مقالات خانه چین
فروشگاه

محاسن استفاده از پمپ‌های مایع دستشویی

امروزه با افزایش روند استفاده‌ی از مایع های دستشویی و ظرفشویی به جای صابون های جامد، انواع و اشکال بیشماری از جا مایع ها و پمپ های مایع، تولید و مورد استفاده قرار گرفته اند. جا مایع ها یکی از اکسسوری های پرکاربرد و بخش اصلی ست‌های سرویس بهداشتی هستند. استفاده از شوینده های مایع که توسط یک پمپ دستی یا اتوماتیک کوچک از مخزن خارج می‌شوند، در واقع بسیار رایج و البته کاربردی است. عمده دلیل بهره گیری از جا مایع ها در واقع برتری بهداشتی و سهولت استفاده از این محصولات در قیاس با صابون های جامد است.

محاسن استفاده از پمپ‌های مایع دستشویی

در واقع بهره گیری از مایع های دستشویی می‌تواند محاسن بهداشتی، اقتصادی و کاربردی فراوانی داشته باشد.

 

افزایش استاندارد بهداشتی با استفاده از جا مایع

صابون های جامد با دست ها تماس مستقیم داشته و از این جهت خود وسیله ای و واسطه ای برای انتقال بیماری ها و آلودگی ها می‌شوند. این نکته بویژه در اماکن عمومی و سرویس های بهداشتی این اماکن همچون پارک ها، مدارس، ادارات، بیمارستان ها و … بسیار مورد اهمیت و توجه است. استفاده از یک جا مایع استاندارد با مخزن بسته و پوشیده، علاوه بر اینکه مایع دستشویی را از آلودگی ها حفظ می‌کند، نیاز به تماس مستقیم دست با مخزن مایع دستشویی را برطرف کرده و از انتقال بیماری و آلودگی از دستی به دست دیگر جلوگیری می‌کند.

یکی دیگر از مشکلات استفاده از صابون های جامد، قرار گرفتن این صابون ها در مجاورت با آب و نرم و آلوده شدن آنهاست. که علاوه بر ظاهری ناخوشایند، موجب از بین رفتن صابون نیز می‌شود. که خود بخش قابل توجه ای از صابون و هزینه های انجام شده را اتلاف می‌کند.

قرار دادن صابون در جای نامناسب و افتادن صابون در کف دستشویی و حمام نیز یکی دیگر از مشکلات بهداشتی مرتبط با صابون های جامد است.

استفاده از یک جا مایع مناسب و با کیفیت، بویژه از نوع جا مایع هایی که بر روی دیوار نصب می‌شوند، تمام مسائل بالا را برطرف می‌کند. بدین صورت هم مسئله بهداشتی را حل می‌کند و هم مسائل مربوط به هدر رفتن و از بین رفتن صابن های جامد را. که در بلند مدت صرفه جویی اقتصادی مناسبی در پی دارد.

 

جامایع های دیواری ایمن آب

جامایع های دیواری ایمن آب

نکاتی که در هنگام خرید یک جا مایع خوب باید بدان توجه کنیم

بدنه ی یک جا مایع بادوام باید از جنس مستحکم ساخته شده باشد. جنس محصول علاوه بر دوام و استحکام و ماندگاری باید از قابلیت شستشوی مناسب و مکرر برخوردار باشد. از رشد بی رویه باکتری ها و قارچ ها و … جلوگیری کند. و از خواص و استاندارد‌های بهداشتی لازم برخوردار باشد.

بهتر است در مکان های عمومی از جنس های نشکن و بهداشتی همچون ABS و پلاستیک استفاده کنید.

 

جا مایع استیل

جا مایع استیل

 

در آخر تناسب میان نیاز، بودجه، کاربرد و کیفیت محصول با قیمت آن که پیش فرض هر خرید مناسب و موفق است.

مطالب آموزشی مرتبط:

راهنمای خرید جا مایع؛ کدام مدل برای کدام فضا؟

راهنمای خرید جا مایع؛ کدام مدل برای کدام فضا؟

جا مایع شاید عضو کوچکی از اقلام بهداشتی باشد، اما کاربردی بسیار مهم و ضروری دارد. رعایت بهداشت فردی، بخش بزرگی از دغدغه ماست. یک مدل جا مایع مناسب، می‌تواند این بهداشت را در خانه شما تامین کند. از طرفی امروزه جا مایع ها آنق....

راهنمای خرید جا مایع؛ کدام مدل برای کدام فضا؟

   محصولات مشابه