مقالات خانه چین
فروشگاه

قبل از خرید سرویس خواب حتما این مطلب را مطالعه کنید

ویژگی های سرویس خواب عروس

سرویس خواب عروس علاوه بر نرمی و راحتی، باید زیبایی و استایل مناسب و چشم نوازی داشته باشد بطوریکه با سایر المان های موجود در اتاق خواب نیز هماهنگی کامل داشته باشد. امروزه تنوع بسیار زیاد سرویس خواب ترک در بازار موجب سخت شدن انتخاب از بین رنگ ها و طرح های متنوع آن شده است. بطوریکه برای پیدا کردن یک تخت خواب راحت و شیک، بایستی ساعت ها زمان صرف کنید تا بتوانید سرویس خواب دو نفره مناسب با سطح قیمت مورد نظر خود را پیدا کنید.

از آنجا که تخت خواب دونفره بدلیل تنوع در رنگ ها و جنس های مختلف، کمی انتخاب را برای شما دشوار کرده، اما باید بدانید سرویس خواب با توجه به ابعاد و متراژ اتاق خواب شما، باید انتخاب شود.

با توجه به این که انسان ها ساعات تقریبا زیادی از شبانه روز را برای استراحت در اتاق خواب خود و خوابیدن سپری می کنند و اینجاست که به داشتن یک سرویس خواب راحت و شیک نیاز خواهند داشت و در چنین وضعیتی داشتن یک اتاق خواب شیک و مجلل حائز اهمیت است. خرید سرویس خواب استاندارد و با کیفیت و شیک جزء اصلی ترین ضروریات است که باید مورد توجه قرار گیرد چرا که استفاده از تخت خواب نامناسب، علاوه بر آسیب رساندن به ستون فقرات، باعث ایجاد صدمات جبران ناپذیری در بدن انسان می شود.

تخت خواب 1

ویژگی های سرویس خواب مناسب

• بطورکلی تخت خواب با کیفیت نباید موقع خوابیدن یا برخاستن، صدا بدهد.

• تخت خواب چوبی از جنس MDF بهترین انتخاب است، اما توجه داشته باشید که تخت باکیفیت نباید بوی بد بدهد.

 • ابعاد آن برای حمل و نقل مناسب باشد. تختی که قطعات آن به راحتی از همدیگر جدا شوند

• بهترین حالت ارتفاع از سطح اتاق 40 تا 45 سانتیمتر است. زیرا ارتفاع کمتر از حالت استاندارد، موجب نارضایتی و جمع شدن پاها هنگام نشستن خواهد شد.

• عرض تخت خواب نیز به مانند ارتفاع آن باید استاندارد باشد.

 • تخت باید سبک و راحت باشد تا به راحتی بتوان آن را جا به جا نمود.

ابعاد تخت خواب مناسب

 ابعاد تخت خواب با توجه به فضا و متراژ اتاق خواب تعیین می شود. تخت خواب های متوسط و معمولی با عرض ۹۰ سانتی متری برای یک نفره، و عرض 160 سانتی متری برای تخت  دو نفره مناسب هستند. همچنین ابعاد آن با توجه به قیمت سرویس خواب متغیر خواهد بود.

وجود مدل های مختلف سرویس خواب عروس چوبی و سلطنتی لوکس در بهترین کیفیت اولین قدم برای انتخاب مناسب شما می باشد. وجود کیفیت ساخت بالا در تخت خواب های دونفره در قیمت های مناسب و تضمین کیفیت، بزرگ ترین نکاتی خواهد بود که باید بدان توجه نمایید.

تخت خواب 2

نکات مهم در خرید تخت خواب

نکات مهمی که قبل از خرید تخت خواب باید به آن ها توجه کنید بسیارند. این موارد بطور اختصار عبارتند از:

- توجه به متراژ و فضای خالی اتاق خواب

 - توجه به تعداد افراد استفاده کننده از تخت خواب

- توجه به قد و وزن افراد استفاده کننده از تخت خواب

 - توجه به فضای کافی از بابت عرض تخت خواب. با توجه به اینکه اکثر مردم کشور ما از مشکلات چاقی رنج می برند، توجه به سایز بدن افراد استفاده کننده از تخت خواب، امری ضروری می باشد.

 - توجه به طول قد افراد استفاده کننده از تخت خواب. همواره باید طول تخت از قد افراد بیشتر بوده باشد و توجه به این نکته نیز ضروری است.

 همچنین علاوه بر نکات فوق، نحوه چیدمان دکوراسیون اتاق خواب، همچنین محدوده سنی استفاده کننده نیز مهم است.

همچنین برای سرویس خواب عروس استفاده از چوب سفید و رنگ های روشن، زیبایی دلنوازی دارد.

امروزه شما می توانید با مراجعه به فروشگاه های مختلف مبلمان و سرویس خواب، تخت خواب مناسب و مورد نظرتان را به راحتی انتخاب کرده و تهیه کنید. خرید از این فروشگاه ها این امکان را به شما می دهد تا طرح های مورد نظر خود را مشاهده کرده و با توجه به فضا و نکاتی که گفته شد، تخت خواب مناسبتان را تهیه نمایید.

سرویس خواب اسپرت یا سلطنتی؟

سرویس خواب عروس از نوع چوبی دارای دو زیر مجموعه ی شیک و لوکس می باشد. سرویس خواب اسپرت و سرویس خواب سلطنتی.

تخت خواب3

سرویس خواب سلطنتی، بدلیل زیبایی بی بدیل و کیفیت ساخت مناسب برای جهیزیه عروس بهترین گزینه می باشد درحالیکه سرویس خواب اسپرت، بدلیل لحاظ محدوده سنی استفاده کننده، برای جوانان و نوجوانان بسیار مناسب بوده ودارای طرح و رنگبندی متفاوتی است.

اگر به دنبال خرید سرویس خواب جذاب و زیبا هستید، بهتر است روش‌های سنتی را فراموش کرده و همگام با تکنولوژی قدم بردارید. وب سایت چوبکده ایرانیان جدیدترین و به روز ترین وسایل چوبی را که شامل ( مبلمان راحتی، سرویس خواب، میز تلویزیون، میز ناهار خوری و... ) می‌باشد ارائه کرده است تا در یک نگاه و با صرف چند دقیقه زمان بتوانید مبلمان خود را انتخاب کنید که از هر نظر با سلیقه، بودجه و نوع دکوراسیون منزلتان هماهنگ است.

مطالب آموزشی مرتبط:

10 نکته کلیدی انتخاب سرویس خواب در دکوراسیون اتاق خواب

10 نکته کلیدی انتخاب سرویس خواب در دکوراسیون اتاق خواب

اتاق خواب: همه ما به خوبی می دانیم که مبلمان ها شخصیت هر فضایی هستند و فضاها با حضور مبلمان است که معنا و کارآیی پیدا می کنند، هر فضا با توجه به تعریف خود نیازمند مبلمانی مناسب است، به طور مثال در آشپزخانه ها گاز، سینک و یخچ....

10 نکته کلیدی انتخاب سرویس خواب در دکوراسیون اتاق خواب

   محصولات مشابه