مقالات خانه چین
فروشگاه

عکس های صندلی انتظار چوبی مناسب ادارجات و آرایشگاه ها

متاسفانه بسیاری از ادارجات و شرکت های تجاری ما توجه چندانی به بخش صندلی های انتظار برای مراجعه کنندگان نمی کنند. در این قسمت با مدل های جدید صندلی انتظار چوبی بسیار شیک و مدرن آشنا خواهید شد که تضمین کننده راحتی و رضایت مشتریان شما خواهند بود. احتمالا گذرتان به سالن انتظار محیط های تجاری خورده و حتما می دانید که درصد بسیاری زیادی از ادارات و حتی آرایشگاه های مدرن ما، صندلی های نچندان راحت و نازیبا را برای اتاق های داخلی و همینطور سالن انتظار در نظر گرفته اند. خوب در این مطلب با مدل هایی آورده شده که همگی در بالاترین سطح کیفیت و راحتی هستند.

صندلی ها تک نفره، تاثیر بسیار شگرفی بروی دیزاین و زیبایی دکوراسیون داخلی محیط می گذارند و حتی احساس و طرز تفکر کارمندان و ارباب رجوع را نسبت به فضا تغییر می دهند. در بین تمام مدل ها، صندلی های امروزی یا معاصر زیباترین طرح ها و شکل ها را به بازار معرفی کرده اند. تنوع در شکل، اندازه، رنگ و قیمت صندلی های مدرن امروزی بیشتر از هر مدل دیگری است و در نتیجه دست مصرف کننده برای انتخاب کاملا باز است. در ادامه با  بیش از 30 عکس صندلی انتظار چوبی آشنا خواهید شد.

صندلی-انتظار-چوبی (1)

ابتدا با ست های تک رنگ و ساده شروع می کنیم. اولین عکس آورده شده در شکل های پایین، متعلق به سری صندلی های شرکت leaf بوده که بنام برگ مشهور است. فریم این صندلی ها از چوب ساخته شده و نشیمنگاه و تیکه گاه صندلی نیز از جنس ام دی اف تا خورده است. استفاده از فریم چوبی و ام دی اف در کنار هم باعث شده این صندلی ها بسیار سبک باشند و استحکام و دوام آنها نیز در بالاترین سطح قرار بگیرد، بعلاوه قیمت آنها نیز مناسب است. البته این صندلی ها جدای از اینکه در رنگ های متفاوتی عرضه می شوند، نمونه های پارچه ای و بدون پارچه آنها نیز موجود است.

  صندلی-انتظار-چوبی (2)

صندلی-انتظار-چوبی (3)

صندلی-انتظار-چوبی (4)

صندلی-انتظار-چوبی (5)

صندلی انتظار چوبی قیمت بالایی دارد اما وقتی چوب با ام دی اف ترکیب شود قیمت کاهش قابل توجهی پیدا می کند. مدل زیر نیز از ترکیب چوب طبیعی در قسمت فریم و ام دی اف انعطاف پذیر در قسمت نشیمنگاه و تکیه گاه استفاده می کند. بنابراین در تمام این صندلی هیچ اثری از فلز یا پیچ و میخ وجود ندارد. بدنه تمام چوبی این مدل باعث شده وزن آنها بسیار سبک باشد و جابجایی آنها نیز به آسانی صورت بگیرد. نام این صندلی مرانو است و ساخت کشور آلمان می باشد. علاوه بر رنگ های متفاوت، مدل پارچه ای و بدون پارچه این صندلی نیز موجود است.

صندلی-انتظار-چوبی (6)

صندلی-انتظار-چوبی (7)

صندلی-انتظار-چوبی (8)

صندلی-انتظار-چوبی (9)

صندلی-انتظار-چوبی (10)

ست صندلی های فلزی و چوبی شاید انتخاب اول بسیاری از ادارجات و شرکت های تجاری باشد. شکل های زیر صندلی هایی را نشان می دهد که ظاهری ساده دارند اما با دقت و ارگونومیک ساخته شده اند. قسمت نشمینگاه و تکیه گاه چوبی این مدل چهار بافت متنوع دارد که در کنار 11 رنگ متفاوت فریم فلزی به بازار عرضه می شود، در نتیجه تنوع این صندلی ها بسیار زیاد است. شکل های زیر بخوبی نشان می دهد که چنین صندلی هایی برای قرار گیری در جلسات و کارگاه های آموزشی بسیار مناسب و ایده آل هستند.

صندلی-انتظار-چوبی (11)

صندلی-انتظار-چوبی (12)

صندلی-انتظار-چوبی (13)

صندلی-انتظار-چوبی (14)

صندلی-انتظار-چوبی (15)

صندلی-انتظار-چوبی (16)

صندلی-انتظار-چوبی (17)

صندلی-انتظار-چوبی (18)

صندلی-انتظار-چوبی (19)

در سالن های انتظار معمولا چند عدد مجله و روزنامه برای سرگرم کردن مراجعین قرار داده می شود. برخی روزنامه ها را روی میز قرار می دهند و برخی دیگر هم در کتابخانه مخصوص در گوشه اتاق و تعدادی هم از جا روزنامه ای مخصوص استفاده می کنند . اما برای اینکه تمام افراد حاضر در سالن انتظار، دسترسی آسانی به مجلات و روزنامه ها داشته باشن بهترین راه استفاده از صندلی هایی است که همراه با محفظه نگهداری یا قفسه عرضه می شوند، دقیقا مانند شکل های زیر. طراحی هوشمندانه این صندلی ها طوری است که قسمت زیرین آن فضایی هلالی شکل چوبی قرار گرفته که برای نگهداشتن دو تا سه عدد مجله و کتاب بسیار عالی است.

صندلی-انتظار-چوبی (20)

صندلی-انتظار-چوبی (21)

صندلی-انتظار-چوبی (22)

امیدوارم تا اینجا از کالکشن عکس های صندلی انتظار چوبی برای مجامع عمومی، اتاق پذیرش اداری و آرایشگاه ها لذت برده باشید. در آخر مدلی با مدلی بنام میکادو آشنا خواهید شد که بسیار سبک، محکم و مقاوم است. دلیل استحکام زیاد در عین وزن کم این صندلی های شیک، بخاطر استفاده از چوب راش است. قسمت نشیمنگاه و تکیه گاه صندلی های میکادو انحنای ریزی دارد که بدن انسان را دربر گرفته و احساس خستگی حتی در نشستن های طولانی مدت را از بین می برد. راحتی مراجعه کنندگان عامل بسیار مهمی است که باید به آن توجه ویژه ای شود.

صندلی-انتظار-چوبی (23)

صندلی-انتظار-چوبی (24)

صندلی-انتظار-چوبی (25)

صندلی-انتظار-چوبی (26)

صندلی-انتظار-چوبی (27)

صندلی-انتظار-چوبی (28)

صندلی-انتظار-چوبی (29)

صندلی-انتظار-چوبی (30)

صندلی انتظار چوبی

صندلی-انتظار-چوبی (31)

مطالب آموزشی مرتبط:

نحوه انتخاب مبل های اداری مناسب

نحوه انتخاب مبل های اداری مناسب

نحوه انتخاب مبل های اداری مناسب - مبل های اداری اصلی ترین نیاز هر دفتر است. برای اهداف مختلفی در مکانهای کاری مانند محل های انتظار ، پذیرش ، کاناپه کابینت ، نیمکت برای دفاتر و غیره استفاده می شود. اما انتخاب بهترین مبل دفتر ....

نحوه انتخاب مبل های اداری مناسب

   محصولات مشابه