مقالات خانه چین

فروشگاه

6 نکته برای نصب فرش خانه

Installer Using Carpet Stretcher on New Bedroom Floor

نصب و راه اندازی حرفه ای توسط یک خدمه با تجربه اکنون بسیار ارزان و سریع است که توجیه انجام این کار توسط خودتان دشوار است. اکنون موکت فرش با هزینه های نصب فروخته می شود زیرا تعداد کمی از مصرف کنندگان می خواهند دردسر نصب را تحمل کنند.

خرید انواع فرش در فروشگاه خانه چین

حقیقت در مورد نصب رایگان فرش

درست است که موکت هایی که به عنوان "نصب رایگان" تبلیغ می شوند ، واقعاً رایگان نیست ، زیرا در واقع هزینه ای برای تأمین نیروی کار تیمی که برای نصب آن بیاید ، اندکی تورم است. بنابراین می توانید با مشخص کردن اینکه می خواهید فرش بدون کاره نصب بخرید ، مقداری پول پس انداز کنید. اما تا زمانی که ابزارهای تخصصی ، بالشتک ، نوار درز و سایر لوازم لازم را خریداری یا اجاره می کنید ، هزینه اضافی 1 تا 1.50 دلار برای هر فوت مربع برای نصب حرفه ای شروع می شود مانند یک معامله. اگر تا به حال در تلاش برای نصب موکت خود به دردسر افتاده اید ، بعید به نظر می رسد که بخواهید دوباره خودتان را به دردسر بیندازید. بسیاری از تیم های نصب ، مبلمان را جابجا می کنند ، فرش های قدیمی را بر میدارند ، فرش های جدید را نصب می کنند و مبلمان را دوباره در محل خود قرار می دهند - همه ظرف چند ساعت.

هنوز هم ممکن است مواردی وجود داشته باشد که بودجه شما آنقدر کم باشد که پس انداز هزینه های نصب  برای شما بسیار مهم باشد. یا شاید شما به طور هم زمان بسیاری از اتاق ها را فرش می کنید ، یا اشکال نامنظم یا راه پله های زیادی دارید که بدان معنی است که اگر خودتان فرش را نصب کنید ، صرفه جویی در هزینه شما بیشتر خواهد شد. اگر چنین است ، در اینجا شش نکته وجود دارد که نصب فرش DIY راحت تر انجام می شود.

اجاره ابزار ویژه برای نصب فرش

بعضی از افراد عادی اشتباه می گیرند که فکر می کنند می توانند فرش را فقط با بریدن قطعات با یک چاقوی معمولی نصب کرده و قطعات را روی زمین بکشند. این یک فاجعه است که انتظار دارد اتفاق بیفتد. در حالی که نصب فرش به بسیاری از ابزارهای استاندارد خانه فروشی از قبیل چکش ، استیپلر ابزار ، قلع و قیچی ، خط گچ و چاقوی ابزار احتیاج دارد - چندین ابزار خاص برای فرش شما به منظور انجام صحیح کار نیاز خواهید داشت. . این ابزارها که برای اجاره در مراکز اجاره ابزار و مراکز خانگی در دسترس است ، شامل آهن درز ، کشش قدرت و ضربه گیر زانو است. اینها ابزارهای گران قیمت هستند و اجاره این ابزارها بسیار ارزان تر از خریدن آنها است ، مگر اینکه انتظار داشته باشید که همیشه  همه فرش ها را خودتان نصب کنید.

خرید انواع موکت در فروشگاه خانه چین

بیاموزید که چگونه از یک تخت فرش استفاده کنید

در حالی که نصب فرش بدون برانک امکان پذیر است ، اما نتایج به نظر می رسد وحشتناک به نظر می رسند ، در حالی که چین و چروک و توده به سرعت شکل می گیرد. دو نوع استرچ برای نصب فرش خوب ضروری است: یک برانکارد قدرت طولانی که در برابر دیوارها مهار خواهد شد تا بتوانید فرش تخته فرش را در کل اتاق بکشید ، و یک کشکک زانو که به شما کمک می کند لبه ها را به گوشه ها و بالای نوارهای کشویی فشار دهید. در اطراف محیط اتاق. کشش مناسب 90 درصد نصب فرش خوب است و اگر آمادگی یادگیری این مهارت را ندارید ، بهتر است جوانب مثبت استخدام کنید.

نوارهای نوار نگه دارنده را در شکاف بین دیوار نصب کنید

نوارهای تك نواری از چوب با تك های نوك تیز هستند. آنها به زیر کف اطراف محیط اتاق وصل شده اند تا نقطه لنگر را برای لبه های موکت فراهم کنند. برای DIYers تازه کار ، وسوسه این است که نوارهای تخته فرش (که گاهی به آنها "نوارهای بدون چروک" نیز گفته می شود) را در مقابل دیوار یا تخته پایه قرار دهید. این کار را نکنید. شما به فضای اضافی احتیاج دارید تا لبه های فرش را روی نوارها بچسبانید. شکاف بین نوارهای چسبنده باید فقط مویی کمتر از ضخامت موکت باشد تا قسمت ضخیم شده در جای خود محکم بسته شود.

برای فرش طرح دار ، 5 درصد اضافی بخرید

زباله های بیشتری را با فرش طرح دار نسبت به فرش های بدون الگوی تجربه خواهید کرد ، زیرا برش و درز کردن قطعات لازم است که شما با الگوی مطابقت داشته باشید. اکثر متخصصان توصیه می کنند 5 درصد اضافی زباله را برای فرش های بدون الگوی اضافه کنید ، و برای کل فرش های الگو باید 5 درصد دیگر ، برای کل 10 درصد بیش از حد اضافه کنید. هرچه این الگوی بزرگتر باشد ، ضایعات بیشتری نیز خواهید داشت.

به قسمت نوارهای نواری وصل نکنید

این یک قانون استاندارد در مورد نصب فرش است: کفپوش را روی نوارهای بدون لول قرار ندهید. بالشتک را درون محیط داخلی تشکیل شده توسط نوارها نگه دارید. بالشتک باید لبه نوارهای بدون لمس را لمس کند اما نباید آنها را با هم تداخل کرد. اگر بالشتک با هم همپوشانی داشته باشد ، باید حواشی اطراف لبه فرش خود را داشته باشید - خیلی جذاب نیست. همچنین ایده خوبی است که مطمئن شوید بالشتک شما از کیفیت بسیار مناسبی برخوردار است. حتی اگر فرش زیرین از کیفیت مطلوبی برخوردار باشد ، مانند کف حافظه با چگالی بالا ، حتی فرش های ارزان نیز بسیار بهتر عمل می کنند.

هنگام استفاده از درز ، مسیر شمع فرش را در نظر بگیرید

بدیهی است اگر فرش شما الگویی داشته باشد ، درز گرفتن دو قطعه نیاز به دقت لازم برای تطبیق الگوی بین قطعات مجاور دارد. اما حتی برای فرش های بدون الگوی ، می توانید با نگاه کردن به آن از جهات مختلف در نور قوی ، مسیر شمع فرش را تشخیص دهید. شمع فرش را از تکه به قطعه ثابت نگه دارید. حتی تیم های حرفه ای نصب نیز شناخته شده اند که این اشتباه را انجام می دهند.

  مطالب آموزشی مرتبط

  

راهنمای ضروری برای انتخاب فرشهای الیاف طبیعی (راهنمای انتخاب فرش)


راهنمای ضروری برای انتخاب فرشهای الیاف طبیعی (راهنمای انتخاب فرش)   

فرشهای الیاف طبیعی از دیرباز مورد علاقه های طراحان بوده اند - بافت خاکی آنها فضایی آرام و راحت را به فضایی می بخشد و دوام بالاتر از حد متوسط ​​آنها باعث می شود آنها نیز به یک انتخاب عملی تبدیل شوند. اما با وجود چنین طیف وسیعی از سبک ها و متریال های موجود در بازار ، چگونه فضای مناسب خود را مناسب می یابید؟ ادامه مطلب

راهنمای ضروری برای انتخاب فرشهای الیاف طبیعی (راهنمای انتخاب فرش)

  

بزرگترین اشتباه هنگام خرید فرش


بزرگترین اشتباه هنگام خرید فرش   

خرید فرش کاری نیست که اغلب مردم انجام می دهند. در حقیقت ، برخی ممکن است در طول زندگی فقط چند بار اقدام به خرید فرش کنند. به همین دلیل ، مصرف کنندگان در روند خرید فرش سردرگم می شوند و در پایان با فرشی روبرو شوند که متناسب با نیاز آنها نمی باشد. ادامه مطلب

بزرگترین اشتباه هنگام خرید فرش

5 نکته در خرید برای انتخاب فرش

نحوه انتخاب نوع فرش مناسب برای خانه شما

5 بسیار ضروری نکته که در انتخاب فرش باید بدانید

داستان داخل موکت

 

   محصولات مشابه