مقالات خانه چین

فروشگاه

پنج نوع شمع مختلف و تفاوتی که آنها را منحصر به فرد می کند؟

پنج نوع شمع مختلف و تفاوتی که آنها را منحصر به فرد می کند؟

این که آیا می خواهید یک فضای داخلی مناسب برای خانه خود ایجاد کنید یا بیرونی های خود را روشن کنید ، شمع ها می توانند راحتی و لوکس بودن را به فضای شما وارد کنند. در جستجوی بهترین یا بهترین شمع ها ، گزینه ها ممکن است نسبتاً ساده به نظر برسند اما مطمئناً این درست نیست. شمع ها در انواع زیادی از شکل ها ، رنگ ها ، بوها و موم ها قرار می گیرند. تصمیم شما در انتخاب فضای مناسب برای شما مناسب تر است. برای دکوراسیون مدرن یا کلاسیک گزینه هایی مانند کاغذ دیواری های ظریف به شمع های گرانبها و لعاب های بی نظیر به چراغهای چتری یا یک مجموعه بزرگ که در کنار ستون ها یا ظروف دارای لوازم جانبی نمایش داده می شود ، وجود دارد. انتخاب قطعاً به اینجا ختم نمی شود. اما ما شما را از طریق پنج نوع شمع راهنمایی خواهیم کرد که به طور قطع خانه های شما را روشن تر می کند

شمع های زنده

شمع های زنده

شمع های زنده

شمع های قرار داده شده در ظروف شیشه ای کوچک که اغلب به شکل گرد یا مربع شکل هستند ، شمع های موتوری نامیده می شوند. آنها وقتی در شیشه یا سینی های فلزی یا آینه ها جمع می شوند ، عالی به نظر می رسند. این شمع ها بدون دود هستند و معمولاً برای طولانی تر اتاق شما روشن می شوند. وقتی موم موجود در شمع می سوزد شعله به تنهایی خاموش می شود.

شمع های ستونی

شمع های زنده

شمع ستونی

شمع های ستونی شمع های بلند و محکم به شکل گرد یا مربع با ارتفاع متفاوت هستند. شمع های ستونی می توانند دارای ضلع های پارچه ای یا طرف های ساده براق باشند. از آنجایی که این شمع ها موم بیشتری دارند برای مدت زمان طولانی می سوزند و به طور قابل توجهی بدون دود هستند. ستون ها در اندازه های مختلف و بیش از یک فتیله وجود دارند. اینها را می توان روی یک میز قرار داد اما از لوستر حلق آویز در اتاق نشیمن یا بالای یک میز ناهار خوری چشمگیر به نظر می رسند. درخشش این شمع ها با چراغ گرم اتاق را روشن می کند و فضای عاشقانه تری به اتاق می بخشد.

شمع مخروط

شمع مخروطی

شمع مخروطی

شمع های سنتی بلند که اکثراً در نگهدارنده های شمع مورد استفاده قرار می گیرند ، شمع های مخروطی خوانده می شوند. طول آنها می تواند متفاوت باشد اما نقاط آنها در جایی جمع می شوند که فتیله می سوزد و نور ایجاد می کند. شمع های مخروطی اغلب با موم زنبور عسل ساخته می شوند اما از سایر موم ها نیز می توان استفاده کرد. این رنگ ها در انواع مختلفی قرار می گیرند و هنگامی که با نگهدارنده شمع های کریستالی ، فلزی ، شیشه ای یا چینی ترکیب می شوند ، دکوراسیون خانگی شما را برجسته می کنند.

شمع های معطر یا آروماتراپی

شمع های معطر یا آروماتراپی

شمع معطر

شمع های معطر معمولاً مورد استفاده قرار می گیرند و برای افرادی که می خواهند اتاق های خود را با رایحه های دلپذیر بپاشند مناسب هستند. شمع های معطر در بسیاری از عطرها بوجود می آیند که بر بوهای معمولی خانگی غلبه می کند و فضای مشخصی را پر از عطر ایجاد می کند. برعکس شمعهای آروماتراپی مزایای سلامتی خاصی را برای کاربران به همراه دارد. این شمع ها حاوی روغن ضروری برای تقویت سلامت جسمی و روحی هستند.

شمع های تزئینی

شمع های تزئینی

شمع تزئینی

بعضی از شمع ها اساساً فقط برای اهداف تزئینی ساخته می شوند که به اشکال ، رنگ ها و اندازه های متنوعی می آیند. آنها ممکن است رایحه ای نداشته باشند اما شکل و ظاهر آنها به خانه شما جلوه ای از ظاهر و سبک خانه شما نشان می دهد. شمع های تزئینی دارای طرح های پیچیده اما جذاب هستند و اغلب با لوازم جانبی نمایش داده می شوند.

علاوه بر این پنج نوع شمع ، انواع دیگری مانند شمع سویا و شمع های وگان نیز وجود دارد که از موم گیاهی گیاهی ، موم سویا ، رایحه طبیعی و روغنهای اساسی برای مصرف کنندگان که مایل به استفاده از محصولات حیوانی نیستند استفاده می شود.

  مطالب آموزشی مرتبط

  

استفاده از شمع برای تزیین دکوراسیون خانه


استفاده از شمع برای تزیین دکوراسیون خانه   

شمع یکی از زیباترین وسایل برای دکور و تزیین محیط خانه است. اما این شعله‌های کوچک و دوست داشتنی تنها برای زیبایی به کار نمی‌آیند، بلکه فواید بی‌شماری دارند که از جمله‌ی آن می‌توان به جایگاه ویژه‌ی شمع در علم فنک‌شویی اشاره کرد. شمع‌ها با ابعاد و شکل‌های ظاهری مختلف علاوه بر فراهم کردن ظاهری چشم‌نواز در خانه، انرژی‌های بسیار زیادی را در محیط به جریان انداخته و باعث پاکسازی محیط از احساسات و انرژی‌های منفی می‌شوند. به همین دلیل شمع‌ها با هر ظاهری محبوبیت بسیار زیادی بین افراد دارند. در این مطلب، ضمن ارائه‌ی توضیحات مختصر درباره‌ی فواید استفاده از شمع در خانه، ایده‌های مختلفی را برای به کارگیری شمع در اتاق‌های مختلف خانه بیان کرده‌ایم. در نتیجه اگر شما هم قصد دارید برای چیدمان و دکوراسیون خانه‌ی خود از شمع‌های زینتی استفاده کنید، پیشنهاد می‌کنیم تا پایان این مطلب با ما همراه باشید تا از ایده‌ه ادامه مطلب

استفاده از شمع برای تزیین دکوراسیون خانه

 

   محصولات مشابه