مقالات خانه چین
فروشگاه

تزئین قفسه های خود را با این ایده های الهام بخش (و آسان!) مجدداً تنظیم کنید

اگر تا به حال با یک قفسه کتاب خالی و توت فرنگی و کارد و چنگال با قلاب هایی در کف اطراف خود روبرو شده اید ، می دانید که تزئین یک قفسه کتاب می تواند دشوارتر از آن باشد. در حقیقت ، این چیزی است که مرتباً درباره آن سؤال می کنیم. طراحی قفسه کتاب کامل ترکیبی از هنر و علم است - موضوعی که شما را ملزم می کند در مورد نه تنها آنچه که به نظر می رسد ، بلکه به نحوه عملکرد آن نیز فکر کنید. در اینجا ، ما ایده های آسان مورد علاقه خود را برای تزئین قفسه های شما ، چه از ابتدا شروع می کنید و یا به دنبال یک تغییر سریع هستید برای شما بیان میکنیم.

تزئین قفسه های خود را با این ایده های الهام بخش (و آسان!) مجدداً تنظیم کنید

تزئین قفسه های خود را با این ایده های الهام بخش (و آسان!) مجدداً تنظیم کنید

خرید انواع قفسه کتابخانه از فروشگاه خانه چین

طراحی قفسه های افقی

قفسه های کتابخانه به صورت پیش فرض بصورت عمودی هستند و به دلایل خوبی: باعث می شود سریع و آسان به جستجوی و بیرون کشیدن کتاب بپردازید. اما در مورد کتابهایی که به طور مداوم استفاده نمی شوند و تزئینی هستند ، سعی کنید از قفسه یا کتابخانه های افقی استفاده کنید. آنها یک لایه اضافی از بافت و علاقه به فضای شما اضافه می کنند ، به خصوص هنگامی که با ردیف های عمودی مخلوط شوید.

طراحی قفسه های افقی

طراحی قفسه های افقی

در طراحی اتاق کودکان، بازیگوش اما عملی طراحی کنید

تزئین قفسه های خود را با این ایده های الهام بخش (و آسان!) مجدداً تنظیم کنید

در طراحی اتاق کودکان، بازیگوش اما عملی طراحی کنید

وقتی اتاق های بچه ها را تزئین می کنید ، مهم است که هم بازیگوشی و هم کاربردی را در نظر بگیرید: می خواهید فضایی را دوست داشته باشید ، اما فضای ساده ای را مرتب و مرتب کنید. بنابراین یک صفحه از این قفسه های دلپذیر بگیرید ، که اسباب بازی ها و کتاب های رنگارنگ را با سطل و سبدهای بافته مخلوط می کنید تا درهم و برهمی از بین برود. امتیاز اضافی برای استفاده از یک حیوان پر شده یا یک کامیون اسباب بازی .

Photo by Manuel Rodriguez.

تزئین قفسه های خود را با این ایده های الهام بخش (و آسان!) مجدداً تنظیم کنید

تزئین قفسه های خود را با این ایده های الهام بخش (و آسان!) مجدداً تنظیم کنید

از این حرکت مورد علاقه دکوراتور سرنخ بگیرید و کارهای هنری یا دکور دیواری دیگری را جلوی قفسه کتاب خود آویزان کنید. ما عبارات بیانیه ای از قطعه بزرگ را در اینجا دوست داریم ، اما کارهای کوچکتر می توانند تأثیر بسیاری داشته باشند ، همانطور که می توانند به صورت چند کار آویزان شوند (فقط مطمئن باشید که خیلی وقت ها به کتابهای پشت سر آنها نخواهید رسید). Sconces ، که در اینجا نیز مشاهده می شود.

تزئین قفسه های خود را با این ایده های الهام بخش (و آسان!) مجدداً تنظیم کنید

 

سازماندهی طراحی داخلی خانه توسط رنگ

سازماندهی طراحی داخلی خانه توسط رنگ

طرفداران نظم بصری مطمئناً عاشق این حرکت تزئینات هستند. و تغییرات به ظاهر بی پایان هستند: می توانید کتاب ها را با الگوی رنگین کمان ترتیب دهید ، کتابهای گروهی را در رنگهای مختلف ببافید ، یک رنگ را انتخاب کنید. توصیه می کنیم با چند گزینه در کنار هم بازی کنید تا ببینید چه چیزی در فضای شما مناسب است.

سازماندهی طراحی داخلی خانه توسط رنگ

 

جلد های قدیمی را معرفی کنید

جلد های قدیمی را معرفی کنید

هیچ چیزی مانند کتاب های تاریخی برای اضافه کردن حس تاریخ به قفسه های شما وجود ندارد ، و ما به خصوص دوست داریم که مجموعه ای از جلد های قدیمی در خانه بگذاریم. به دنبال دانشنامه های قدیمی ، سری ، کتابهای مرجع یا مجموعه ای از رمان های لوکس چرمی باشید تا جذابیت دنیای قدیم را تقویت کنید.

Photo by Erica George-Dines.

 

Photo by Lesley Unruh.

 

Photo by Manuel Rodriguez.

 

فضا های مناسب داخل قفسه را به درستی پرکنید

 

کسانی که فضای کمتری در فضای کابینت دارند می توانند برای ذخیره (و نشان دادن) وسایل آشپزخانه و ناهار خوری به قفسه های کتاب مراجعه کنند. توصیه می کنیم قطعات اضافی را در کابینت بسته بگذارید، سپس به مکان مورد علاقه خودرا با لوازمی که بیشتر از همه دوست دارید در قفسه های باز - چه با کتاب و چه به تنهایی مخلوط کنید. کاندیداهای بزرگ شامل مجموعه ای از گلدان های شیشه ای ، نقره ای ، چینی هستند.

فضا های مناسب داخل قفسه را به درستی پرکنید

 

هرج و مرج را در آغوش بگیرید

هرج و مرج را در آغوش بگیرید

فرو ش انواع قفسه در فروشگاه خانه چین

فرو ش انواع قفسه در فروشگاه خانه چین

گیاهان خود را در داخل خانه قرار دهید

گیاهان خود را در داخل خانه قرار دهید

با ترکیب چند گیاه گلدان ، قفسه های خود را زنده کنید. شکوفه های شکوفه ، پیچک های رشد یافته ، سرخسهای پرنده: فلور از همه اشکال ، اندازه ها و انواع مختلف برای پرکردن قفسه های پر از کتاب و لهجه ها مناسب است.

ایده هایی برای طراحی دکور میز تلویزیون

به طور معمول میزهای تلویزیون را صرفا به عنوان محلی برای قرار گرفتن تلویزیون و سایر وسایل الکترونیکی طراحی می کنند. این میزهای ساده، عمدتا فقط کمی بزرگتر از ابعاد تلویزیون شما هستند اما اگر فضای کافی برای قرار دادن میزی بزرگتر دارید، این میزها را کنار بگذارید و با استفاده از میزهای بزرگتر فضای بیشتری برای دکور کردن اطراف تلویزیون تان فراهم کنید؛ خواهید دید که این کار چقدر الهام بخش خواهد بود. ولی اگر فضایی که در اختیار دارید کوچک است و چنین امکانی را فراهم نمی کند، حتی می توانید از دراورهای کوچک یا میزهای عسلی زیبا هم به عنوان میز تلویزیون استفاده کنید.
 به خاطر داشته باشید بهترین جا برای تلویزیون در یک اتاق نشیمن کوچک، سه کنج اتاق است. با قرار دادن تلویزیون به صورت مورب در گوشه اتاق به محیط تحرک و نشاط بیشتری می بخشید و در عین حال در قسمت بالای تلویزیون دو دیوار دارید که می توانید تابلوهایی روی آن ها نصب کنید تا فضا را بزرگتر جلوه دهید.
میزهای تلویزیون اشکال، اندازه و سبک های متنوعی دارند، پس هنگام برنامه ریزی برای طراحی اتاق نشیمن خود حتما این موارد را مد نظر قرار دهید. برای این که موقع تصمیم گیری سر در گم نشوید ابتدا میز را مثل یک صفحه خالی در نظر بگیرید، این فرض به شما کمک می کند ذهنتان را باز کنید و در نتیجه به ایده های خلاقانه تری دست یابید. بیشتر این میزها کشوهایی دارند که می توانید از آن ها برای قرار دادن کنسول های بازی، دستگاه های پخش دی وی دی و کنترل تلویزیون استفاده کنید. با این کار میزتان را خلوت می کنید و با قرار دادن یک مجسمه یا گلدان زینتی کوچک روی آن، به طرحی مینیمال و زیبا می رسید.
برخی میزهای تلویزیون قدیمی درهای شیشه ای دارند می توانید در یک یا دو قسمت از این میزها وسایل الکترونیکی را قرار دهید و باقی را با کتاب، قاب عکس یا چیزهای دیگر تزیین کنید.
میزهای تلویزیون جدیدتر عمدتا قفسه هایی بدون در دارند که فضایی فوق العاده برای تزیین و چیدن دکوری های زیبا ایجاد می کند. به خاطر داشته باشید بهترین گزینه برای تزیین این سبک از میزها، حفظ انسجام در طراحی است. به این معنا که باید وسایلی که برای تزیین میزتان انتخاب می کنید یا از جهت سبک و جنس و یا از جهت رنگ با هم قرابت مناسبی داشته باشند.

ایده های طراحی برای تلویزیون های دیواری

نمای باریک و مسطح تلویزیون های مدرن، که می توان آن ها را حتی روی دیوار هم نصب کرد، فرصتی بی نظیر برای طراحی فضای اطراف تلویزیون فراهم می کند.

دکور میز تلویزیون

می توانید روی میز کنسول را هم با هر وسیله ای که دوست داشتید تزیین کنید

به جای میز تلویزیون از میز کنسول استفاده کنید

تا به حال به این فکر افتاده اید که تلویزیون دیواری تان را بالای یک میز کنسول نصب کنید؟ میزهای کنسول باریک، فضای کمتری اشغال می کنند و جا به جا کردن آن ها، در صورتی که مایل باشید دکوراسیون خانه را تغییر دهید، بسیار آسان تر است. می توانید روی میز کنسول را هم با هر وسیله ای که دوست داشتید تزیین کنید. پیشنهاد ما این است که دکوری های مورد علاقه تان را در دسته های سه تایی یا پنج تایی روی میز بچینید و اگر مایل بودید از وسایل تزیینی خیلی کوچک استفاده کنید، آن ها را در کنار چیزهای دیگری، مثلا چند جلد کتاب، قرار دهید.

دکور میز تلویزیون

هرگز تصور نکنید مجبور هستید در هر طرف تلویزیون فقط یک وسیله تزیینی بگذارید

تلویزیون بالای شومینه

نصب تلویزیون های دیواری در فضای بالای شومینه روشی محبوب و معمول در طراحی داخلی خانه های اروپایی است. چون شومینه معمولا کانون و مرکز توجه بصری اتاق های نشیمن است و مبلمان هم بر اساس آن چیده می شود، پس برای نصب تلویزیون هم جای مناسبی به حساب می آید. اگر شما هم دوست داشتید تلویزیون خود را بالای شومینه نصب کنید، می توانید از طاقچه بالای شومینه برای قرار دادن گلدان های کوچک یا شمع استفاده کنید. پیشنهاد ویژه ما این است که در چنین طراحی تا حد ممکن از تقارن دوری کنید، بخاطر داشته باشید بازی با مقیاس ها و عدم تقارن ترکیب چشم نوازتری ایجاد خواهد کرد.
اما اگر به استفاده از تقارن اصرار دارید می توانید از وسایل بلند و باریکی مثل دو گلدان کشیده استفاده کنید. باز هم توصیه ما این است که هرگز تصور نکنید مجبور هستید در هر طرف تلویزیون فقط یک وسیله تزیینی بگذارید، برای ایجاد تقارن می توانید در هر طرف یک گلدان، یک شمع و یک وسیله تزیینی دیگر قرار دهید.
به یاد داشته باشید در هنگام تزیین اطراف تلویزیون باید کل فضا را در نظر بگیرید و در حقیقت تمام اتاق را طراحی و دکور کنید. برای پیدا کردن راه حل طراحی مناسب همیشه به پشت و اطراف تلویزیون توجه داشته باشید.
توصیه می شود هنگامی که شومینه روشن است وسایل الکترونبکی نظیر تلویزیون روی آن قرار نگیرد. چرا که ممکن است به دوام و ماندگاری تلویزیون آسیب بزند یا با ایجاد حرارات، خطر آفرین شود. بنابراین؛ این پیشنهاد می تواند برای فصل تابستان که شومینه جنبه کاربردی دارد مناسب تر است.

دکور میز تلویزیون

افزودن سبد های گل تزیینی و فانوس های زینتی هم روش سرگرم کننده ای برای بازی با ابعاد و قد قامت وسیله هاست.

از گلدان ها برای ایجاد تعادل در فضا استفاده کنید

استفاده از گلدان در کنار تلویزیون ایده ای همیشگی برای طراحی دکور میز تلویزیون است که علاوه بر زیبایی به سلامتی شما هم کمک می کند. باز هم فراموش نکنید استفاده از گل ها و گلدان هایی با قد و قامت متفاوت و نامتقارن فضایی زیباتر، مدرن تر و زنده تر برای شما به ارمغان می آورد؛ به طور مثال گیاهی با برگ های پهن و قامتی بلند را در یک سمت قرار دهید و در سمتی دیگر گلدان های متعدد با گیاهان کوچک را روی پایه ای مدرن بگذارید. افزودن سبد های گل تزیینی و فانوس های زینتی هم روش سرگرم کننده ای برای بازی با ابعاد و قد قامت وسیله هاست.

دکور میز تلویزیون

قفسه ها می توانند فضای مناسبی برای تمام وسایل الکترونیکی شما فراهم آورند

کتاب و تلویزیون را با هم آشتی دهید

می توانید از قفسه های کتاب به جای میز تلویزیون استفاده کنید. قفسه ها می توانند فضای مناسبی برای تمام وسایل الکترونیکی شما فراهم آورند و قسمت های باقی مانده را هم می توانید با گلدان، مجسمه و قاب عکس پر کنید. برای این که قفسه ها شلوغ بنظر نرسد باز هم ترکیب های سه تایی را مد نظر داشته باشید. قفسه های باز با چیدمان زیبا اتاق نشیمن شما را بزرگتر و دلبازتر جلوه می دهند.
اگر تلویزیون تان را روی دیوار نصب کنید می توانید دو قفسه کتاب دیواری بالای تلویزیون قرار دهید که به دو قفسه بلند در دو سوی تلویزیون ختم می شوند، بعد این قفسه ها را با کتاب های رنگارنگ پر کنید، طوری که انگار رنگین کمانی از کتاب های الوان تلویزیون شما را قاب کرده است. ایده خوبی بنظر می رسد، اینطور نیست؟

دکور میز تلویزیون

می توانید تلویزیون تان را بخشی از یک گالری خانگی پر از تصاویر و قاب عکس های زیبا در نظر بگیرید

دیوار را به یک نمایشگاه عکس و آثار هنری تبدیل کنید

اگر دوست ندارید وقتی تلویزیون خاموش است به یک مستطیل سیاه خالی خیره شوید، می توانید تلویزیون تان را بخشی از یک گالری خانگی پر از تصاویر و قاب عکس های زیبا در نظر بگیرید. حتی می توانید دیوار شاخص پشت تلویزیون را با رنگ سیاه بپوشانید تا وقتی تلویزیون خاموش می شود، بخشی از دیوار بنظر برسد. این مورد انتخابی بسیار عالی برای اتاق های نشیمن مدرن و دکور میز تلویزیون است.

دکور میز تلویزیون

این برچسب ها بدون این که صدمه ای به دیوار بزننده به راحتی جدا می شوند

پیشنهادی عالی برای اجاره نشین ها

تزیین کردن دیواری که تلویزیون تان را مقابل آن قرار می دهید با برچسب های دیواری هم ایده فوق العاده ای برای دکور میز تلویزیون است. این ایده احتمالا بهترین گزینه برای افرادی است که در خانه های اجاره ای سکونت دارند، چرا که این برچسب ها بدون این که صدمه ای به دیوار بزننده به راحتی جدا می شوند. اما دقت کنید طرحی که انتخاب می کنید بیشتر از تلویزیون جلب توجه نکند. به دنبال چیزی باشید که مثل یک تصویر پس زمینه عمل کند. شاید ترکیبی از نقطه ها یا خطوط راه راهِ باریک انتخاب مناسبی باشد.

مطالب آموزشی مرتبط:

راهنمای خرید قفسه کتابخانه

راهنمای خرید قفسه کتابخانه

قفسه‎ کتاب جزو مهترین قسمت‎های مبلمان هر خانه و محیط کار است. قفسه کتابخانه نه تنها به مجموعه رمان‎های شما نظم می‎دهند بلکه همچنین نقش مکانی را ایفا می‎کنند که در آن آثار هنری خود را به نمایش می‎گذارید. با اضافه کردن ....

راهنمای خرید قفسه کتابخانه

راهنمای انتخاب کتابخانه چوبی کلاسیک

راهنمای انتخاب کتابخانه چوبی کلاسیک

کتاب های خوب مثل بهترین دوستان هستند. از آنجا که کتاب ها همراهان بسیار خوبی هستند، چرا آنها را در یک کتابخانه چوبی کلاسیک زیبا قرار نمی دهید تا به خود سازماندهی شوند؟ خرید یک کتابخانه چوبی خانگی فضای ذخیره سازی با ارزش را ....

راهنمای انتخاب کتابخانه چوبی کلاسیک

راهنمای انتخاب کتاب مناسب و آشنایی با انواع کتابخانه

راهنمای انتخاب کتابخانه اداری

معرفی انواع کتابخانه مدرن به همراه قیمت و خرید در سال ۹۹

راهنمای خرید کتابخانه ، طبقه بندی هوشمندانه برای کتاب ها چند؟!

   محصولات مشابه