مقالات خانه چین

فروشگاه

انواع آینه های خانگی | نحوه استفاده از آنها به طور مؤثر

آینه ها راهی مقرون به صرفه برای ایجاد عمق و تقویت زیبایی در هر خانه هستند. آینه تزئینی مناسب می تواند نور بیشتری را به وجود آورد و جذابیت زیبایی شناسی یک اتاق را افزایش دهد ، اما چگونه بین انواع مختلف آینه انتخاب می کنید؟ در اینجا چند نوع آینه و مناطقی وجود دارد که می توانید آنها را در سرتاسر خانه خود قرار دهید.

انواع معمول آینه ها

سه نوع متداول شیشه آینه ای برای دکوراسیون منزل عبارتند از:

 • آینه هواپیما - این آینه های مسطح هستند که تصاویر را به نسبت طبیعی خود منعکس می کنند ، از چپ به راست معکوس می شوند. این رایج ترین نوع آینه ای است که در اتاق خواب ها و حمام ها استفاده می شود.
 • آینه مقعر - آینه های مقعر آینه های کروی هستند که مانند یک قاشق به سمت داخل منحنی می شوند. آنها توهم بزرگ بودن را ایجاد می کنند و به طور معمول در حمام ها و اتاق خواب ها یافت می شوند.
 • آینه محدب - آینه های محدب نیز آینه های کروی هستند. با این حال ، بر خلاف آینه های مقعر ، آنها برجسته می شوند و تصویر منعکس شده را تحریف می کنند ، و آن را کوچکتر می کنند.

انواع مختلف آینه ها و موارد استفاده آنها

با استفاده از خانه چین می توانید آینه های سفارشی را برای خانه خود سفارش دهید که کاربردی ، تزئینی یا هر دو باشند. درک ما از فیزیکی که در پشت آینه ها وجود دارد به شما کمک می کند تا بین انواع مختلف آینه ها و نحوه استفاده از آنها برای منافع فضای خود تصمیم گیری کنید. در اینجا روش هایی برای ترکیب انواع مختلف آینه ها در اطراف خانه آورده شده است:

 • نور طبیعی را تقویت کنید — آینه هایی که مستقیما از یک پنجره روشن قرار می گیرند ، نور را در اتاق منعکس می کنند.
 • اندازه یک اتاق را گسترش دهید — انواع آینه های بزرگ ، مانند کف تا آینه های سقفی ، در اتاق های نشیمن به خوبی پیش بروید زیرا این توهم فضای بیشتری را ایجاد می کند.
 • تزئینات منحصر به فرد را اضافه کنید — آینه های برش خورده در ورودی یا راهرو به محض ورود به خانه شما چشم میهمانان شما را جلب می کنند.
 • عملکرد را افزایش دهید — آینه های مقعر برای حمام شما مناسب هستند ، زیرا با بازتاب تصویری بزرگ از صورت ، آرایش و یا اصلاح مو شما را بهبود می بخشد.
 • یک تکه مبلمان را برجسته کنید — آویزان کردن یک آینه در بالای لباس یا نیمکت خود باعث جلب توجه این مناطق و ایجاد یک نقطه کانونی برای اتاق خواهد شد.

انواع آینه های خانگی | نحوه استفاده از آنها به طور مؤثر

آینه های سفارشی با دکتر شیشه ای

در زیر چند گزینه آینه سفارشی ارائه شده است که دکتر شیشه ای ارائه می دهد:

آینه های سفارشی با دکتر شیشه ای

 • آینه کاری دیوار: عمق را به راهرو خود اضافه کنید و آن را با آینه خیلی طولانی تر کنید. چارچوب خوب باعث ظرافت و زیبایی می شود.
 • آینه های اتاق خواب: نور طبیعی را از ویندوز و لامپ های خود منعکس کنید - که اغلب برای مشاهده خودتان هر روز قبل از شروع روز خود استفاده می کنید.
 • پشت پرده آینه ای: آشپزخانه خود را با نور و فضا با یک آینه پشتی آینه ای برجسته کنید.
 • آینه های بیانیه: این آینه های تزئینی شومینه ، هدست و اتاق های غذاخوری را به عنوان تکه های مکالمه تنظیم می کنند.
 • آینه های سوار شده: آینه های نصب شده با روشن کردن نور مصنوعی کمک می کنند - عالی برای آن گوشه تاریک اتاق.
 • آینه های تمام قد: این آینه ها به شما در لباس موفقیت برای لباس کمک می کنند. برخی آینه های کف به سقف به زیبایی در کمد های بزرگتر جا می گیرند تا ظاهر به کمد لباس خود بهتر جلوه دهند.
 • آینه های قاب: آینه های حمام و آینه های تزئینی دیگر به عنوان قطعات هنری با یک قاب سفارشی ایستاده اند.
 • میزهای آینه سفارشی: جداول انتهایی ، میزهای قهوه و سایر موارد را با یک آینه سفارشی برجسته کنید.

  مطالب آموزشی مرتبط

  

مدل های شیک آینه و کنسول سفید


مدل های شیک آینه و کنسول سفید   

دکوراسیون داخلی هر خانه ای با آینه و کنسول زیباتر میشود، آینه و کنسول ها امروزه دکوراتیو هستند و فضای منزل را لوکس میکنند مخصوصا اگر سفید رنگ باشند. آینه و کنسول های سفید رنگ و چوبی جدیدترین مد این روزها برای دکوراسیون منزل هستند. ادامه مطلب

مدل های شیک آینه و کنسول سفید

  

روش انتخاب آینه حمام


روش انتخاب آینه حمام   

انتخاب آینه حمام کار نسبتاً آسانی است در صورتی که به سبک و اندازه حمام خود دقت کنید. خبر خوب این است که نیاز به اندازه‌گیری آینه‌های مختلف با وسایل اندازه‌گیری ندارید. دلفین این محاسبات را انجام می‌دهد و ابعاد آن را روی مواد بسته‌بندی بطور واضح بیان می‌کند. با این حال شما نیاز به دیدی نسبی از ریاضیات دارید تا اندازه‌ها و ویژگی‌های آینه انتخابی خود را با محصول ایده‌آل و مناسب خود بسنجید. در صورتی که آینه خود را از تولیدکنندگان تهیه می‌کنید شما با طیف وسیعی از سبک‌ها، طرح‌ها، شکل‌ها، اندازه‌ها و … برای انتخاب مواجه هستید. ادامه مطلب

روش انتخاب آینه حمام

آینه کاری مدرن انتخاب خوش‌سلیقه‌ها برای دکوراسیون داخلی

نحوه استفاده از آینه در دکوراسیون [بهمراه عکس مدل های جدید]

زیباترین مدل آینه دکوری برای دکوراسیون منزل

چطور آینه‌ دکوری مناسب انتخاب کنیم؟

راهنمای خرید انواع آینه کنسول

 

   محصولات مشابه