید راحت تر باشید - این واقعیت که شما از خانه کار می کنید به معنای این است که اگر می خواهید لباس خانه راحت خود را بپوشید ، نه اینکه لباس کار بگیرید. در حالی که فکر می کنید اگر به یک محیط اداری معاصر بروید ، به سادگی به دلایل ذهنیت ، بلند شوید و لباس بپوشید ، این همیشه برای همه لازم نیست ، بنابراین می توانید آرامش بیشتری داشته باشید.
  4. شما از نظر استراحت می توانید انعطاف پذیری بیشتری داشته باشید - می توانید استراحت خود را هنگام انتخاب آنها انتخاب کنید و نیازی نیست که منتظر بمانید تا افراد دیگر قبل از عزیمت ، از استراحت خود برگردند. این انعطاف پذیری برای بعضی ها فریبنده است و بسته به شغلی که برای آن کار می کنید ، در بعضی موارد می توانید زمان شروع و پایان خود را نیز انتخاب کنید.
  5. تمرکز ساده تر است - وقتی در خانه کار می کنید ، تمرکز آسان تر خواهید داشت، به این دلیل که حواس پرتی کمتری وجود دارد. البته بستگی به وضعیت شما و اینکه آیا کسی در خانه است در حالی که شما مشغول کار هستید بستگی دارد ، اما به طور کلی صحبت کردن هنگام نشستن در محل کار منزل راحت تر نشستن و تمرکز کردن است.

مطمئناً این مزایا بسیار مثبت است و اگر به تغییر وضعیت کار خود فکر می کنید ، چرا سیاست کاری انعطاف پذیر شرکت خود را بررسی نمی کنید و می بینید که چگونه اقدام به استفاده می کنید؟ هر کسب و کاری موظف است یک درخواست را در نظر بگیرد ، اگرچه این را در نظر داشته باشید که مجبور نیستند آن را بپذیرند ، در صورتی که برای تجارت به طور کلی معنی ندارد.

افزایش کار در خانه مطمئناً فرصت بیشتری را برای افراد بیشتری فراهم می کند و اگر شرایطی ایجاد شود که آرزو می کنید زمان بیشتری را در خانه بگذرانید ، یا اینکه می خواهید در حین کار در چهار دیوار خود بمانید ، این می تواند جواب شما باشد همه به دنبالش بوده ایم

مزایای کسب و کار خانگی

یکی از بزرگترین و بهترین مزایای راه اندازی کسب و کار خانگی این است که شما بدون سرمایه و یا حتی با کمترین سرمایه ممکن کار خانگی تان را راه اندازی و شروع می کنید.

برای اینکه کسب و کارتان را در منزل را راه اندازی کنید به هیچ سرمایه اضافی نیاز ندارید و با کمترین سرمایه ممکن میتوانید کسب و کارتان را شروع کنید.

۲- پتانسیل درآمدزایی در کسب و کارهای خانگی بسیار زیاد است. درآمد که از این کسب و کارها کسب می کنید نسبت به درآمد که از شغل‌های دولتی دارید بسیار بیشتر است و خیلی ساده و راحت می توانید به درآمدهای بسیار زیادی در ماه برسید.

ایده هایی که در ادامه به شما معرفی خواهیم کرد جز پول ساز ترین کسب و کارهای خانگی حساب میشوند. اگر این ایده‌ها را راه اندازی کنید به درآمد های زیادی در ماه خواهید رسید. البته این را هم بگویم که همه چیز به خودتان بستگی دارد.

۳- در راه اندازی کسب و کارهای خانگی هیچ ریسکی نخواهید کرد. چون برای راه اندازی کسب و کارتان هزینه زیادی را خرج نمی کنید. و نهایتاً با چند صد هزار تومن(200 تا 300 هزار تومان) یک کسب و کار پولساز و پردرآمد در منزل راه اندازی میکنید.

شاید فکر کنید که برای اینکه بخواهید یک کسب و کار پولسازی را راه اندازی کنید حتما باید چند ده میلیون تومان تا چند صد میلیون تومان سرمایه اولیه داشته باشید.

ولی اصلا اینطور نیست. همانطور که گفتم برای اینکه بتوانید کسب و کار خانگی پر درآمد و پولسازی را راه اندازی کنید اصلا به سرمایه زیاد نیاز ندارید و نهایتاً با چند صد هزار تومان میتوانید کسب و کارتان را شروع کنید. افراد زیادی هستند که با راه اندازی کسب و کار خانگی شان به درآمدهای چند ده میلیونی و یا چند صد میلیونی رسیده‌اند.

۴- در یک سری از ایده ها راه اندازی کسب و کار خانگی قابلیت درآمدزایی خودکار وجود دارد. یعنی در یک سری از ایده ها این امکان وجود دارد که شما بدون اینکه پشت سیستم حضور داشته باشید و با مخاطب در ارتباط باشید به صورت کاملا اتوماتیک درآمدزای خواهید داشت. یعنی شما در خواب، مسافرت، مهمانی و… هم درآمدزایی می‌کنید.

۵- خودتان رئیس خودتان هستید. شاید در ابتدای مقاله فکر کرده باشید قصد دارم ایده هایی را به شما معرفی کنم که شما با کار کردن برای دیگران درآمدزایی می‌کنید. ولی اصلاً اینطور نیست و اصلا قرار نیست برای کسی کار کنید. چون خودتان رئیس خودتان هستید و برای خودتان کار می کنید.

۶- برای این که بتوانید کسب و کار خانگی تان را راه اندازی کنید به هیچ مهارت و تخصص خاصی نیاز ندارید. یعنی اصلاً قرار نیست کار خاصی را بلد باشید و انجام بدهید. هر چیزی که لازم باشد را ما در این مقاله به شما خواهیم گفت و منابع را جهت یادگیری به شما معرفی خواهیم کرد.

۷- با این ایده هایی که به شما معرفی خواهیم کرد درآمد پایدار خواهید داشت. یعنی درآمدتان به صورت نزولی افزایش پیدا میکند و به هیچ عنوان درآمدتان ثابت نیست.

به عنوان مثال: ممکن است وقتی کسب و کار خانگی تان را راه اندازی کردید درآمدتان ۵ میلیون تومان در ماه باشد. با توسعه کسب و کارتان درآمدتان افزایش پیدا خواهد کرد و ممکن است با انجام چند تا کار ساده درآمدتان خیلی سریع چند برابر شود.

۸- می تواند به عنوان شغل دوم کسب و کار خانگی تان را راه اندازی کنید. ممکن است کارمند باشید و فکر کنید که چون کارمند هستید و نمی توانید کسب و کار خانگی راه اندازی کنید.

اما اگر کارمند هستید می توانید به عنوان شغل دوم تان کسب و کار خانگی تان را راه اندازی کنید و در کنار کارمندی از این راه کسب درآمد کنید. و بعد از اینکه درآمد تان افزایش پیدا کرد می توانید از شغل کارمندی خود استعفا بدهید.

معایب کسب و کار خانگی

1-شاید یکی از معایب های راه اندازی کسب و کار خانگی نیاز داشتن به اینترنت و کامپیوتر است. شما برای اینکه بتوانید کسب و کار خانگی راه اندازی کنید باید حتماً خط اینترنت و کامپیوتر داشته باشید. چون ایده هایی که به شما معرفی خواهیم کرد به اینترنت و به کامپیوتر نیاز دارند. و کسب و کار خانگی که راه اندازی میکنید در بستر اینترنت قرار دارد.

۲- نیاز به زمان است، برای این که بتوانید کسب و کار خانگی موفق را راه اندازی کنید نیاز به زمان دارید. یعنی نمی توانید یک شبه به درآمدهای بسیار زیادی در ماه برسید.

ایده هایی را به شما معرفی میکنیم که برای درآمد زایی کسب و کارتان حتما باید زمان بگذارید. اگر فکر می کنید که بدون گذاشتن زمان موفق خواهید شد سخت در اشتباه هستید و هرگز این اتفاق نخواهد افتاد.

۳- بعد از این که کسب و کار خانگی تان را راه اندازی گردید باید به فکر توسعه آن باشید و آن را توسعه بدهید. تا وقتی کسب و کارتان را توسعه ندهید درآمدتان افزایش پیدا نخواهد کرد( شما بدون هیچ هزینه ای میتوان کسب و کارتان را توسعه بدهید).

شروع کار در منزل؛ قدم صفر

کار در منزل هم مثل شروع هر کاری اصول و قداعد خودش را دارد. فکر نکنید چون رئیس خودتان هستید و نیازی به مجوز و سرمایه آن چنانی ندارید بهتر است زودتر کارتان را شروع کنید. به هیچ وجه با این طرز فکر به فکر کار در منزل نباشید. چون به شما قول می دهم هرگز موفق نخواهید شد.

قدم صفر در کار در منزل این است که ابتدا بازار هدف مخاطبان تان را مشخص کنید. در حوزه ای مشغول به کار شوید که مخاطب زیاد داشته باشد. خیلی ساده است بازار کاری که طرفدار کمی داشته باشد شما را به درآمد بالا نمی رساند. پس بهتر است روی موضوعی کارتان را شروع کنید که پولساز تر است.

بعد از شناسایی حوزه پر مخاطب و پر طرفدار خود قدم اول در شروع کار در منزل این است که علاقه و توانایی های خود را شناسایی کنید. آیا به تایپ یا ترجمه علاقه دارید؟ یا به درست کردن کاردستی (ساک دستی، جعبه کادویی) علاقه دارید؟ آیا علاقه به طراحی سایت و اپلیکیشن موبایلی دارید؟ دقیقا به چه چیزی علاقه دارید؟

در مرحله دوم در کار در منزل باید توانایی های خود را شناسایی کنید. آیا به چیزهایی که علاقه دارید می توانید از پس انجامشان بر بیایید؟ آیا به راحتی می توانید بنویسید؟ آیا طراحی سایت را واقعا بلد هستید؟

اگر بلد نیستید اصلا نگران نباشید. شما هم می توانید مثل متخصصین در این حوزه باشید. به راحتی می توانید در هر حوزه ای که به آن علاقه دارید حرفه ای شوید. با دوره های آموزشی که در اینترنت وجود دارد به راحتی می توانید در علاقه خود توانایی تان را افزایش دهید و مشغول به کار شوید.

ایده های فوق العاده برای شروع کار در منزل

در این قسمت قصد داریم ایده هایی را به شما معرفی کنیم تا هرچه زودتر بتوانید در منزل کارتان را شروع کنید و به کسب درآمد برسید. اما قبلش باید بدانید که این ایده ها با توجه به توانایی های شما می تواند قابل اجرا باشند.

همانطور که در قسمت قبل توضیح دادیم ابتدا باید هدف خود را مشخص کنید و سپس کار مورد علاقه و پرسود خود را انتخاب کنید و شروع به درآمدزایی در منزل کنید.

1.آزادکاری یا فریلنسری

فریلنسری در خانه

یکی از زیر مجموعه های کار در منزل آزادکاری یا فریلنسری است. فریلنسر به کسانی گفته می شود که بدون وابستگی به جایی انجام پروژه هایی را در موضوعات مختلف قبول می کنند.

فریلنسری یک کار اینترنتی محسوب می شود که در خانه نیز قابل اجراست. شما هم اگر به کار تایپ، طراحی سایت، طراحی اپلیکیشن موبایلی، نویسندگی برای سایت ها، وبمستری و … علاقه دارید و توانایی های انجام این ها را دارید می توانید درآمد بسیار خوبی را از این راه بدست آورید.

برای اینکه از توانایی های خود در این زمینه ها کسب درآمد کنید می توانید به سایت های پارس فریلنسر، پونیشا یا انجام میدم سری بزنید و از طریق این سایت ها مشتری برای خود پیدا کنید. این سایت ها واسطه ای میان متخصصین و کارفرمایان هستند.

در این سایت ها عضو شوید و نمونه کارهای خود را در معرض دید قرار دهید. سعی کنید پروفایل خود را کامل کنید تا اعتماد کارفرمایان به شما جلب شود. در ادامه نمونه هایی از این نوع فعالیت را با جزئیات بیشتر شرح خواهم داد:

مدیریت شبکه های اجتماعی

یکی از بهترین و مناسب ترین کار هایی که می توانید به آسانی آن را در منزل انجام دهید، به این صورت است که ادمین شبکه های اجتماعی شوید. شما مدیریت شبکه های اجتماعی مختلف از اینستاگرام و فیسبوک گرفته تا موارد دیگر را قبول می کنید و با برنامه زمانی مشخصی به فعالیت در آن ها می پردازید.

این کار نیاز به مهارت های خاصی دارد اما آنچنان هم سخت و دشوار نیست. شما می توانید با صرف کمی وقت جزئیات مربوطه را یاد بگیرید و به فعالیت در این زمینه بپردازید. می توانید برای شبکه های اجتماعی مختلف تولید محتوا داشته باشید و در زمانبندی از پیش تعیین شده اقدام به انتشار آن ها کنید. و مواردی از این قبیل که شامل فعالیت در شبکه ها و رسانه های اجتماعی می شود.

تایپ و ترجمه

از دیگر خدماتی که می توانید به صورت فریلنسری در منزل به راحتی انجام دهید، خدمات تایپ و ترجمه است. تایپ نسبتا آسان تر است و نیاز به تخصص خاصی ندارد. می توان گفت زیر مجموعه کار در منزل راحت و آسان قرار می گیرد. تایپ کردن شاید کار پر درآمدی نباشد ولی متناسب با آن نیاز به مهارت خاصی هم ندارد.

حتی سایت های فریلنسری خاصی نیز برای انجام اینکار با نام تایپایران ایجاد شده است. این سایت مخصوص کار های تایپی است و به راحتی می توانید با عضو شدن در این سایت، خدمات تایپ را ارائه دهید.

ترجمه نسبت به تایپ کمی پیچیده تر است، به این صورت که شما باید به زبان خارجی خاصی مسلط باشید. تا بتوانید مقالات و دیگر موارد مشابه آن را دریافت کرده و ترجمه کنید. البته بازار ترجمه زبان انگلیسی، نیروی کار و درآمد نسبتا خوبی دارد، اما اگر بر زبان های دیگر نیز تسلط داشته باشید، می توانید درآمد بالایی از خدمات ترجمه کسب کنید.

2.کسب درآمد از تولید محتوا

کسب درآمد از تولید محتوا

اگر به تولید محتوا علاقه مند هستید و به تولید محتوا در موضوعات خاص مسلط هستید می توانید از این طریق کسب درآمد خوبی داشته باشید. تولید محتوا یکی از بهترین روش ها برای کار در منزل بدون هیچ دردسری است. شما بدون داشتن یک سایت هم می توانید از طریق تولید محتوا کسب درآمد کنید.

برای این کار کافی است به سایت های بزرگی مثل زومیت یا دیجیاتو پیشنهاد همکاری بدهید. این سایت ها به شدت به دنبال امثال مثل شما هستند. این سایت ها در روز به محتوای تولیدی زیادی احتیاج دارند و نویسندگی برای این سایت ها شما را به درآمد خوبی می رساند.

نویسندگی و تولید محتوا برای دیگر سایت ها یک کار در خانه پر سود برای شماست.

 

3.همکاری در فروش در خانه

همکاری در فروش

اگر علاقه مند به کسب درآمد از اینترنت در خانه هستید یکی از بهترین و بی دردسرترین روش ها برای شما همکاری در فروش محصولات و خدمات دیگر سایت ها است.

در این روش به شما لینک همکاری در فروش مخصوص شما داده می شود که اگر هر کسی از طریق لینک شما اقدام به خرید محصولات سایت مورد نظر کند به نام شما ثبت می شود و پورسانت مشخصی برای شما قرار داده می شود.

یکی از بهترین همکاری در فروش هایی که می تواند شما را میلیونر کند همکاری در فروش دیجی کالا است. همکاری در فروش دیجی کالا مطمئن ترین روش درآمدی برای شما خواهد بود.

شما به راحتی در خانه هم می توانید از این روش کسب درآمد کنید به شرط اینکه تولید کننده محتوای خوبی باشید. اگر یک وب سایت برای خود را اندازی کنید و از این طریق مخاطبان هدف را به آن جذب کنید و سپس آن ها را ترغیب به خرید محصولات دیجی کالا کنید می توانید درآمد قابل توجهی را بدست آورید.

اما نگران نباشید شما اگر وب سایت هم نداشته باشید با تبلیغات دستی در گروه ها و کانال های تلگرامی و یا در پیج های اینستاگرامی می توانید از همکاری در فروش درآمد کسب کنید.

این روش کسب درآمد در منزل به درد افرادی می خورد که محصولی برای فروش ندارند و سرمایه مورد نیاز برای راه اندازی کار را نیز ندارند.

 

4.تولید محتوای آموزشی

اگر در هر کاری فقط کمی تخصص داشته باشید می توانید از طریق آموزش دادن آن به دیگران کسب درآمد کنید. کافی است در زمینه ای که تخصص دارید تولید محتوای آموزشی کنید. یعنی مقاله بنویسید، پادکست ضبط کنید یا حتی ویدیوهای آموزشی به مخاطبان تان ارائه دهید.

به عنوان مثال اگر به پرورش گل و گیاه خانگی وارد هستید می توانید از طریق آموزش دادن آن به علاقه مندان در این زمینه درآمد بالایی کسب کنید. یا اگر به کارهای کامپیوتری مثل طراحی سایت یا اپلیکیشن موبایلی وارد هستید می توانید در این زمینه ها نیز تولید محتوای آموزشی کنید.

فرقی نمی کند چه تخصصی یا توانایی داشته باشید در هر صورت می توانید از طریق آموزش دادن آن به دیگران کسب درآمد کنید.

آموزش دادن یکی از شغل های پر درآمد دنیاست که در منزل هم به راحتی بدون هزینه های اضافی می توانید از آن درآمدزایی داشته باشید. آموزش به دیگران یک کار در خانه پولساز است.

 

5.کسب درآمد از تلگرام و اینستاگرام

کسب درآمد از شبکه های اجتماعی

اگر به شبکه های اجتماعی علاقه مند هستید و بیشتر وقت خود را در اینستاگرام و تلگرام می گذرانید خبر خوبی برای شما داریم. شما با فعالیت و تولید محتوا در شبکه های اجتماعی محبوب می توانید کسب درآمد قابل توجهی را در خانه تان داشته باشید.

یکی از بهترین روش ها برای کسب درآمد به کمک شبکه های اجتماعی در منزل تان این است که کانال یا پیجی در اینستاگرام راه اندازی کنید و محصولات خود را در آن برای فروش قرار دهید. اگر محصولات دست سازی دارید مثل عروسک، کیف، لیف حمام، تی شرت با طرح های خاص و … می توانید از طریق اینستاگرام و تلگرام فروشگاهی راه اندازی کنید و آن ها را بفروشید.

با آموزش های موجود در سطح اینترنت هم می توانید دنبال کنندگان خود را افزایش دهید و با تکنیک های وفادار سازی مشتری فروش خود را بیشتر و بیشتر کنید.

اگر محصولی هم در کار نباشد جای نگرانی نیست! شما به راحتی می توانید با پیج ها و کانال های مرتبط با حوزه کاری تان در ارتباط باشید و برای آن ها تولید محتوا کنید. در این صورت می توانید کسب درآمد ماهیانه خوبی داشته باشید.

 

6.از سئو پول در آورید

سئو

از درآمد سئوکارها با خبر هستید؟ سئوکارها درآمد بسیار بالایی را در ماه و سال دارند. سئو و بهینه سازی سایت اصلا کار سختی نیست! شما هم به راحتی می توانید یاد بگیرید. فقط کافی است در دوره های آموزش سئو موجود در اینترنت شرکت کنید.

به راحتی در منزل خود می توانید بهینه سازی سایت برای موتورهای جست و جو را یاد بگیرید و از این طریق در منزل خود کسب درآمد داشته باشید. با سئو کردن سایت دیگران می توانید درآمد ثابتی به صورت ماهانه کسب کنید.

 

7.فروش محصولات دست دوم

یکی از بهترین کار در منزل های دنیا که طرفدارهای زیادی هم دارد فروش محصولات دست دوم به دیگران است. شما به راحتی از این طریق می توانید درآمد قابل توجهی را داشته باشید. برای پیدا کردن این محصولات کافی است به سایت های دیوار و شیپور سری بزنید و محصولات دست دوم دیگران را بخرید.

سپس با تر و تمیز کردن آن ها دوباره آن ها را در معرض فروش قرار دهید. یک جور سمساری آنلاین است که در این روش شما بیشتر روی لباس های مجلسی باید مانور بدهید.

 

8.بازاریابی شبکه ای در منزل

بازاریابی شبکه ای در منزل

درست است که بازاریابی شبکه ای نیاز به تعامل با دیگران دارد ولی شما در منزل هم می توانید افرادی را زیر مجموعه خود کنید. کافی است آموزش هایی در مورد بازاریابی شبکه ای تولید کنید و در وبلاگ خود قرار دهید. هر آن چیزی که یک بازاریاب شبکه ای باید بداند را در وبلاگ خود بنویسید.

از این طریق می توانید علاقه مندان به بازاریابی شبکه ای را به خود جذب کنید. در واقع شما یک کوچ برای آن ها هستید.

شما می توانید مثل یک مربی همیشه در کنار آن ها باشید و به سوالات آن ها پاسخ دهید. آن ها نیز در قبال این خدمات زیر مجموعه شما می شوند. به همین سادگی. این یک کار در منزل فوق العاده سودآور برای شما خواهد بود.

مطالب آموزشی مرتبط:

راهنمايي در مورد چگونگي انتخاب درست میز اداری

راهنمايي در مورد چگونگي انتخاب درست میز اداری

انتخاب میز مناسب برای شرایط خاص شما ممکن است کار ساده ای به نظر برسد ، اما به محض اینکه به طیف گسترده ای از میزهای موجود برخورد کنید ،خواهید فهمید که می تواند یک کار سخت تر از آن چیزی هست که فکر می کردید!....

راهنمايي در مورد چگونگي انتخاب درست میز اداری

چرا وقتی در خانه کار می کنید نباید در رختخواب دراز بکشید

چرا وقتی در خانه کار می کنید نباید در رختخواب دراز بکشید

وقتی در مورد کار در خانه فکر می کنید ، احتمالاً تصویری نسبتاً بت پرستی در ذهن خود دارید. مطمئناً ، از بسیاری جهات کار کردن در خانه می تواند کاملاً بیهوده باشد ، اما در دام تفکر و ایده آل قرار نگیرید.....

چرا وقتی در خانه کار می کنید نباید در رختخواب دراز بکشید

چه نوع میز اداری برای کار در خانه بهترین است؟

نکات انتخاب ميز اداری + جدیدترین مدل میز اداری

آشنایی با انواع میز اداری

انواع میز اداری

میز لاکچری مدیریتی مدرن

ابعاد استاندارد میز مدیریت | آشنایی با میز مدیریتی

   محصولات مشابه