مقالات خانه چین
فروشگاه

انواع صندلی اداری مدرن

مبلمان اداری مدرن چیست ؟ به چه محصولاتی مبلمان مدرن اداری اطلاق میگردد؟ از کجا میتوانید مبلمان مدرن را خریداری نمایید ؟ قیمت این نوع مبلمان در چه بازه و رنجی قرار دارد؟ بورس خرید و فروش مبلمان و دکوراسیون مدرن اداری در کجاست ؟ کارخانه ای که این نوع مبل اداری مدرن را تولید میکند باید داری چه تجهیزات و وسایلی باشد ؟ آیا برای نصب مبلمان و دکوراسیون مدرن اداری باید از تجهیزات خاصی استفاده کرد؟ ما در این مقاله سعی داریم تا به عنوان طراح و سازنده انواع میز اداری،میزمدیریت مدرن ، میز کنفرانس مدرن، پارتیشن اداری مدرن ، تمامی این سئوالات بصورت کامل پاسخ دهیم . در ادامه با تیم تحریریه شرکت تجهیز دفتر یکتا ارائه دهنده انواع سبکهای مبلمان اداری همراه باشید .

صندلی های اداری نقشی بسیار اساسی در سلامتی کارکنان و همچنین افزایش کارایی آنان دارد. در گذشته از صندلی های غیراستاندارد در محیط های اداری استفاده می شود که به دلیل عدم رعایت استانداردهای لازم در ساخت آن، کارمندان دچار کمردرد می شدند. صندلی های اداری مدرن امروزه جایگزین صندلی های ساده و غیراستاندارد قدیمی شده است تا علاوه بر زیبا نمودن محل کار به افزایش راندمان کاری کارکنان و راحتی آن کمک نماید.

نکاتی در مورد صندلی مدرن اداری و انعطاف پذیر

صندلی مدرن اداری و انعطاف پذیر و توضیحاتی در مورد صندلی.

صندلی اداری نیلپر

فناوری نیروی محرکه دنیای مدرن است و تکنولوژی به ما اجازه می دهد تا عملا از  مکان و در همه زمانها بهینه استفاده کنیم. به همین دلیل، جهان ما کوچکتر از همیشه است. شرکت های تجاری در نیویورک یا کلمبیا می توانند به طور همزمان در کانادا و سنگاپور جلسه وکنفرانس برگزار کنند. پس لازمه هر کنفرانس و جلسه ای صندلی مدرن اداری است. اما مبلمان اداری و صندلی اداری امروزی چه تفاوتها و یا ویژگیهایی دارند که باید به آنها توجه نمود . امروزه یک اصطلاح جدید اضافه شده است و آن صندلی اداری و انعطاف پذیر است.

صندلی اداری مدرن/ تغییر دائمی

نکاتی در موردصندلی مدرن اداری و انعطاف پذیر

صندلی مدرن اداری و انعطاف پذیر چیست؟  اول و مهمتر از همه ویژگیها سازگاری، و سپس کیفیت صندلی انعطاف پذیر است. سازگاری در صندلی اداری مدرن به معنای سبکتر، باریک تر، قابل تنظیم، ارگونومیک و سازگار با محیط زیست است. همانطور که ما با پیدایش کامپیوتر به کاغذ و کمد کمتر نیاز پیدا کردیم با یک صندلی اداری مدرن و انعطاف پذیر به فضای کار کمتری احتیاج پیدا خواهیم کرد ضمن آنکه سلامتی و مدت کارکرد مفید را تضمین خواهد کرد.

صندلی  مدرن اداری  یکی از محصولات پر طرفدار و پر فروش این روزها در بازار مبلمان اداری است .دیگر به صندلی اداری بعنوان یک وسیله تزئینی نگاه نمیشود و البته این موضوع از قدیم هم همینطور بوده است . اما به اطمینان میتوان گفت که بحث صندلی اداری مدرن اهمیت بیشتری در دکوراسیون اداری سازمانها و شرکتها پیدا کرده است . کاربرد صندلی از خانه تا اداره بسیار تفاوت کرده است .در ادارات صندلی هم وظیفه آرامش بخشی به پرسنل و کارفرمایان را دارد و هم وظیفه ارتقا عملکرد و بهره وری آنها را . علاوه بر اینها صندلی اداری در یک دیدگاه جامع باید قابلیت هم افزایی در دکوراسیون اداری را نیز داشته باشد.

تنوع صندلی اداری مدرن در بازار بقدری زیاد است که دیگر تمام افراد ائم از دانشجویان و کارمندان و … میتوانند آنها را با چرم دلخواه و رنگ دلخواه خود تهیه نمایند . یکی از ویژگیهای صندلی اداری مدرن قابلیت تنظیم بودن آن است به این معنی که هم ارتفاع آن و هم میزان خمیدگی به پشت آن را کاربر میتواند بدلخواه خود کم و یا زیاد نماید استفاده از فوم سرد نیز برای کف صندلی و همچنین استفاده از چرم ضد تعریق نیز یکی دیگر از خصوصیات صندلی مدرن اداری میباشد .

روند مدرن صندلی مدرن اداری مدرن  به سمت طرح های مدولار با توانایی جدا شدن و تنظیم مجدد بدون تغییر عمده در کل صندلی است. امروزه دفاتر کاری مدرن که با استفاده از دیوارهای سبک و پارتیشن متحرک مجهز شده‌اند را چگونه با صندلیهای سنگین و قدیمی و غیر قابل انعطاف هماهنگ کنیم ؟!؟

صندلی اداری قیمت

مبلمان اداری مدرن وانعطاف پذیر مستلزم توجهی عمیق به دکوراسیون داخلی است.

دفاتر ایجاد شده با رنگهای متنوعی از پارتیشن اداری که سادگی و زیبایی را به محیط هدیه می‌کنند

و حریم خصوصی جذابی را برای افراد ایجاد می‌کنند

بدون یک صندلی مدرن اداری و انعطاف پذیر یک جایگاه زیبا ولی رنجور است.

طراحان داخلی تمامی توجه خود را برای ایجاد محیطی امن، آرام و راحت بکار می‌گیرند

که در قسمت راحت تنها مبلمان اداری مدرن و انعطاف پذیر پاسخگوی نیاز کاربران و مراجعه کنندگان است.

صندلی اداری بلند مدت

شرکتهای بزرگ، اماکن تفریحی مدرن و بسیاری از نقاط زندگی امروزی ۲۴ ساعته فعال هستند.

از این رو این شرکتها به دنبال صندلی مدرن اداری و انعطاف پذیر هستند

که استحکام و راحتی طولانی مدت را به نحو حداکثری تأمین کند.

زیرا در این مناطق بیش از یک نفر از هر صندلی اداری استفاده می‌کند و به

همین علت باید منعطف و قابل تنظیم باشد تا رفتارهای بدن در ساعات طولانی را پاسخگو باشد.

صندلی کار ایستاده !!!

مفهوم میزهای ایستاده امروزه در مبلمان اداری مدرن و انعطاف پذیر هم شایع شده‌اند.

شرکتها بیشتر از گذشته به فکر افزایش بهره‌وری و سلامت کارمنان خود هستند.

یکی از امور شایع در دفاتر کار که سلامت کارمندان را به خطر می‌اندازد نشستن طولانی مدت در یک حالت است.

صندلی مدرن اداری مدولار که قابل تنظیم باشد تا در مواقعی که میز کار ایستاده

مورد استفاده قرار می‌گیرد امکان استفاده کاربر را نیز فراهم می‌کند.

البته که تنها قابل تنظیم بودن برای یک صندلی اداری مدرن و انعطاف پذیر کافی نیست و پایداری و استحکام آن نیز مکمل یک مبلمان اداری مدرن است.

صندلی اداری دیجی کالا

صندلی مدرن اداری و انعطاف پذیر ارگونومیک

همه خسته از شنیدن واژه ارگونومیک هستیم از بس که شرکتهای تولید کننده

این کلمه را برای تبلیغ و بهتر نشان دادن محصول خود استفاده می‌کنند.

اما اگر یکجا و یک نقطه باشد که ارگونومیک باید مورد استفاده قرار بگیرد آن هم در مورد صندلی امدرن اداری و انعطاف پذیر است. شاید این واژه شما را خسته کرده باشد اما در زمان استفاده از صندلی اداری، راحتی و آسایس را برای شما به ارمغان می‌آورد.

صندلی ارگونومیک تضمین می‌کند که محصولی کاملا مطابق با آناتومی بدن، همراه با کیفیت مطلوب را تهیه کرده‌اید. پس در زمان خرید صندلی مدرن و انعطاف پذیر حتما مطمئن شوید که دارای استاندارد ارگونومیک هم هست.

ویژگی های صندلی اداری مناسب برای کارمندان

یکی از مهمترین مبلمان مورد نیاز برای دفاتر و شرکت ها، صندلی اداری می باشد از این رو ما در این مقاله سعی کرده ایم در مورد ویژگی های صندلی اداری مناسب برای کارمندان توضیحاتی بیان کنیم تا اگر شما کاربر عزیز قصد خرید این محصول را داشته باشید به راحتی بتوانید بهترین نوع آن را انتخاب کنید.

صندلی اداری مناسب

با توجه به اینکه کارمندان یک شرکت و اداره بیشتر ساعات روز خود را بر روی صندلی اداری میگذرانند به طور حتم انتخاب یک صندلی مناسب می‌تواند اهمیت بالایی داشته باشد؛ زیرا اگر این صندلی به درستی انتخاب نشود در آینده مشکلات برای ستون فقرات و مشکلات گردن درد برای کارمندان به وجود خواهد آمد و در طول روز نیز کارمندان سریعتر خسته می‌شوند و بازدهی خوبی نخواهند داشت. توجه داشته باشید که صندلی اداری باید با توجه به شغل مورد نظر انتخاب شود برای مثال افرادی که با کامپیوتر سروکار دارند و بعضی مواقع به پشتی صندلی تکیه می‌دهند باید از صندلی های اداری که پشتی آنها قابلیت ارتجاعی به سمت عقب را داشته باشد استفاده کنند. همچنین لازم است بدانید که بهترین زاویه نشستن حدود ۱۱۰ درجه است که در این زاویه کمترین فشار به کمر وارد شده و فرد میتواند تسلط کافی به رایانه داشته باشد.صندلی اداری مناسب

قابلیت تنظیم ارتفاع صندلی اداری

صندلی اداری به طور کلی برای استفاده برای پشت میزهای اداره طراحی شده که از نوع صندلی های چرخان هستند. یکی از مهمترین ویژگیهای صندلی اداری قابلیت تنظیم ارتفاع آن می باشد زیرا به طور حتم هر کارمندی نیاز دارد که با توجه به ارتفاع میز و قد خود به گونه ای این صندلی را تنظیم کند که بتواند در بهترین و راحت ترین حالت قرار بگیرد. این نوع صندلی به فرد اجازه می‌دهد که به راحتی ساعتی را بر پشت میز بگذراند. مدل قدیمی صندلی های اداری به صورتی تغییر ارتفاع داشت که کاربر باید یک پای خود را روی صندلی گذاشته و سپس آن را چرخانده تا ارتفاع کاهش یا افزایش پیدا کند، اما نوع مدرن صندلی اداری به گونه ای است که مجهز به یک جک هوایی بوده که امکان تنظیم آسان ارتفاع صندلی را در حالت نشسته فراهم کرده است.انواع صندلی اداری مدرن

پشتی مناسب صندلی اداری

یکی از مهمترین نکاتی که در هنگام انتخاب صندلی اداری باید به آن توجه شود پشتی مناسب این صندلی است به طوری که لازم است این پشتی انحنای سی شکل داشته که گودی کمر را در زمان تکیه دادن حفظ کند، همچنین پشتی باید از متریالهای مناسب بوده و بهترین گزینه آن متریال های ضد عرق بوده که موجب میشود فرد عرق نکرده و لباس به بدن نچسبد. از دیگر قابلیتهای پشتی مناسب صندلی اداری این است که به راحتی بتوان این پشتی را تنظیم نمود زیرا یکی از ناراحتیهای ناشی از نشستن طولانی مدت، کمردرد می باشد اما با قابلیت تنظیم پشتی می‌توان این ناراحتی را تا حد امکان کاهش داد. با استفاده از این ویژگی فرد می‌تواند صندلی را به موقعیت های مختلف تنظیم کرده و در صورت نیاز عمق صندلی را کمی بیشتر کند.انواع صندلی اداری مدرن

دسته قابل تنظیم صندلی اداری

دسته های قابل تنظیم صندلی های اداری یکی دیگر از ویژگی‌ها و مواردی است که در هنگام خرید این محصول باید به آن توجه شود، زیرا اگر دسته های صندلی به گونه ای باشد که قابلیت تنظیم داشته باشد به طور حتم در فضای دست کارمندان اختلال ایجاد نشدن و همیشه فضای کافی برای حرکت دست ها وجود دارد. یکی از بهترین دسته ها برای صندلی نوعی است که کوسن و انحنای مناسبی داشته باشه. توجه داشته باشید یکی از مشکلاتی که برای بیشتر کارمندان و پشت میز نشینان به وجود می‌آید سندروم تونل کارپال است که این مشکل زیر فشار مکرر بر روی دست ایجاد شده و موجب منقبض شدن عضلات دست می شود که پیشگیری از این بیماری با استفاده از صندلی که حمایت لازم و کافی را با استفاده از دسته قابل تنظیم به عمل آورد امکان پذیر می باشد.

ویژگی های صندلی های اداری مدرن

استفاده از انواع صندلی اداری مدرن در محیط کار مزایای بسیاری دارد که در ذیل به آن ها اشاره شده است:
استفاده از صندلی اداری مدرن در محیط کاری باعث تغییر دکوراسیون محیط کار شده و نمایی مدرن و زیبا را به دفتر کار شما می دهد. این نوع از صندلی ها با طراحی منحصر به فردی که دارند، بسیار شکیل و زیبا هستند و پرستیژ کاری شما را نیز افزایش می دهند.
معمولا در طراحی نشیمنگاه این نوع از صندلی ها از حالتی سفت استفاده می شود. به دلیل آنکه قسمت پایین تنه مدت بسیاری بر روی صندلی قرار دارد و دارای تحرک کمتری است، استفاده از نشیمنگاه سفت باعث می شود تا عضله های لگن دچار تضعیف نشوند.
ارتفاع صندلی های اداری مدرن به گونه ای در نظر گرفته شده است که این ارتفاع قابل تنظیم است و پاها به راحتی روی زمین قرار گفته و زانوها نیز در  حالت زاویه نود درجه قرار می گیرند.
پشتی صندلی های مدرن که یکی از مهمترین قسمت های صندلی اداری مدرن هستند به شیوه ای کاملا استاندارد طراحی شده اند. این طراحی به گونه ای است که قسمت بالایی صندلی به درستی در برگیرنده بالاتنه و قسمت کمر فرد در بهترین حالت می باشد. قسمت پشتی به میزان 10 الی 30 درجه قابل حرکت است و این همان زاویه ای است که برای تحرک روزانه هر شخصی در روز نیاز است.
دسته های صندلی های اداری مدرن به گونه ای کاملا استاندارد طراحی شده است و کاملا قابل تنظیم است. این قابلیت ها باعث می شود تا فرد در طول انجام فعالیت های روزانه اش احساس خستگی ننماید و از سوی دیگر از خستگی مچ ها و ساعد و از همه مهمتر افتادگی شانه ها جلوگیری نماید.
پایه های این نوع از صندلی ها دارای چرخ هایی هستند و به صورت متحرک طراحی شده اند تا فرد به راحتی بتواند جابجا شود.
موادی که برای تهیه قسمت نشیمنگاه و پشتی انواع صندلی اداری مدرن استفاده می شوند، موادی کاملا طبیعی از جنس چرم و الیاف های طبیعی هستند که علاوه بر سازگاری با بدن، ضد رطوبت هستند و این یکی از ویژگی های منحصر بفرد این نوع از صندلی ها است. در برخی از مدل های صندلی های مدرن از توری در قسمت پشتی صندلی استفاده شده است که قابلیت ارتجاعی دارند و به نوعی قابلیت نفس کشیدن نیز دارند.صندلی اداری مدیریتی مدرن مشکی

نکات مهم در انتخاب صندلی های اداری مدرن

انتخاب و خرید صندلی های اداری مدرن با اینکه ممکن است کاری ساده و پیش پا افتاده به نظر برسد، اما دارای پیچیدگی هایی نیز می باشد.
اولین نکته ای که به هنگام انتخاب این نوع از صندلی ها باید مد نظر داشته باشید این است که اندازه صندلی را با توجه به ابعاد محیط کاری و همچنین میز خود انتخاب کنید.
به هنگام خرید این نوع از صندلی ها همیشه سعی کنید از برندهای شناخته شده خرید کنید. همچنین بهتر است صندلی را انتخاب کنید که دارای گارانتی تعمیر نیز می باشد.
در هنگام خرید این نوع از صندلی ها حتما طرح و رنگ آن را با توجه به دکوراسیون محیط کاری خود انتخاب کنید.

مطالب آموزشی مرتبط:

نحوه انتخاب صندلی اداری ارگونومیک قسمت اول

نحوه انتخاب صندلی اداری ارگونومیک قسمت اول

انتخاب صندلی ارگونومیک مناسب برای میز یا محل کار شما می تواند در سلامت و راحتی شما تفاوت ایجاد کند. نشستن برای مدت طولانی می تواند استرس زیادی را بر روی کمر و ستون فقرات وارد کند ، که می تواند منجر به مشکلات کمر و ناراحتی جد....

نحوه انتخاب صندلی اداری ارگونومیک قسمت اول

نحوه تنظیم صندلی اداری

نحوه تنظیم صندلی اداری

اگر مرتباً برای کار در رایانه یا مطالعه در یک میز کار می کنید ، باید از روی صندلی اداری که به طور صحیح برای بدن شما تنظیم شده است ، بنشینید تا از کمردرد و مشکلات جلوگیری شود.....

نحوه تنظیم صندلی اداری

نحوه انتخاب یک صندلی ارگونومیک قسمت دوم

   محصولات مشابه