مقالات خانه چین
فروشگاه

میز لاکچری مدیریتی مدرن

مبلمان اداری مدرن بخش جدایی ناپذیر یک دفتر کار یا شرکت است. برای جذب میهمان تجاری و کارمندان آینده ، یک فضای اداری مناسب ، شیک و استاندارد لازم است. صندلی ها و میز های حرفه ای و راحت به مدیران و کارمندان کمک می کند تا کارهای روزانه خود را با کیفیت بالاتری انجام دهند.

میز های مدیریتی اولین و مهم ترین مکان در دفتر کار محسوب میشوند چرا که به صورت دائم مردم با آن سرو کار دارند

تجهیزات و لوازم دفتر مدیریت مثل میز ، صندلی ، کتابخانه همواره حائز اهمیت بوده و باید بالاترین استانداردها در آن ها به کارگرفته شود

اگر دفتر مدیریت دارای متراژ زیادی باشد میتوانیم از میز کنفرانس در آن نیز استفاده کنیم

طرح و ابعاد میز مدیریت باید نسبت به میز های کارمندی بزرگ تر و متفاوت تر باشد و همچنین هماهنگی با رنگ دکوراسیون نیز رعایت شود

علاوه بر مدل ها در تصاویر فوق ، در دو فروشگاه ما طبق طرح و نظر شما میز لاکچری مدیریتی مدرن در هر مدل ، رنگ و اندازه اي به صورت سفارشي هم ساخته ميشوند

میز لاکچری مدیریتی مدرن

میز لاکچری مدیریتی مدرن

میز لاکچری مدیریتی مدرن

میز لاکچری مدیریتی مدرن

میز لاکچری مدیریتی مدرن

میز لاکچری مدیریتی مدرن

میز لاکچری مدیریتی مدرن

میز لاکچری مدیریتی مدرن

میز لاکچری مدیریتی مدرن

میز لاکچری مدیریتی مدرن

 

میز لاکچری مدیریتی مدرن

میز لاکچری مدیریتی مدرن

میز لاکچری مدیریتی مدرن

میز لاکچری مدیریتی مدرن

میز لاکچری مدیریتی مدرن

میز لاکچری مدیریتی مدرن

میز لاکچری مدیریتی مدرن

میز لاکچری مدیریتی مدرن

میز لاکچری مدیریتی مدرن

میز لاکچری مدیریتی مدرن

راهنمای خرید میز مدیریت مدرن

برای خرید میز مدیریت مدرن و مناسب به چه اطلاعاتی نیاز داریم؟ بهترین روش برای خرید میز مدیریت مدرن کدام است؟ مهمترین مطالبی که در مورد خرید میز مدیریت مدرن باید بدانیم کدام است؟
همان طور که می‎دانید بخش مدیریت مهم‎ترین قسمت یک اداره یا محیط کار است، هرچند دکوراسیون دیگر اتاق‎ها و واحدهای یک شرکت نیز مهم هستند، ولی با توجه به اینکه کلیه جلسات سازمانی و برون سازمانی و تصمیمات اساسی در این اتاق انجام می‎پذیرد و رفت و آمد ارباب و رجوع به آن بیشتر است، از این رو چیدمان مبلمان اداری و نحوه اجرای دکوراسیون داخلی اتاق مدیریت اهمیت ویژه‎ای دارد، با استفاده از آیتم‎هایی نظیر میز مدیریت، صندلی مدیریت، مبلمان ادرای و خرید میز مدیریت مدرن می‎توانید اتاق مدیریت خود را متفاوت جلوه دهید. انتخاب هماهنگ مبلمان اداری و میز مدیریت‎تان از نطر رنگ، طرح و نوع، علاوه بر اینکه موجب رضایت شما خواهد شد، قطعا نظر سایر همکاران و ارباب و رجوع را نیز جلب خواهد کرد. فراموش نکنید که اگر چیدمان اداری شرکت‎تان ظاهری آراسته و مرتب داشته باشد، بازدید کننده بیشتری را به خود جلب خواهید کرد. شما می‎توانید انتخابی از مجوعه مبلمان اداری داشته باشید و با خرید میز مدیریت مدرن، علاوه بر داشتن حس رضایت از خرید، به شکوه اتاقتان نیز بیافزایید.
میزهای مدیریتی در انواع و سبک های مختلفی قابل تهیه است و خرید میز مدیریت مدرن در اشکال و مدل‎های گوناگون امکان پذیر است. جدا از امکانات ارائه شده، به طور معمول میز مدیریت مانند مبلمان اداری در دو سبک مدرن و کلاسیک قابل تهیه می‎باشد. همان طور که از اسمش پیداست مبلمان اداری مدرن مناسب سلیقه‎های امروزی و مبلمان اداری کلاسیک مانند میز مدیریت کلاسیک، سبک و سیاقی قدیمی دارد که البته تلفیق این دو خود نوعی هنر است که بسیار اهمیت دارد، البته بسته به طرحی که انتخاب می‎کنید گاهی استفاده از مبلمان اداری کلاسیک با سبک های منحصر به فرد خود حس لوکس و لاکچری بودن را به همکاران و مخاطبین شرکت‎تان می‎دهد.

کیفیت مناسب خرید میز مدیریت مدرن

کیفیت محصول انتخابی یکی از مهم‎ترین مواردی است که باید به آن دقت نمود، چرا که میزی که آن را خریداری می ‎کنید، سال‎ها همراه شماست و باید ازآن استفاده کنید، اگر هنوز مجموعه اداری خود را انتخاب نکرده اید، می‎توانید کمی تحقیق کنید و پس از اطمینان از سابقه گروه تولیدی و کیفیت محصولات تولید شده اقدام به خرید نمایید. پیشنهاد ما به شما دیدن از مجموعۀ بی‎نظیر مبلمان اداری بینو که انواع ست مبلمان اداری‎، میزهای مدیریتی و مجموعه مدیریتی برای شما فراهم آورده تا انتخابی شایسته و برازنده مجموعه خود داشته باشید. اگر فرصت مقتضی جهت بازدید را ندارید، مشاوران و کارشناسان ارشد طراحی ما به صورت حضوری آماده خدمات رسانی و ارائه طرح‎های اختصاصی برای فضای اداری شما هستند.

قیمت مناسب برای خرید میز مدیریت مدرن

شاید بهتر باشد در وهله اول بررسی کنیم که کدام خرید میز مدیریت مدرن برای فضاهای کوچک و کدام یک برای فضای بزرگ مناسب است به این ترتیب انتخاب شما آسان‎تر خواهد شد.


راهنمای خرید میز مدیریت مدرن

میز مدیریت مخصوص شرکت های کوچک

موضوعی که این روزها تأثیر مستقیمی در انتخاب و خرید میز مدیریت مدرن و میز اداری دارد فضای داخلی محیط اداری است. فرض کنید وارد یک شرکت شوید و تمامی فضای آن با میز و انواع مبلمان پر شده باشد، قطعا در این شرایط حس خوبی نخواهید داشت پس اینجاست که باید تصمیم بگیرد با کمک کارشناسان متخصص صنعت دکوراسیون نیازهای خود را برای بهبود فضای کاری برآورده سازید.
شرکت‎هایی که فضای کمی دارند عموما بهتر است از میز و مبل‎های فلزی استفاده کنند. به این ترتیب از دید ارباب رجوع فضای شرکت بزرگتر به نظر خواهد رسید. میزها و مبل‎های چرمی که دارای پایه‎های عریض هستند هرگز در فضاهای کوچک مناسب به نظر نمی‎رسند. در نظر داشته باشید که قیمت میز مدیریت فلزی به نسبت مدل‎های دیگر ارزان‎تر و مناسب‎تر خواهد.

خرید میز مدیریت مدرن برای شرکت های بزرگ

اگر فضای اداری شما وسیع است، برای خرید میز مدیریت مدرن خود بهتر است به سراغ ست‎های مدیریتی مدرن و بروز بروید. قطعا استفاده از میز مدیریتی که دارای کشوهای زیادی است و نوع طراحی آن نیز منحصر به فرد است بهترین گزینه برای شما محسوب می‎شود. دقت کنید که قیمت میز مدیریت اغلب در چندین لاین تعیین می‎شود.
اگر بخواهید از مدلی بسیار لوکس استفاده کنید قطعا باید جنس چرم را در انتخاب خود بگنجانید، می‎ دانیم که چرم‎های موجود در بازار در کیفیت و قیمت‎های مختلفی عرضه می‎شود و انتخاب نوع مرغوب و یا نیمه مرغوب به عهده خودتان است.
یکی دیگر از میزهای مدیریت بسیار مناسب برای فضاهای بزرگ میزهای چوبی با کاربرد ترکیبی از شیشه است، این میزها آنقدر زیبا و منحصر به فرد طراحی شده‎اند که شما می‎توانید از آن لذت ببرید. در نظر داشته باشید که برای خرید میز مدیریت مدرن، میزهای مدیریتی چوبی در رنگ بندی‎های مختلفی طراحی شده اند و امکان انتخاب هر رنگی برای این محصول وجود دارد.
استفاده از شیشه‎ها برای بخش‎های تزیینی این میزها می‎تواند انتخابی ایده آل به نظر برسد. ساده‎ترین روش در این بین استفاده از دو رنگی تیره و روشن برای میز مدیریت است این ترکیب بی نظیر شما را شگفت زده خواهد کرد.

قیمت میز مدیریت بر اساس کیفیت

خوشبختانه برای خرید میز مدیریت مدرن، دسته بندی دقیقی برای قیمت آن دیده می‎شود و این موضوع دست خریدار را بازتر خواهد گذاشت.
قیمت میز مدیریت در نوع درجه یک شاید در نگاه اول گران به نظر برسد اما با کمی تحقیق مشخص می‎شود که شما یکبار برای همیشه این هزینه را پرداخت خواهید کرد.

فرض کنید محیط اداری شما در محیطی مرطوب قرار دارد، در این شرایط استفاده از روکش‎های چرم برای بخش‎های میز مدیریت قطعا پس از گذشت زمان می تواند کیفیت خود را از دست داده و دیگر گزینه مناسبی برای خرید میز مدیریت مدرن نباشد. ما از بهترین چرم‎های مرغوب برای محصولاتمان استفاده می کنیم.
قیمت میز مدیریت در نوع میان رده بسیار عالی و قابل قبول است و اغلب افراد سعی می‎کنند میزهای مدیریت میان رده را انتخاب کنند، این محصولات از کیفیت مناسبی برخوردار هستند و می‎توانند سال‎ها مورد استفاده قرار بگیرند. قیمت میز مدیریت میان رده به صورت دوره ای تغییر می‎کند و بستگی به جنس خرید شما دارد.
گزینه بعدی در خصوص قیمت میز مدیریت ارزان است، میزهای مدیریت ارزان اکثرا برای شرکت‎هایی استفاده می‎شوند که زمان استفاده از آن کمتر است. بطور مثال اکث پرئژه‎های پتروشیمی برای تجهیز کارگاه اولیه خود و استارت پروژه‎های برزگ صنعتی نیاز به محصولات ارزان و کار راه انداز دارند که بعد از بهره برداری پروژه و شروع تجهیز ساختمان‎های اصلی به دنبال میزهای با کیفیت بالاتر می‎روند.

مطالب آموزشی مرتبط:

راهنمايي در مورد چگونگي انتخاب درست میز اداری

راهنمايي در مورد چگونگي انتخاب درست میز اداری

انتخاب میز مناسب برای شرایط خاص شما ممکن است کار ساده ای به نظر برسد ، اما به محض اینکه به طیف گسترده ای از میزهای موجود برخورد کنید ،خواهید فهمید که می تواند یک کار سخت تر از آن چیزی هست که فکر می کردید!....

راهنمايي در مورد چگونگي انتخاب درست میز اداری

چرا وقتی در خانه کار می کنید نباید در رختخواب دراز بکشید

چرا وقتی در خانه کار می کنید نباید در رختخواب دراز بکشید

وقتی در مورد کار در خانه فکر می کنید ، احتمالاً تصویری نسبتاً بت پرستی در ذهن خود دارید. مطمئناً ، از بسیاری جهات کار کردن در خانه می تواند کاملاً بیهوده باشد ، اما در دام تفکر و ایده آل قرار نگیرید.....

چرا وقتی در خانه کار می کنید نباید در رختخواب دراز بکشید

چه نوع میز اداری برای کار در خانه بهترین است؟

5 مزایای کار در خانه که شما ممکن است به آنها فکر نکنید

نکات انتخاب ميز اداری + جدیدترین مدل میز اداری

آشنایی با انواع میز اداری

انواع میز اداری

ابعاد استاندارد میز مدیریت | آشنایی با میز مدیریتی

   محصولات مشابه