مقالات خانه چین
فروشگاه

استند رومیزی

آنچه در این مقاله می خواهیم برایتان توضیح دهیم همه چیز در خصوص استند رومیزی ساخته شده از پلکسی و طلق  و ویژگی استند رومیزی و نیز کاربرد متعدد استند رومیزی و اینکه چرا استند رومیزی، استندی مناسب جهت تبلیغ محصولات مختلف می باشد. همچنین خواهید خواند که استند رومیزی می تواند به اندازه و اشکال مورد نیاز کارفرما قابل انعطاف و تغییر باشد واینکه  استند رومیزی از لحاظ قیمت و هزینه می تواند به صرفه باشد استند رو میزی بر خلاف کوچک بودن تاثیر بزرگی در معرفی محصولات میتوانند داشته باشند تبلیغ گسترده، وتولید سریعاستند رومیزی ، نصب هرگونه مدیای دلخواه بر روی استند رومیزی از مزایا استند رومیزی می باشند.

استند رومیزی برای انواع محصولات از لوازم التحریر تا لوازم آرایش و از جای نگه داری کارت تا نگه دارنده تلفن همراه قابل استفاده هستند. بنابراین استند رومیزی طیف وسیعی از محصولات را می تواند در برگیرد.برای همه ی ما بار پیش آمده است که  به فروشگاه یا داروخانه و یا کتاب فروشی مراجعه کرده ایم و کالا خود را از بین محصولات مشابه و یا بر اساس تبلیغات موجود در همان مکان انتخاب کرده ایم. پژوهش حاکی از آن است که ۶۶ درصد از تصمیمات افراد در همان مکان فروشگاه انجام می گیرد.

 بنابراین تبلیغات در محل خرید روشی است که بوسیله ی آن خریدار را می توان به سمت خرید کالایی خاص هدایت کرد اگرچه فاکتورهایی مثل زمان خرید و گزینش نهایی محصول هم در تبلیغات موثرند. این شیوه از تبلیغات هم اکنون در سراسر دنیا رشد چشمگیری داشته است و یکی از مهمترین روش محسوب می شود.

همه افراد ناچارند برای خرید به فروشگاه بروند اما همین خریداران ممکن است بیننده  تلویزیون یا شنونده رادیو نباشند.بنابراین نمی توان از تاثیر استند رومیزی چشم پوشی کرد بلکه استفاده از آن در فروشگاه کاملا ضروری به نظر می رسد.

انواع استند 

از استند پلکسی برای محصولات کوچک و کم وزن و معمولا در داروخانه‌ استفاده می‌شود. اما انواع استند رومیزی و استند دیواری با پلکسی گلاس برای محیط اداری و تجاری قابل ساخت می‌باشند. پلکسی گلاس به دلیل خاصیت ویژه قابلیت ضد خش بودن و همچنین مقاومت در برابر ضربه را داراست.استند رومیزی برای انواع محصولات از لوازم التحریر تا لوازم آرایش و از جای نگه داری کارت تا نگه دارنده تلفن همراه قابل استفاده هستند. بنابراین استند رومیزی طیف وسیعی از محصولات را می تواند در برگیرد.

مزایای استند رومیزی

استند رومیزی

استند رومیزی تبلیغاتی را می توان با طراحی دلخواه و با هزینه کم در غرفه نمایشگاهی و فروشگاهی تهیه کرد.

استند رومیزی مخصوصا برای غرفه نمایشگاهی به علت محدودیت در فضا بسیار کاربردی است. در چنین رویدادهایی ممکن است توان مالی یا محدودیت امکانات به شما اجازه ندهد که از استند تبلیغاتی بزرگ استفاده کنید به همین دلیل می توان از انواع استند رومیزی در فضای پِرت استفاده نمود.استند رومیزی در همان فضای کم، جزییات و اطلاعات بالایی را در خود جای می دهد. بنابراین قابلیت استفاده در مکان کوچک را داراست.

 نصب و مونتاژ استند نمایشگاهی زمانبر است و می تواند فرساینده باشد . اغلب اوقات ، ارزش زمان برای ارایه  محصول به مشتریان از اهمیت بالایی برخوردار است به همین دلیل بهتر است این زمان را صرف بازاریابی و تبلیغات محصول نمود و نه مونتاژ استند. لذا استند تبلیغاتی رومیزی با توجه به نصب و جاگیری سهل ، گزینه ی مطلوبی است.

در ادارات یا بیمارستان و یا مراکز پر رفت و آمد که مراجعین زیادی حضور دارند، استند رومیزی که مخاطبین از نزدیک به آن نگاه کنند و  اطلاعات و جزییات بیشتری را دریافت کنند مزیت بزرگی محسوب می شود و علاوه بر آن می‌توانید تصاویر موجود روی استند را تغییر دهید. این قابلیت خاص باعث شده تا استند تبلیغاتی رومیزی برای استفاده در نمایشگاه کم هزینه و پرطرفدار باشد.

همانطور که می دانید انواع استند رومیزی زیادی قابل ساخت است که  بسته به نحوه استفاده و درخواست مشتری بسته گرافیکی زیبا و جذابی روی  استند رومیزی چاپ می شود تا تبلیغاتی بیشتر به چشم بیاید و در بازاریابی تاثیر فوق العاده داشته باشید.

از آنجا که نگهداری استند بزرگ کاری دشوار است و فضایی بزرگ می طلبد استفاده از استند رومیزی با اشغال فضای کم، کار را برای شما آسان می کند. استند تبلیغاتی رومیزی را حتی در فروشگاه کوچک خانگی هم می‌شود به راحتی نگهداری کرد. شرکت های معتبر اغلب چندین استند رومیزی برای شعب خود در سرتاسر کشور تهیه می کنند تا در زمانی اندک و بدون نیاز به حمل و نقل بتوانند در تمام فروشگاه خود محصولات را به نمایش بگذارند.

یکی از مهمترین عواملی که صاحبان محصولات را برآن داشته است تا از استند رومیزی استفاده کنند وزن کم استند رومیزی و نگهداری ساده آن است. حمل و نقل راحت و جنس سبک و محکم و بادوام ویژگی مهمی برای استند رومیزی است. صاحبان محصولات می توانند بدون نگرانی از خرابی و آسیب دیدگی در زمان برگزاری نمایشگاه و غرفه از استند رومیزی استفاده کنند. همچنین می توانند برای نمایشگاه بعدی، از استند رومیزی به راحتی نگهداری کرده و حتی محصولات بیشتری را عرضه کنند.

برای استند تبلیغاتی رومیزی تاشو و پانلی، تصاویر گرافیکی سفارشی قابل چاپ می باشد و اغلب مدل استند رومیزی با عرض ۱۲۰ سانتی متر و ارتفاع ۹۰ سانتی متر است. البته بسته به انتخاب مشتری می‌توان عرض و ارتفاع آن را به ۱۵۰ تا ۱۸۰ سانتی متر نیز تغییر داد.

انواع استند رومیزی از نظر جنس

استند رومیزی

استند رومیزی در دو نوع تایوانی و ایرانی تولید می شود.
هر دو نوع استند رومیزی کیفیت ساخت یکسانی دارند اما استند رومیزی تایوانی در مقابل خش مقاوم تر هستند ولی استند رومیزی ایرانی ضدخش نیستند.

استند رومیزی برای انواع محصولات از لوازم التحریر تا لوازم آرایش و از جای نگه داری کارت تا نگه دارنده تلفن همراه قابل استفاده هستند

کاربرد استند رومیزی

استند رومیزی اداری

استند رومیزی

 

به سازه ساخته شده از جنس پلکسی شفاف که مصارف اداری دارند، استند رومیزی اداری گفته می شود.
پلکسی گلاس به کار رفته در استند رومیزی اداری غالبا از نوع پلکسی گلاس شفاف هستند.

به طور کلی استند اداری با نام مختلفی شناخته می شوند :

استند پلکسی ، پایه استند رومیزی ، جاکاتالوگی پلکسی ، استند کاغذی ، پایه استند طلقی ، استند رومیزی کاغذ ،  و…

انواع استند رومیزی اداری به صورت زیر دسته بندی می شوند:

خصوصیات ظاهری که باید در ساخت انواع استند رومیزی اداری به آن توجه کرد:

برای ارایه یک محصول انتخاب رنگ مناسب و طراحی ایده آل از اهمیت خاصی برخوردار است . به همین دلیل طراحی اولیه استند مهم ترین عامل را در تولید محصول همه پسند ایفا می کند.

برای انتخاب رنگ استند رومیزی اداری بهتر است لوگو شرکت، رنگ محصولاتی که توسط تولید کننده ارایه می شود و کاربری محصول مورد توجه قرار گیرد. برای کالایی که دارای رنگ بندی متنوع هستند بهتر است از پلکسی گلاس شفاف یا سفید رنگ استفاده شود.

انتخاب این گونه رنگ باعث می شود کالا در دید بازدید کننده به یادمانی تر و قابل ملاحظه تر به نظر آید.

معمولا برای کالا با وزن زیاد و اندازه ی بزرگ بایستی از پلکسی گلاس ضخیم تری استفاده شود. این امر باعث مقاومت و تعادل و تناسب بیشتر و بهتر می شود.

همچنین برای کالا با ابعاد کوچک بهتر است از مواد و طراحی ظریف تر استفاده نمود.

استند رومیزی تبلیغاتی

استند رومیزی

استند رومیزی تبلیغاتی عموما برای معرفی کالا، خدمات و یا در بیشتر موارد برای معرفی پرسنل مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از پلکسی گلاس شفاف در ساخت این استند رومیزی باعث جلوه بهتر آن شده است.

استند رومیزی تبلیغاتی و استند رو میزی فروشگاهی در کنار پوستر آویز و هدایا از دسته محصولات تبلیغاتی فروشگاهی است که گذشته از اثر تبلیغاتی برای برخی از محصولات ضروری هست و نمی‌توان از آن چشم پوشی کرد.

 این مدل استند رومیزی تبلیغاتی ، استند رومیزی کاغذی نیز نامیده می شود که قابلیت زیر را نیز دارا می باشد:

حکاکی لوگو و آرم و همچنین متن و نوشته بر روی این نمونه استند قابل اجرا می باشد.

جا کارتی پلکسی رومیزی

استند رومیزی

جا کارتی پلکسی رومیزی برای مکانی است که مدل مختلف کارت ویزیت ارائه می شود . این مدل جای کارت ویزیت را می توان  از پلکسی گلاس شفاف و پلکسی گلاس رنگی ساخت که ظاهری زیبا و شکیل دارد.

تعداد ردیف و ستون این استند کارت ویزیت قابل انتخاب است. به همین منظور هنگام سفارش این تعداد  بایستی انتخاب شود.

تابلو رومیزی پلکسی گلاس حروف برجسته

استند رومیزی

این مدل تابلو رومیزی بهترین نوع تابلو رومیزی جهت استفاده در دفتر کار و اداره می باشد این مدل بسیار گیرا و تاثیر گذار است و بلافاصله توجه مراجع را جلب می نماید. استفاده از حروف برجسته پلکسی طلایی یا پلکسی آینه ای بر روی زمینه مشکی براق باعث زیبایی این مدل تابلو رومیزی شده است. اما امکان استفاده از رنگ متنوع دیگر هم وجود دارد.

استند رومیزی دوطرفه

استند رومیزی

استند رومیزی دوطرفه جهت گذاشتن برگه معرفی داخل آن می باشد. و همان طور که از نام این استند پیداست به صورت دوطرفه طراحی و ساخته شده است. در اغلب استند رومیزی دو طرفه از پلکسی گلاس شفاف استفاده می شود اما قابلیت ترکیبی نیز وجود دارد.

از کاربرد استند رومیزی دوطرفه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

استند موبایل پلکسی گلاس رومیزی

استند رو میزی

موبایل غالبا در ابعاد و اندازه ی مختلفی طراحی و ساخته می شوند. ابعاد گوشی و تبلیت مهمترین پارامتر برای  تعیین ابعاد استند موبایل می باشد همچنین شکل ظاهری و وزن گوشی موبایل نیز در ساخت استند موبایل موثر است.این نمونه استند موبایل دارای محل قرارگیری کاغذ می باشد. جای کاغذ در این مدل استند امکان درج نام و قیمت را برای محصول فراهم می کند.

به چند روش مختلف می توان آرم و لوگو را بر روی استند موبایل پلکسی درج کرد:  

تابلو رومیزی پرسنلی

استند رومیزی

تابلو رومیزی پرسنلی جهت درج نام و یا سمت کارمندان اداره جات و سازمان و شرکت مورد استفاده قرار می گیرد. این تابلو رومیزی اداری از جنس پلکسی گلاس ساخته شده است. پلکسی گلاس بدلیل خواص مکانیکی خاصی که دارد گزینه مناسبی جهت ساخت انواع تابلو رومیزی و اداری دارد. درج انواع لوگو روی تابلو رومیزی پرسنلی امکان پذیر می باشد.

در گوشه این تابلو امکان درج لوگو سازمانی نیز وجود دارد. اغلب لوگو ها بدلیل داشتن جرئیات ریز قابلیت برش و نصب ندارند. به همین دلیل معمولا آرم و لوگوی سازمانی و شرکتی به وسیله حکاکی کردن روی ورق مولتی استایل ساخته می شوند. رنگ قطعه حکاکی شده لوگو را می توان مغایر با رنگ نوشته انتخاب نمود.قیمت تابلو رومیزی پرسنلی که نام و سمت کارمندان به وسیله حروف برجسته روی آن نصب می شوند به نرخ بازار متغیر است.

هولدر کاغذ استند رومیزی

استند رومیزی

هولدر کاغذ رومیزی نوعی استند از جنس پلکسی گلاس محسوب می شود که مخصوص قرار دادن کاغذ و فرم مختلف می باشد.

 هولدر رومیزی کاغذ محصولی است که با کیفیت بالایی ساخته شده است و مناسب برای دفتر کار و افرادی ست که نیاز به ساماندهی اوراق و کاغذ مورد استفاده روزانه خود دارند.

ابعاد مختلفی از این مدل استند می توان طراحی و تولید نمود. که اکثرا ابعاد استاندارد کاغذ هستند.

 متریال تشکیل دهنده این استند ، ورق پلکسی گلاس شفاف می باشد. پلکسی گلاس به علت دارا بودن ظاهر زیبا، جزو مهم ترین مواد خام ساخت انواع استند می باشد.

جای بروشور و کاتالوگ استند رومیزی

استند رومیزی

 

جای بروشور و کاتالوگ بهترین وسیله برای سازماندهی و دسته بندی بروشور و کاتالوگ تبلیغاتی است. این مدل جاکاتالوگی به صورت دو ردیفه ساخته شده است ولی امکان ساخت تک ردیفه نیز وجود دارد.

این نوع جا بروشور از جنس ورق پلکسی گلاس ساخته می شوند.

کاربرد استند رومیزی جای بروشور و کاتالوگ:

در طراحی و ساخت این استند به کاربری آن توجه بسیاری شده است. دو ردیفه بودن این استند این امکان را می دهد که از دو نوع بروشور با موضوع مختلف در آن استفاده کنیم.اندازه معمول این مدل معمولا سه لت می باشد اما با توجه به نیاز A6  ، A5 ، A4 این استند برای مشتری نیز تهیه و ساخته می شود.

ابعاد استند رومیزی جای بروشور و کاتالوگ:

ابعاد مختلفی از این جا بروشوری قابل تهیه است که طرح کلی آن به همین صورت می باشد و اندازه آن فرق می کند. اندازه  معمول این استند A4 ، A5 ، A6  می باشد.

اما با توجه به نیاز شما در ابعاد سفارشی نیز تهیه و ساخته می شوند.

قیمت استند رومیزی

قیمت استند رومیزی بنابر مقدار مواد مصرفی و ساختار و ابعاد استند متغییر می باشد.

بنابر این مشخصات فنی استند رومیزی را می توان به صورت زیر در نظر گرفت:

این فاکتور ها در قیمت گزاری نقش موثری دارند.

سایز بندی استند ایستاده پلکسی گلاس

یکی از کاربردی ترین استندهای تبلیغاتی، استند ایستاده پلکسی گلاس می باشد. گاها پیش آمده که برای معرفی یک محصول و یا یک کالای تجاری به استندی خاص نیاز پیدا می کنیم. کالاهایی که حجم نسبتا بزرگی دارند و در نمایشگاه های مختلف در معرض دید عموم قرار می گیرند. محصولاتی از قبیل لوازم خانگی ، مبلمان و یا حتی اتومبیل.

ابعاد استند ایستاده پلکسی گلاس

ارتفاع این استند از سطح زمین تا قسمت بالای آن، ۸۰ ساتی متر می باشد. صفحه رویی این استند ایستاده نیز در ابعاد A4 طراحی شده است.

استند عنوان ایستاده پلکسی سایز 7×5

استند عنوان ایستاده پلکسی سایز 13×9

استند عنوان ایستاده پلکسی سایز 15×10

استند عنوان ایستاده پلکسی سایز 20×10

استند عنوان ایستاده پلکسی سایز 18×13

استند عنوان ایستاده پلکسی سایز 20×15

استند عنوان ایستاده پلکسی سایز A5

استند عنوان ایستاده پلکسی سایز A4

مطالب آموزشی مرتبط:

6 عاملی که باید هنگام خرید مبلمان برای فضای کاری خود مدنظر داشته باشید

6 عاملی که باید هنگام خرید مبلمان برای فضای کاری خود مدنظر داشته باشید

انتخاب مبلمان مناسب به اندازه انتخاب نوع مناسب دفتر بسیار مهم است. این نه تنها به بهزیستی کمک می کند ، بلکه بر بهره وری اداری نیز تأثیر می گذارد و کارمندان آینده نگر را تحت تأثیر قرار می دهد. بنابراین ، قبل از راهپیمایی به ن....

6 عاملی که باید هنگام خرید مبلمان برای فضای کاری خود مدنظر داشته باشید

راهنمای انتخاب استند

راهنمای انتخاب استند

از مهم‌ترین قسمت‌های یک کمپین و برنامه تبلیغاتی این است که برای ارائه و پروموت محصول یا خدمات از چه ابزاری استفاده شود و به عبارت دیگر این‌که از چه ابزاری با بهترین بازدهی و کمترین هزینه استفاده شود. بسیاری از برنامه‌ها....

راهنمای انتخاب استند

   محصولات مشابه